|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
29.8.2008 13:01:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Vešča)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Odojek
29.8.2008 13:03:26   
Vešča
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Vešča



Vsi Dolenjci in Belokranjci ga zagotovo jedo.


Kako lahko kaj takega trdiš, ko pa ni res? Sem pristna Dolenjka in ne jem tistega, kar sem že napisala. ne bit prematetna.

Kalbo, ti bi pa takega, ne? 




No, ampak potem pa vendarle moraš poznati ogromno folka, ki odojka je. Na Dolenjskem in v Beli krajini pač poleti pred skoraj vsako običajno slovensko gostilno vidiš ko pečejo odojke in jagenjčke. Tega na Gorensjkem, Notranjskem recimo nikoli ne vidiš.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Odojek
29.8.2008 13:03:35   
baguSka
Ker za to hrano so dale živali svoje življenje in jaz to cenim in sem jim hvaležna.


No, same ga ziher niso dale... zato si lahko hvalezna tistim, ki so ji ga vzele.

(odgovor članu Vešča)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Odojek
29.8.2008 13:05:59   
baguSka
Meni se zdi, da pretiravaš.


Se popolnoma strinjam. Ampak ne morem zdruzit pameti in custev.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Odojek
29.8.2008 13:08:28   
baguSka
No, ampak potem pa vendarle moraš poznati ogromno folka, ki odojka je. Na Dolenjskem in v Beli krajini pač poleti pred skoraj vsako običajno slovensko gostilno vidiš ko pečejo odojke in jagenjčke.


Pa to se vedno ne pomeni, da zato jejo VSI.. ne!? Res da se vrti v vecini gostiln, ne pa v vseh... in tud vsi ljudje ne hodijo na jagenjcke in odojke. Mogoce pac po regijah tam najvec, kar pa se ne pomeni, da vsi dolenjci in belokranjci.

(odgovor članu Vešča)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Odojek
29.8.2008 13:10:22   
baguSka
In evo, samo primer: Volga in KandLady sta nalimali slikci, ko se pujsek vrti oz pece na zaru. Mene je cist zvil... se bolj mi je grozno. Ne vem zakaj, ampak res ne morem iz svoje koze.

Ja, sej se bom skrila in gledala stran in poskusala na vse moci ignorirat tistega pujska... ampak ne vem ce bom na ta nacin lahko uzivala na svojem pikniku.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Odojek
29.8.2008 13:14:12   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

nimate pojma kaj je dobr ..itak da jem odojka.njami!!!!!!


no tocno tole je bil odgovor mojega moza.. in se reku mi je, da to itak jejo VSI!!!


ja, saj do sem ima čisto prav, samo je pozabil dokončat stavek: VSI DESCI.
Potem bi bilo pa čisto pravilno.

Jaz celega ne vem, ne bi jedla po moje. Brez da sem ga videla celega pečenega, da je bil že razkosan, ko so ga prinesli, takega sem pa že jedla, ampak mi ni dober.

Mojemu descu je pa zakon, itak, sa je dedec.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Odojek
29.8.2008 13:15:37   
Mišni
No, to je kompromis:

razkosanega naj prinesejo.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Odojek
29.8.2008 13:17:35   
HHH
njam

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Odojek
29.8.2008 13:17:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

In evo, samo primer: Volga in KandLady sta nalimali slikci, ko se pujsek vrti oz pece na zaru. Mene je cist zvil... se bolj mi je grozno. Ne vem zakaj, ampak res ne morem iz svoje koze.

Ja, sej se bom skrila in gledala stran in poskusala na vse moci ignorirat tistega pujska... ampak ne vem ce bom na ta nacin lahko uzivala na svojem pikniku.
Če tako čutiš, pač čutiš.Te lahko razumem po eni strani, čeprav ga sama jem.Se bom pa zmeraj spomnila nate, ko ga bom videla.user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Odojek
29.8.2008 13:19:41   
Massa26
Če ni fora v tem, da folk uživa ob vrtenju odojka, ampak gre samo za meso, naj pa pač tvoj bodoči malo popusti in pecite pač razne čevape itd. Tudi če bo malo manj hrustljavo ipd. Toliko ti gre pa res lahko na roko.

Sicer pa se ni vredno prepričevat, enim to je grozno (meni je in to zelo pa razne koline ipd. tudi), enim pač ni, ne glede na razumske argumente.

Pa da ne bo kdo rekel če meso pa jem al kaj takega. Sama ga ne kupim, če ga pa kje pojem, ga pa zato, ker se mi zdi grdo, da bi se še ˝spakovala˝ nad mesom, če je že žival dala življenje zato.

Sicer te pa zeloooo razumem.. user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Odojek
29.8.2008 13:24:08   
baguSka
No evo misni.. sej potem sva pa glih nekje iz istega smorna.

Glede kompromisa je pa tko, da pac baje mora bit odojek nekje cist blizu ko se pece... da se voha in se se vrocega je... niti se ga ne dol nikjer tko skrit, da se ga nebi vidlo... razen ce en sotor postavit, al pa neko pregrado... ampak meni moj pravi, da se mi bojo vsi smejali in naj neham s takimi... kar mu tud dam prou po eni strani, po drugi strani pa spet ne morem iz svoje koze... pa sem mu rekla da mi je vseeno za druge, ce se mi smejejo, da bi se rada smejala z njimi, ampak zal ne gre...

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Odojek
29.8.2008 13:24:32   
Magi*
nisem glih največji navdušenec nad mesom, kakršnimkoli, ampak pojem pa tudi odojka, jagenjčka ... zna bit celo zelo dobro.

in enako debato dva imela z možem cca 4 leta nazaj. odločitev je padla, da na poročnem pikniku odojek bo in se bo vrtel, vrtel ga je pa Halo Safet. user posted image  in moram rečt, da je bil odojek, poleg Pridigarjev, atrakcija dneva. in pujsek je šel hitreje, kot je prišel.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Massa26)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Odojek
29.8.2008 13:24:51   
baguSka
Se bom pa zmeraj spomnila nate, ko ga bom videla.


a tko... no pazi da se ti ne zatakne...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Odojek
29.8.2008 13:25:39   
Mišni
Potem si daj pa ti tiste fumanske zaslonke gor, a veš take, kot jih imajo konji.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Odojek
29.8.2008 13:26:09   
kalbo
Kalbo, ti bi pa takega, ne?


Tazga ja :)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Odojek
29.8.2008 13:26:53   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Potem si daj pa ti tiste fumanske zaslonke gor, a veš take, kot jih imajo konji.user posted image


Plašnice po domače.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Odojek
29.8.2008 13:28:15   
baguSka
Če ni fora v tem, da folk uživa ob vrtenju odojka, ampak gre samo za meso, naj pa pač tvoj bodoči malo popusti in pecite pač razne čevape itd. Tudi če bo malo manj hrustljavo ipd. Toliko ti gre pa res lahko na roko.


ja fora verjetn oje v tem, da se pujsek vrti.... ni bistvo, je pa pac fajn, da se neki dogaja... kao...

ni moj bodoci moz, ce si to mislila, je ze moz... mogoce bl bodoci locenec, ce se bo tko obnasu.. user posted image

cevapi itd se pa ze na vsakem pikniku pece in pac ni nic posebnega... na odojka pa baje eni celo leto cakajo!?user posted image

(odgovor članu Massa26)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Odojek
29.8.2008 13:28:42   
kalbo
ja, saj do sem ima čisto prav, samo je pozabil dokončat stavek: VSI DESCI.
Potem bi bilo pa čisto pravilno.

Jaz celega ne vem, ne bi jedla po moje. Brez da sem ga videla celega pečenega, da je bil že razkosan, ko so ga prinesli, takega sem pa že jedla, ampak mi ni dober.

Mojemu descu je pa zakon, itak, sa je dedec.


No niso vsi DESCI tako kot tvoj in niso vse ženske take kot ti user posted image . Moja žena je odojka dosti rajši, kot ga jem sam.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Odojek
29.8.2008 13:29:06   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Potem si daj pa ti tiste fumanske zaslonke gor, a veš take, kot jih imajo konji.user posted image


sej ni svoh ideja... user posted image  ampak spet se mi bojo vsi smejali, jaz se pa ne bom z njimi... user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Odojek
29.8.2008 13:29:56   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

ja, saj do sem ima čisto prav, samo je pozabil dokončat stavek: VSI DESCI.
Potem bi bilo pa čisto pravilno.

Jaz celega ne vem, ne bi jedla po moje. Brez da sem ga videla celega pečenega, da je bil že razkosan, ko so ga prinesli, takega sem pa že jedla, ampak mi ni dober.

Mojemu descu je pa zakon, itak, sa je dedec.


No niso vsi DESCI tako kot tvoj in niso vse ženske take kot ti user posted image . Moja žena je odojka dosti rajši, kot ga jem sam.


Ma ja no, O.K., ti si itak vedno izjema. Vedno imam pod vsi mišljeno večino. Vsi se samo reče.

< Sporočilo je popravil Mišni -- 29.8.2008 13:30:15 >


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Odojek
29.8.2008 13:29:57   
baguSka
Plašnice po domače.


No gud point. Mogoce se tud jaz plasim gledat tole... user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Odojek
29.8.2008 13:30:41   
baguSka
Ma ja no, O.K., ti si itak vedno izjema.


Pa njegova zena.. user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Odojek
29.8.2008 13:30:46   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

ja, saj do sem ima čisto prav, samo je pozabil dokončat stavek: VSI DESCI.
Potem bi bilo pa čisto pravilno.

Jaz celega ne vem, ne bi jedla po moje. Brez da sem ga videla celega pečenega, da je bil že razkosan, ko so ga prinesli, takega sem pa že jedla, ampak mi ni dober.

Mojemu descu je pa zakon, itak, sa je dedec.


No niso vsi DESCI tako kot tvoj in niso vse ženske take kot ti user posted image . Moja žena je odojka dosti rajši, kot ga jem sam.


Ma ja no, O.K., ti si itak vedno izjema. Vedno imam pod vsi mišljeno večino. Vsi se samo reče.


ja, itak, tudi pivo mora bit Laško user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Odojek
29.8.2008 13:32:38   
kalbo
Pa njegova zena..


Pa Jagoda user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?