|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 19:58:07   
ključek
Babetine..... kaj maste pomivalni stroj?


čez 2 meseca ti bom lahko svetovala..............user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 20:02:19   
Lara Croft
Jao.... mislite, da je to meni enostavno? Ne smem rodit ta vikend, ki gre moj na en seminar neke borilne veščine..... ne smem rodit niti naslednji vikend, ker moj muc spet vodi seminar.... pol mi piše frendica, da gre v Nemčijo od 3 do 10 in da tudi tisti čas ne smem rodit.... user posted image user posted image user posted image user posted image Mislim, niso lahke tle...

Tk.... zdej si grem pa štumfe obut, ker me zebe v noge.... user posted image user posted image ..... Pa še monologe imam...


< Sporočilo je popravil Lara Croft -- 26.8.2008 20:04:12 >

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 20:04:47   
arabela*
lara,meni se smiliš ej.
Pa zmente se,kdaj boš rodilauser posted image
Moj ma tud 31..8 še dirko za državno prv.,bi blo fajn počakatuser posted image
Jaz sem itak že rekla,da nimam časa it rodituser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 20:05:25   
ključek
Jao.... mislite, da je to meni enostavno? Ne smem rodit ta vikend, ki gre moj na en seminar neke borilne veščine..... ne smem rodit niti naslednji vikend, ker moj muc spet vodi seminar.... pol mi piše frendica, da gre v Nemčijo od 3 do 10 in da tudi tisti čas ne smem rodit.... user posted image user posted image user posted image user posted image Mislim, niso lahke tle...


ti pa maš omejitve....................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...................ampak zadnjo besedo bo imel user posted image , pa če se ostali strinjate ali pa ne.......................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 20:06:06   
ključek
zdej si grem pa štumfe obut, ker me zebe v noge....


a nisi ti iz primorske??? kako te lahk zebe?????

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 20:11:45   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

zdej si grem pa štumfe obut, ker me zebe v noge....


a nisi ti iz primorske??? kako te lahk zebe?????

znaš ti user posted image user posted image Kukr ni prevroče mam jst takoj ledene noge.... ma se ne bom nič pritoževala.... sem imela take problme, ki so mi kuhale...

Mo joj, moja zlata hčerkica ima pa žurke v bazenčku zdej.... kak čofota... user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 20:15:26   
ključek
Mo joj, moja zlata hčerkica ima pa žurke v bazenčku zdej.... kak čofota...user posted image


kuk fajn!!

naš pa kr neki spi................user posted image user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 20:16:10   
arabela*
ma dajte babe,kak vas te zebe.
Migat,migatuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 20:17:16   
arabela*
naš user posted image tudi akrobacije izvaja.
Je reko danes G,naj gibe pridno štejem,pa sem mu rekla,da ne sfolgam,ker ni miru čisto ničuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 20:19:45   
Lara Croft
naš pa kr neki spi................


Se bojim, da bo tudi pol tak kažin mejker... ja no... po starših... user posted image user posted image user posted image   Ma če bo spala tku ku zdej celo noč, ne prašam drugega... user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
26.8.2008 20:21:20   
lana17
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

kaj, ku ne morem prilept smejkotov iz drugih linkov...


user posted image

user posted image



kej tacga..............................user posted image user posted image user posted image






Kako prilepiš tele "smejkote"?
Men nikakoir ne rata.


_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 20:23:18   
Lara Croft

user posted image
user posted image

user posted image




IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

ma dajte babe,kak vas te zebe.
Migat,migatuser posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
26.8.2008 20:24:16   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: lana17

Kako prilepiš tele "smejkote"?
Men nikakoir ne rata.



Meni tudi ne .... user posted image user posted image

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 20:25:45   
Lara Croft
.ampak zadnjo besedo bo imel , pa če se ostali strinjate ali pa ne...


Ma naša pupi tku doro sodeluje z nami, da verjamem, da nas bo upoštevala.... user posted image user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 20:34:04   
KAHLO
hallo pupe!!

a od pf še nič glasu!!    upam da je vse ockej in že veselo cartauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

super za 4. deluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da še ne bo kje petegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz sem danes ponoči prav za en drek spala.....sploh nisem v bistvu, sem mela občutek kot da moj trebuh tehta več k 50 kil, komaj sem se obračala........no sem pa pol nadoknadla popoldan, ksem uredila še svojega ta večjega bejbija.....jutri ma rojstni dan....in je prepričan da bova šla rodit....ampak mislim da je delal računico brez naše tamale.....k prav lepo uživa v mami.....čeprav tako pobrsava da nevem če še mam vsa rebra na mestu, za notranje organe pa tud nisem več ziheruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ejte, dajte mi povedat, no tiste k veste kaj o tem, kako je zdaj s tem čepom, a je možno da se lušči več dni ali se samo naenkrat odlšči!??!?!

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 20:38:23   
lana17
Večerjo bi si mogla pripravit, pa nisem lačna. Sem za malco preveč pojedla.

Pf, pa sigurno že carta svojouser posted image .

Jutri imam pregled pri G, vrjetno mi bo naredil tudi ctg. Upam, da bo naše dete tokrat pridno in bo brcalo. Popadki pa lahko še mal počakajo. naj se najprej september začne.

user posted image user posted image user posted image user posted image za opravljene preglede.


_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 20:39:34   
meta21
Lara, jaz zlagam v stroj tak, da med ta veliko posodo zrinem kakšne male krožničke, pokrovke, kozarčke al pa šalčke. Eno čez drugo je bolj kriza, ker mislim, da vsa voda večinoma pride od spodaj in ti pol tiste zgornje ne bo pomilo, razen če daš skledo čez cedilo al kaj takega.

Vaja dela mojstra!user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 20:43:29   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

user posted image  user posted image user posted image
za vas, prfokse..................................user posted image



user posted image




(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 20:44:30   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Vaja dela mojstra!user posted image

Ja, res....user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 20:51:29   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: lana17

Jutri imam pregled pri G, vrjetno mi bo naredil tudi ctg. Upam, da bo naše dete tokrat pridno in bo brcalo. Popadki pa lahko še mal počakajo. naj se najprej september začne.



A že jutri? Fajn!user posted image  Tvojemu user posted image  pa kaj dobrega obljubi, da bo malo pomigal.user posted image

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
26.8.2008 21:01:19   
ključek
Kako prilepiš tele "smejkote"?
Men nikakoir ne rata.



odprem stran..............http://www.hiti.dk/animationer%20index.htm....................poiščem smejkota, kliknem nanj, dam copy in prlimam..................

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
26.8.2008 21:03:17   
meta21
user posted image

Uspelo mi je!

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 21:03:29   
ključek
Jutri imam pregled pri G, vrjetno mi bo naredil tudi ctg. Upam, da bo naše dete tokrat pridno in bo brcalo. Popadki pa lahko še mal počakajo. naj se najprej september začne.


user posted image

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
26.8.2008 21:03:53   
meta21
No, ni glih smejko ...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
26.8.2008 21:04:05   
ključek
 


Uspelo mi je!


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?