|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: TAI, TAJ, TAY, TY
5.9.2008 22:03:04   
Tonchka
Meni se zdi prav bedno, kako dolgočasno življenje imajo nekateri, da se tako obremenjujejo z imeni tujih otrok in se počutijo osebno prizadeti, če kakšna mamica da SVOJEMU otroku ime, ki njim ni všeč.


Se tudi s tem strinjam.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: TAI, TAJ, TAY, TY
5.9.2008 22:11:35   
Vrtnica79
Uf, kaka debata. Sem skoraj pozabila kaj želim odgovoriti. Torej: Taj



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Tonchka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
5.9.2008 23:31:17   
lelaval
TAJ - brez kompliciranja

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
5.9.2008 23:38:56   
Marogica
Nobeno od naštetih mi ni všeč....ma kaj všeč...GRDA so ta imena. Jaz še psu takega imena ne bi dala.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
5.9.2008 23:44:46   
tia12
Me zelo zanima kaksna so imena tvojih otrok, če jih imaš....aja taka ne da bi lahk psa poimenovali a?

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
5.9.2008 23:56:39   
frutolina
Tia12 ne obremenjuj se s takimi odgovori... veseli se svojega otročka in uživaj v nosečnosti!

Bom pa jaz podala še (moje) zadnje v tem sporočilu: komur ime ni všeč naj pač reče da mu ni. Komur je všeč naj pač pove kateri zapis mu je najbolj. NIKAKOR pa ne pišite da gre za pasja imena ( ker je dejstvo da imajo psi človeška ) in še manj da gre za grdo ime. S tem žalite marsikaterega otroka. Nobeno ime ni grdo, ljudje imamo pač različne okuse. Še sreča da smo različni.

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
6.9.2008 0:03:11   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: frutolina

še manj da gre za grdo ime. S tem žalite marsikaterega otroka. Nobeno ime ni grdo, ljudje imamo pač različne okuse. Še sreča da smo različni.


Ja, ravno zaradi različnih okusov pač občutimo nekaj lepo in nekaj grdo. TOrej ne vem, kaj bi rada. Sama si napisala, da smo različni....torej.....zato.

In še enkrat, meni je ime GRDO. In s tem ne žalim otroka, saj na otroka gledam kot na osebnost, ko na človeka z mnogimi lastnostmi. Ime je samo del njegove osebnosti, ki pa osebnosti vsekakor ne "poslabša" ali "poboljša". In če že koga s tem žalim, potem so to starši, ki več sami ne vedo, kaj bi radi, ko izbirajo takšna čudna imena.

In ja tia12, imam otroka, dva. Ime jima je Bor in Brin. Tudi pse poznam s tem imenom. Pa kaj sedaj...v jok in na drevo?

Prosila si za mnenja, mi smo ti jih dali.


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
6.9.2008 0:36:13   
Anonimen
tia12 - Mislim, da si preveč "zares" vzela, ko si doživela val kritike. Mogoče ti je zvenelo zlobno, ampak mislim da je bilo veliko teh dobro namernih. Tudi sama sem lansko leto januarja in februarja iskala ime za našega lumpa. Najprej sva kolebala med Jure in Nejc - večini na RR sta bile obe imeni preveč pogosti, Jure pa zelo out. No, februarja pa sva izbirala med Jure in Luka in večino j erekla, da Luka, pa čeprav je ime prepogosto, ker Jure pa res ni no nekako... ampak na koncu sva kljub vsem teorijam, vsem mnenjam izbrala ime Jure. In nisva čisto nič zgrešila. Paše mu tako, kot bi rekli ata na mamo. user posted image

Meni je od naštetih imen najbolj všeč Taj, kaj bosta vidva izbrala pa... user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
6.9.2008 8:19:58   
CHICA 83
TIA12 ne obremenjuj se z komentarji določenih staromodnih uporabnikov/ic, ki ne razumejo, da imena Janez, France niso več v modi, pa ker so jim razna modna imena čudna.
Meni je ime TAI user posted image zelo lepo, in sem tudi sama razmišljala v tej smeri, če bom kdaj imela otroke.

Srečno

_____________________________

YOU WANT IT, YOU GOT IT

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: TAI, TAJ, TAY, TY
6.9.2008 8:58:21   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Meni se zdi prav bedno, kako dolgočasno življenje imajo nekateri, da se tako obremenjujejo z imeni tujih otrok in se počutijo osebno prizadeti, če kakšna mamica da SVOJEMU otroku ime, ki njim ni všeč.


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: TAI, TAJ, TAY, TY
6.9.2008 9:06:52   
BAMBINA_
Najbolj smešne so tiste izjave, da bodo otroci z nekoliko bolj nenavadnimi imeni od strani vrstnikov deležni najrazličnejših pripomb. Le od koga se bodo takšnega zazmehovanja naučili? Hja, otroci so pač iskreni in povedo naglas tisto, kar njihovi starši govorijo doma, ker so pač preveč "uglajeni" da bi kaj takšnega mamici ali otroku povedali naravnost v obraz. Glasni so samo doma in v varnem zavetju virtualnega sveta. Čakaj, kakšen izraz je že za takšne ljudi... ah, ja, strahopetnež, hinavec... user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
6.9.2008 9:31:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: frutolina

še manj da gre za grdo ime. S tem žalite marsikaterega otroka. Nobeno ime ni grdo, ljudje imamo pač različne okuse. Še sreča da smo različni.


Ja, ravno zaradi različnih okusov pač občutimo nekaj lepo in nekaj grdo. TOrej ne vem, kaj bi rada. Sama si napisala, da smo različni....torej.....zato.

In še enkrat, meni je ime GRDO. In s tem ne žalim otroka, saj na otroka gledam kot na osebnost, ko na človeka z mnogimi lastnostmi. Ime je samo del njegove osebnosti, ki pa osebnosti vsekakor ne "poslabša" ali "poboljša". In če že koga s tem žalim, potem so to starši, ki več sami ne vedo, kaj bi radi, ko izbirajo takšna čudna imena.

In ja tia12, imam otroka, dva. Ime jima je Bor in Brin. Tudi pse poznam s tem imenom. Pa kaj sedaj...v jok in na drevo?

Prosila si za mnenja, mi smo ti jih dali.



Smo si različni ja ... samo, da pa rečeš, da je ime grdo, pa ni več samo izražanje svojega mnenja ampak (hoteno ali nehoteno ) žaljenje tistega, ki je to ime izbral.
Meni osebno to ime ne sede (če že, potem Taj) ... no na splošno mi ta moderna imena ne sedejo preveč, ampak da bi rekla, da mi je ime grdo, to pa ne ... kot oseba s svojim mnenjem rečem lahko le, da mi to ime pač ni všeč.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
6.9.2008 9:43:19   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Smo si različni ja ... samo, da pa rečeš, da je ime grdo, pa ni več samo izražanje svojega mnenja ampak (hoteno ali nehoteno ) žaljenje tistega, ki je to ime izbral.
Meni osebno to ime ne sede (če že, potem Taj) ... no na splošno mi ta moderna imena ne sedejo preveč, ampak da bi rekla, da mi je ime grdo, to pa ne ... kot oseba s svojim mnenjem rečem lahko le, da mi to ime pač ni všeč.



"Grdo" ali "ni všeč" sta zelo podobni izjavi, le da gre v drugem primeru pač za olepševanje isto povedanega. Po domače, v drugem primeru se delaš finega, v prvem pa pač ne. Dejstvo pa pač ostane. Tako, da je brezveze sedaj nakladati na x-straneh kako in kaj.

Vsak pove pač svoje mnenje, eni direkt, drugi pa pač zavito v celofan. In zaradi tega se ne bo svet podrl. Vsaj moj ne. Če pa se bo drugim zaradi tega, mi je pa, po pravici povedano, čisto vseeno.


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
6.9.2008 9:45:37   
rija
marogica....daj, bejž na drevo....

ker tisti, ki do zdaj ni razumel kaj hočeš povedati...a misliš, da je še upanjeuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
6.9.2008 9:47:29   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ker tisti, ki do zdaj ni razumel kaj hočeš povedati...a misliš, da je še upanjeuser posted image


user posted image user posted image  Ne...kot mnogokrat....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
6.9.2008 9:49:56   
tia12
Ja marogica pejt na drevo, asaj imas doma dva drevesa, mal manjsa ampak vseen....

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
6.9.2008 9:51:31   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: tia12

Ja marogica pejt na drevo, asaj imas doma dva drevesa, mal manjsa ampak vseen....


o mater, saj sem vedela, da se je treba od nekoga naučiti.....




_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
6.9.2008 9:53:36   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica


Vsak pove pač svoje mnenje, eni direkt, drugi pa pač zavito v celofan. In zaradi tega se ne bo svet podrl. Vsaj moj ne. Če pa se bo drugim zaradi tega, mi je pa, po pravici povedano, čisto vseeno.



hladno, hladno ni kaj user posted image



_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
6.9.2008 9:53:36   
tia12
Točno tako....user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
6.9.2008 9:56:14   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: tia12

Ja marogica pejt na drevo, asaj imas doma dva drevesa, mal manjsa ampak vseen....


Čisto odkrito...doma imamo 23 RAZLIČNIH vrst iglavcev...in še dva(malo manjša, kot si napisala), torej 25. Tako, da je izbira, na katero drevo, res velika....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
6.9.2008 10:20:21   
tia12
kar izvoli, nimam nič proti....user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
6.9.2008 10:39:29   
Mijavček
Bom še jaz mal nasmetila; meni pa "grdo" in "ni mi všeč" ni eno in isto. recimo ime Ksaver mi je grdo, ime Ožbej mi pa ni všeč. Je pa res, da če bi me mamica od Ksavra vprašala, ji ne bi v faco povedala," tvoj otrok pa pomojem grdo ime ". Na forumu pa....

Tia, kar navadi se, tukaj smo skriti za ekrani in nicki , ne gledamo si v oči in zato dobiš kakšno tako, da samo buljiš,... Tako pač je. Jaz sem bila tud na začetku blazno užaljena ob kakšnih odgovorih.... zdaj pa ne več.

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
6.9.2008 10:53:24   
suzanamai
vsekakor TAI, ime mi je super in je bilo tudi moja odločitev, pa smo dobili princeskouser posted image . Ime pa pomeni v kitajščini odličen, ekstremenuser posted image , drugi njegov pomen pa je oseba iz Tajske

Ko sva izbirala ime za starejšega, tudi nisva vedela ali naj bo MAI ali MAJ, pa sva se odločila za MAI, saj ima veliko boljše karakteristike. V šoli zaradi tega nima težav, pa tudi razlagati ni potrebno nikomuruser posted image

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
6.9.2008 10:59:54   
CUKRČEK
nič od tega

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
6.9.2008 11:31:28   
moniponi
Taj user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?