|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Odojek
30.8.2008 20:19:32   
smrka
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Zanima me, koliko od vas je takih, ki je odojka!? Pac celega pecenega, ki se vrti na stilu??

In to je resno vprasanje.

Hvala ze vnaprej za vase odgovore.user posted image


Jaz! Ko sem bila se v sloveniji smo ga veckrat zavrteli posebno za bozic. Zdaj pa ko pridemo v Slovenijo za hcerin rojstni dan. Njami njami

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Odojek
31.8.2008 9:16:50   
Lara28
Mi ga za posebne priložnosti, oz. kadar se zbere večja družba vedno naročimo kar pečenega in lepo narezanega. Vem, da ga je treba (sploh v sezoni piknikov) naročit kar nekaj tednov prej, ker drugače....ostaneš brez.
Poznam pa veliko ljudi, ki ga obožuje, sama ga imam tudi zelo rada! Pa smo tudi vsaj večinoma vsi Slovenčki, tako da res ne najdem povezave s tistimo prisljencih.

Še nikoli pa nisem bila nikjer, kjer bi se pekel direkt- no razen v gostilni.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Odojek
31.8.2008 9:56:24   
ninataja
Tudi jaz imam rada odojka. In v naši tipični slovencljski družini ni nikogar ki ga ne bi jedel. Kar je dobr ni slabo user posted image

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Odojek
31.8.2008 10:07:39   
jolly123
Ja če pa mora bit srednja pot pol naj pa bo, naj jedo čevapčiče, ražnjiče itd. Ne vem zakaj bi morala gledat celega pujsa kako se obrača, če ji ni od tega in njen piknik je ravno tako kot njegov...
Ko sva se midva poročila, jaz sem vege in on ne. nisva imela nobenega odojka, jagenjčka in ne vem kaj drugega kar se da nabost in vrtet ker je vedel, da bi se jaz zjokala. Šli smo v eno "kmečko gostilno" kjer so nam postregli s platami kje rje bilo meso od a do ž, zraven pa so bile tudi vege plate z ajdovo kašo, zelenjavo na žaru, štruklji itd. hmmm a moram rečt česa je prej zmanjkalo? Ravno najbolj zapriseženi mesojedci so požrli vso zelenjavo user posted image

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Odojek
31.8.2008 11:45:47   
ssevin
Nema ništa bolje od pečenog prasenceta


user posted image

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Odojek
31.8.2008 20:51:15   
Marogica
BaguSka, rada ga imam in dober je, da ti "gate vtrga".user posted image  Sem bila ravno včeraj na eni 60-letnici, kjer nas je bilo ca. 40..mogoče celo več. PRinesli so narezanega, pečenega odojka in jedli so ga res VSI. Celo otroci. Meni je pa tako ali tako najboljša ta zapečena, hrustljava koža...sem jo pokradla še iz drugih kosov mesa...user posted image

Mater..kar sline se mi cedijo....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Odojek
31.8.2008 21:29:28   
taška30
Jaz sem bila pa včeraj na enem pikniku, imeli s(m)o odojka in jagnje, ampak se je peklo drugje, pa so potem prinesli že razkosane v velikih plastičnih gajbicah - kr malo neapetitlih za pogledat.
No, skratka, jedli so ga sicer vsi mesojedi, malo iz vljudnosti, malo ker drugega mesa ni bilo, ampak kakega hudega navdušenja nisem zasledila, pojedli so ful malo, dosti jih je motil že vonj, pa smo bili zbrani z vseh vetrov.
Ena je komentirala, da ko pogleda tiste kose, se ji zdi, ko da je pujsek na mino priletu.user posted image

Glede vajinega piknika pa: jaz sem vegi, ampak če bi si moj (Belokranjec) zaželel odojka vrtet na ohceti, ne bi težila, naj ga, saj jaz ga itak ne jem.
Ampak tista pečena glava (ko na razstavi) sredi mize mi je pa šla včeraj na živce. To se mi zdi pa že tko malo, neokusno.user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Odojek
31.8.2008 21:34:00   
scubadiver
Jaz bi pa še vedno rada vedla kje v Ljubljani al pa v okolici se da dobit tkega "tapravega" odojka? Ena mi je napisala da na Brezovici, ampak kje??????? V kateri gostilni ga pečejo? 

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Odojek
1.9.2008 7:55:59   
ninataja
Jaz vem da dobrega spečejo v Radohovi vasi pri Ivančni Gorici. Mi vedno tam naročimo.

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Odojek
1.9.2008 8:30:20   
kalbo
Po prebranem sodeč pade v vodo teorija od Mišni, da jedo odojka samo DESCI.user posted image

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Odojek
1.9.2008 9:17:11   
baguSka
user posted image user posted image  ocitno mas prav kalbo... sej zdej sem se ze nekak 'udala' v usodo... user posted image  ker je tud ostala moja polovica bla cist navdusena nad oddojkom, nas je res ostalo le se malo malo, ki ga ne jemo... verjetno 5 od 50 ljudi... pa se niti nisem zarad tega 'udala'... ampak... ma kaj pa vem... mogoce zato, ker bo itak dez in bo vse skupi v vodo padlo... user posted image  no, moj dragi je reku, da bo naredu en zastor, da mi ga ne bo treba gledat - pujska... in da bo skoz zraven mene hodu in marelo pred mano drzu, da ga ne bom zagledala... in da mi bo skoz v nos pihu, da ga ne bom zavohala... user posted image user posted image user posted image  skratka me je tok nasmeju, da sem zdej itak ze nekak pripravljena na dano situacijo... mogoce me je tud tale tema tuki mal okrepila... in mogoce sem res mal cikna prevec in bi blo boljs, da nisem vec tok mehkuzna... user posted image  sej velikokrat sem no, ampak vcasih mi pa ne znese najboljs... sploh prejsnji teden, ker sem mela PMS in ej blo se tok bl obcutljivo vse skupi...

no, za vse tiste, ki so mi rekli da tolk kompliciram ze v samem startu zakona: kako pa bi zgledal, ce bi se z vsako stvarjo strinjala in klanjala!!?? no da vas vidim!? vi boste neki pametni men pamet solil... jao!user posted image user posted image user posted image  dobr da mate vi doma vedno vse poslihtano in se klanjate in vse kar partner rece, tko je... tko boste pa res delc prsli ja....

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Odojek
1.9.2008 9:21:15   
cukr07
Tudi jaz sem ena izmed tistih, ki se ne more upreti slastno zapečenemu, hrustljavemu odojku. Mmmm, se mi že sline cedijo.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Odojek
1.9.2008 9:34:11   
baguSka
Sej pravim, na srečo nimam teh problemov, ker moj tud ne prenese tega.


Ja res mas sreco glede tega... user posted image


Sej jst jo pa mam, ker mam mojga moza... vsec mi je, ker se ne strinjava v vsem... vsec mi je, ker se tud on meni ne ukloni... vsec mi je, ker me zna kljub vsemu spravit v dobro voljo... vsec mi je, ker moram popuscat zanj... in srecna sem zarad tega in me osrecuje.user posted image

No, eni pac v tem ne vidite srece... ampak eno zoprno zakomplicirano zensko, ki ze na zacetku zveze komplicira... in ce se samo zarad tega, je to se najmanj ne!? Huj bi blo, ce nebi najdla kompromisov v cem drugem...

In to samo zato, ker vas to pac ne moti in v tem prizoru vidite kos mesa, jaz pa vidim pujska. Kar je zame pac ogromna razlika.

In jaz nisem nikoli svojemu mozu rekla da cesa ne sme imet, sem mu pa povedala svoje mnenje in svoje zelje... in da bom tezko sla preko sebe.

Mislim ne no... keri komentarji... ne morem verjet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Odojek
1.9.2008 9:53:49   
Anonimen
Baguska ne sekiraj seuser posted image .
Vsak ma svoje. Nekdo k lahko je glavo od pujsa te pač ne bo nikol zastopu.

Glavno je da sta se zmenla in da bosta oba zadovoljnauser posted image .

Pa kkšne borovničke močne rukn takoj na začetku da ga ne boš vohalauser posted image .

Pa uživaj na pikniku vsaj pol tolk kolkr sm jaz na najinmuuser posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Odojek
1.9.2008 9:58:58   
baguSka
Pa uživaj na pikniku vsaj pol tolk kolkr sm jaz na najinmu


No, vsaj pol tok bom zihr... user posted image user posted image user posted image

Tnx.user posted image

Aja, sicer pa zdej itak neki slabo z vremenom kaze... bomo se vidl!? Edina fora je v tem, ker bi mogla ze dons baje pujska narocit, torej se morava dons odlocit, ce bo al ne bo... user posted image  Drugac pa se piknik prestavlja sele na spomladi... verjetno na maj 2009... uff dolga se... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Odojek
1.9.2008 10:00:05   
kalbo
No, eni pac v tem ne vidite srece... ampak eno zoprno zakomplicirano zensko, ki ze na zacetku zveze komplicira...


No jest nisem med temi :)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Odojek
1.9.2008 11:41:04   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: ninataja

Jaz vem da dobrega spečejo v Radohovi vasi pri Ivančni Gorici. Mi vedno tam naročimo.


Jest bi rada našla gostilno kjer ga pečejo in bi lahko šla z mojim vsak na eno porcijo.. Ga oba obožujeva user posted image


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Odojek
1.9.2008 13:18:52   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

No, eni pac v tem ne vidite srece... ampak eno zoprno zakomplicirano zensko, ki ze na zacetku zveze komplicira...


No jest nisem med temi :)


no sej, mas sreco... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Odojek
1.9.2008 13:45:18   
ninataja
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: ninataja
Jaz vem da dobrega spečejo v Radohovi vasi pri Ivančni Gorici. Mi vedno tam naročimo.

Jest bi rada našla gostilno kjer ga pečejo in bi lahko šla z mojim vsak na eno porcijo.. Ga oba obožujeva user posted image

Aha. To bi sam porcijo. user posted image  Ja za LJ ti bo mogla pa tista punca napisat. Drugače pa imajo tko za jest v Velikih Laščah, to je če greš po stari cesti iz Žužemberka v Kočevje. Madoniš, kam sm te zdj poslala user posted image

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Odojek
1.9.2008 13:47:45   
baguSka
v Velikih Laščah, to je če greš po stari cesti iz Žužemberka v Kočevje


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Odojek
1.9.2008 13:51:39   
ninataja
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

v Velikih Laščah, to je če greš po stari cesti iz Žužemberka v Kočevje


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

O dio mio, kam sm pa zdj zbezlala user posted image  Čak, sam ene Lašče so pa tm. I will checkuser posted image

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Odojek
1.9.2008 13:55:57   
ninataja
Torej ja, samo v Lašče so, ne vem od kje meni po glavi da so tam še male in velike. user posted image

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Odojek
1.9.2008 13:56:34   
kalbo
Daleč najboljši pečen odojk se dobi u Raduhovi vasi na križišču. Pokličeš, poveč uro, in te lepo čaka na pladnih še vroč.

konc meseca bo pa upam da ratal dober iznad mojega ražnja....Baguska, prideš pogledat?user posted image

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Odojek
1.9.2008 13:59:35   
ninataja
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Daleč najboljši pečen odojk se dobi u Raduhovi vasi na križišču.

Radohova vas user posted image  (Šentvid pri Stični)

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Odojek
1.9.2008 14:10:02   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: ninataja

Torej ja, samo v Lašče so, ne vem od kje meni po glavi da so tam še male in velike. user posted image


hmmm... user posted image user posted image  ampak te Lašče so pa bl pr Dvoru kot Žužemberku... no, zdej vsaj vemo katere Lašče mas v mislih... user posted image user posted image  torej tiste, ko v Dvoru zavijes (ce gres iz LJ) desno proti Kocevju... in Velikim Laščam... user posted image user posted image

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?