|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečnost in pogreb?
3.9.2008 14:26:00   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Jap, naša je tudi precej bledolična, zdaj pa ne vem, ali je po atiju ali po mrličuuser posted image


Joj, nejcko, pa ne da si z mrličem? user posted image user posted image


Ne, sem pa bila na pogrebu, ko sem bila s tamalo noseča ... in zdaj pravijo, da to vpliva na otrokovo polt, kako naj potem vem, zakaj je mala bolj svetle polti in bledoličnauser posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nosečnost in pogreb?
3.9.2008 14:27:12   
anckabancka
Sem bila noseča na pogrebu starega očeta. Umrl je na isti dan, ko sem jaz izvedala za nosečnost.

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nosečnost in pogreb?
3.9.2008 15:07:53   
blackcoffee
drage moje.. napisala sem, kar sem bila slišala. seveda je to vraža - ampak, glede na to, da tudi osebno poznam eno žensko, totalno bledolično,  ki tudi sama trdi (pa tudi njena mati), da je krivo to, ker je ko je bila noseča z njo, šla pokropit pokojnika.
zato pravim, če se gre na pogreb, se pač ne posloviš od rajnke duše na tak način, da greš gledat v krsto...
kot zanimivost lahko dodam, da ima od te bledične gospodične sestra popolnoma normalno polt. zanimivo je tudi to, da sta njuna starša oba bolj temne polti - zato si tudi vsi v njihovi družini razlagajo prav pogreb kot razlog za njeno belo polt.
toliko.
jaz osebno pa nimam izkušenj. tle sem vam samo podala primer. user posted image


(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nosečnost in pogreb?
3.9.2008 15:09:31   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: blackcoffee

drage moje.. napisala sem, kar sem bila slišala. seveda je to vraža - ampak, glede na to, da tudi osebno poznam eno žensko, totalno bledolično,  ki tudi sama trdi (pa tudi njena mati), da je krivo to, ker je ko je bila noseča z njo, šla pokropit pokojnika.
zato pravim, če se gre na pogreb, se pač ne posloviš od rajnke duše na tak način, da greš gledat v krsto...
kot zanimivost lahko dodam, da ima od te bledične gospodične sestra popolnoma normalno polt. zanimivo je tudi to, da sta njuna starša oba bolj temne polti - zato si tudi vsi v njihovi družini razlagajo prav pogreb kot razlog za njeno belo polt.
toliko.
jaz osebno pa nimam izkušenj. tle sem vam samo podala primer. user posted image




In ti resno o tem?
Ma ne morem verjet!

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nosečnost in pogreb?
3.9.2008 15:16:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blackcoffee

drage moje.. napisala sem, kar sem bila slišala. seveda je to vraža - ampak, glede na to, da tudi osebno poznam eno žensko, totalno bledolično,  ki tudi sama trdi (pa tudi njena mati), da je krivo to, ker je ko je bila noseča z njo, šla pokropit pokojnika.
zato pravim, če se gre na pogreb, se pač ne posloviš od rajnke duše na tak način, da greš gledat v krsto...
kot zanimivost lahko dodam, da ima od te bledične gospodične sestra popolnoma normalno polt. zanimivo je tudi to, da sta njuna starša oba bolj temne polti - zato si tudi vsi v njihovi družini razlagajo prav pogreb kot razlog za njeno belo polt.
toliko.
jaz osebno pa nimam izkušenj. tle sem vam samo podala primer. user posted image




Iznajdljiva mama.
Kaj pa poštar? Je bledoličen?user posted image

(odgovor članu blackcoffee)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nosečnost in pogreb?
3.9.2008 15:17:14   
blackcoffee
IZVIRNO SPOROČILO: smigli
In ti resno o tem?
Ma ne morem verjet!

smigli ni ti treba verjeti. če pa kdo verjame, je to njegova osebna stvar.
glede na tukajšnjo diskusijo, sem s svojim postom samo želela pojasniti zakaj pogreb ne, oz. da se je v tem primeru pač treba ogniti slovesu od pokojnika.
konec koncev kaj je pri tem narobe? ljudje tudi pljuvajo, ko jim črna mačka prečka pot. je s tem kaj narobe? zate že mogoče.
lahko da verjameš, lahko pa tudi ne. pač odvisno od posameznika.
tako kot nekateri verjamejo v duhove, drugi pa ne.

vsak ima svoje veselje. user posted image

karin24
hahaha... user posted image
težko bi rekla, da je iz drugega gnezda, je dokaj fotru podobna. user posted image

lp



< Sporočilo je popravil blackcoffee -- 3.9.2008 15:19:53 >

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nosečnost in pogreb?
3.9.2008 15:18:48   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: blackcoffee

drage moje.. napisala sem, kar sem bila slišala. seveda je to vraža - ampak, glede na to, da tudi osebno poznam eno žensko, totalno bledolično,  ki tudi sama trdi (pa tudi njena mati), da je krivo to, ker je ko je bila noseča z njo, šla pokropit pokojnika.
zato pravim, če se gre na pogreb, se pač ne posloviš od rajnke duše na tak način, da greš gledat v krsto...
kot zanimivost lahko dodam, da ima od te bledične gospodične sestra popolnoma normalno polt. zanimivo je tudi to, da sta njuna starša oba bolj temne polti - zato si tudi vsi v njihovi družini razlagajo prav pogreb kot razlog za njeno belo polt.
toliko.
jaz osebno pa nimam izkušenj. tle sem vam samo podala primer. user posted image




Iznajdljiva mama.
Kaj pa poštar? Je bledoličen?user posted image


OMG jaz bom preč user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nosečnost in pogreb?
3.9.2008 15:31:37   
Virtualna
Nore ste. Kaj vse clovek prebere iz enega "preprostega" vprasanja neke zenske user posted image ...prou "navalite" ko kake hijene-zverine....WTF

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nosečnost in pogreb?
3.9.2008 15:40:27   
Anonimen
jaz sem šla pokropit babico, na pogreb pa nisem šla, ker sem bila že 14dni pred rokom in nisem mogla tako dolgo stat, kot traja pogreb(sem strašno zatekala). in so me tudi napadali, kaj pa ti tu delaš,... in mojemu otroku nič ne manjka in tudi bledoličen ni.

(odgovor članu Virtualna)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nosečnost in pogreb?
3.9.2008 15:44:38   
blackcoffee
IZVIRNO SPOROČILO: Virtualna

Nore ste. Kaj vse clovek prebere iz enega "preprostega" vprasanja neke zenske user posted image ...prou "navalite" ko kake hijene-zverine....WTF

meni se sploh ne zdi tako. vsaka pač pove svoje mnenje.. in očitno se nam da debatirat. user posted image
poleg tega teče razprava o vražah in ali iti na pogreb ali ne. osebno ji nisem prepovedala, da ne sme it, tako kot ostale niso tega storile. vsak pove svoje.
in ne vidim problema v tem.
prav tako se mi nobena, ki sodeluje v tej razpravi ne zdi niti malo hijenska ali zverinska.

tko da, WTF tebi. kaj si želela povedat s svojo pripombo?

< Sporočilo je popravil blackcoffee -- 3.9.2008 15:50:31 >

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nosečnost in pogreb?
3.9.2008 15:59:53   
Virtualna
IZVIRNO SPOROČILO: blackcoffee

IZVIRNO SPOROČILO: Virtualna

Nore ste. Kaj vse clovek prebere iz enega "preprostega" vprasanja neke zenske user posted image ...prou "navalite" ko kake hijene-zverine....WTF

meni se sploh ne zdi tako. vsaka pač pove svoje mnenje.. in očitno se nam da debatirat. user posted image
poleg tega teče razprava o vražah in ali iti na pogreb ali ne. osebno ji nisem prepovedala, da ne sme it, tako kot ostale niso tega storile. vsak pove svoje.
in ne vidim problema v tem.
prav tako se mi nobena, ki sodeluje v tej razpravi ne zdi niti malo hijenska ali zverinska.

tko da, WTF tebi. kaj si želela povedat s svojo pripombo?


Ah, glej jo, glej...ena se je ze nasla "v mojem pisanju" user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nosečnost in pogreb?
3.9.2008 16:02:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Virtualna

Nore ste. Kaj vse clovek prebere iz enega "preprostega" vprasanja neke zenske user posted image ...prou "navalite" ko kake hijene-zverine....WTF


A tebe gate tiščijo?user posted image

(odgovor članu Virtualna)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Nosečnost in pogreb?
3.9.2008 16:36:53   
Virtualna
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Virtualna

Nore ste. Kaj vse clovek prebere iz enega "preprostega" vprasanja neke zenske user posted image ...prou "navalite" ko kake hijene-zverine....WTF


A tebe gate tiščijo?user posted image


Ti si pa verjetno ena od tistih, ki je misljenja, da je vso pamet tega Sveta pobrala....  user posted image user posted image user posted image

...neda se mi ukvarjat s Tabo in tebi podobnimi user posted image

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Nosečnost in pogreb?
3.9.2008 16:59:40   
blackcoffee
IZVIRNO SPOROČILO: Virtualna
Ti si pa verjetno ena od tistih, ki je misljenja, da je vso pamet tega Sveta pobrala....  user posted image user posted image user posted image
...neda se mi ukvarjat s Tabo in tebi podobnimi user posted image

lepo da si se vključila, še bolje pa bi bilo, ko bi kaj povedala o vražah in pogrebih.. ne pa da nacoltuješ krneki. hvala bogu, da smo se razpisale in se ob vsem tem še nasmejale. zaradi tega ni avtorica teme prav nič oškodovana ali popljuvana, saj je postala tema sama sebi namen.
če imaš pripombe ni nič narobe, le tako jih povej, da bodo utemeljene in vsem razumljene.
lp


< Sporočilo je popravil blackcoffee -- 3.9.2008 17:00:50 >

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Nosečnost in pogreb?
3.9.2008 17:09:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Virtualna

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Virtualna

Nore ste. Kaj vse clovek prebere iz enega "preprostega" vprasanja neke zenske user posted image ...prou "navalite" ko kake hijene-zverine....WTF


A tebe gate tiščijo?user posted image


Ti si pa verjetno ena od tistih, ki je misljenja, da je vso pamet tega Sveta pobrala....  user posted image user posted image user posted image

...neda se mi ukvarjat s Tabo in tebi podobnimi user posted image


Ja zakaj pa se poluser posted image

(odgovor članu Virtualna)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Nosečnost in pogreb?
3.9.2008 17:20:55   
Anonimen
Zanima me,če ste ve ko ste bile noseče šle na kakšen pogreb


Ne, ker tudi nenoseca ne hodim.

(odgovor članu glen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Nosečnost in pogreb?
3.9.2008 20:51:11   
acitak
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: blackcoffee

hja.. pravijo, da če gre nosečnica na pogreb, da je potem otročiček bledoličen.
sicer pa, če ne greš pokropit mrliča, najbrž prisotnost na pogrebu samam, ne bo vplivala na ten otroka.
- toliko, kar se vraž tiče.



O šit....očitno je bla moja mami pol najmanj enkrat tedensko na pogrebuuser posted image

user posted image user posted image



moja tudi... user posted image




_____________________________

12.01.2009 se nama je pridružil Niko
20.12.2011 pa se nam je pridružila Mia

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Nosečnost in pogreb?
3.9.2008 21:51:21   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Samo....bolj ko premišljujem...morda pa res bolje, da za vsak slučaj raje ne bi šla....ne vem no, odloči se sama. ker tvegati, da bo pa zdaj otrok bled celo življenje, je pa tudi malo preveč.



Kaj je pa narobe z bledmi ljudmi?
Poglej Nicole Kidman. Kolk je lepa. Njena mami je zihr kar kampirala na pokopališču


Ta je še bolj kruta, kot tista, da z oštarije opazuješ lepotce. user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem bila na pogrebih v vseh 3. user posted image , pa ni noben od otrok bled. Edino najmlajša je blontna - a mislite da je to zaradi pogreba v nosečnosti user posted image ?


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Nosečnost in pogreb?
3.9.2008 23:11:42   
glen
Punce vidim da ste se kr razpisale,sej je prav,bo komu še prav prišla ta tema.
No naj vam povem,da sem bila na pogrebu,prijateljica je bila zelo vesela da sem prišla.
Do konca pogreba sem bila bolj v ozadju in nisem škropila pokojneuser posted image in bila zraven ko so jo pokopaliuser posted image ker sem bila odzadaj.
No vsak po svoje o vražah.
Jaz v vraže ne verjamem,pa vseeno zmeraj pljunem če mi pot prekriža črna mačkauser posted image .
Da bom šla na pogreb sem pa vedela preden sem post odprla.
lep večer

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Nosečnost in pogreb?
3.9.2008 23:43:24   
Marogica
No, upam, da tvoj otroček ne bo bledoličen, ker če bo, bo to sigurno, ker si bila na pogrebu. Takrat jih boš od tet in podobnih zopet slišala." Vidiš, saj sem ti rekla...."user posted image

Ja, prav lušno je brati o teh vražah...vsakokrat razmišljam, od kod so se vzele? Razlage vzroka teh trditev bi me pa res zanimale...

Aja, sam se bila na pogrebu v nosečnosti. In moj otrok je bledoličen. Najbrž bo to to...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Nosečnost in pogreb?
4.9.2008 9:04:51   
CatJa
V bistvu bi si Michael Jackson lahk prišparal velik časa in denarja, če bi njegova mama več hodla na pogrebe user posted image




< Sporočilo je popravil CatJa -- 4.9.2008 9:05:26 >


_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Nosečnost in pogreb?
4.9.2008 9:06:47   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

V bistvu bi si Michael Jackson lahk prišparal velik časa in denarja, če bi njegova mama več hodla na pogrebe user posted image





Dobrauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Nosečnost in pogreb?
4.9.2008 9:14:56   
*kinnie*
Jaz sem šla na pogreb v 7. mesecu, v takšne in drugačne vraže pa ne verjamem.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?