|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Odojek
29.8.2008 16:18:09   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: brigitaa

Čist odvisno iz kakega okolja prihajaš.......najraje ga imajo naši priseljenci


vsi ki so povabljeni, so cistokrvni slovencki... al pa slovenceljni, ce je tko ljubse... res ni niti enega soseda... oz priseljenca... ce to mislis!?

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Odojek
29.8.2008 16:26:24   
Anonimen
Če bi moj mož reku da bomo mel oddojka na pikniku bi se mnde kar ločilauser posted image
Na srečo ga tud moj ne mara, še manj bi pa hotel da se na svojem pikniku bedno počutim.
Pač tega ne prenesem. Na morju me opozarja če je kje kaj takega da ne vidim. 

Baguska to je tvoj poročni piknik. Kaj te briga kaj bi drugi jedli, nej jedo to doma....

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Odojek
29.8.2008 16:35:39   
baguSka
Karin midva sva dva a ne!? Glej on ne zeli da se jst neprijetno pocutim... jaz pa vem da si on to full zeli. Torej!? Eden mora popustit a ne? Sej ni samo moj piknik, ampak je od obeh! Tuki je le crno in belo: al eno, al pa drugo... on si je ze od nekdaj zelu, da se bo na njegovi ohceti, ce bi se kdaj zenu imelo odojka, jaz pa ne... Sej sem hotla tud piknik ze skenslat zarad tega, ampak konec koncev se mi ze res zdi trapasto vse skupi... pa nej ga ima ce zeli. Ampak naj ne pricakuje od mene, da bom jaz to potem jedla in lepo sprejela. Sem mu pac ze vnaprej povedala, da bom to ignorirala maximalno... kot da se nic ne dogaja tam.

Po drugi strani celo upam, da bo dez... ker potem odpade vse skupi.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Odojek
29.8.2008 16:36:59   
baguSka
Mi je tud predlog ze dal, ce bi mela vsak svoj piknik.... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Odojek
29.8.2008 16:42:20   
Anonimen
Joj ti nič ne zavidam.
Sej pravim, na srečo nimam teh problemov, ker moj tud ne prenese tega.
Sem pa glede tega mal frika, ker se mi res gnusi do amena in niti na piknik če vem da bo odojek al kaj podobnega tam ne grem. Ti nisi tolk proti tko da pač naredta kompromis.
Pa naj uno stvar(žar al kar koli že) obrnejo stran od ljudi, da boste hrbtišče gledal(če se da, ne vem k nism tega še nikul vidla). Če te moti sam pogled na pujsa.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Odojek
29.8.2008 17:04:35   
brigitaa
Pujsa cvrtet na ognju......naj ima izziv in skuha en orng piskr golaža......al pa popeče bučke,melancaneuser posted image to bi blo men njami

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Odojek
29.8.2008 17:42:36   
Magi*
joj kolk komplicirate. user posted image  pujs, zrezek, kotlet, čevap, prata - isti šmorn. vse je prej tekalo in cvililo.


pri meni na poročnem pikniku so bili sami slovenceljni, razen moje malenkosti, ki sem (z)mešana. pa so ravno vsi slovenceljni okol unga prašiča taborili in jim je bilo neizmerno kul. zakaj že, nimam pojma. verjetno jim je bila nekakšna eksotika.

pa tako, kot je rekla BaguSka, to je njun skupni piknik. mora bit potem ena srednja pot. sicer mu pa pusti naj ima tega prašiča, če ti obljubi, da boš doma ti šefe. user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Odojek
29.8.2008 17:56:54   
bskrle
Mislim, da kompliciraš.
Midva imava različne okuse pri mesu in mojga nikoli ne silim s piščancem, ker g ane je.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Odojek
29.8.2008 20:12:10   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Mimogrede a kdo ve kje v ljubljani pečejo odojka tko da ga vrtijo? AL pa jagenjčka?



Na brezovici pečejo obojeuser posted image



kje na brezovici???? Please please please user posted image


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Odojek
29.8.2008 20:16:09   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Zanima me, koliko od vas je takih, ki je odojka!? Pac celega pecenega, ki se vrti na stilu??

In to je resno vprasanje.

Hvala ze vnaprej za vase odgovore.user posted image


jaz ga ne jem

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Odojek
29.8.2008 20:19:25   
majra
IZVIRNO SPOROČILO: Vešča


Vsi Dolenjci in Belokranjci ga zagotovo jedo.




Skoraj vsiuser posted image   in jaz sem med njimi

(odgovor članu Vešča)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Odojek
29.8.2008 21:06:07   
Alfabeta
Baguska, nisem brala vsega, ker ste čist preveč naklofale.

Komentirala pa bom
Pri nas...smo dolenjci.... jaz ne poznam nikogar (Volga tebe ne poznam, si izvzeta) ki ne bi jedel ali odojka ali jagenjčka. Zato imamo vedno oboje ali pa vsakega malo. In kadar tast nima časa pečt, ga damo pečt v eno gostilno kjer ga fantastično spečejo, pa vedno dobimo vročega in hrustljavega. Torej tole bi bila rešitev zate...sicer pa a boste imeli samo odojka? Saj lahko zate kaj spečejo na žaru posebej ali ne?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Odojek
29.8.2008 21:22:32   
ursalara
Seveda ga jem in je božanski sploh zapečena kožica!

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Odojek
29.8.2008 21:56:49   
jakaracman
Ga ne jem, vendar ne bi toliko komplicirala.Če že na začetku skupne poti kompliciraš in ne sklepaš kompromisov, kaj šele bouser posted image Naj peče pujsa, ti pa roštiljaj sejtan hrenovke in vegetables pa je.

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Odojek
29.8.2008 22:04:32   
Anonimen
Jaz ga ne jem.
Niti slučajno pa ne bi delala take drame iz enga odojka. Mah, ne bi rekla, da bi bila res ena zaprisežena "nemesojedkauser posted image ", tako si pa sama rekla, da ješ meso. Ne najrajš, ampak ješ ga.
In res, če že na začetku skupne poti tako kompliciraš, kaj bo šele z leti.user posted image  V zakonu, no ne samo zakonu, tudi v nekem odnosu so prilagajanja. Takšna in drugačna.

Pa naj vama pikinik uspe, z odojkom ali brez!

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Odojek
29.8.2008 22:04:50   
Anonimen
A to je ze del ceremonije in cirkusa na pikniku? Bo odojek, ne bo odojek, bo odojek, ne bo....user posted image

(odgovor članu jakaracman)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Odojek
29.8.2008 22:06:22   
Anonimen
jakaracman, bi se lahko kar pod tvoj post podpisala, sva skoraj enakih misli

(odgovor članu jakaracman)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Odojek
29.8.2008 22:38:11   
nejcko
Jaz te pa čisto razumem, BaguSka. Dobesedno isto kot ti doživljam celotno zadevo z mesom, še več, jaz niti zrezkov ne morem jesti oz. kosov mesa, jem edino zelo fino mletega. In ne jem nič, kar leta po zraku, ne jem divjačine, ne ovčetine ne kozletine, ne zajcev ne ...

Ribe pa imam zelo rada, ampak vedno mi jih morajo servirati brez glave - če je ribja glava na mojem krožniku ... adijo bon apetituser posted image

Kaj češ, taki sva, a ne ... ima svega i svaša ljudi ... ali malo nas je dobrihuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Odojek
30.8.2008 10:09:11   
Ploha
jaz ga tudi jem, najaraje pa dobro zapečeno kožouser posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Odojek
30.8.2008 11:35:59   
paris
IZVIRNO SPOROČILO: brigitaa

Čist odvisno iz kakega okolja prihajaš.......najraje ga imajo naši priseljenci


Bejž no, kje si pa to pobrala? Sem Slovenka in imam zelo rada odojka.


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   [Brisano sporočilo]
30.8.2008 11:45:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu paris)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Odojek
30.8.2008 13:26:27   
Martina27
Moj user posted image  ga ima tud ful rad. Jaz pa pravim da je meni to bljak, pač ne jem, pa zato nisem vegi. Enim je nekja dobro drugim pa spet kaj druzga a neuser posted image

Si bomo mogle me ki tega ne jemo enkrat narest piknik, da bodo vidli kaj je imet dober piknik z gurmansko hranouser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Odojek
30.8.2008 14:36:01   
Anonimen
Jaz ga ne bi jedla.

(odgovor članu Martina27)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Odojek
30.8.2008 15:00:09   
sazi
porocni piknik. In on hoce pect odojka, jaz pa pravim da nima smisla, ker ga itak vecina ne bo jedla, on pa pravi, da bom jaz edina verjetno, ki ga ne bom


Na najinem poporočnem pikniku smo tudi imeli odojka - sicer ga nismo pekli sami, ampak so nam ga pripeljali tja direktno iz peči. Jedli smo ga vsi razen ene družine, kjer sta starša vegetarianca, mali pa je jedel. Seveda smo imeli tudi drugo hrano, pa veliko pečene zelenjave. Sploh sem pa "svate" prej povprašala po željah in so bili vsi ZA.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Odojek
30.8.2008 19:01:58   
Anonimen
Sej sploh ne veš, če ga res vsi nebi jedli.user posted image Ali? Če ni postrežen na mizi, ga valda ne bodo jedli, ker ni ponujen.user posted image

Jaz sem ravnokar iz mastnega piknika.user posted image Drugo soboto grem pa na ohcet,kjer bo 15 odojkov.user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Didlinaa -- 30.8.2008 19:02:28 >

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?