|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Odojek
1.9.2008 14:22:45   
kalbo
Radohova vas (Šentvid pri Stični)


Naj ti prosim pogled zdrsne na tipkovnico, pa boš videla, da sta tipki o in u nevarno blizu ura je pa pol trehuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Odojek
1.9.2008 14:27:05   
baguSka
Baguska, prideš pogledat?


Kr glej si ga.user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Odojek
1.9.2008 14:37:50   
kalbo
Sej si ga bom :)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Odojek
1.9.2008 20:51:25   
Marogica
BaguSka, kaj me briga, kje pečejo super odojka, mene bolj zanima, kje boš imela žur, da se primajem na tega pujsa...user posted image  Saj bom samo kožo jedla....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Odojek
1.9.2008 20:54:51   
haloze
mmmmmmm, si mi lušte naredla. Najrajši mam tisto kožico od odojka, ko je fajn pečena in hrustlja. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Odojek
2.9.2008 8:44:27   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: ninataja

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: ninataja
Jaz vem da dobrega spečejo v Radohovi vasi pri Ivančni Gorici. Mi vedno tam naročimo.

Jest bi rada našla gostilno kjer ga pečejo in bi lahko šla z mojim vsak na eno porcijo.. Ga oba obožujeva user posted image

Aha. To bi sam porcijo. user posted image  Ja za LJ ti bo mogla pa tista punca napisat. Drugače pa imajo tko za jest v Velikih Laščah, to je če greš po stari cesti iz Žužemberka v Kočevje. Madoniš, kam sm te zdj poslala user posted image


No ta podatek mi je že všeč user posted image . A veš mogoče še ime gostilne??? Da preverim če je vedno itd, da se ne bova brez veze vozila in hodila od gostilne do gostilne user posted image


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Odojek
2.9.2008 8:48:43   
baguSka
No ta podatek mi je že všeč


ce se bos drzala tega podatka, potem se verjetno ne bos glih odojka najedla... user posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Odojek
2.9.2008 10:42:02   
ninataja
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
No ta podatek mi je že všeč user posted image . A veš mogoče še ime gostilne??? Da preverim če je vedno itd, da se ne bova brez veze vozila in hodila od gostilne do gostilne user posted image

No kot smo dognali se imenuje kraj Lašče. Žal ne vem kako se imenuje ta gostilna user posted image  . Mislim da je samo ta v tem kraju. Gostilna je pa ob cesti in je vidna naokoli, sploh med vikendi je veliko avtomobilov parkiranih in se že iz ceste vidi pečen odojek.

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Odojek
4.9.2008 12:14:45   
baguSka
user posted image

A je to to!?user posted image

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Odojek
8.9.2008 13:18:08   
baguSka
btw: odojek uspesno pecen... pojeden... in se sama ne morem verjet... ampak ga je malo ostalo... in nisva mela kam z njim in sem ga vceri potem se jaz jedla... pa moram celo priznat, da je bil full dober!?user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Odojek
8.9.2008 17:18:09   
Anonimen
in sem ga vceri potem se jaz jedla... pa moram celo priznat, da je bil full dober!?


Nemogoce.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Odojek
10.9.2008 18:24:38   
baguSka
Nemogoce.


To je tud moj reku, ko me je gledu... medtem ko sem ga jedla. Odojka mislim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Odojek
10.9.2008 21:09:42   
Anonimen
Najprej tak halo zaradi enega odojkauser posted image , na koncu ga pa ješuser posted image !
Še dobr, da nisi vložila tožbe za ločitevuser posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   [Brisano sporočilo]
10.9.2008 22:35:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?