|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Patria
4.9.2008 10:26:59   
Anonimen
Jaz pravim, kjer je dim je tudi ogenj. Kdo pa se bi upal izjaviti, da so nepravilnosti? Se vsak preveč boji zase. Bi ga Janša takoj odžagal ali drugače zagrenil življenje. Tista izjava bivšega ministra pa popolnoma verjamem, da je minister samo lutka, kriminalisti imajo pa zvezane roke. Ne vem pa, kako bi si upala finska tv objaviti nekaj, kar ne bi bila prepričana?user posted image  Te obtožbe niso heci in mislim, da se tega tudi zavedajo. Da bi pa podtaknila to kakšna druga stranka pa močno dvomim. Si predstavljate, kakšno sranje bi ta stranka (npr Pahor) naredila sebi, če bi to prišlo na dan? Janša pa s tem več podpore.

< Sporočilo je popravil decembrka -- 4.9.2008 10:29:55 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Patria
4.9.2008 10:30:08   
kalbo
Ja živka, se strinjam, res je bogi tale naš JJ, kakšne stvari si upajo govoriti čez njega. On je ja zlat človek in brez njega bi šla Slovenija zagotovo v propad. Res, ne vem, kaj je tem novinarjem, da si upajo karkoli napisat čez našega edinega vodjo.

Za domovino z Janšo naprej


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Patria
4.9.2008 10:31:24   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Jaz pa vidim to stvar tako, da opozicija dela zelo veliko sramoto celotni naši državi, s takšnimi in drugačnimi izjavami. Podobno je bilo tista peticija z novinarji. Sramota.


Živka, ti si pa dosti upaš. Tukaj takšne in podobne izjave niso zaželene. Boš takoj obtožena, da imaš zamegljen um. Najmanj.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
4.9.2008 10:31:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Patria
4.9.2008 10:31:58   
kalbo
Jaz pa vidim to stvar tako, da opozicija dela zelo veliko sramoto celotni naši državi, s takšnimi in drugačnimi izjavami.


Ne, draga moja, sramoto državi dela vlada republike Slovenije. Na Finskem poteka že eno leto kriminalistična preiskava, pri nas so se pa zbudili šele zdaj in še to so šli k napačnim. Sam enim res ni pomoči.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Patria
4.9.2008 10:32:00   
Mišni
No, asi videla, živka, že leti.

In bo še.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Patria
4.9.2008 10:33:06   
kalbo
Ups se opravičujem, vaša visokost, da sem upal kaj napisat. Sej bom tiho ker sem DESC.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Patria
4.9.2008 10:33:31   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ups se opravičujem, vaša visokost, da sem upal kaj napisat. Sej bom tiho ker sem DESC.


Daj ne seri.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Patria
4.9.2008 10:34:08   
kalbo
Zdele ne serjem, ker sem že zjutri...zvečer spet.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Patria
4.9.2008 10:35:11   
Mišni
Ja super.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Patria
4.9.2008 10:36:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zdele ne serjem, ker sem že zjutri...zvečer spet.



Maš pa dobro prebavo. A to je zaradi volitev?user posted image


(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Patria
4.9.2008 10:37:08   
kalbo
Sam vidm JJ, pa me koj prime.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Patria
4.9.2008 10:39:48   
Anonimen
Si predstavljaš, kaj bi bilo, če bi njegove slike visele povsod kot včasih od Tita? user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Patria
4.9.2008 10:45:18   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Jaz pa vidim to stvar tako, da opozicija dela zelo veliko sramoto celotni naši državi, s takšnimi in drugačnimi izjavami. Podobno je bilo tista peticija z novinarji. Sramota.


Ja, ja, grda, grda opozicija, ki si drzne opozarjati na nepravilnosti. Ampak a ni ravno to point opozicije, da opozarja koalicijo? A ni to povezano z demokratično državo? Največ sramote pa so si tako doma ko v tujini naredili kar naši vrli vodje sami, za to niso potrebovali pomoči opozicije 

< Sporočilo je popravil oka -- 4.9.2008 10:47:10 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Patria
4.9.2008 10:52:58   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Si predstavljaš, kaj bi bilo, če bi njegove slike visele povsod kot včasih od Tita? user posted image


Pa da bi tekli Janševo štafetouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Patria
4.9.2008 10:54:14   
Rok_LM

IZVIRNO SPOROČILO: živka

Jaz pa vidim to stvar tako, da opozicija dela zelo veliko sramoto celotni naši državi, s takšnimi in drugačnimi izjavami. Podobno je bilo tista peticija z novinarji. Sramota.


Čisto prav imaš. Nekateri novinarji si res malo preveč privoščijo, pa če začnemo pri tisti peticiji v kateri so novinarji Cicidoja, Cicibana in podobnih revij podpisali peticijo kako hudo jih vlada politično omejuje pri njihovem delu. Mislim, da je Zgaga s takimi stvarmi dokazal kako verodostojen je pri takih stvareh.

Kar se tiče Patrie mi niti ni tako pomembo ali gre tu za Janšo ali za kakega drugega politika, predvsem me pa moti način novinarjev kako so se tega lotili.

Kar se tiče dokazov in virov pa že drži, da lahko novinar ščiti svoj vir do konca, moral pa bi pokazati dokaze.

Kar se tiče volitev mislim, da kakšnega hudega vpliva oddaja ne bo imela.

Novinaji lahko pač delajo kar hočejo. Nekaj novinarjev je pač naredilo to oddajo o Patrii in poskušalo prepričati gledalce, je pa stvar gledalcev ali so jih prepričali ali ne.

Mene niso.





_____________________________

Prvo polovico življenja ti uničijo starši, drugo polovico pa otroci.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Patria
4.9.2008 11:05:21   
ZmajTolovaj
Men je vseeno, non stop iste face, ki sem jih že pošteno naveličana. Jaz bi vse skup zamenjala, ponavadi itak volim take, ki potem sploh ne pridejo v parlament user posted image

Meni tudi ta vlada ni všeč, samo dvomim, da mi bo naslednja kaj bolj, če bojo na vrhu seveda spremembe. Bolj kot patria me zanimajo vrtci, tako da ...

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Rok_LM)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Patria
4.9.2008 11:15:25   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Rok_LM


IZVIRNO SPOROČILO: živka

Jaz pa vidim to stvar tako, da opozicija dela zelo veliko sramoto celotni naši državi, s takšnimi in drugačnimi izjavami. Podobno je bilo tista peticija z novinarji. Sramota.


Čisto prav imaš. Nekateri novinarji si res malo preveč privoščijo, pa če začnemo pri tisti peticiji v kateri so novinarji Cicidoja, Cicibana in podobnih revij podpisali peticijo kako hudo jih vlada politično omejuje pri njihovem delu. Mislim, da je Zgaga s takimi stvarmi dokazal kako verodostojen je pri takih stvareh.

Kar se tiče Patrie mi niti ni tako pomembo ali gre tu za Janšo ali za kakega drugega politika, predvsem me pa moti način novinarjev kako so se tega lotili.

Kar se tiče dokazov in virov pa že drži, da lahko novinar ščiti svoj vir do konca, moral pa bi pokazati dokaze.

Kar se tiče volitev mislim, da kakšnega hudega vpliva oddaja ne bo imela.

Novinaji lahko pač delajo kar hočejo. Nekaj novinarjev je pač naredilo to oddajo o Patrii in poskušalo prepričati gledalce, je pa stvar gledalcev ali so jih prepričali ali ne.

Mene niso.




niso niti mene prepričali. če je zadeva resnična naj pokažejo dokaze, saj mene ne brigajo njihovi viri (če je to rekla francka ali tončka), ampak nekaj otipljivega


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Rok_LM)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Patria
4.9.2008 11:20:40   
kalbo
Si predstavljaš, kaj bi bilo, če bi njegove slike visele povsod kot včasih od Tita?


Sam me kar zmrazi, ko pomislim, da nismo daleč od tega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Patria
4.9.2008 11:22:03   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Sam vidm JJ, pa me koj prime.


mene tud, sam ne srat. user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Patria
4.9.2008 11:22:55   
kalbo
niso niti mene prepričali. če je zadeva resnična naj pokažejo dokaze, saj mene ne brigajo njihovi viri (če je to rekla francka ali tončka), ampak nekaj otipljivega


Zakaj je že odstopil Nixon? Mogoče veš? Je novinar razkril svoj vir in predložil dokaze?

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Patria
4.9.2008 11:23:31   
kalbo
mene tud, sam ne srat.


A ti bi ga? Sej je luškan po svoje user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Patria
4.9.2008 11:27:17   
kalbo
Mene sam zanima, kaj boste pisali v primeru, da dokazi res pridejo na dan. No v bistvu me ne zanima ker vem: "To so Janši podtaknili komunisti sigurno, mafija rdeča..."

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Patria
4.9.2008 11:28:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

mene tud, sam ne srat.


A ti bi ga? Sej je luškan po svoje user posted image


Kaj si pa ti v kavi dns spil?user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Patria
4.9.2008 11:28:50   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

mene tud, sam ne srat.


A ti bi ga? Sej je luškan po svoje user posted image

Jo, sploh tista pleša je f*u*k*ish user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil ZmajTolovaj -- 4.9.2008 11:29:14 >


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?