|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Povečanje prsi
1.12.2008 22:31:11   
A & T
meni jih je popravil (po dveh porodih) oz. vstavil v vsako 425 ml vsadke dr. Fabjan in sem več kot zadovoljna.

Visoka sem 174 cm in imam 58 kg.

Po moje je vsak od prej naštetih lepotnih kirurgov veliko prsi zafušal in veliko operacij opravil fenomenalno, za komplikacije pa je največkrat vzrok posamezno telo in njegovo sprejemanje tujka.

Nove prijateljice pa imam 1,5 leto.

(odgovor članu ***bubi***)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Povečanje prsi
9.12.2008 21:16:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ***bubi***

Kaj ima pa spolnost veze z novimi joški? Ko te nebo bolelo oz. po 2-3 tednih na polno mečkanje........ker jih moraš itak masirat.........
Pa srečnouser posted image !

Delaj po svojem občutku vse.

Nekatere en mesec nič ne morejo druge pa po treh dneh okol laufajo.....



haha, no ja, včasih pade tudi kakšno čudno vprašanje za koga, če se s stvarmi prvič seznanjaš.

po kolikem času pa je potrebno začeti z masažo in kako masiraš? saj bom vprašala tud dohtarja kako in kaj, vendar je včasih dobro še iz kake prakse zvedeti.

hvala.

(odgovor članu ***bubi***)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Povečanje prsi
12.1.2009 10:00:17   
***bubi***
Ja jst sm imela drenažne cevke, ki odvajajo pač to odvečno tekočino po op., ti pa če tega ne boš imela moraš masirat oz. it na limfno drenažo. Najbolj da vprašaš svojega kirurga.
Če greš pa na forum lepota in stil je pa tok velik o vsem napisano, jst sm ta forum eno leto in pol brala predn sm se odločila za op. prsi.

http://www.lepotainstil.net/LepotainStil/forum/index.htm



user posted image lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Povečanje prsi
30.10.2012 21:12:58   
metuljčica3
Lep pozdrav user posted image ,
že leta razmišljam o povečanju prsi, sedaj pa je odločitev končno padla in že komaj čakam, da dobim to kar si tako močno želim. user posted image Odločila sem se za Dr.Fabjana in sicer za kliniko v Kranju, zanima pa me, če je katera izmed vas že opravila poseg na tej kliniki in če bi mi lahko razložila kje točno se ta klinika sploh nahaja, saj si nisem prav na jasnem z imeni ulic...bi mi pa ta razlaga zelo prav prišla. Zanima me tudi koliko časa je potrebno čakati na izvide krvi (in za kakšne preiskave sploh gre...kri, urin...srce...??) in ali ti morajo poslati domov izvide ali ti preprosto lahko sporočijo preko e-maila npr? In kakšni so kaj pogoji glede vsega skupaj, slišala sem, da je dobro pred operacijo jemati vitamin C in železo...kaj bi morala še vedeti...? In ali je na prvi pregled potrebno s seboj prinesti modrček v želeni velikosti po operaciji- za probne vsadke...? In kako poteka sam dan operacije? Si na ta dan v svojem spodnjem perilu, ker baje da dobiš tam extra gatke in tisto srajčko? ...torej, vsak vaš odgovor, nasvet, izkušnje...bi mi zelo prav prišle!!! In hvala vsem že vnaprej! user posted image

< Sporočilo je popravil metuljčica3 -- 30.10.2012 21:15:11 >

(odgovor članu ***bubi***)
Neposredna povezava do sporočila: 79
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?