|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Patria
4.9.2008 11:29:47   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

mene tud, sam ne srat.


A ti bi ga? Sej je luškan po svoje user posted image


Čist luškan ja, pa prijazen, pa umirjen, uglajen. Meni je fajn.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Patria
4.9.2008 11:30:28   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

niso niti mene prepričali. če je zadeva resnična naj pokažejo dokaze, saj mene ne brigajo njihovi viri (če je to rekla francka ali tončka), ampak nekaj otipljivega


Zakaj je že odstopil Nixon? Mogoče veš? Je novinar razkril svoj vir in predložil dokaze?


Nixon je bil očitno ena limona. JJ pa je trden ko skala in se ne bo dal rdečkarjem!
user posted image




_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Patria
4.9.2008 11:30:30   
kalbo
Kaj si pa ti v kavi dns spil?


Preveč cukra user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Patria
4.9.2008 11:34:25   
daddy
kapo dol, Finci - tako se to dela v državi, ki je deklarirano med najmanj skorumpiranimi na svetu user posted image user posted image .

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Patria
4.9.2008 11:38:46   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

niso niti mene prepričali. če je zadeva resnična naj pokažejo dokaze, saj mene ne brigajo njihovi viri (če je to rekla francka ali tončka), ampak nekaj otipljivega


Zakaj je že odstopil Nixon? Mogoče veš? Je novinar razkril svoj vir in predložil dokaze?



glej, pa ne zanima mene zdaj Nixon, niti se nimam namena zdaj poglabljat v to zadevo. pa tudi če bi zdaj namesto JJ-ja v zgodbi nastopal bilokateri drug politik sem skeptična in to najbolj zaradi perfektnega tajminga

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Patria
4.9.2008 11:40:04   
April
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

mene tud, sam ne srat.


A ti bi ga? Sej je luškan po svoje user posted image


Čist luškan ja, pa prijazen, pa umirjen, uglajen. Meni je fajn.


pa ful brihten.
Men ni všeč, mi deluje potuhnjen, hinavski
sicer se pa bojim kaj več napisat, da ne bo še mene tožiluser posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Patria
4.9.2008 11:42:11   
April
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

niso niti mene prepričali. če je zadeva resnična naj pokažejo dokaze, saj mene ne brigajo njihovi viri (če je to rekla francka ali tončka), ampak nekaj otipljivega


Zakaj je že odstopil Nixon? Mogoče veš? Je novinar razkril svoj vir in predložil dokaze?



glej, pa ne zanima mene zdaj Nixon, niti se nimam namena zdaj poglabljat v to zadevo. pa tudi če bi zdaj namesto JJ-ja v zgodbi nastopal bilokateri drug politik sem skeptična in to najbolj zaradi perfektnega tajminga


tajming gre predvsem njemu v korist, ker se bo bogega naredil in prikazal kot žrtev

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Patria
4.9.2008 11:45:09   
ZmajTolovaj
pa tudi če bi zdaj namesto JJ-ja v zgodbi nastopal bilokateri drug politik sem skeptična in to najbolj zaradi perfektnega tajminga


Tu se pa jaz čisto strinjam. In če je to res, so pa res budale, da grejo kaj takega ven spravit ob tako sumljivem času. Lahko bi komot počakali, da je spet izvoljen (če bi bil), pa bi ga potem poskusili skenslat, če imajo že take finte.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Patria
4.9.2008 11:47:09   
kalbo
Boli đoko Finsko za naše volitve. Sicer je pa ta stvar zunaj že leto dni, sam pri nas so jo zatuškali.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Patria
4.9.2008 11:51:15   
Mijavček
Da se bo preveč zapravljalo za vojsko smo vedli, že ko je bil JJ izvoljen, sej vemo, da je to njegov resor in kaj je že s tisto orožarsko afero, ki je čudežno poniknila, takoj ko je on prišel na oblast....?

Ne bit naivne punce... a ni očitno, da je naš vladajoči gšeftar z orožjem?

Pa ne maram ne enih ne drugih, vsi so oni isti, če bi bil kdo drug, bi se pa kaj druzga prekupčevalo, sam da majo vladajoči polne žepe od tega. tako je zmeraj bilo in očitno zmeraj bo.

Provzije in podkupovanje so v poslovnem svetu nekaj vsakdanjega (no, verjetno v malo manjših zneskihuser posted image ), pa ne mi govort da za Patrio noben na vrhu ni nič dobil.... Buče!

Aja pa še to; da se v Evropo širijo n ovice kaj se pri nas dogaja ni nobena sramota, lepo vas prosim... to je dokaz, da mogoče pa le obstaja tudi v naši deželici kanček demokracije, kjer se kdo upa kaj zint! Al pa dejmo gledat kako nam iz žepov kradejo in se norca delajo iz nas, pa bodmo tih, da bo le navzven lepo videt.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Patria
4.9.2008 12:01:49   
Katey
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

mene tud, sam ne srat.


A ti bi ga? Sej je luškan po svoje user posted image


Čist luškan ja, pa prijazen, pa umirjen, uglajen. Meni je fajn.


Patria gor al pa dol, eden od 'naših' je sigurno potegnil dobro vsoto eurčkov, kdo pa upam da se bo kdaj ugotovil. So mi pa bolane vse te igrce naše celotne politične scene razen redkih izjem. Se mi zdi da so vsi en konec butalcev, ni pa enega pametnega človeka za volit.
Glede JJ, umirjenuser posted image  ja mogoče na TV-ju, meni je videt čista tempirana bomba, psihopatska ledena faca. Uglajen, z vsemi pomočniki in celo gardo ljudi, ki mu piše govore in so ga končno naučili govort tko kot je treba predvsem pa so ga končno oblekli tako kot je treba, bi naučili še opico uglajenega obnašanja. Tolk o tem kakšnega fajn predsednika vlade imamo, o njegovih veleumnih potezah od JBTZ naprej pa raje ne bom.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Patria
4.9.2008 12:03:42   
tomca
Zdaj tožari vse povprek, o.k. dokler tožari v svojem imenu naj, da pa zdaj toži finskega novinarja in televizijo v imenu države to mi pa ni jasno. Očitno misli, da je on država.


V imenu države jih toži zato ker si jih v svojem imenu ne upauser posted image

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Patria
4.9.2008 12:06:44   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Katey

Glede JJ, umirjenuser posted image  ja mogoče na TV-ju, meni je videt čista tempirana bomba, psihopatska ledena faca.


Govorim samo iz lastnih izkušenj. No, iz dveh intervjujev, ki sem jih delala z njim. Živčna, negotova, itd...samo popolnoma brez potrebe, ker je on umirjen in uglajen za tri. Samo toliko, punčke, ne se razburjat preveč.

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Patria
4.9.2008 12:21:45   
Katey
Ne ne ni razburjanje damica (najbrž si punčko že prerasla), kot sem ti že rekla, tudi moj pes z vsemi leti šolanja za sabo je v družbi in tam kjer je treba uglajen in umirjen, zna pa pokazat tudi drugo plat. Sicer pa meni pol ure uradnega pogovora ni pokazatelj kakšen človek v resnici je.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Patria
4.9.2008 12:26:15   
kalbo
Govorim samo iz lastnih izkušenj. No, iz dveh intervjujev, ki sem jih delala z njim. Živčna, negotova, itd...samo popolnoma brez potrebe, ker je on umirjen in uglajen za tri. Samo toliko, punčke, ne se razburjat preveč.


No s tem se moram strinjat, čeprav ga ne maram. Tip se je razvil v vrhunskega politika in retorika, škoda je le, da ne more iz svoje kože in da v svojih vrstah nima še kakšnega sposobnega več.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   [Brisano sporočilo]
4.9.2008 12:38:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Patria
4.9.2008 12:46:28   
kalbo
Veš, veliko je v sposobnih ljudeh in njegova koža je približno taka kot Stalinova beri diktatorska. Vse ljudi, ki so kaj pomenili v njegovi stranki je uničil, dobesedno, ker se jih je bal. Svoje sposobnosti bi moral usmeriti drugam, ne pa v 100% podreditev kompletne države sebi in to je problem, ne pa njegove sposobnosti v vlogi politika. Tako grobih posegov v gospodarstvo, kot si jih je on privoščil si ni privoščil nihče in posledice bomo čutili še dolgo. Samo tko pač je, treba je gledat stvari iz večih kotov. Morda on kot premje in njegova stranka na vladi niti nebi bila tako napačna stvar, če nebi imela popolne oblasti in ta hip lahko delajo kar se jim sprdne. Še tisto malo opozicije, kar je je ostalo, pa itak JJ privrženci označite za sramoto države.

Sam vprašaj se...kaj pa če je vse res, al pa samo desetina tega, kar mu očitajo...groza a ne?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   [Brisano sporočilo]
4.9.2008 12:48:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Patria
4.9.2008 12:48:31   
Katey
Najbrž da tolk pa je sposoben, da se jih naučiuser posted image , ne bom rekla, da mu napišejo vse, veliko večino pa.
Ja ga. Kos ga je pohvalila, normalno, je pa tudi dodala, da govori mimo srca!! Za moje pojme pa človek, ki je v na položaju v imenu naroda, neka čustva najbrž ima no vsaj imel bi jih lahko, on pa se mi zdi odmaknjen v svoj svet, vojaški režim, kjer so ljudje številke. Enostavno mene taki ljudje odbijajo. Pa da ne bo pomote, ne rabi biti klovn.
Kresalova, Pahor, ..... pa škoda besed. Kot sem rekla, nimamo enega pametnega človeka v naši politiki.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Patria
4.9.2008 12:51:15   
April
po eni uri je sposoben ponovit točno tisto, kar mu je bilo prej povedano. torej  mu najbrž tud govorov ni težko memorirat.

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Patria
4.9.2008 12:54:33   
April
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Veš, veliko je v sposobnih ljudeh in njegova koža je približno taka kot Stalinova beri diktatorska. Vse ljudi, ki so kaj pomenili v njegovi stranki je uničil, dobesedno, ker se jih je bal. Svoje sposobnosti bi moral usmeriti drugam, ne pa v 100% podreditev kompletne države sebi in to je problem, ne pa njegove sposobnosti v vlogi politika. Tako grobih posegov v gospodarstvo, kot si jih je on privoščil si ni privoščil nihče in posledice bomo čutili še dolgo. Samo tko pač je, treba je gledat stvari iz večih kotov. Morda on kot premje in njegova stranka na vladi niti nebi bila tako napačna stvar, če nebi imela popolne oblasti in ta hip lahko delajo kar se jim sprdne. Še tisto malo opozicije, kar je je ostalo, pa itak JJ privrženci označite za sramoto države.

Sam vprašaj se...kaj pa če je vse res, al pa samo desetina tega, kar mu očitajo...groza a ne?


smo imeli pri nas učence še bolj zavzete od učitelja, tako da ni treba tak daleč po primerjavo

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Patria
4.9.2008 12:55:51   
Katey
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Me ne prepričaš.
Daj napiši še kaj za 12 let nazaj.



Vprašaj se kje je začel?

Komunistični podmladek.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Patria
4.9.2008 13:05:04   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Še tisto malo opozicije, kar je je ostalo, pa itak JJ privrženci označite za sramoto države.

Sam vprašaj se...kaj pa če je vse res, al pa samo desetina tega, kar mu očitajo...groza a ne?

dejstvo je, da kdorkoli bi bil premie, pa vladajoča stranka ne bi vsem vse pasalo. npr.: meni prejšnjih 12 let ni pasalo to da so na sceni bili dalje komunisti, ki so se z rdeče kapice prelevili v saj vemo kakšne stranke....
oh, pa da Kučana pa foruma 21 sploh ne omenjam.

Dejstvo pa je tudi, da je vsak politik, ki je bil dolgo na politični sceni naredil tudi nekaj dobrega oz. vsaj eno stvar
Kučan - bil ključna oseba pri osamosvajanju SLO

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   [Brisano sporočilo]
4.9.2008 13:19:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Patria
4.9.2008 13:21:13   
ZmajTolovaj
Volga, maš pa noge direkt za na modno pisto!!
user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?