|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: TAI, TAJ, TAY, TY
26.9.2008 8:29:30   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: rija

moj je Til. z enim L.....kakorkoli, da me pogostokrat vprašajo, če je z dva LL.....

zakaj pa bi naj bil?user posted image



bi bil nekaj "posebenga" user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
29.9.2008 22:08:13   
Gia77
Joj, kakšna nestrpnost.user posted image

Saj tudi Nik po arabsko pomeni hmmmmm, kako naj zdaj čim bolj lepo napišem...lulček, pa je v Slo ogromno Nikov in punc z imenom Nika. Pa kaj potem, če nimajo ravno vsega sorodstva od tam, je to ime čisto lepo.

In ja, meni sta obe varianti, tako TAJ kovat tudi TAI všeč, tudi pomen imena je odličen!!!

Sama sem prav zaradi takšnih negativnih mnenj o bolj nenavadnih imenih, se premislila in dala otroku običajno ime....user posted image Sedaj, ko je otrok večji, pa mu je žal in mi ves čas govori, zakaj sem se pustila prepričati, da to je pa tako lepo ime.....

In ja, pomembna je osebnost, človek.....in glede na to, kakšen je nekdo,  ti je všeč tudi ime....

Pri nas v sorodstvu pa imamo kar tri pse z imenom Sara, pa še vseeno ne pljuvam po bodočih starših, ki tako želijo poimenovati svojo potomko. Pasjih imen pa je res malo (npr. Floki), zato dajejo večinoma človeška imena.

Res da je to forum, in lahko vsak pove svoje mnenje, vendar je potrebno biti pozitiven.....če nimaš za povedat kaj pozitivnega, potem mislim, da je bolje, da si tiho....s slabimi mislimi in toliko slabe energije si boste še kakšne bolezni nakopale...

Mislite in delujte pozitivno, pa bo svet veliko lepši!!!!!user posted image



(odgovor članu JaninaC)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
30.9.2008 8:39:41   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: tia12

Ja marogica pejt na drevo, asaj imas doma dva drevesa, mal manjsa ampak vseen....



IZVIRNO SPOROČILO: tia12

BOR in BRIN sta lepa naravna imena, vendar jih jih jaz svojim otrokom nebi dala, pač nista po mojem in partnerjevem okusu.


Karkoli bo otročku ime, imel bo mamico, ki ne zna uporabljati dvojine

Mamica, dvojino bo treba ponoviti v naslednjih šestih letih.

Da o tem, da se ne bo piše narazen ne bomuser posted image

In nobena izpeljanka iz tega imena mi NI všeč


< Sporočilo je popravil Raho -- 30.9.2008 8:43:34 >

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
1.10.2008 12:35:49   
Pupsika
Nobena varianta imena mi ni všeč.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
1.10.2008 16:14:08   
pezbar
TIA12 ne obremenjuj se z komentarji določenih staromodnih uporabnikov/ic, ki ne razumejo, da imena Janez, France niso več v modi, pa ker so jim razna modna imena čudna.

Odvisno, kako definiraš modno... Če je modno to, kar je vroče ta hip, potem stara klena slovenska imena kot so Janez, Franc ... niti najmanj niso iz mode. Vem za kar nekaj novorojenčkov, ki jim je tako ime. In prav je tako!

(odgovor članu CHICA 83)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: TAI, TAJ, TAY, TY
1.10.2008 18:16:36   
tropical
Meni osebno ni všeč od teh nobena oblika imena.
Ti pa sama veš kaj ti je najbolj všeč, kateri zapis ti bo najbolj odgovarjal za otroka. Ti boš mati in ti mu daj ime, ker vsaka mamica ma svoje mišljenje ti maš pa gotovo svoje.

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: TAI, TAJ, TAY, TY
1.10.2008 18:37:26   
Zamima
meni ni všeč v nobeni obliki,... mi preveč zveni kot en Ki(TAJ)c user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: TAI, TAJ, TAY, TY
1.10.2008 18:39:48   
ninachow
Ja in vsi smo ti samo odgovorili, zraven pa pac se malo komentirali oz. dopisali svoje asociacije. Ce pa ne mores sprejet tudi kritike, potem pa raje ne sprasuj, ker forum je zato, da vsak pove svoje mnenje
IZVIRNO SPOROČILO: tia12

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: TAI, TAJ, TAY, TY
3.10.2008 1:19:56   
anca
meni taj ful lepo zveni, pa tudi tako ime se mi zdi, da paše tako za malega otročička, kot tudi odraslemu bradatemu možu.
taj mi zveni veliko bolj mehko kot tai, pa še ni se bati, da bi kdo delal poudarek na i user posted image

edino kar bi me oviralo pri izbiri takega imena je, da se bo verjetno obrnil vsakič, ko bo nekdo rekel 'pa daj', ali pa 'daj sem'..itd.. ker 'daj' in 'taj' ful podobno zveni, ko govoriš.... Mah, ne se sekirat, ime je ful lepo.

lp

(odgovor članu ninachow)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: TAI, TAJ, TAY, TY
3.10.2008 11:33:54   
Anonimen
tudi jaz bi dala Tai. Mi je všeč!

(odgovor članu tia12)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: TAI, TAJ, TAY, TY
7.10.2008 11:45:11   
tasa_m
Midva bova imela Tai, če nebo prišlo do spremembe. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: TAI, TAJ, TAY, TY
8.10.2008 13:52:08   
annya
Mi 2 sva se odločila, da če bo punčka bo Taja, ker pa za fantka nimava nobenga "všečnega" imena, sva se odločila da bo kaj Taj (pa še lepo se sklada s priimkom)  user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: TAI, TAJ, TAY, TY
8.10.2008 22:24:34   
aleja
Najin bo TAI

(odgovor članu annya)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: TAI, TAJ, TAY, TY
9.10.2008 11:40:52   
mizi
Pozdravljena,

Če si se odločila, da boš dala to ime je najboljša varjanta Taj ali Tai. Vedi pa, da je to zadnje čase zelo pogosto ime. Se pa pridružujem mnenju deklet, ki jim to ime ni všeč. Po mojem je tako ali tako preveč nekih čudnih imen uvoženih iz tujine. Tvoj otok je tako ali tako nekaj posebnega (za tebe), če pa bo kaj posebnega za družbo bo pa moral šele dokazati s svojim delom. Res ne vem kaj je narobe z lepimi slovenskimi imeni. Aja moj sin je Žiga.

(odgovor članu aleja)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: TAI, TAJ, TAY, TY
9.10.2008 13:13:49   
andreja32
Nobena oblika mi ni všeč......važno da je vamauser posted image

(odgovor članu mizi)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: TAI, TAJ, TAY, TY
9.10.2008 14:35:00   
viv_
Če ni Taj je pa lahko Toti user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: TAI, TAJ, TAY, TY
10.10.2008 9:11:42   
Dr. House
Ty.

Super imeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Nisem ptič, pa vseeno serjem ljudem po glavi.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: TAI, TAJ, TAY, TY
10.10.2008 10:40:48   
Maj_taj
TAJ, ful lepo!!! Brez problema isto napisano kot se izgovarja - slovensko torej. ;)

(odgovor članu Dr. House)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: TAI, TAJ, TAY, TY
10.10.2008 10:46:33   
Anonimen
Predlagam Tj

(odgovor članu Maj_taj)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: TAI, TAJ, TAY, TY
10.10.2008 21:04:32   
blackcoffee
meni pa nobeno od naštetih variant ni všeč.. user posted image
je že prav, da imamo različne okuse. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: TAI, TAJ, TAY, TY
13.10.2008 10:41:27   
katra55
TAJ

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
13.10.2008 14:05:49   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Nobeno od naštetih mi ni všeč....ma kaj všeč...GRDA so ta imena. Jaz še psu takega imena ne bi dala.


Ta pa je malo neumestna, kaj?
Kak ste pa ene žaljive? Če vam ni všeč, napišeš, ni mi všeč, brez nekih žaljivih komentarjev.
Moj sin je pa Mark in če bo naslednji fantek, bo zagotovo Tai Aleksander. Meni in mojemu dragemo je ime krasno, za mnenja ostalih me pa en drek briga!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
13.10.2008 21:10:51   
*Junona*
Taj.

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
16.10.2008 20:50:39   
EvCh
Kako bodo starši učili svojega otroka do lepega in prijaznega obnašanja, če sami ne premorejo prijazenjših besed kot so "grdo" in "grozno"? Nobena oseba, stvar oz. karkoli nebi smelo dobiti naziva"grdo", saj je lahko neka stvar za nekoga "grda", medtem, ko je za drugega ta ista stvar lahko pravi zaklad. Prevečkrat ljudje uporabljamo besedo "grdo" in "lepo" ter tako posplošujemo in se sploh ne zavedamo, kako močno lahko besede bolijo. Veliko lažje in prijetneje je slišati, da nam nekaj določenega pač subjektivno ni tako všeč, vendar to še ne pomeni da je "grdo". Vse preveč je potem otrok v šoli, ki označijo sošolca ali sošolko, ki je drugačen/a (zaradi imena, izgleda,...) za grdega/grdo. Zaznamovanega sošolca/sošolko to zelo boli in če bi se že starši znali pravilno izražati, bi otroci ta vzorec povzeli in bi bilo več srečnejših ljudi na svetu. Ni vse belo in črno....tudi sivina obstaja.

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
17.10.2008 12:34:58   
Lenny
IZVIRNO SPOROČILO: EvCh

Kako bodo starši učili svojega otroka do lepega in prijaznega obnašanja, če sami ne premorejo prijazenjših besed kot so "grdo" in "grozno"? Nobena oseba, stvar oz. karkoli nebi smelo dobiti naziva"grdo", saj je lahko neka stvar za nekoga "grda", medtem, ko je za drugega ta ista stvar lahko pravi zaklad. Prevečkrat ljudje uporabljamo besedo "grdo" in "lepo" ter tako posplošujemo in se sploh ne zavedamo, kako močno lahko besede bolijo. Veliko lažje in prijetneje je slišati, da nam nekaj določenega pač subjektivno ni tako všeč, vendar to še ne pomeni da je "grdo". Vse preveč je potem otrok v šoli, ki označijo sošolca ali sošolko, ki je drugačen/a (zaradi imena, izgleda,...) za grdega/grdo. Zaznamovanega sošolca/sošolko to zelo boli in če bi se že starši znali pravilno izražati, bi otroci ta vzorec povzeli in bi bilo več srečnejših ljudi na svetu. Ni vse belo in črno....tudi sivina obstaja.




Drži! user posted image  Tudi če se z nečim ne strinjamo ali nam  ni všeč, se da to izraziti na lep način. In tega se učijo naši otroci.

(odgovor članu EvCh)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?