|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobra pričakujemo dve črtici
15.9.2008 12:52:08   
Muca83
Bambinca, čist iz Kamnika sem. Hvala za pestke! Upam, da bo kaj pomagalo user posted image

(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Oktobra pričakujemo dve črtici
15.9.2008 18:37:02   
bambinca
Muca tud moje korenine so iz Kamnikauser posted image A si priseljena al od nekdaj Kamničanka? Mogoče sva bili pa celo kaki sošolkiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moje poslanstvo so moji otroci

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Oktobra pričakujemo dve črtici
15.9.2008 23:57:30   
Muca83
Bambinca, ne ne, jaz sem tukaj komaj 2 leti. Moj je rojen kamničan in sva se naselila tukaj (ampak živiva na svojem, da ne bo pomote user posted image ). 

(odgovor članu bambinca)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Oktobra pričakujemo dve črtici
16.9.2008 13:53:05   
Sulfinija
Ojla punce!

Pa sem doma od ginekologa.Vse je v najlepšem redu,naredila mi je uZ zaradi tiste sence in je več ni hvala bogu.Sem pa zelo lepo reagirala na klomifen na vsaki strani mam po štiri folikle.Sedaj komja čakam O pol pa akcija.Ja drugi meesc pa še začnem zraven jemati aspirin direct mi je napisala recept in tole priporočala.Torej punce danes zadnja tabletka zvečer pol pa čakanje in nato akcija.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Oktobra pričakujemo dve črtici
16.9.2008 14:14:12   
žabica00
Sulfinija user posted image  user posted image  user posted image  zdaj pa brez zadržkov v akcijo user posted image user posted image  user posted image , da "bomo" junija veselo pestvali user posted image .

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Oktobra pričakujemo dve črtici
16.9.2008 14:53:26   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: Sulfinija

Ojla punce!

Pa sem doma od ginekologa.Vse je v najlepšem redu,naredila mi je uZ zaradi tiste sence in je več ni hvala bogu.Sem pa zelo lepo reagirala na klomifen na vsaki strani mam po štiri folikle.Sedaj komja čakam O pol pa akcija.Ja drugi meesc pa še začnem zraven jemati aspirin direct mi je napisala recept in tole priporočala.Torej punce danes zadnja tabletka zvečer pol pa čakanje in nato akcija.

LP Mojcauser posted image


superr user posted image user posted image user posted image  zdej pa ma da je plusek drug mesec user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Oktobra pričakujemo dve črtici
16.9.2008 15:24:37   
Muca83
IZVIRNO SPOROČILO: Sulfinija

Ja drugi meesc pa še začnem zraven jemati aspirin direct mi je napisala recept in tole priporočala.


Zakaj pa aspirin? Jaz jutri začnem jemati Klomifen in tudi upam, da bo kaj uspeha ta mesec. Mogoče bova šle pa skupaj med junijke 2009. user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Oktobra pričakujemo dve črtici
16.9.2008 15:26:05   
Sulfinija
Muca83,mi je zandjič moja G omenila,da mi da v teh novih bojih takoj zraven aspirin direct zakaj nimam pojma vendar stavi da bo prava kombinacija bomo videli.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Oktobra pričakujemo dve črtici
16.9.2008 16:11:42   
_ancica_
Sulfinija...tudi jaz ti zelim dva pluska v oktobru...

in seveda vsem osatalim prav tako! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Oktobra pričakujemo dve črtici
16.9.2008 21:19:52   
rakica26
SULFINIJA joj tole pa pol res mora uspet, stiskam pestke na rokah in nogah.

Prav tako za vse ostale, da nam uspe.

lp in čimveč slončkanja

(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Oktobra pričakujemo dve črtici
16.9.2008 21:32:24   
bambinca
Sulfinija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Muca
dobr si nardila, d si Kamničana vzela - smo fejst ljudje a ne, ha hauser posted image


_____________________________

moje poslanstvo so moji otroci

(odgovor članu rakica26)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Oktobra pričakujemo dve črtici
17.9.2008 7:24:24   
Sulfinija
Punce rabim vaše pestke.Čez eno uro me čaka operacija modrostnika.Brrrrrrrr,kak trepetam.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu bambinca)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Oktobra pričakujemo dve črtici
17.9.2008 8:02:32   
R777
No....te dni imam jaz O....

Ta mesec sem si v Medexovi trgovini nabavila matični mleč in ga vsako jutro vzamem eno žličko. Upam, da bo kaj pomagalo.

Malo sem zamišljena in žalostna....Vsak mesec se vrti okrog dneva O....in razočaranja ob user posted image ...
Tako ni ravno pametno živeti....Najboljše je, ko človek pozabi na vse skupaj in si reče, da bo kar bo...

Upajmo....

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Oktobra pričakujemo dve črtici
17.9.2008 8:04:09   
becky
držim pesti sulfinija, da bo vse ok.

čestitke vsem novim user posted image  in veliko user posted image  za vse, ki ste M dobile. jaz lahko grem v nove boje po laparoskopiji, tak da vas prosim, da me date na seznam-okoli 10.10. je ne pričakujem. upam, da je res ne bo. sem pa v 9. krogu

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Oktobra pričakujemo dve črtici
17.9.2008 8:47:46   
monty
sulfinija, držim pesti za zobek in plusek!!!!! zjutraj sem slišala dobro idejo, če te je ful strah moraš malo povohat sivko, baje pomirja user posted image

R777 razumem kako se počutiš. Jaz pa ta mesec pijem čaj smrdljičke (krvomočnice) in tudi upam, da bo pomagal. sicer skoraj vsak dan telovadiva, sva pa včeraj mrtva zaspala in zdele bi kr čas nazaj zavrtela. Držim pesti zate, no pa za druge tudi!!!

ODMISLIT user posted image  PA JE FUL TEŽKO A NE? VSEENO PROBAJMO, MOGOČE PA POMAGA.

mam rojstni dan junija in za drugo leto si želim prav posebno darilce.

(odgovor članu becky)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Oktobra pričakujemo dve črtici
17.9.2008 9:11:40   
žabica00
sulfinija držim pestiiiii.

Vsem ostalim in meni pa privoščim junijčka2009. Upam da nam rata s pripomočki in brez.

(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Oktobra pričakujemo dve črtici
17.9.2008 9:59:03   
Sulfinija
Punce hvala za pestke,so pomagale operacija uspela.Sedaj pa mam vse trdo, omrtvičeno,še govoriti ne morem bi moj dober skozi prišel,če bi bil sedaj doma.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu žabica00)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Oktobra pričakujemo dve črtici
17.9.2008 12:45:20   
žabica00
Sulfinija sem vesela da ni nič bolelo... pa upam da boš kmalu spet čebljala user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Oktobra pričakujemo dve črtici
18.9.2008 6:42:04   
la-na
Ojla, punce!
Tudi jaz se pridružujem čakajočim, gremo pa v 6. krog. M ne pričakujem okrog 13.10. Upam, da nam vsem uspe user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu žabica00)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Oktobra pričakujemo dve črtici
18.9.2008 8:06:51   
R777
Sulfinija...aspirin si dobila verjetno, da prepreči strdtke in hiperstimulacijo zaradi klomifena. Če imaš na vsakem jajčniku po 4  folikla, ki pridno rasteta je to, kot da bi bila v IVF postopku.

dr.Reš trdi, da so majhni odmerki klomifena bolj učinkoviti, zato on predpisuje največkrat polovičko tabletke od 3-5 dne ciklusa. In uspehi so številni.

Ni rečeno, da ti bo uspelo. Toliko si že preživela, da te pravnič ne more pesenetiti. Bodi sproščena in bo kar bo....Ne pozabi na prometrij (ali kaj podobnega) po O, ker klomifen preprečuje ustvarjanje dobrih pogojev za vgnezditev. To rešiš s povečano količino progesterona.

Saj to že vse obvladaš. Jaz ti aspirin priporočam samo do 22.dne ciklusa. Po tistem ga prenehaj uživati, ker v tej situaciji je sposoben tako razredčiti kri, da še dodatno onemogoči vgnezditev zarodka.
To je moje mnenje.....user posted image

Pa ni potrebno se javljati na ZS, ker več kot je napisano prav nič ne vem....To je to....

Čez vikend bo dež in upam, da bova več telovadila.....

Moj ljubi rad masturbira in včasih krivim ravno to za neuspehe....

Kaj ve mislite???!!!user posted image

(odgovor članu la-na)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Oktobra pričakujemo dve črtici
18.9.2008 8:58:59   
little angel
R777 Reš najveckrat predpisuje klomifen od katere dne?samo od 3-5?ne od 3-7?no jaz ga je od 4-9 eno tabletko zdaj je ze drugi krog zaenkrat se brez uspehovuser posted image no moznost da je drugi krog upesen se je, saj je ne pricakujem 1.10. od kdaj do kdaj bi se naj aspirin jedel?od zacetka ciklusa pa do 22 dne?al samo od ovulacije dalje pa do 22 dne?
glede mastrubiranje... kak pogosto to pocne?vsak dan?nekateri zdravniki pravijo da ce je sperma slabse kvalitete je dobro seksat na 2 dni da se ma cas obnovit, ce pa je dobra pa nima veze ce vsak dan. tak da ne vem no, ker sem pa ze prebrala tudi da nekateri zdravniki priporocajo vsak danuser posted image vrjetno je res najboljsi recept cimmanj s obremenjevat s vsem stetjem plodnih dni in vsem kar spada zraven in cimveckrat seksat pa more ratat!

(odgovor članu R777)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Oktobra pričakujemo dve črtici
18.9.2008 20:50:41   
bambinca
Hoj dečve! Se javim sam mal za spodbudo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moje poslanstvo so moji otroci

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Oktobra pričakujemo dve črtici
18.9.2008 20:54:19   
spps
ojla vsem,ki M ne pričakujete v oktobru,vaš mesec bo kmal tuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
z vsemi svojimi močmi se javljam za navijačicouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Naj BO OKTOBER VAŠ MESEC!!!!
 
ja derem se ,da se bo boljš prijelouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: M ne pričakujemo oktobra
18.9.2008 20:55:31   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: _ancica_

Oktober bo sigurno nas mesec, a ne? user posted image user posted image
ancica,držim pesti še posebej zateuser posted image user posted image user posted image selitev se bliža,a ne?user posted image

prav tako,za vse ostaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: M ne pričakujemo oktobra
19.9.2008 8:28:26   
monty
še jaz user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za junijske otročke!!! Dajmo dečve, saj ne more bit tako težko!

dejmo se stiskat user posted image , vreme že ve zakaj je user posted image !!!

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?