|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poznate te copatke?
20.10.2008 23:36:19   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: viv

Naša ta mala ima pa zloglasne zajčke user posted image


O marija!!!! Ma obvezno dati noge v mavec! To je edino zdravo.

Dokler še ne hodi dobro, seveda.


samo pazi, mavec mora imeti on trdi lok, da ne bo služajno kakšnega platfusauser posted image user posted image

Naš ima shoo shoose pa ene ful mehke iz lascarpe, in so oboji super. user posted image  Ko slišim za te trde z opetnikom ala ciciban, mi gre na user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Poznate te copatke?
21.10.2008 16:29:23   
pety78
Punce, kje se pa kupijo robeez copatki?

_____________________________



(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Poznate te copatke?
22.10.2008 13:05:59   
marelicaa
Baby center

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Poznate te copatke?
22.10.2008 23:19:09   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Punce, kje se pa kupijo robeez copatki?


http://b2c.baby-center.si/webclassification.asp?ClassID=100&ParentClassID=100


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Poznate te copatke?
28.1.2009 21:59:45   
JAPE
Ojla!

Tudi naša ima copatke en ponaredek Robeez. Sicer so čist luštni in tko...
...ampak, dajte mi povedat, ali se tudi vašim nogice tako potijo???? To je nenormalno, vsak dan ima tako potne hlačne nogavice spodaj in potem še zelo hladne nogice...??? ne vem zakaj?
Sem tudi že poskusila s še dodatno nogavičko, pa je isto...
Ali se še komu to dogaja?

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Poznate te copatke?
30.1.2009 8:51:41   
tatam
Otrok ko shodi rabi oporo za nogo-gležnji naj bi bli oprijeti s copatom ali čevljem!!!!!!
Mislim,da se to v letu dni odkar sta shodla moja fanta ni spremenilo!Mi smo hodli v razvojno,kjer so nam fizioterapevti rekli,da otrok ko shodi in dokler ni stabilen v nogicah rabi oporo v gležnjih,če ne se kaj hitro lahko zgodi,da začnejo noge obračat navzven ali noter.Velja pa to res za obdobje tam nekje do dveh let!

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Poznate te copatke?
30.1.2009 11:44:29   
mateyka
Otrok ko shodi rabi oporo za nogo-gležnji naj bi bli oprijeti s copatom ali čevljem!!!!!!


to mi je pa krneki - a potem afričani ne morejo shodit ali kako? smo skozi evolucijo komaj nekaj desetletij pravilno shodevali? mislim, da je ta luksuz z oporo zrasel na "fashion" zeljniku..

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Poznate te copatke?
31.1.2009 10:11:29   
Mesečnica
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Otrok ko shodi rabi oporo za nogo-gležnji naj bi bli oprijeti s copatom ali čevljem!!!!!!


to mi je pa krneki - a potem afričani ne morejo shodit ali kako? smo skozi evolucijo komaj nekaj desetletij pravilno shodevali? mislim, da je ta luksuz z oporo zrasel na "fashion" zeljniku..



Ne, mateyka, narobe si razumela, shodijo že, samo noge imajo pa verjetno krive user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Še enkrat preberi, kar je tatam napisala user posted image


No, naš mali zdaj te copatke, kupljene v Leclercu, nosi že skoraj pol leta, pa v njih zelo lepo hodi. Noge ima pa lepo ravne, tako kot je treba, ni videti, da bi se mu kaj noter ali navzven obračale (kot opozarja tatam). Ko pa gremo ven in ima obute visoke zimske čevlje, ki dobro zaobjamejo gleženj, se pa revež kar malo lovi pri hoji. Bog ne daj, da bi moral še doma kaj takega nositi, saj v visokih čevljih hodi skoraj kot robot user posted image . Doma pa v (neortopedskih) copatkih veselo šiba naokoli, še enkrat mu ni noga klecnila ali kaj podobnega.

Tile fizioterapevti bi se pa tudi lahko še malo dodatno izobraževali. Očitno tudi strokovnjaki niso vsi na tekočem z novimi spoznanji, ali pa jih kakšne firme plačujejo, da takele "strokovne nasvete" prodajajo user posted image


< Sporočilo je popravil Mesečnica -- 31.1.2009 10:14:12 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Poznate te copatke?
31.1.2009 11:09:53   
kepa*
Naš ima tudi te copatke doma in v vrtcu in so super. Vidim pa v vrtcu, ja, da ima večina otrok cicibanke.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Poznate te copatke?
3.2.2009 9:25:00   
barni
http://med.over.net/forum5/read.php?46,5249715

Meni so vsi odsvetovali trde copatke za otroka, ki se se uci hoditi. Nasas ima usnjene copatke iz e-baya, ki so super in so podobni shooshoos. So res krasni in super hodi v njih, ker so mehki in dobro obcuti tla.

Ko je otrok zrel za hojo, se mu nogice nic vec ne zvracajo. Ce pa prehitro skusamo motivirati otroka za hojo, ko se ni zrel, potem pa lahko pride do zvracanja nogice. Tako so meni pojasnili, ko se je nasa pupa pri 10 mesecih zacela dvigovati in je bilo zanjo to se prezgodaj. Zato smo jo skusali motivirati, da je bila cimdalj na vseh stirih.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Poznate te copatke?
15.2.2009 6:01:09   
Zala1978







Meni so tudi cicibanke osebno pretrde, so mi pa superfit copatki super.

lp

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Poznate te copatke?
17.2.2009 14:18:38   
livia
Joj, kolk različnih mnenj.
Nam se tile niso obnesli, ker imajo majhen rob in se je spotikala vanj. Imamo pa vse copatke na to foro  http://www.copatki.si/
Sicer tu nisem še kupovala, a se mi cena zdi ok. Jaz sicer te kupim kar na ebayu, za 9€ in so super.
Mi je pa v razvojni ambulanti rekla, da je to nekaj najboljšega za otroško nogo in učenje hoje. Sicer v njih niso tako stabilni kot v copatkih z opetnikom, a se vsaj naučijo bit stabilni. Ma ne da se mi razlagat, kako so fajn za nogo.
Če se vam tile tvoji ne sezuvajo in se ne spotika so super, drugače pa imaš podobnih Robeezkam več vrst, za veliko, veliko manj denarja. Kvalitetna pa enake, ker jih imam vsaj od ene 5 firm doma in so vse super.

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Poznate te copatke?
20.2.2009 14:23:08   
Lilita
Naša punca se je začela postavlajti na noge pri 8M in kmalu zatem hoditi ob opori. Zdaj pri 11M se že spušča in krajši čas stoji, včasih naredi dva, tri korake.
Verjetno do samostojne hoje ni daleč, vendar je nič ne silimo in zna še tudi morda trajati.

Do zdaj je doma imela obute tele copatke (samo za zaščito nogice, ker tla niso ravno preveč topla), zdaj pa gre čez dva tedna v vrtec in moramo nabaviti nekaj drugega. Vzgojiteljica je sicer omenjala cicibanke, ampak meni se ne zdijo preveč (enkrat sem ji jih obula ene pri sorodnikih in dete, ki je že šibalo ob opori, še vstat ni moglo), pa me zanima, kaj imajo vaši v vrtcu, oz. kako bi ji pasale robezz, recimo, če upoštevamo, da se rada sezuva, ali bi bilo vseeno boljše recimo kaj takega

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Poznate te copatke?
20.2.2009 14:46:35   
lenca1
Te, ki jih imaš pripopane na linku mi delujejo bolj kot supergice in ne kot copatkiuser posted image . Znajo bit tud pretežki, pa še sprobat jih ne morš, da bi vidla kolk so težki (če se ne motm je to samo prodaja preko interneta). mi smo hoteli za vrtec kupiti copatke na varianto robeez, ampak me je v vrtcu opozorila, da otroci uporabljajo umivalnico in, da je po tleh večkrat kaj mokro (čeprav takoj obrišejo se lahko zgodi, da otrok stopi na mokra tla in ti copatki vode ne zadržijo). Predlagali so mi Cicibanke, ampak se za njih nismo odločili, ker smo jih tudi mi probali pri kolegici in tamala sploh ni znala vstat z njimi, je bla čist štorasta, čeprav je takrat bila nekje v taki fazi kot tvoja. zato smo kupili Superfitke, ki so veliko mehkejše kot Cicibanke in smo z njimi super zadovoljniuser posted image

(odgovor članu Lilita)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Poznate te copatke?
20.2.2009 14:53:40   
Lilita
Lenca, tudi meni so mal tak delovale, zato sem jih pa dala gor.  Sicer pa sem se odločala med čeveljčki na tej strani, mogoče so mi drugače najbližje tile, samo se res rada sezuva in se bojim, da jih bo hitro naštudirala ;), uni ala supergice prejšnji pa imajo dva ježka user posted image .

Kje pa se dobijo superfitke?

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Poznate te copatke?
20.2.2009 15:03:22   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: Lilita

Kje pa se dobijo superfitke?



Mass ima veliko izbiro.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Lilita)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Poznate te copatke?
20.2.2009 15:06:21   
mumu
IZVIRNO SPOROČILO: Lilita

Lenca, tudi meni so mal tak delovale, zato sem jih pa dala gor.  Sicer pa sem se odločala med čeveljčki na tej strani, mogoče so mi drugače najbližje tile, samo se res rada sezuva in se bojim, da jih bo hitro naštudirala ;), uni ala supergice prejšnji pa imajo dva ježka user posted image .

Kje pa se dobijo superfitke?




Pediped čevelčki so zakon, vsaj zame user posted image . Sicer pa 100 ljudi 100 čudi.

_____________________________

Svet je okrogel zato, da ga lahko obkroža prijateljstvo.

(odgovor članu Lilita)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Poznate te copatke?
21.2.2009 14:45:30   
Lilita
Punce, hvala za nasvete in mnenja. Zaenkrat smo nabavili superfitke in tamala prav fajn hodi v njih.

Lp

(odgovor članu mumu)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Poznate te copatke?
1.3.2009 19:31:45   
frtavka
živjo,

malo prebiram tale forum, in bi vam rada nekaj priporočila. Usnjene copatke Bobux z Nove Zelandije, ki so narejene iz ekološkega usnja, barvane z nestrupenimi barvami, elastika ne tišči okoli noge pa še cenejši so kot Robeez. Sem preizkusila obojne, pa so Bobux zmagaliuser posted image . Zanje sem odštela 28 EUR + poštnina, pa je vse skupaj vseeno prišlo ceneje kot Robeez. Preizkusite, ne bo vam žal!

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Poznate te copatke?
16.4.2009 21:14:29   
tg79
Drage dame

Sicer nimam navade deliti nasvetov, (ki so sicer v pristojnosti mojega delovnega mesta) preko forumov, pa vendar želim obelodaniti stališče, ki v razvojni nevrologiji velja glede obutve malčkov (in naj bi veljalo vsaj do šole).

Da se stopalni lok lahko pravilno razvije in okrepi,da se stopalo razvije v aktivno, kar pomeni, da se sile lahko lepo razporejajo ob gibanju, in da se razvije pravilna sinergija med medenico in stopalom, se priporoča imeti otroke vsaj doma BOSE ali/oz. v nogavičkah z "bremzicami" ali/oz. v copatih z mehkim usnjenim podplatom. Podpiranje stopalnega loka pri normalno razvitem in nedeformiranem stopalu NI POTREBNO, niti priporočljivo. Enako velja, da naj imajo čevlji čim bolj mehak in upogljiv podplat (iz istega razloga), ki je lahko popolnoma raven. Visok in trd opetnik se odsvetuje iz enakih razlogov. Roko na srce, tudi odrasli ne hodimo okrog v "gojzarjih" ali "pancarjih" vsakodnevno...

V kolikor je prisotna kakršnakoli deformacije, je to povsem druga, predvsem pa INDIVIDUALNA zgodba, katero se rešuje za vsakega otroka posebaj s pristojnimi strokovnjaki.

Zakaj pa se promovira in prodaja vsemogoče, potrebne in nepotrebne, včasih za motorični razvoj celo negativne stvari pa nebi vedela, lahko pa samo ugibam...............najbrž se vzrok meri v evrihuser posted image .

Lep pozdrav in mnogo veselja z otroci!

T

(odgovor članu frtavka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Poznate te copatke?
20.4.2009 21:53:35   
uskaa
Na tejle strani so Robeez po 25 e:

http://www.malamasa.si/catalog.php?c_id=14

user posted image

(odgovor članu tg79)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Poznate te copatke?
22.4.2009 12:18:02   
XNINČEKX
Glede na to, da je otrok še majhen ti predlagam malce višji in trši opetnik če že ne anatomsko oblikovan copatek vsaj še pol leta, da lepo normalno shodi, saj zdaj se mu nogica lahko takoj zvrne.

lp

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Poznate te copatke?
22.4.2009 12:50:51   
pipic
xninčekx otrok ne potrebuje širši in sploh ne trši opetnik in niti pod razno ne anataomski čevelj

(odgovor članu XNINČEKX)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Poznate te copatke?
22.4.2009 13:58:39   
Mesečnica
IZVIRNO SPOROČILO: XNINČEKX

Glede na to, da je otrok še majhen ti predlagam malce višji in trši opetnik če že ne anatomsko oblikovan copatek vsaj še pol leta, da lepo normalno shodi, saj zdaj se mu nogica lahko takoj zvrne.

lp


Hvala za nasvet, samo drugič najprej poglej datum prve objave - ta tema ima že skoraj brado user posted image user posted image user posted image

Pa če si brala kaj naprej, smo te copatke že kupili in smo z njimi super zadovoljni.

Glede ortopedskih copatkov je bila pa tudi cela debata in večina nas je mnenja, da niso OK, če je z otrokovo nogo vse v redu.

(odgovor članu XNINČEKX)
Neposredna povezava do sporočila: 74
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.
Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?