|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: PRVI september
3.9.2008 8:03:35   
majra
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

dobro jutro sotrpinke....

jutro

evo preživela sem drugi dan brez greha...user posted image user posted image user posted image

bravo

dane bo moj jedilnik takšen:

Z: grozdje
K: testenine s paradižnikom
V: tortica....(komaj čakam user posted image )

moj tudi
kolk pa nas je tuki, ki hujšamo po ločevani.... ????user posted image

Jaz že user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: PRVI september
3.9.2008 8:24:53   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimnica

Joj, kolk ste pridne, komaj vas preberem vse.
Jaz sem zaenkrat pridna, samo telovadba pa je moja šibka stran.
Pa še utrujena sem tako in brez energije zadnje čase, da že sanjam o naslednjem dopustu. Pojma nimam, kaj mi je. Komaj se vlečem skozi dan. Ne vem, ali mi kaj primanjkuje?
Ve mogoče katera za kak recept, ki ti vrača energijo?




kot vem hujšaš z montignacom. zato, da te vprašam, če poješ na vsake tolko žličko digo kvasa?
to moraš zaradi vitamina B, pa saj v knjigi piše. če ga ne moreš dol spravit (ta kvas - ker je ogaben, no, vsaj meni), si pa kupi v lekarni kake tablete z B vitaminom.

po moje je to vzrok tvojega slabega počutja.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimnica)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   [Brisano sporočilo]
3.9.2008 8:30:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu majra)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: PRVI september
3.9.2008 8:56:37   
Bubamaraa
o punce vidm, da smo kr pridne...da je kr malo grehov...user posted image


aja moja telovadba; trenutno se selimo in tolk lavfam pa rihtam, da je to moja rekreacija...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: PRVI september
3.9.2008 9:05:13   
CHICA 83
hej punce kok ste pridne, no ja saj jaz tudi nisem še grešila, tko, da se kar držim. današnji jedilnik:
zajtrk: ovseni kosmiči kuhani na vodi brez sladkorja+ kava
kosilo: zelenjavna juha+košček polnozrnatega kruha
večerja:sadje, ali pa nič če zdržim
telovadba pa, hhhhhhmmmmmm, sem bla v nedeljo na enem pohodu, pa mam še dans musklfibr.

uspešen boj cao!

_____________________________

YOU WANT IT, YOU GOT IT

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: PRVI september
3.9.2008 9:15:30   
jer.za.
No, pa se vam še jaz pridružujem pri hujšanju, če me vzamete med sabo. Sicer hujšam po beljakovinski dieti že od 25.8., in sem izgubila do danes 3 kg, ki sem jih pridelala med dopustomuser posted image . Rada pa bi izgubila še vsaj 5-7 kg. Imam cilj, in sicer si bom za izgubljenih 5 kg kupila Ab-rocket (mi ga je mož obljubiluser posted image ), pa poskusila bom tudi, da zvečer ne bom jedla. Sem imela do sedaj navado, da sem bila lahko cel dan brez hrane, zvečer pa praznenje hladilnika.
No vseeno upam, da mi počasi uspe priti na težo, ki sem jo imela pred obema nosečnostima.

(odgovor članu CHICA 83)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   [Brisano sporočilo]
3.9.2008 9:22:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jer.za.)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: PRVI september
3.9.2008 9:27:26   
aiwich
dons mam pa pozen zajtrk. sploh ne morm zjutri takoj jest. je blo treba telovadit. sem prvič začela trebušnake delat jih komi 30 nardim pa crknem... po moje nobene mišice pod špehom..user posted image
drugač pa zdele jogurt pa pz žemlja ali dve, za kosilo bojo pa ajdovi rezanci z neko omako čudno k sem jo včer nardila.. dišala je pa dobr
no pridne bodite, da bo vedno manj kguser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: PRVI september
3.9.2008 9:28:19   
CHICA 83
jer.za dobrodošla med sotrpinkami!

živka, na to pijem- na zdravje

_____________________________

YOU WANT IT, YOU GOT IT

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: PRVI september
3.9.2008 9:35:41   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

V: tortica....(komaj čakam user posted image )


kolk pa nas je tuki, ki hujšamo po ločevani.... ????user posted image


jaz hujšam po ločevalni.
In sem en dan pred tabo, sem včeraj imela OH. In koza jaz sem pozabila, da lahko včeraj tortico. In sem povečerjala eno samo žemljico. Mi je šele v postli kliknilo, da je bil danes cake dan. user posted image

Danes se pa pridno nalivam z vodo in vmes jem sadje. Zjutraj sem spila pomarančni sok, v hladilniku me pa čakakjo nektarine, a nanas in grozdje.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   [Brisano sporočilo]
3.9.2008 11:55:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: PRVI september
3.9.2008 12:05:03   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: živka

A se držite tega, da sadja ne mešate med seboj, oz. da počakate, da mine vsaj pol ure predno jeste sadje druge vrste?


Ja, jaz se striktno držim tega.

Sem ravno zmazala sklečko grozdja. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: PRVI september
3.9.2008 12:06:20   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

V: tortica....(komaj čakam user posted image )


kolk pa nas je tuki, ki hujšamo po ločevani.... ????user posted image


jaz hujšam po ločevalni.
In sem en dan pred tabo, sem včeraj imela OH. In koza jaz sem pozabila, da lahko včeraj tortico. In sem povečerjala eno samo žemljico. Mi je šele v postli kliknilo, da je bil danes cake dan. user posted image

Danes se pa pridno nalivam z vodo in vmes jem sadje. Zjutraj sem spila pomarančni sok, v hladilniku me pa čakakjo nektarine, a nanas in grozdje.



jaz pa ne bom pozabila, da mam tortico...user posted image

jutr pa jaz trpim s sadjemuser posted image ...bom pa tebi fovš...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: PRVI september
3.9.2008 12:06:47   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: živka

A se držite tega, da sadja ne mešate med seboj, oz. da počakate, da mine vsaj pol ure predno jeste sadje druge vrste?


ti jutr povemuser posted image ..sam se bom držala...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: PRVI september
3.9.2008 12:16:17   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

jutr pa jaz trpim s sadjemuser posted image ...bom pa tebi fovš...user posted image


Tudi jaz trpim s sadjem. Mi je vodni dan bolj enostaven kot sadni. user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: PRVI september
3.9.2008 12:20:16   
Anonimen
jaz sem tudi na ločevalni in tudi jaz danes jem nekaj sladkega, kaj pa to bo pa še ne vem.
jaz sem se držala da sem pojedla ločeno sadje in tudi sedaj se bom. je pa res da sem se v prvi rundi držala striktno vsega in prvi greh je bil na 80dan. sedaj mislim, da bom prej grešila, ker ne rabim toliko kg izgubit, pa še ata ma abrahama pa mami ma roj. dan, pa obletnico imava zuser posted image . tak da je september kar vesel. upam samo da ne bo preveč grehovuser posted image .

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: PRVI september
3.9.2008 12:31:48   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

jutr pa jaz trpim s sadjemuser posted image ...bom pa tebi fovš...user posted image


Tudi jaz trpim s sadjem. Mi je vodni dan bolj enostaven kot sadni. user posted image



jaz bom pomoje do vodnega že obupala...nazadnje me je vodni dan uničil in sem nehala...sam sem tud v enem mesecu zgubila 8kg. user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: PRVI september
3.9.2008 12:37:15   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

jaz bom pomoje do vodnega že obupala...nazadnje me je vodni dan uničil in sem nehala...sam sem tud v enem mesecu zgubila 8kg. user posted image


Nič ne boš obupala. Boš vidla da ne. Te bomo intenzivno v rit brcale.


Jaz sme bila v prvih 90. dneh celo tako striktna, da sem jedla sadje samo za zajtrk, kosilo in večerjo. Vmes pa nič. Zdaj bom pa še videla. Danes me že baše nekaj, se mi vrti. user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: PRVI september
3.9.2008 12:53:22   
sončica12
Uh kako ste pridne...js pa komaj pridem do računalnika da preberem vse kar ste napisale.

Drugače se kar pridno držim, le rekreacija mi malo nagajauser posted image , sem bila navajena vsak dan vsaj 45 min...sam se mi je sedaj delovni čas spremenil in še nisem ujela novega ritma. Upam, da mi kmalu uspe in se vrnem na stare ternice...
Za danes že vem, da ne bo problem, me čaka vsaj 90 min kolesarjenje(da še malo nadoknadim za nazaj)!

Uspešn dan vsem!!user posted image


(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: PRVI september
3.9.2008 13:53:44   
lonapo
Živjo,
tudi jest bi se vam rada pridružla. Imam 71 kg rada bi jih imela -11kg. Ne vem pa katero dieto naj uberem-a je kakšen link za ločevalno. Montignaca mi pa noče odpret.

V glavnem imam polno maščobe okrog riti in trebuha, pa stegna mam debela-sem kot hruška.

No pa začnimo!



_____________________________

Nejc in Žiga sta najboljši par!

(odgovor članu sončica12)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: PRVI september
3.9.2008 14:01:13   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

jaz bom pomoje do vodnega že obupala...nazadnje me je vodni dan uničil in sem nehala...sam sem tud v enem mesecu zgubila 8kg. user posted image


Nič ne boš obupala. Boš vidla da ne. Te bomo intenzivno v rit brcale.


Jaz sme bila v prvih 90. dneh celo tako striktna, da sem jedla sadje samo za zajtrk, kosilo in večerjo. Vmes pa nič. Zdaj bom pa še videla. Danes me že baše nekaj, se mi vrti. user posted image



no bom nastavla svojo rit...user posted image


si bila pa res vztrajna...svaka čast...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: PRVI september
3.9.2008 16:14:47   
mama76
No pa se še jaz javljam, vidim da nas je precej na ločevalni tudi moj dan izgleda podobno kot pri drugih samo da jaz tudi vmes jem sadje ker pridem domov šele ob 15.30 in preden skuham je ura 16.30 in da ne grešim z drugimi stvarmi raje jem sadje, no danes za večerjo ne bom sladkega ker mi bo ostalo nekaj testenin in bom raje te pojedla.
Lepo se imejteuser posted image

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: PRVI september
3.9.2008 16:24:30   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: mama76

No pa se še jaz javljam, vidim da nas je precej na ločevalni tudi moj dan izgleda podobno kot pri drugih samo da jaz tudi vmes jem sadje ker pridem domov šele ob 15.30 in preden skuham je ura 16.30 in da ne grešim z drugimi stvarmi raje jem sadje, no danes za večerjo ne bom sladkega ker mi bo ostalo nekaj testenin in bom raje te pojedla.
Lepo se imejteuser posted image


Jaz pa si zmeraj zvečer skuham za naslednji dan in si nesem zraven v službo.

No, moja ločevalna zgleda takole:

- ob 9h spijem kozarec 100% soka brez dodanega sladkorja
- ob 12h pojem kosilo (ki sem ga skuhala prejšnji dan in vzela zraven)
- nekje ob 17h pojem večerjo

Vmes pa vode, vode in vode....

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: PRVI september
3.9.2008 19:18:50   
Anonimen
Pozdravljene user posted image
Evo 3 dan je za mano in to uspešno.Zaenkrat me lakota ne daje, ker imam veliko dela.Telovadim ne, pač pa pripravljam drva v gozduuser posted image Sem se našvicala danes.

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: PRVI september
3.9.2008 19:26:13   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: mama76

No pa se še jaz javljam, vidim da nas je precej na ločevalni tudi moj dan izgleda podobno kot pri drugih samo da jaz tudi vmes jem sadje ker pridem domov šele ob 15.30 in preden skuham je ura 16.30 in da ne grešim z drugimi stvarmi raje jem sadje, no danes za večerjo ne bom sladkega ker mi bo ostalo nekaj testenin in bom raje te pojedla.
Lepo se imejteuser posted image


Jaz pa si zmeraj zvečer skuham za naslednji dan in si nesem zraven v službo.

No, moja ločevalna zgleda takole:

- ob 9h spijem kozarec 100% soka brez dodanega sladkorja
- ob 12h pojem kosilo (ki sem ga skuhala prejšnji dan in vzela zraven)
- nekje ob 17h pojem večerjo

Vmes pa vode, vode in vode....


moj dan je tudi podoben tvojemu zvesta...samo večerjam okrog 18-ih....drgač pa si pa tudi kuham en dan prej doma...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?