|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
31.8.2008 21:23:37   
naty13
Na Bledu tri dni nazaj

user posted image

Podiram kupčka

user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
31.8.2008 22:42:02   
kaja02
čer!!

user posted image user posted image  za novo temo in tebi Erin, da nas tako spretno usmerjaš.

čestitke vsem novim mamicam, za Talty in aradej in še katero pa močno držim pesti, da se tudi pri vas začne čimprej odvijat.

moja punca, ta večja, gre pa jutri prvič v šolo, pa me je kar groza, kako bo, se sploh ne veseli, pravi, kaj pa bo meni šola, saj že vse znam... s že cel teden pogovarjava o šoli, kako bo fajn...ma bomo jutri vidl, kako bo

zdaj pa spat, dokler tamala levinja spi, saj ko se zbudi ima tudi glas kot en velik odrasel levuser posted image

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.9.2008 7:10:15   
naty13
Jutro.

user posted image user posted image user posted image  kuhana.

Noč super. Jošt se je zbudil in jedel ob 2.30, potem pa spal do 5.45, ko ga je user posted image  zbudil s telefonom. user posted image user posted image user posted image user posted image  Sva pojedla in ni več zaspal.  Matr sem jezna, v enem mesecu ni bil sposoben dat pri mobitelu melodije bolj potiho. Tolk na glas zvoni, da se k sosedu sliš. user posted image user posted image user posted image  HB, da Nejc še spančka. user posted image  Sem jezna, ker sva mela s tamalim tak lep ritem hranjenja že par dni, potem mi pa ena malomarnost vse podre. user posted image user posted image  Pa je bilo tolk truda vloženega. user posted image  Dost jamranja, HB je moj mali user posted image  kar potrpežljiv in dobro prenaša.

Kaja02 upam, da bo tvoja Kaja lepo sprejela šolo in sošolce. user posted image  In predvsem, da spozna, da le ne zna vsega. user posted image user posted image user posted image

Matejchi to pa ni v tvojem slogu, da te mora mož pustit pri miru. user posted image user posted image user posted image

Tatly, aradej in Barbarinha GO GO GO.

Grem Jošta s pižamce spravit v kakšne lepe hlačke. user posted image  Pa pleničko zamenjat. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.9.2008 8:02:59   
gajka
Dobro jutro!

naty13 - hvala za user posted image .

Vsem mamicam iskrene čestitke ob rojstvu njihovih štručk! user posted image
Vsem user posted image , ki še vedno vztrajate 2v1, želim čim lažji in čim hitrejši porod! user posted image

Vsem tistim, ki imajo že šolarčke (kaja02, sandra123 in ostale), pa želim, da jim današnji dan mine čimmanj stresno in da bodo šolarčki vsaj približno radi hodili v šolo. user posted image

Vsekakor se strinjam, da obvelja ta naš rek ''Enkrat avgustovka, vedno avgustovka''. Še posebej, ker bi se drugače midva z Rokom morala med julijke preselit. user posted image user posted image  

In kako kaj pri nas? Včeraj sem v živo spoznala tejkoz z Jašo in smo malo skupaj vozičkali po naših koncih. Pa seveda sva se načvekali o naših štručkah. user posted image Pa, tejkaz, upam, da ste dobro praznovali vse vaše obletnice! user posted image
Drugače pa z Rokom nimam kakšnih večjih problemov. user posted image Fant pridno je in se redi, spi pa tudi kar lepo. Nekako imamo ritem, da gre spat okrog 21h, potem se zbudi okrog 1h, 4:30 in 6:30. 10.9. sva spet naročena v pediatriji, tokrat samo za tehtanje in merjenje. Me prav zanima, če bo tehtnica spredaj pokazala že številko 6. user posted image user posted image Na isti dan imam tudi sama pregled pri G. Popoldan po pregledih pa jo imamo v planu ucvreti proti morju! user posted image Upam samo, da nam je ne bo vreme zagodlo. user posted image


< Sporočilo je popravil gajka -- 1.9.2008 8:17:07 >

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.9.2008 8:14:58   
Zoja Miša
user posted image Pa sem našla. No, glede na našo pridno šefico to niti ni bil problem. Hvala Erin!user posted image user posted image user posted image

Tatly ti kar komentiraj, te rada berem!user posted image  In srečno če si šla v Rim.

Julija, čestitke!!!user posted image
 
Joj Erin in Vilika, Naty, čedni otroci!!!!

Naty, tvojega pa našeškaj, ko ti jo takole zagode.user posted image

Gajka in Tejkaz super za vozičkanje!

Vsem, katerih otroci gredo danes v šolo, posebaj tistim, ki gredo prvič - srečno in naj otroci uživajo, da se mamice ne bodo preveč sekirale!user posted image

Eno vprašanje če katera kaj v v zvezi s tem. Moja punca je namreč nedonošenka, kot že veste. Mene pa sedaj zanima, ali imam jaz zato kaj daljšo porodniško. Nekaj sem slišala, da naj bi se mi podaljšala za 3 mesece, je to res??? Če je lahko samo user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.9.2008 8:18:29   
Zoja Miša
Naty, hvala za kavico sem pozabila napisati. Paše! Čeprav je moja punca danes tako pridna, je spala ponoči in se na 3 ure sama zbudila, sva se nahranili in je spala naprejuser posted image
Jedli sva ob 6.30h nazadnje in sedaj tudi še spi.
Upam, da se tale megla dvigne, bi šla na sprehod! Včeraj smo imeli same obiske, pa smo bili kar doma.

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.9.2008 8:24:01   
anita goitan
jutroo,
danes smo pa spaliuser posted image user posted image user posted image , 2x se futrali,ob dveh in ob petihuser posted image
Sedaj pa že slišm alarm, sam je še moj user posted image doma, HB še ta teden.
Punce tisate ki dojite: pijete melko oz mlečne izdelke?? Jaz sem popolnoma črtala vse mlečne stvari-krčiuser posted image
Murm šibat čao

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.9.2008 8:32:25   
gajka


Eno vprašanje če katera kaj v v zvezi s tem. Moja punca je namreč nedonošenka, kot že veste. Mene pa sedaj zanima, ali imam jaz zato kaj daljšo porodniško. Nekaj sem slišala, da naj bi se mi podaljšala za 3 mesece, je to res??? Če je lahko samo user posted image user posted image user posted image




Poglej si tule: http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/dopustNegaVarstvo.asp
Sicer pa piše: če mati rodi nedonošenčka, se dopust podaljša za toliko dni, kot je bila nosečnost krajša od 260 dni.

Kolikor je tole meni razumljivo, dobiš samo toliko dodatnih dni, kolikor bi manjkalo user posted image do starosti 37t1d. Z 3 dodatne mesece bi potemtakem moral biti user posted image rojen  s približno 25 tedni. Koliko prej si pa ti rodila?



(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.9.2008 8:35:19   
gajka

Punce tisate ki dojite: pijete melko oz mlečne izdelke?? Jaz sem popolnoma črtala vse mlečne stvari-krčiuser posted image
Murm šibat čao



Ja, čisto normalno pijem mleko in jem mlečne izdelke. Zaenkrat pa nisem opazila še nobenih posledic. user posted image Če bi jih mogla skenslat, bi me najbrž pobralo! Sem takšen ljubitelj mleka, da bi si lahko skoraj svojo kravo umislila.

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.9.2008 8:52:23   
arait
Dobro jutro

Čestitke vsem novim mamicam in vso srečo tistim, ki ste z eno nogo že v P.

Naty hvala za kavo, si bom raje vzela kakav.

anita goitan, jaz popijem vsaj 0,5l mleka na dan + še kakšen jogurt, jem pa tudi surovo sadje in zelenjavo - izogibam se le zadevam, ki napenjajo. Mi je patronažna sestra rekla, naj jem to kar sem v nosečnosti (no, pretiravat ni treba) in naj se ne izogibam ničemur - razen sladke gazirane pijače.

gajka tudi jaz bi si lahko nabavila kravo in če bi mi kdo reku, da moram nehat pit mleko, bi se mi zmešalo - sem pomoje odvisna od mleka user posted image user posted image

No, pa da napišem, kako smo se imeli pa mi ta vikend. Bili smo bolj malo doma, v soboto smo bili na pikniku pri user posted image starših, potem sva šla pozdravit še moje starše in potem domov. V nedeljo smo šli s kolegi na zajtrk v mesto, sledil je sprehod po mestu in na koncu še slastna tortica, potem pa obisk pri mojih. No, Eva doma čez dan bolj malo spi, ko se preoblačimo za vn uživa, nato se hosterično dere dokler ne prestopimo praga. Ko pride v avto takoj zaspi in potem dokler ne pridemo domov pridno spi.

Kako smo spali? Ob 20ih smo jedli in potem skoraj eno uro nismo zaspali (ležala je v postelji, se razgledovala naokoli in s pomočjo zvezdice končno zaspala). user posted image jo je ob polnoči previl in nafutral (v spanju) in potem smo spali do 4.00, potem pa do 7.30 in zdej čudežno spi, zato bom tudi jaz izkoristila in šla malo zabušavat user posted image

pozdravček

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.9.2008 9:13:03   
Zoja Miša
Gajka, hvala za link, si bom malo podrobno to enkrat pogledala.
No, če to kar si napisala drži, dobim dodatnih 5 dniuser posted image . Jaz pa sem mislila, da je država kaj bolj prijazna.
Po mojih izračunih sem rodila v 37t2d, po izračunih pediatra, pa je bila naša punca rojena 36t3d.

Anita, jaz pijem mleko, ampak s tem itak nikoli nisem pretiravala. Jem pa jogurte in mlečne izdelke, v tem sem tako kot Gajka, brez tega pri meni ne bi šlo!
Prav tako mi je patronažna rekla, da moram jesti tudi sadje, sveže in zelenjavo, da drugače otrok ne dobi nobenih vitaminov!user posted image Solato tako jem z jogurt prelivi (ker menda kis povzroča krče), od sadje pa sem jedla banano in lubenico. Za jabolko se moram še opogumiti.user posted image  Nekrarino, pa bi, a si ne upam, ker je menda alergena.user posted image



_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.9.2008 9:13:39   
Zoja Miša
Naša punca ima 3 tedne!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.9.2008 9:19:49   
arait
Zoja Miša, meni je patronažna rekla, da nektarine lahko komot jem, izogibam naj se le grozdju, ki napenja in jagodam, ki so alergene - čeprav sem jih v nosečnosti full pojedla in bi Eva lahko mela že pri rojstvu alergijo, tako da bom mogoče tud jagode probala jest, če bo Eva dobila pikice po telesu jih bom pa črtala iz seznama "užitnih" jedi user posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.9.2008 9:20:23   
anita goitan
ojej punce, vse jesteuser posted image user posted image mah jaz pa NIČ, in sem prou zafrustrirana, ker imam ful rada jogurte, mleko, vse sire,...user posted image user posted image user posted image ok počakam še ene 2 dni in potem probam  spet z mlečnimi da vidim če je to to.
Pa surovo sadje tud jesteuser posted image user posted image , mah to čist vsaka babica drgač reče

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.9.2008 9:20:25   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Gajka, hvala za link, si bom malo podrobno to enkrat pogledala.
No, če to kar si napisala drži, dobim dodatnih 5 dniuser posted image . Jaz pa sem mislila, da je država kaj bolj prijazna.
Po mojih izračunih sem rodila v 37t2d, po izračunih pediatra, pa je bila naša punca rojena 36t3d.

Anita, jaz pijem mleko, ampak s tem itak nikoli nisem pretiravala. Jem pa jogurte in mlečne izdelke, v tem sem tako kot Gajka, brez tega pri meni ne bi šlo!
Prav tako mi je patronažna rekla, da moram jesti tudi sadje, sveže in zelenjavo, da drugače otrok ne dobi nobenih vitaminov!user posted image Solato tako jem z jogurt prelivi (ker menda kis povzroča krče), od sadje pa sem jedla banano in lubenico. Za jabolko se moram še opogumiti.user posted image  Nekrarino, pa bi, a si ne upam, ker je menda alergena.user posted image




Hoj, sem sicer avgustovka 2007 pa sem ponesreči vdrla na vašo stran ko sem nas iskala.
Skratka Zoja Miša, tisto o dodatnih treh mesecih o katerih govoriš je, če ma malček kake razvojne težave. Kar je pri nedonošenčkih pogosto, vendar bolj pri tistih ki so res zelo prezgodaj rojeni. Pa če bo kera mela otroka z kako razvojno težavo, ki je kar precej huda tud lahko to dobi, sam mora dat prošnjo.
Sorite k sem vam vdrla na temo, pa mejte se!!!!
Pa valda velik užitkov z malčki, se mi zdi k včeri k sem Neli pripeljala domov, prov zadišal mi je po novorojenčkuuser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.9.2008 9:33:42   
matejchi
mlečne izdelke lahko uživate, ampak količinsko do 1/2 litra (jogurti, mleko, ...)

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.9.2008 10:02:28   
naty13
Aradej sporoča:
 
Tudi 1.9. je lep dan, zato sem razveselila mamico in atija in pokukala na svet danes ob 1.43 uri. S 3420g in 52cm sem že kar dobra kandidatka za šolo. Ime mi je Lucija.
 
 
Čestitke aradej in ati, pa sestrici Dijani.
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

pa pa

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.9.2008 10:13:24   
gajka

mlečne izdelke lahko uživate, ampak količinsko do 1/2 litra (jogurti, mleko, ...)


Pol jaz to že pri zajtrku skoraj presežem, pa že to samo z mlekom. user posted image Prvič slišim za to omejitev in se je ne bom držala, dokler ne bo kakšnih problemov. user posted image

Na 1. posvetovalnici sem dobila list, kjer piše, čemu se naj bi izogibala, dokler dojim. Na seznamu ''prepovedanih'' so: čokolada, oreščki, ribe, suhomesnati izdelki, paštete, gazirane pijače in industrijsko pripravljena hrana.

aradej - čestitke ob rojstvu Lucije! user posted image


< Sporočilo je popravil gajka -- 1.9.2008 10:16:03 >

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.9.2008 10:36:37   
Zoja Miša
Birdy, hvala. Naša pikica k sreči nima takšnih težav, torej bo mami šla po 1 letu lepo v službo, princeska pa upam, da v vrtec - če ga dobimo.user posted image

Gajka tudi meni je patronažna rekla, da so dejansko prepovedani samo oreščki! Vse ostalo naj bi se jedlo, ker otrok potrebuje tudi vitamine!

Arait, tudi jaz sem ful jagod med nosečnostjo pojedla, tako da po mojem ne bi smele delati problemov!Potem bom pa tudi nektarino poskusila, pa da vidimo.

Tako da Anita, ne preveč komplicirat, meni je patronažna rekla, da za krče oz. kolike še pediatri ne vedo točno zakaj so...da ni nujno, da je hrana. Res pa je, da kar napenja tebe bo tudi otroka.


Aradej, čestitke! 1.9. je super datum!Bo že prvi dan šole darila prejemalauser posted image .

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.9.2008 10:43:52   
anaya
Evo še nas.... preden prebereš vse to traja, pa če sem odkrita sem samo preletela, ker sedim na obroču in ni najbolj udobno (šivi bolijo ko pes).

Doma smo že od sobote, ampak nam ne znese vsega skupaj opravit, končno je malo časa.

Moja porodna zgodba na hitro:
V P sem šla 26.8. ob 10h ( ker s emi ni nič dogajalo) na sprožitev poroda, malo se me pošiljali iz ene ordinacije v porodno pa nazaj, ker si zgleda niso vedli kaj počet z mano. končno se me usmilijo ob 11.30 in me pošljejo v porodno kjer sledi papirologija in CTG. Ob 12.30 mi vstavijo gel za sprožitev in popadki se začnejo čez 15 minut. Najprej čisto začetniški malo črvičenja, nič resnega, ob 16h je pa šlo zares. Popadki na 2 minuti odprta 2 cm. Ob 15h odprta 3 cm in od tu naprej se baje šteje porod ( v materinski mi namreč piše 2 uri). torej od 17h do 19.01 8 ko pokuka na svet) se mije bledlo, kje je bil moj dragi sploh ne vem ( baje v kot nekje čisto bled, ker ga je blo strah da mi bo popek razneslouser posted image user posted image user posted image ). Tako da pri nas je šlo ekspresno, sicer boleče, ampak vredno vsega.
zataknilo seje edino pri postlci, so mijo 4x na silo ven vlekli, tako da sem skoraj izkrvavela (hemoglobin pado na 67), v glavnem cela krvava sem bla od tega, bolelo pa ko user posted image . No ko so se končno odločili za ročno luščenje pa se je tut postlca odločla da gre sama ven, in tako sem čez 45 min porodila še postlco, potem pa še samo šivi (čitla vsak šiv) pa je blo konec.

Ne vem če ste kaj govorile o tem, ampak se mi zdi da je potrebno naše dedce kr konkretno pohvalit, moj se mi zdi da je težje vse skupaj prenašal kot pa jaz. dokler se ni začel sam porod, je baje kr nesrečno sedel v kotu pa cel bled ni vedel kam naj sam s sabo. Pri porodu pa je aktivno sodeloval, saj je meni zmanjkalo moči. V glavnem jaz mislim da so ZELO pogumni. Zase vem da ne bi tako dobro prenesle tega, če sploh bi.

Hvala vsem za čestitke, ob prvi priliki pa pripopam še kakšno slikico.

Zanima pa me kateri je najučinkovitejši položaj za podirat kupčke, nama nikakor ne zlaufa in potem poliva skoz, revica je čist mokra vedno.
 
Pa če ima katera probleme oz. jih je imela z navalom mleka ( sem na robu mastitisa) kako to preprečit? dajem obkladke, izbrizgavam, dojim pogosto, pa še vedno mi prsi otrdijo čez pol ure ( po končanem "delu"). Se mi kr zazdi da bi potrebovala še enga dojenčka, da bi šlo vse ven.

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.9.2008 10:45:41   
dojenč
DA SE REGISTRIRAM


tako rada bi vam pokazala mojo pikico pa me zabava da shrani.si,kam naj kopiram kodo,ce mi je splohpokaze ne,bom še zdaj enkrat probala

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.9.2008 10:45:53   
anaya
Pa seveda čestitke vsem novim mamicam, se mi zdi da šele zdaj zares razumem kako zaslužene so.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.9.2008 10:49:35   
dojenč
anaya-tudijaz imam take probleme, meni pa na pumpo splohnoce tect-pomoč

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.9.2008 11:06:46   
arait
anaya, tudi nama podiranje kupčkov ne gre najbolje, mojemu user posted image pa ful dobr, tako da ti predlagam, da podiranje kupčkov prepustiš očku (vsaj ko je doma)

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.9.2008 11:18:14   
ozziebo
Že nova tema, joj kako čas hitro gre. Komaj da sem uspela vsake tolko mal prečekirat, da sem vidla nove avgustovčke. Saj Lara je ful pridna, samo naš tamali vražiček hoče samo mami, mami in MAAAMIIII.  Še dobro, da je šel danes končno spet v vrtec,  sicer samo do kosila, ker je bil cel mesec doma, pa vseeno, bo vsaj malo zaposlen, saj zdaj ni hotel sploh nikamor, samo doma se je tiščal user posted image . No, dost jamranja, lep dan vsem!

Anita, jaz sem prvič tudi črtala vse mlečne izdelke za par dni, pa ni bilo nič boljše, zdaj jih pa ful jem, ker tudi jaz ne morem brez jogurta.

(odgovor članu arait)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?