|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 195 [196] 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 13:11:27   
Zoja Miša
Naj vam povem še to, da smo ko smo se včeraj kopali, je naša pikica pomolila usta in nos v vodouser posted image . Pa tega sploh ne bi vedela, če ne bi na njenem končku nosa videla, da ima kapljicouser posted image . Ampak nič ni jokala, se je smejalauser posted image . Seveda sem kriva jaz, ko sem jo na trebuščka obrnila nisem bila dovolj pozorna na njeno glavico. Ampak sem zelo hvaležna, da se ni prestrašilauser posted image .

Tejkaz, bolj okusna mi je Gorenjka, kupujem pa vedno Milkouser posted image  In glede jopanja si res ekspresna, MI2 se toliko časa pred kopanjem pogovarjavauser posted image .
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

In še vprašanje: Katera čokolada vam je ljubša? Gorenjka sli Milka?


Tista 7-kilska Gorenjka s celimi lešniki. user posted image Milke še nisem našla tako velike. user posted image


Se strinjam!

Matejchi, za smučanje pri nas ne vem, ker sva sedaj vedno hodila v Avstrijo ali Francijo. Letos ne bomo šli smučati, ampak enkrat marca na morjeuser posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Čisto zares pa sta obe za pojest, čeprav pravijo, da je v Müllerju Milka ful boljša??


Tudi tole je res!!!

Sayuri, iz Celja do Lj je cca 30 min po avtocesti. Iz Velenja rabiš cca 50 min. Ni veliko, a ne? Pravi bivša Velenjčanka.user posted image

Tatly, nikar nas ne zapusti! Včasih res katera kaj prehitro reče, sploh ker ne poznamo celotne situacije. In sožalje za bratca.

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Eno vprašanje še - Če so vaši dojenčki budni, a se vedno ukvarjate z njimi ali jih tudi pustite da se zamotijo sami?

Pa še eno vprašanje - a je katera na Facebooku?



Ponavadi se trudim, da se takrat skos ukvarjam z njo. Kdaj pa kdaj jo pustim v ležalniku, da tolče igračke (kar počne zelo rada), ali v poslici gleda mobile. Na previjani sva pa itak po pol ure, uživa z nago rito.user posted image

Jaz sem na Netlogu, pa ga za enkrat bolj malo uporabljam (beri nič). O facebooku sem slišala marsikaj slabega.user posted image

Bambi, potem pa se nam pridruži! Al si rekla, da maš izpit?user posted image  No, srečno, če je tako!






_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 13:16:01   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

Drug teden Zojo začneve na Stari grad laufat, da bove fituser posted image za nižje in bližje planice potem pa mal višjeuser posted image , točno leto dni nazaj, Visoka Ponca :
user posted image

in  Tičarca
user posted image



user posted image user posted image user posted image  ti si prava naša planinka!
Pa še to, kako bosta laufali?!user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 13:17:47   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris

Čez 3 dni pa gre moj dragi v Francijo jaz pa že zdaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ! Me bote tolažle teh 14 dni? Upam da bom preživela brez njega. user posted image Saj bo hitro minilo ne???

zaenkrat papa


Seveda te bomo, ti nam kar kaj pojamraj, pa ti bomo user posted image  poslale! Za silo bo, ne?!

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 13:17:50   
anita goitan
ma idejo mam v kengurujčka jo dat, no če bo vreme dopuščalo, pa matejchi in Maruša se nama pridružita auser posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 13:17:50   
naty13
Tejka jaz tale Facebook ustvarjam že cel teden, pa mi ga ne potrdi. user posted image user posted image user posted image user posted image  Aja glede hranjenja. Pri nas je tudi loterija, enkrat 15, enkrat 70, enkrat 120. Matr se hecata Jaša in Jošt, meni je še slabše ker moram stran zliti, pa grejo evrčki. Pa ne rečt, da sem Gorenjka, ampak res je drago to mleko. user posted image  Jaz se ne ukvarjam vedno z Joštom, ko je buden, ga pustim tudi samega, če se zamote, ker se mi je že naredilo, da je bil siten, če sem ga zmotila. Sem vse pokvarila. Se moram pa saj veš tudi z obema naenkrat ukvarjat. Tako, da ko sva sama z Joštom se pa fajn crkljava, samo ne po naročju. user posted image

Anita user posted image user posted image user posted image  za kupljeno darilce.

Andrejaboris boš dobrodošla v petek. user posted image


Tudi jaz sem se končno spomnila, kakšno darilce bom kupila jutri. Sem se spomnila na stare dobre študentske čase - to kar bo v darilcu je bilo obvezno zraven rojstnodnevnega darila. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 13:21:19   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Tejkaz, bolj okusna mi je Gorenjka, kupujem pa vedno Milkouser posted image  In glede jopanja si res ekspresna, MI2 se toliko časa pred kopanjem pogovarjavauser posted image .



Ja da ne bo katera mislila da se jaz z Jašem nič ne pogovarjam. Kopa ga ponavadi moj, Eva pa gleda. Jaz tisti čas igračke pospravim. Ko je pa Eva naveličana gledanja, je pa konec kopanja. Potem pa moj še Evo skopa, jaz pa tisti čas Jaša podojim in zaspi.

To je vse z moje strani danes. Lep dan še naprej


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 13:33:23   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Erin, počasi boš mogla nadaljevanje teme odpret. Če bomo tako nadaljevale, že danes user posted image

Eno vprašanje še - Če so vaši dojenčki budni, a se vedno ukvarjate z njimi ali jih tudi pustite da se zamotijo sami?

Pa še eno vprašanje - a je katera na Facebooku?



js ga tudi pustim, da se sam "igra", večkrat čez dan, da js pač kej nardim, al pa ga dam v jajčko in gleda, ko kaj delam...

js sm na facebooku, poišči me!

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 13:33:45   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Tejkaz, bolj okusna mi je Gorenjka, kupujem pa vedno Milkouser posted image  In glede jopanja si res ekspresna, MI2 se toliko časa pred kopanjem pogovarjavauser posted image .



Ja da ne bo katera mislila da se jaz z Jašem nič ne pogovarjam. Kopa ga ponavadi moj, Eva pa gleda. Jaz tisti čas igračke pospravim. Ko je pa Eva naveličana gledanja, je pa konec kopanja. Potem pa moj še Evo skopa, jaz pa tisti čas Jaša podojim in zaspi.

To je vse z moje strani danes. Lep dan še naprej



Kam pa nam boš ušla user posted image   Greš sončka lovit. Privozičkajta do nas. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 13:34:59   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: bambi14

No, če vas bo zanimalo- imam v načrtu ustvarit spletno stran od naše user posted image .
http://elanina.com/


- ko bo cajt jo bom bolj uredila.



bambi, super, js bi tut kej tajga nardila, a je težko?

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 13:36:47   
tinka14
anita, super slikce, si mi kr lušte nardila, js tut obožujem planine!!!
ti bom kakšno slikco še js pokazala!

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 13:40:29   
anita goitan


IZVIRNO SPOROČILO: tinka14

anita, super slikce, si mi kr lušte nardila, js tut obožujem planine!!!
ti bom kakšno slikco še js pokazala!


ti kar pokaži, najboljš da 1x na pomlad naredimo skupinski izlet oz Planinsko društvo avgustovčki08user posted image

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 13:41:04   
tinka14
evo anita, lanska super dvodnevna tura po kamniško savinjskih alpah.
tistle se js stiskam v steni, me je blo tk strah na začetku, pol bi pa kr še...
user posted image

user posted image

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 13:41:18   
tatly
tejkaz-frizersko solo mam

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 13:42:34   
tinka14
ja, sm glih misla napisat, da se mormo 1x združit!!user posted image  joj kok se mi lušta...

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 13:43:07   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Tejkaz, bolj okusna mi je Gorenjka, kupujem pa vedno Milkouser posted image  In glede jopanja si res ekspresna, MI2 se toliko časa pred kopanjem pogovarjavauser posted image .



Ja da ne bo katera mislila da se jaz z Jašem nič ne pogovarjam. Kopa ga ponavadi moj, Eva pa gleda. Jaz tisti čas igračke pospravim. Ko je pa Eva naveličana gledanja, je pa konec kopanja. Potem pa moj še Evo skopa, jaz pa tisti čas Jaša podojim in zaspi.

To je vse z moje strani danes. Lep dan še naprej



Itak vemo, da si super mami, tako da nisem niti pomislila na kaj takega! Ti pa ga pihneš!

Anita, a misliš da je ne bo preveč treslo in nabijalo glavico v kengorujčku, če boš ti tekla?user posted image

Glede čokolade naj vprašam, jaz obožujem lešnikovo, ampak ali niso lešniki sedaj prepovedani? Vi jeste čokolado z lešniki?
 
Tudi jaz bom zaključila za danes, popoldne grem v trgovino (po darilouser posted image ) in nasploh moram v šoping po hrano in v Pikapolonico po medvedka na katerem piše otrok v avtu (mi je tako cart) in seveda se bo še kaj drugega v košari znašlo. Pa ene čevlje zase sem videla, pa ne vem ali naj dam 100 eur za njih ali ne?!user posted image
Pa končno bom na pošti oddala vlogo za otroški dodatek.user posted image
 
No šibam, upam, da vas najdem, če boste načvekale do 200 - te strani.
 
 

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 13:43:28   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: tinka14

evo anita, lanska super dvodnevna tura po kamniško savinjskih alpah.
tistle se js stiskam v steni, me je blo tk strah na začetku, pol bi pa kr še...
user posted image

user posted image



zoja miša ne sej n bi tekla, to sem se samo hecalauser posted image , hodila, če bom hodila bo kar uredu k nimma kondicije
kam ste to šli?

< Sporočilo je popravil anita goitan -- 5.11.2008 13:44:10 >

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 13:46:15   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša
Glede čokolade naj vprašam, jaz obožujem lešnikovo, ampak ali niso lešniki sedaj prepovedani? Vi jeste čokolado z lešniki? 
 


js sm jo jedla, pa ga je kr zašraufal zvečer in mislim, da so bli lešniki.

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 13:49:44   
tinka14
anita, šli smo: okrešelj - turski žleb - turska gora - brana - kamniško sedlo (tam smo spali) - planjava - babe - škarje - klemenča jama in nazaj v log. dolino.

zdej sem šla kr slike gledat vse, kjer smo lani bli, še eno ti prpopam, dolomiti, tre cime:
user posted image

js kr velik z našim planinskim društvom hodim okrog, je tk fajn drušna.

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 13:51:17   
tinka14
evo pa še stotko sem dosegla in dve zvezdici, pa si nism misla, da bom js kdaj "tolk" čvekala... user posted image
zdej pa grem ven na sonce!
uživajte!

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 13:55:10   
anita goitan
3 Cimeuser posted image , uau je tuki lepo

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 13:59:05   
anita goitan

zoja miša glede čevljev za 100€:
ja halo, sej boš otroški dobilauser posted image , ti kar nas vpraši me smo ZA, in jih potem tud pokaži, da slučajno ne bi svojega user posted image za mnenje vprašala

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 14:37:58   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Erin, počasi boš mogla nadaljevanje teme odpret. Če bomo tako nadaljevale, že danes user posted image

Eno vprašanje še - Če so vaši dojenčki budni, a se vedno ukvarjate z njimi ali jih tudi pustite da se zamotijo sami?

Pa še eno vprašanje - a je katera na Facebooku?



1. TAKOJuser posted image
2. Malo prvo malo drugo. Naj ima pozornost in naj se tudi nauči da ne morem biti vedno ob njem in se igra sam.
3. Ne samo na Myspace user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: bambi14

No, če vas bo zanimalo- imam v načrtu ustvarit spletno stran od naše  .
http://elanina.com/


- ko bo cajt jo bom bolj uredila.



Pridna... sem tudi jaz razmišljala o tem da bi naredila Tilnu spletno stran...ampak saj nimam časa...user posted image   Vso srečo jutri na izpitu!user posted image

sayuri - čestitam za nagradouser posted image user posted image user posted image MEne pa nikjer nočjo izžrebat barabeuser posted image user posted image user posted image user posted image

anita
- pa men se bo strgaaaaaaaal...kake lepe fotke... sem šla že na net gledatkolk je tak fotič k ga mata pa je mal draguser posted image user posted image user posted image ampak bomo vseeno premisliliuser posted image Sam kaj ko moj ne zna slikat, kaj potem pomaga fotič?user posted image user posted image Vedno samo jaz na gumbek pritiskam...user posted image od fotoaparataaaaaaauser posted image user posted image user posted image

ČOKOLADA -  Lind-ovauser posted image user posted image user posted image Ni boljše pod soncem!
andrejaboris - bomo me tukaj te tolažile kakor bomo le znaleuser posted image Na srečanje pa le poskusi pritiuser posted image

Mi mamo (no jaz) pa dans zobarjaaaaaauser posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša
Na previjani sva pa itak po pol ure, uživa z nago rito.




Pogumno dejanjeuser posted image user posted image user posted image Jaz ga kar morem hitro razpakiram in nazaj zapakiram..drugače dobim rjavi ali rumeni tuš po sebiuser posted image user posted image user posted image user posted image

Lešniki - jaz jih sedaj ne.. mi jih je patronažna prepovedala...niti čokolešnika ne upam...user posted image

MEdvedek - otrok v avtu - ga pa mi2 tudi nameravava kupituser posted image ....samo ne vem če ga je dobro zadaj napopat ko pa je ogrevana šipa?user posted image

matejchi - smučanje- Vogel - Bohinj?? Moji kolegi ful hvalijo...user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: naty13


Tudi jaz sem se končno spomnila, kakšno darilce bom kupila jutri. Sem se spomnila na stare dobre študentske čase - to kar bo v darilcu je bilo obvezno zraven rojstnodnevnega darila.

Se pravi kondomi ali pa litrcauser posted image user posted image user posted image Joke!user posted image

tinka - tvoje slikce so tudi supercaaaaaauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 14:41:49   
anita goitan
S katere ulice si Erin? cankarjevo, Gradnikovo, no ti dve poznamuser posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 14:43:12   
Erin
SPAKIRAJTE BABE KER GREMO NA

***Avgustovke '08 - 2.del***


AJMO!!!!!!!!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 14:46:18   
anaya
andrejaboris: moja punčka tut zdaj uradno preveč pridobiva na teži ( je tut uradno debela, ne samo po besedah tašče)user posted image user posted image . Se je v mescu pa 11 dneh zredila 1630guser posted image . Pediatrinjo je skor kap, pač rada je kaj ji naj, stradala je že ne bom!
Tejkaz: moja se večino časa sama igra, me sploh ne pusti zraven... pa ja sem na facebooku.

Matejchi: podatki za 2.mesca pa 10 dni; 57cm (ja zrasli smo -ne morem verjet), 5520g

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 195 [196] 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 195 [196] 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?