|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Povečanje prsi
29.9.2008 15:38:27   
kaya2007
vidim, da si se praktično že odločila za planinška...tudi jat bi ti priporočala njega, je pa res, da nekaterim bolj leži fabjan-pač od vsakega posameznika odvisno.
bi se pa tudi jaz raje odločila PO porodu, moja mama mene ni mogla dojit, glavni razlog je pa ta, da ti med nosečnostjo zrastejo, se zmanjšajo...in se ti seveda tudi vsaj malo povesijo. in potem ti spet niso všeč...lahko ponoviš postopek user posted image

(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Povečanje prsi
29.9.2008 20:42:23   
Little Butterfly
IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_

IZVIRNO SPOROČILO: helloKitty

IZVIRNO SPOROČILO: polaris

Moj favorit pa je dr. Glumičič user posted image

http://www.glumicic-dzepina.com/slo/home_slo.html


Sam men je Sari iz BB ful čudn joške povečal. Al ma pa pač ona tako čudno obliko. user posted image


Jaz bi tud rada vidla kakšne ima PO operaciji, pa jih nisem našla....samo pred sem vidla. A sem slepa? user posted image  Kje ste ve to našle?



Evo tukaj ti pošiljam link, da si lahko pogledaš Sarine prsi po operaciji     http://24ur.com/ekskluziv/domaca-scena/sara-od-naskeja-nisem-za-povecanje-prsi-vzela-niti-evra.html
Meni res niso nekaj lepe, upam da bo pri meni boljše uspelo user posted image
Sicer pa včeraj ko sem bila na pregledu pri dr. Planinšku, se mi je ta res zdel pravi strokovnjak na svojem področju in mislim, da sem se pravilno odločila, da grem k njemu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Povečanje prsi
29.9.2008 20:44:51   
Little Butterfly
IZVIRNO SPOROČILO: devo

Jaz bi tud rada vidla kakšne ima PO operaciji, pa jih nisem našla....samo pred sem vidla. A sem slepa? Kje ste ve to našle?
IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_

IZVIRNO SPOROČILO: helloKitty

IZVIRNO SPOROČILO: polaris

Moj favorit pa je dr. Glumičič user posted image

http://www.glumicic-dzepina.com/slo/home_slo.html


Sam men je Sari iz BB ful čudn joške povečal. Al ma pa pač ona tako čudno obliko. user posted image


Jaz bi tud rada vidla kakšne ima PO operaciji, pa jih nisem našla....samo pred sem vidla. A sem slepa? user posted image  Kje ste ve to našle?


Jest bi jih pa probal. user posted image



To pa mislim, da se boš moral kar pri Sari naročit, samo mogoče boš moral malo počakat v vrsti, ker kolikor sem prebrala ima zdaj ful gužvo s slikanjem za playboy in podobne revije user posted image

(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Povečanje prsi
29.9.2008 20:48:05   
Little Butterfly
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

vidim, da si se praktično že odločila za planinška...tudi jat bi ti priporočala njega, je pa res, da nekaterim bolj leži fabjan-pač od vsakega posameznika odvisno.
bi se pa tudi jaz raje odločila PO porodu, moja mama mene ni mogla dojit, glavni razlog je pa ta, da ti med nosečnostjo zrastejo, se zmanjšajo...in se ti seveda tudi vsaj malo povesijo. in potem ti spet niso všeč...lahko ponoviš postopek user posted image



Včeraj sem na pregledu tudi postavila to vprašanje kako je po porodu in po dojenju in mi je dr. Planinšek rekel, da če vstavi vsadek pod mišico, da se prsi ne povesijo, če pa ga vstavi nad mišico, pa se povesijo. Upam, da je res tako kot je rekel, ker mi je priporočal vsadek pod mišico, ker sem tudi bolj suhe postave in bi to bilo zame boljše...

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   [Brisano sporočilo]
29.9.2008 21:38:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Little Butterfly)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Povečanje prsi
29.9.2008 22:26:54   
Little Butterfly
IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_



A to so že po operaciji? Pa ne morem verjet. men se pa sploh ne zdijo kaj večje, kot pa prej in tud lepe niso. Ufff.
(glavo dam sekat če je tole Cuser posted image ...pol mam jaz E) user posted image



Ja se strinjam s tabo. Tole pa je link kjer je njena slika pred operacijo, da lahko primerjaš user posted image     http://www.tocnoto.si/14493-Sara-Pirc-ima-nove-joske
Nočem bit nesramna ali kaj takega, ampak res upam, da bo pri meni boljše izpadlo - jaz bi bila na njenem mestu kar precej razočarana user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Little Butterfly -- 29.9.2008 22:28:05 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Povečanje prsi
29.9.2008 22:36:43   
kaya2007
jaz pa sploh ne opazim razlike?? pa kolikor vidim je bilo to slikano kmalu po operaciji, kar pomeni da je še otečeno user posted image

butterfly, če ti je franci tko reku, potem že drži user posted image  meni je rekel, da naj počakam da bom rodila itd., ampak midva sva se res bolj mimogrede pogovarjala o tem, pa pri meni gre bolj za napolnit zadevo, ne povečat user posted image

< Sporočilo je popravil kaya2007 -- 29.9.2008 22:39:54 >

(odgovor članu Little Butterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Povečanje prsi
29.9.2008 22:51:33   
Little Butterfly
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

jaz pa sploh ne opazim razlike?? pa kolikor vidim je bilo to slikano kmalu po operaciji, kar pomeni da je še otečeno user posted image

butterfly, če ti je franci tko reku, potem že drži user posted image  meni je rekel, da naj počakam da bom rodila itd., ampak midva sva se res bolj mimogrede pogovarjala o tem, pa pri meni gre bolj za napolnit zadevo, ne povečat user posted image


Ja vidi se da je to hitro po operaciji, tako da ima zdaj verjetno še nekaj manjše user posted image

Kaj ga osebno poznaš? Ja meni je tako rekel, upam da ni kaj pretiraval da bodo res ostale enake po dojenju user posted image  Sicer pa se mi je zdel vredu in pošten človek... koliko sem ga pač lahko spoznala in ocenila v 45 minutah ob pregledu user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Povečanje prsi
1.10.2008 17:23:41   
Preprost

IZVIRNO SPOROČILO: Little Butterfly

Hej punce!
Imam eno vprašanje - no mogoče jih bo malo več user posted image Že nekaj časa imam željo po povečanju prsi. Zanima me, ali ima katera že izkušnjo s tem in ali mi lahko kaj svetuje? Zanima me tudi, kako je z dojenjem če imaš vsakde (glede na to, da še nimam otrok)? In pa katerega kirurga mi priporočate? Jaz sem največ slišala o Dr. Fabjanu in mislim, da se bom tudi odločila za njega, si pa želim še kakšen nasvet, če ima katera izkušnjo s tem!
Ne vem sicer zakaj takšne želje po povečanju.Tudi malce manjše so zelo kul in včasih še lepše od tistih velikih.Pa tudi moški ne gledamo vsi kakšne velikosti so.Lp




(odgovor članu Little Butterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Povečanje prsi
1.10.2008 20:31:49   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

jaz pa sploh ne opazim razlike?? pa kolikor vidim je bilo to slikano kmalu po operaciji, kar pomeni da je še otečeno user posted image

butterfly, če ti je franci tko reku, potem že drži user posted image  meni je rekel, da naj počakam da bom rodila itd., ampak midva sva se res bolj mimogrede pogovarjala o tem, pa pri meni gre bolj za napolnit zadevo, ne povečat user posted image


ja jaz tudi ne vidim razlike user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Povečanje prsi
19.10.2008 11:28:20   
Little Butterfly
Zdravo punce!
Po dolgem času se spet oglašam... Zdaj vmes ko nisem nič pisala, sem dobila predračun od dr. Planinška (4.500 eur). Me je kar malo vrglo ko sem videla ceno user posted image (čeprav sem pričakovala nekaj takega). Če odkrito povem se še vedno odločam ali naj grem ali ne. Nisem ravno odločena kaj naj naredim. Na predračunu piše, da ta predračun velja do 31.10., tako da bi bil počasi res čas, da bi se odločila, ampak res ne vem. Upam samo, da se bom odločila pravilno, pa kakorkoli to že bo. Mika me še vedno, da bi šla na operacijo, po drugi strani pa spet ne vem kako bi to potem izgledalo na meni (ker sem kar suhe postave in se bojim, da bi bilo malo preveč).
Aja pa še to - pred 17 dnevi sma se s fantom po petih letih razšla user posted image in se mi zdi, da trenutno nimam najbolj energije za to... tako da res ne vem kaj naj naredim...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Povečanje prsi
19.10.2008 13:55:41   
ronja
PO moje se za neke drastične operacije ne odločaj v takem stanju (žalosti in prebolevanja). Čez čas boš mogoče drugače gledala na svoje telo kot zdaj in boš mogoče spoznala fanta, ki mu bojo noro všeč prav take mandarince, kot jih imaš, pa bi bilo škoda, da bi prej hodila pod nož...

Počakaj mogoče kak mesec, saj dvomim, da se bojo tele cene tako zelo spreminjale. Pravijo, da se za nobene take trajne zadeve (tatuji, piercingi, plastične operacije...) ni dobro odločat v kakih zelo čustvenih stanjih (sveže zaljubljen, ravno kar spet samski,...)

(odgovor članu Little Butterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Povečanje prsi
19.10.2008 15:08:24   
Little Butterfly
ronja mislim, da bom tudi tako naredila, kot si mi predlagala. Nočem, da bi mi bilo kasneje žal (če bi šla zdaj na operacijo), ker mogoče zdaj ne razmišljam najbolj "trezno". Počakala bom še kak mesec ali dva, da se stvari v meni malo umirijo (na čustvenem področju - upam, da se v takem času bodo), potem bom pa videla, kakšne želje bom imela takrat.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Povečanje prsi
19.10.2008 16:39:10   
Anonimen
Pozdravljena....
Če se boš odločila ali ne....
Jaz sem točno to naredila pred 4 meseci. Pri dr. Vrbancu. Ful krasen možakar, simpatičen,...oh in sploh! Operacija uspela v nulo, joškici sta kot anglčkauser posted image , cena...2200€

Bolečine v prvem tednu neznosne, tisočkrat preklela da sem se za to odločila, kasneje pa nič obžalovala za ta poseg. Od prvega pregleda do operacije je minilo 2 tedna, operacija je trajala eno uro in sem že šla domov. Res pa je da če si od daleč, mi je tudi rekel, da lahko prideš v toplice kao na oddih in opravi operacijo in sploh nihče ne ve za to.

aja...NI MI ŽAL!!!

(odgovor članu Little Butterfly)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Povečanje prsi
19.10.2008 22:28:04   
Little Butterfly
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pri dr. Vrbancu. Ful krasen možakar, simpatičen,...oh in sploh! Operacija uspela v nulo, joškici sta kot anglčkauser posted image , cena...2200€

operacija je trajala eno uro in sem že šla domov.

aja...NI MI ŽAL!!!



Anonimna hvala da si mi povedala tvojo izkušnjo. Kaj domov si šla lahko takoj po operaciji (isti dan)? Pa cena se mi v primerjavi s cenami pri dr. Planinšku zdi nizka (meni so tam dali predračun za 4.500 eur).
Kako dolgo pa si čakala na pregled? Pa če ti ni odveč, me še zanima kakšno košarico si imela pred operacijo in kakšno imaš zdaj.
Hvala za odgovore. Če želiš mi lahko odpišeš tudi na ZS. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Povečanje prsi
20.10.2008 21:38:23   
Anonimen
Ja domov sem šla takoj, ko je bila operacija končana, oz. takoj, ko sem se zbudila. Na pregled sem hodila vsak drugi dan. Mi je dr. Vrbanec rekel, da ima pač tako ceno zato, ker noče služiti s tem, in da hoče da se mu plačajo silikoni in da se plača bolnišnica. Saj pravim od najinega prvega telefonskega pogovora do prvega pregleda je minilo 2 do 3 dni. Nato pa od pregleda do operacije 2 tedna! Plačala pa sem mesec po operaciji. Tak sva se zmenila, da sem nabrala denar skupaj. Me je prav fino počakal. user posted image  Gospod je res prijazen, simpatičen, lepo mi je sam predlagal kakšni vsadki se mi bodo prilegli k moji postavi...
zadovoljna v nulo!!!!!

če še kakšno vprašanje, samo vprašaj

(odgovor članu Little Butterfly)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Povečanje prsi
21.10.2008 23:09:18   
Little Butterfly
Včeraj sem poslala mail dr. Vrbancu, kateri mi je na zelo prijazen način odgovoril in napisal mi je, da je okvirna cena dveh vsadkov približno 1000 EUR in da naj kar pokličem za pregled če želim.
Mislim da bom še malo razmislila glede vsega, da si najprej uredim misli glede razhoda s fantom in da najprej zaživim na novo, potem pa se bom odločila ali grem ali ne.
Bom pa res vesela vsake izkušnje, ki mi jo boste povedale.

Anonimna veš slučajno če je pri njem možnost plačila tudi na obroke ali je potrebno plačati vse na enkrat?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Povečanje prsi
24.10.2008 19:34:07   
Anonimen
Ja, mislim da se da vse dogovoriti.
Le pred operacijo moraš plačati bolnišnici tistih nekaj manj kot 550€, ostalo pa sem jaz po operaciji uredila.

(odgovor članu Little Butterfly)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Povečanje prsi
25.10.2008 0:09:54   
Little Butterfly
Anonimna hvala za odgovor! Še vedno se nisem odločila, kaj naj naredim, ker sem zadnje čase popolnoma neodločena glede marsičesa... Upam, da spet hitro najdem svojo voljo in da bom spet počasi vedela, česa si v življenju res želim...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Povečanje prsi
25.10.2008 8:49:21   
Amoss
Jaz pa ne vem kaj ima razhod z fantom veze z tvojimi vsadki, saj si si jih že prej želela ali ne?Če pa bi si jih dala narediti zaradi njega pa je to res veliika napaka.Če pa si jih želiš da se boš ti bolje počutila pa si jih kar naredi.Po moje boš potem tud bolj samozavestna in boš lažje prebolelauser posted image

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu Little Butterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Povečanje prsi
25.10.2008 11:22:16   
tanaja*
IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Vsak ima slabe ali dobre izkušnje od nekoga drugega. Glede sester pri dr. Fabjanu. Vsaj ena je zelo prijazna, pa tudi druge so pri sestri bile ok. Res pa je, da če pred operacijo nekaj pričakuješ, četudi je po operaciji vse ok, pa če si pričakoval preveč, potem nisi zadovoljen. Tudi Fabjan ni tako slab. Primerov, kjer pride do zapletov je povsod polno, tako pri Fabjanu, kot pri Planinšku in Glumičiču. Tako kot pri vseh drugih zdravstvenih posegih, avtomobilskih servisih, trgovinah, frizerjih, kozmetičarkah in še in še.. Žal je pa tako, da se ponavadi oglasijo tisti, ki s čem niso zadovoljni in to delijo z drugimi, tisti, ki so z nečim zadovoljni pa teh stvari ne razglabljajo okoli. Operacija prsi ni kar tako. Lahko se zgodi karkoli, saj nenazadnje je to poseganje v telo, stvar posameznika je, kako pa telo reagira na tujek, ki ga vsilimo vanj. Ali ga sprejme, ali pa zavrne na sto in en način. Četudi se karkoli vname ali kaj, ni nujno, da je kriv doktor. Pač pa obrambni mehanizem telesa. Koliko lukenj imaste v ušesih, popkih, obrvih. Če se vam je zagnojilo ste krivili tistega, ki vam je to naredil, ali pač to, da se telo obrani pred tujkom. Stvar posameznika. Tudi silikon je tujek v telesu. Pa če ga vstavi Fabjan, Planinšek ali pa Janez Janša!


Se strinjam. Moja najboljša prijateljica je prav tako suha, visoka okoli 178 cm in je po porodu dveh otrok ostala popolnoma brez jošk. Bila je zelo nesrečna in se je odločila, da si da povečati prsi. Poseg je opravil Fabjan, naredil majhne in lepe joškice in ona je zdaj vsa srečna. Zaplete se lahko vsaki, odvisno kako telo sprejme tujek. Ona mi ima zelo lepe joškice in se zdaj vsa leta že sonči zgoraj brez. Pozna se ji nič, razen črtica, kjer je vsadil vsadke, ampak moraš res dvignit joškico da jo vidiš. Pred cca. 3-4 leti je plačala za ta poseg 750.000 sit. Meni so njene joškice res lepe in na pogled niso videti umetne. Pa da ne boste zdej razglabljale kako vem kakšne joškice ima user posted image : že vsa leta hodiva skupaj na morje, same z otroci. Ker nama tako najbolj ustreza user posted image


_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Povečanje prsi
25.10.2008 11:28:20   
tanaja*
Bi pa še pokomentirala Planinška: mojemu bivšemu možu je pred 9 leti požagalo 4 prste na desnici.... operiral ga je Planinšek in moram reči da mu je iznakazil roko. Prste mu je prišil zelo grdo, ostali so zatrjeni in na sploh roka ni več "lepa". Mojemu očetu se je isto zgodilo par let nazaj, ne vem kdo je njega operiral, ampak njegova roka izgleda popolnoma drugače. user posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Povečanje prsi
9.11.2008 22:51:28   
Anonimen
za anonimnico, ki je bila pri dr. Vrbancu

ker sem nova tu in se še ne znajdem, bi prosila ali anonimnico ali little butterfly, če mi lahko posreduje email in tel. št. od dr. Vrbanca na mejl cloudiye@gmail.com.

hvala za prijaznost.

(odgovor članu tanaja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Povečanje prsi
23.11.2008 23:14:13   
Anonimen
še nekaj bi vprašala, pa mi je nerodno vprašat dohtarja. koliko časa pa je spolnost prepovedana po posegu, če je?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Povečanje prsi
24.11.2008 9:37:56   
***bubi***
Kaj ima pa spolnost veze z novimi joški? Ko te nebo bolelo oz. po 2-3 tednih na polno mečkanje........ker jih moraš itak masirat.........
Pa srečnouser posted image !

Delaj po svojem občutku vse.

Nekatere en mesec nič ne morejo druge pa po treh dneh okol laufajo.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?