|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Rudy
27.8.2008 9:58:04   
28nina
user posted image , jaz sem imela ime Rudi izbrano za fantka, pa je tri leta prej prišla na sceno psička in je sedaj Rudy. Ogromno težav s pojasnjevanjem, da je ženskega spolauser posted image  Veliko se jih moti in ji govorijo Ruby.

_____________________________

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´ Nina

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Rudy
27.8.2008 13:00:11   
ronja
Hehe, midva sva imela za user posted image zbrano Ronja, pa so potem njegovi rekli: "ja, če bo pa fant, naj bo pa Ron!" user posted image Ko da bom rodila nemšega ovčarja In kot da bova imela samo enega otroka (bom ja lepo žensko ime prišparala za naslednjo, če bi bil prvi fantek, ne?)  nisva niti komentirala, samo smejala sva seuser posted image

(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Rudy
2.9.2008 10:33:23   
28nina
Pri nas pričakujemo punčko novembra in moja mami navija za Ronjo. Je tudi meni super ime, ga razen v tisti knjigi Ronja razbojniška hči še nisem zasledila, kar se mi zdi super. Ne maram preveč pogostih imen.Dobra izbira!

_____________________________

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´ Nina

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Rudy
2.9.2008 11:31:13   
Dali*
Rudi - ne, ime je za fantka in mi ga ne izgovarjamo kot američani ali angleži, da bi vsaj malo zvenelo lepo.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Rudy
2.9.2008 12:52:08   
ronja
Nina, si prepričana, da Ronje še nisi zasledila? Jaz vsekakor dobro poznam eno... Sicer jih je pa v Slo. vsaj 25, zavod za statistikouser posted image .

(odgovor članu 28nina)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Rudy
2.9.2008 17:14:28   
uršika***
Rudi je moj tast, se pa vedno spomnim na božič in jelenčka Rudija z rdečim nosomuser posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Rudy
5.9.2008 10:43:24   
28nina
Saj 25 za celo Slovenijo ni tako veliko. V našem kraju in okolici nobene ne poznam.
Od sestrične sin je šel zdaj v prvi razred OŠ in menda se kar tri imena v razredu trikrat ponovijo!!! To je pogosto!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Rudy
5.9.2008 11:08:04   
ronja
Ne, seveda ni pogosto ime, samo težko rečeš, da nobene Ronje še nisi zasledila, če je ena pisala par postov višeuser posted image

(odgovor članu 28nina)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Rudy
5.9.2008 11:19:29   
28nina
Ja no, vaša je prva!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Rudy
25.9.2008 21:04:03   
JaninaC
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna

Meni ni najbolj všeč. Predvsem zato ne, ker se Rudy prebere Rudi in pol je to moško ime in vsakemu razlagat, da je to punčka, da se napiše na koncu z y... user posted image  


Se strinjam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Rudy
26.9.2008 11:20:55   
urnebes
men je tudi ruby čist kul, ne pa rudy za punčko. 

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Rudy
26.9.2008 22:48:22   
Piruri
Poznam tudi punčko Rudi (ne vem, ali se piše z y ali i)...na začetku se mi je zdelo malo za lase privlečeno...pol pa se kar privadiš...in moram rečt, da ji kar paše ime...

Tudi eno Ruby poznam...pravi bombonček...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu urnebes)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Rudy
26.9.2008 23:00:00   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

mogoče pa RUBIN, poznam prav srčkanouser posted image  s tem imenom


A res? user posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Rudy
27.9.2008 16:51:02   
arabela*
rudyuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Rudy
28.9.2008 7:56:33   
*kinnie*
Meni pa ni všeč nič od tegauser posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Rudy
21.10.2008 11:27:45   
Zamima
Nekoč sem poznala enga Rudija (moški spol user posted image ), pa me to ime prec nanjga spomni user posted image , moram posebej povedat, da se mi ni nikoli prav posebej dopadel?user posted image  user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?