|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Povečanje prsi
11.9.2008 19:10:36   
Little Butterfly
malania - hvala za lepe želje, zdaj sem že kar nestrpna in kar komaj čakam, da grem in da vidim kako bo izgledalo user posted image Zdaj se moram samo še odločit za velikost in obliko vsadkov, potem pa samo da slišim koga da reče da bi lepo, pa se bomo grdo gledali user posted image user posted image malo šale in malo zares user posted image

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Povečanje prsi
11.9.2008 19:18:23   
Anonimen
Jaz sem s sestro ful teh stvari pregledala, ker si je hotela povečat(no si jih pol ni), pa so mi slike prsi k jih je fabian naredil bljak. Lahko da sm res sam tagrde vidla ampk....
Joške na tri kilometre videt da so umetne, bradavice ful visoko, da niti normalnega modrčka ne moreš nosit....
Grdo v glavnem.

Tle si mal preber.


(odgovor članu Little Butterfly)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Povečanje prsi
11.9.2008 20:51:43   
Little Butterfly
karin24 - hvala za ta link in informacijo. Zdaj sem še bolj sigurna, da sem se pravilno odločila za dr. Planinška. Ko sem se začela zanimat za te stvari, sem "poznala" samo dr. Fabjana, pač veliko sem slišala o njem - takrat same dobre stvari, zdaj pa vedno več slabih. O dr. Planinšku pa sem zaenkrat slišala same pohvale, tako d upam, da je res tako dober v svojem delu kot pravijo punce user posted image

Če ima katera še kakšne informacije o dr. Planinšku, bi prosila za nasvet - se odločit za operacijo pri njem ali ne? Zdaj sem naročena na pregled, tako da...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Povečanje prsi
11.9.2008 22:28:37   
polaris
Moj favorit pa je dr. Glumičič user posted image

http://www.glumicic-dzepina.com/slo/home_slo.html

(odgovor članu Little Butterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Povečanje prsi
12.9.2008 11:05:51   
helloKitty
IZVIRNO SPOROČILO: polaris

Moj favorit pa je dr. Glumičič user posted image

http://www.glumicic-dzepina.com/slo/home_slo.html


Sam men je Sari iz BB ful čudn joške povečal. Al ma pa pač ona tako čudno obliko. user posted image

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Povečanje prsi
25.9.2008 11:06:20   
dreamhorse
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: malania

Meni pa je ena kozmetičarka na dopustu razlagala o Fabjanu (kako se je eni punci, ki jo je on operiral vnela prsa...). Sicer moram poudariti da ne vem kaj je res in kaj ne, tko da... samo povem, kar sem slišala.
Meni je predlagala dr. Vrbanca (ki ima vsak teden brezplačen posvet), pa da je tudi cenejši od Fabjana, ki ima nabite cene.


ah zopet ene babje čenče



Niso babje čenče, to se je zgodilo moji sestri. Naredila se ji je ovojnice, ker si je vsadke dala nad mišico. Po enem letu UZ in vsega sr****, je šla nazaj, ji je odstranil en vsadek in je morala nekaj časa bit brez. Potem ji je ponovno vstavil zadevo in zdaj je ok. Če greš k njemu, si daj delat pod mišico. No, to naredi kamorkoli greš. Manjše tveganje nastanka ovojnice.

< Sporočilo je popravil dreamhorse -- 25.9.2008 11:10:01 >

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Povečanje prsi
25.9.2008 12:25:01   
Little Butterfly
IZVIRNO SPOROČILO: helloKitty

IZVIRNO SPOROČILO: polaris

Moj favorit pa je dr. Glumičič user posted image

http://www.glumicic-dzepina.com/slo/home_slo.html


Sam men je Sari iz BB ful čudn joške povečal. Al ma pa pač ona tako čudno obliko. user posted image



Zdravo punce!
Jaz sem si tudi pogledala slike in posnetek ko si je Sara iz BB dala povečat prsi in meni tudi njene niso bile ravno všeč. Upam da bodo moje lepše user posted image
Jaz sem se odločila za dr. Planinška, ker je on edini o katerem sem slišala same pohvale in vse punce s katerimi sem se pogovarjale in so bile na operaciji pri njem so bile zadovoljne in brez težav. Prvi pregled pa imam že zdaj v nedeljo (razpisal je dodaten termin, ker imajo ful gužvo, drugače bi samo na pregled morala čakat do decembra user posted image ), pa bom vidla kaj bo rekel in upam, da se bom kasneje tudi pravilno odločila. Držite pesti user posted image

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Povečanje prsi
25.9.2008 13:59:37   
dreamhorse
Če si želiš, zakaj pa ne. Boš sigurno srečna in zadovoljna, kakorkoli se boš le odločila. Veliko sreče, pa poročaj kako si se odločila in kako je bilo, če boš povečala.

(odgovor članu Little Butterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Povečanje prsi
25.9.2008 18:02:27   
Little Butterfly
IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Če si želiš, zakaj pa ne. Boš sigurno srečna in zadovoljna, kakorkoli se boš le odločila. Veliko sreče, pa poročaj kako si se odločila in kako je bilo, če boš povečala.




Hvala za vzpodbudo. Poročam kako bo na pregledu (to nedeljo) in tudi kasneje na operaciji. Po eni strani že komaj čakam, po drugi strani pa me je malo strah... Ampak se mi zdi da tisto prvo, da že komaj čakam, prevladuje user posted image

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Povečanje prsi
25.9.2008 20:25:46   
malania
user posted image  Veliko sreče! user posted image

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu Little Butterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Povečanje prsi
25.9.2008 21:33:23   
Anonimen
Da tudi sama malo pokementiram to temo in sicer kritika glede dr. Fabjana...moja sodelavka je bila lani pri njemu, ker si je zelela povecati prsa, je zelo drobne postave, suhcena, visoka cca 170cm...nedrcka sploh ne nosi, ker ga ne potrebuje, oz. nosi tiste sportne varjante...in zelela si je, da bi mela prsa cca dobro dvojko, saj bi vecja stevilka na njej zgledala hmm prevec umetno...in dr. Fabjan ji je reku, da tako majhnih pa se res ne splaca delat...mislim da ta dr. fabjan dela kot po tekocem traku, vse imajo iste joske, isti nos...potem je sla na pogovor se k dr. planinsku, in ta ji je takoj predlagal dvojkico...

(odgovor članu malania)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Povečanje prsi
26.9.2008 7:43:34   
Little Butterfly
IZVIRNO SPOROČILO: malania

user posted image  Veliko sreče! user posted image



Hvala za vzpodbudo user posted image   zdaj se že psihično pripravljam na nedeljo ko imam prvi pregled user posted image  

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Povečanje prsi
26.9.2008 7:49:51   
Little Butterfly
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Da tudi sama malo pokementiram to temo in sicer kritika glede dr. Fabjana...moja sodelavka je bila lani pri njemu, ker si je zelela povecati prsa, je zelo drobne postave, suhcena, visoka cca 170cm...nedrcka sploh ne nosi, ker ga ne potrebuje, oz. nosi tiste sportne varjante...in zelela si je, da bi mela prsa cca dobro dvojko, saj bi vecja stevilka na njej zgledala hmm prevec umetno...in dr. Fabjan ji je reku, da tako majhnih pa se res ne splaca delat...mislim da ta dr. fabjan dela kot po tekocem traku, vse imajo iste joske, isti nos...potem je sla na pogovor se k dr. planinsku, in ta ji je takoj predlagal dvojkico...



Hvala za ta komentar in da si to povedala, zdaj sem še bolj prepričana, da sem se pravilno odločila, da grem k dr. Planinšku. Kaj si je ta tvoja sodelavka kasneje dala povečat prsi? In če si je, ali je zadovoljna?

Jaz sem zdaj že 99% da bom šla na poseg. Pri dr. Planinšku so mi po telefonu rekli, da je čakalna doba na poseg nekje mesec in pol od prvega pregleda, tako da imam še malo časa za premislek, ampak mislim da bo odgovor kar pritrdilen, ker si to že nekaj časa res želim in mi je tudi ful lepo, če ima ženska malo več, kot pa imam jaz zdaj - pač moje mnenje user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Povečanje prsi
26.9.2008 14:21:46   
Anonimen
Sodelavka se se vedno ni prav odlocila glede prsi, ce pa si jih bo povecala, bo to pri dr. Planinsku. Mislim da je ta Fabjan tolk popularen sam zaradi medijskih oseb, ki so si pri njemu povecale prsa, slava mu je mal stopla v glavo, pa njegovim med. sestram tudi...nocem nobenega zalit, nobenega ne poznam osebno, povem sam kar so mi povedale osebno kolegice.Pa srecno in upam da bos zelo zadovoljna!!!

(odgovor članu Little Butterfly)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Povečanje prsi
26.9.2008 14:39:38   
dreamhorse
Vsak ima slabe ali dobre izkušnje od nekoga drugega. Glede sester pri dr. Fabjanu. Vsaj ena je zelo prijazna, pa tudi druge so pri sestri bile ok. Res pa je, da če pred operacijo nekaj pričakuješ, četudi je po operaciji vse ok, pa če si pričakoval preveč, potem nisi zadovoljen. Tudi Fabjan ni tako slab. Primerov, kjer pride do zapletov je povsod polno, tako pri Fabjanu, kot pri Planinšku in Glumičiču. Tako kot pri vseh drugih zdravstvenih posegih, avtomobilskih servisih, trgovinah, frizerjih, kozmetičarkah in še in še.. Žal je pa tako, da se ponavadi oglasijo tisti, ki s čem niso zadovoljni in to delijo z drugimi, tisti, ki so z nečim zadovoljni pa teh stvari ne razglabljajo okoli. Operacija prsi ni kar tako. Lahko se zgodi karkoli, saj nenazadnje je to poseganje v telo, stvar posameznika je, kako pa telo reagira na tujek, ki ga vsilimo vanj. Ali ga sprejme, ali pa zavrne na sto in en način. Četudi se karkoli vname ali kaj, ni nujno, da je kriv doktor. Pač pa obrambni mehanizem telesa. Koliko lukenj imaste v ušesih, popkih, obrvih. Če se vam je zagnojilo ste krivili tistega, ki vam je to naredil, ali pač to, da se telo obrani pred tujkom. Stvar posameznika. Tudi silikon je tujek v telesu. Pa če ga vstavi Fabjan, Planinšek ali pa Janez Janša!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Povečanje prsi
26.9.2008 17:36:12   
Little Butterfly
IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Tudi silikon je tujek v telesu. Pa če ga vstavi Fabjan, Planinšek ali pa Janez Janša!



Se strinjam glede tega, ampak mislim da je vseeno pomembno za katerega kirurga se odločiš pri takšnem posegu, saj en je lahko pri svojem delu vseeno boljši kot pa drugi. Glede tujka v telesu pa se strinjam, ampak koliko poznam svoje telo, to pri meni ne bi smel biti noben problem (pearcing v popku in tetovaža malo pod popkom, pa nikoli nobene težave, tako da upam, da bo tudi pri tem enako).

< Sporočilo je popravil Little Butterfly -- 26.9.2008 17:38:21 >

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Povečanje prsi
26.9.2008 20:01:54   
dreamhorse
LB se popolnoma strinjam. Hotela sem samo rečt, da se tudi popolnemu kirurgu lahko zgodi "ponesrečena" operacija zaradi reakcije telesa na tujek. Seveda pa je potrebno, da izbereš dobrega kirurga. Ampak on na določene stvari pač ne more vplivat. Pa še to. Če bilokateri od omenjenih doktorjev ne bi bil dober ne bi imel čakalne dobe in ljudje pač ne bi hodili k njemu.
Želim ti veliko sreče. Če te mika, se ti kar odloči, da ne boš mislila, da spodbijam tvojo odločitev.

(odgovor članu Little Butterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Povečanje prsi
27.9.2008 0:36:53   
Little Butterfly
IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

LB se popolnoma strinjam. Hotela sem samo rečt, da se tudi popolnemu kirurgu lahko zgodi "ponesrečena" operacija zaradi reakcije telesa na tujek. Seveda pa je potrebno, da izbereš dobrega kirurga. Ampak on na določene stvari pač ne more vplivat. Pa še to. Če bilokateri od omenjenih doktorjev ne bi bil dober ne bi imel čakalne dobe in ljudje pač ne bi hodili k njemu.
Želim ti veliko sreče. Če te mika, se ti kar odloči, da ne boš mislila, da spodbijam tvojo odločitev.



Zdaj imam občutek, da misliš da sem te hotela napasti ali kaj podobnega... Niti slučajno! Hvaležna sem za vsako mnenje ki ga dobim in mi pripomore k moji odločitvi, na koncu pa se vsak človek tako ali tako sam odloči kaj bo naredil. Pa hvala za zaželjeno srečo user posted image user posted image
Javim v nedeljo zvečer kako bo na prvem pregledu...
Lahko noč vsem skupaj!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Povečanje prsi
27.9.2008 12:51:25   
dreamhorse
Ah kje pa. Nisem imela tega občutka. Seveda podpiram tvojo odločitev karkoli se boš že odločila. Pa res veliko sreče!

(odgovor članu Little Butterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Povečanje prsi
28.9.2008 20:49:37   
Little Butterfly
Evo mene iz pregleda user posted image  Sem obljubila, da se javim ko pridem in evo me user posted image  Dr. Planinšek je bil izredno prijazen, predstavil mi je celoten postopek, možne zaplete in mi tudi pokazal vsadke in mi povedal kateri in zakaj je boljši, tako, da sem si lahko vse skupaj tudi boljše predstavljala. Tudi probala sem jih dat pod modrček user posted image  In mi je bilo prav všeč user posted image user posted image  Ta teden dobim po pošti izvid in vsa navodila za naprej ter predračun (tega me je malo strah, čeprav približno ceno vem user posted image ). Potem ko se pa odločim, pa jih moram samo poklicat, da se zmenim za točen datum posega user posted image .

Moram pa jih res pohvalit, saj je bila tako sestra kot dr. Planinšek zelo prijazna, celo košček ful dobrega peciva so mi dali ko sem prišla tja user posted image  Pa cela klinika je res lepo urejena, tako da zaenkrat imam vse skupaj samo za pohvalit... user posted image

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Povečanje prsi
28.9.2008 21:46:32   
nanč
Pa še po posegu nam javi kako je bilo,ok?

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Little Butterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Povečanje prsi
28.9.2008 22:22:29   
Little Butterfly
Zmenjeno, javim na vsak način kako se bom odločila in vse ostale informacije user posted image

Lep večer vsem! Lahko noč

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   [Brisano sporočilo]
28.9.2008 22:23:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu helloKitty)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Povečanje prsi
29.9.2008 14:37:06   
dreamhorse
LB, torej si se definitivno odločila ZA? Super. Ti sam poročaj kako je šlo. Ok

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Povečanje prsi
29.9.2008 14:38:24   
devo
Jaz bi tud rada vidla kakšne ima PO operaciji, pa jih nisem našla....samo pred sem vidla. A sem slepa? Kje ste ve to našle?
IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_

IZVIRNO SPOROČILO: helloKitty

IZVIRNO SPOROČILO: polaris

Moj favorit pa je dr. Glumičič user posted image

http://www.glumicic-dzepina.com/slo/home_slo.html


Sam men je Sari iz BB ful čudn joške povečal. Al ma pa pač ona tako čudno obliko. user posted image


Jaz bi tud rada vidla kakšne ima PO operaciji, pa jih nisem našla....samo pred sem vidla. A sem slepa? user posted image  Kje ste ve to našle?


Jest bi jih pa probal. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?