|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
12.4.2010 8:57:16   
ticika
dobro jutro,

no, še dva tedna do uživancije.
Ali katera ve, kje se lahko dobijo strešni zračniki za adria prikolico, sem gledala na netu pa nikjer ne najdem.



_____________________________

Imam dva prekrasna sončka, ki mi sijeta in polepšata vsak dan.

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 901
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
12.4.2010 12:50:55   
NEA_TEJA
To verjetno misliš tiste okrogle ki so na stropu.Probaj tukaj poklicati
http://www.caravan.si/

(odgovor članu ticika)
Neposredna povezava do sporočila: 902
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
12.4.2010 13:30:31   
alesko
Pozdrav vsem,
ali je katera kupila nove jogije za v prikolo? Mi imamo spužvo, ki pa je zelo trda  in bi letos kupila jogije....

(odgovor članu ticika)
Neposredna povezava do sporočila: 903
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
12.4.2010 17:31:50   
lumpa6
midva imava jogije v prikoli in so super

(odgovor članu alesko)
Neposredna povezava do sporočila: 904
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
12.4.2010 17:35:15   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: Luna_1

Hvala za odgovor. Mi bomo v zeleni coni, in nas prav zato zanima glede vode, ker vem da je ni na parceli. Si bomo res morali dolgo cev nabavit:-)

lp
mi smo tudi v zeleni, za vodo pa potrbuješ priklope takšne kot za doma, tiste navadne, je pa pametno imeti kakšen radelilec, če ni praznih prilopou da se k enmu priklopiš

(odgovor članu Luna_1)
Neposredna povezava do sporočila: 905
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
12.4.2010 22:17:04   
alesko
Ja kje sta pa kupila dimenzije, ki odgovarjajo? Jst sm gledala dormeo, kjer lahko izdelajo naročeno dimenzije je pa pol še dražje...

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 906
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
13.4.2010 9:05:46   
NEA_TEJA
Kaj pa če bi si umislila tako ležišče za čez pene namesto jogijev.Mislim da je dosti ceneje ga ima doma ena prijateljica na domači postelji in pravi da je super
http://www.dormeo.net/index.asp?tn=productview&c=4129&pid=23210

(odgovor članu ticika)
Neposredna povezava do sporočila: 907
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
13.4.2010 11:12:18   
alesko
Ja tudi tega sm že gledala, predvsem zaradi cene, ampak nisem vedela ali je v redu, na nekaterih forumih ga kr grajajo!? Praviš da je tvoja prijateljica zadovoljna? Bomo šli v njihov salon "probat". Hvala za informacije.

Ker je to forum o V.Jože bi predlagala, da se odpre tema kaj bi se v kempu lahko popravilo glede na to, da je pač cena toliko višja SPET letos....
In se jim to posreduje, čeprav ne pričakujem nekega odziva, probati ni greh. Mogoče se jim bo zdelo vredno ukvarjati se z nami če nas bo več nezadovoljnih in dejansko kej spremeniti.

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 908
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
13.4.2010 11:51:57   
NEA_TEJA
Ja nebi bilo slabo sam nucalo nebi pa nič.Meni je rekla Ljubica da naj bi letos popravljali wc .Sam nevem kdaj k se kamp v sob že odpre.
ALESKO kje imate v prikolo?

(odgovor članu alesko)
Neposredna povezava do sporočila: 909
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
13.4.2010 12:15:41   
alesko
V rdeči coni. Pa ti?
Meni osebno bi bilo super če bi bila cel dan topla voda v tuših in da postavijo koše vsaj na tisti potki ob plaži, da nebi bila plaža polna stekla in ostale svinjarije...Vedno kadar gremo na plažo gledam da se mi otrok ne poreže...

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 910
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
13.4.2010 12:34:01   
NEA_TEJA
Mi smo sedaj odkar imamo svojo prikolo v rumeni prej ko smo bili pa še skupaj z taščo smo bili pa v rdeči.Kje v rdeči pa ste ? A imaš mogoče fb ?Če ga maš mi daj podatke na zs da te dodam.

(odgovor članu alesko)
Neposredna povezava do sporočila: 911
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
13.4.2010 14:13:24   
alesko
Ne nisem na fb. Smo v vrsti poleg stranišča, a ni na rumeni prevroče? Koliko je pa pavšal za rumeno?
Glede težav v kempu mislim da bi morali javiti v Zg. jst imam mail od ene gospe , ki sem jo kontaktirala glede pavšala...

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 912
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
13.4.2010 14:18:16   
alesko
Mi smo bili na zeleni in smo se samo priklopili na že obstoječe cevi, se pravi smo rabili okoli 2 m cevi in "tisto" plastično za povezati, ki stane par eur.

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 913
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
13.4.2010 21:03:03   
NEA_TEJA
IZVIRNO SPOROČILO: alesko

Ne nisem na fb. Smo v vrsti poleg stranišča, a ni na rumeni prevroče? Koliko je pa pavšal za rumeno?
Glede težav v kempu mislim da bi morali javiti v Zg. jst imam mail od ene gospe , ki sem jo kontaktirala glede pavšala...


A pol se mi pa zdi da vem kje jo mate.A ste jo lansko leto kupili od nekoga iz sežane in jo imate sedaj bolj spodaj ob cesti.Prej je bila pa v zeleni pod borovci.Zraven vas je pa en nemc.

(odgovor članu alesko)
Neposredna povezava do sporočila: 914
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
14.4.2010 7:00:31   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: alesko

Ja kje sta pa kupila dimenzije, ki odgovarjajo? Jst sm gledala dormeo, kjer lahko izdelajo naročeno dimenzije je pa pol še dražje...
midva imava dva ortopedska jogija, klasične dimenzije 200cm na 90 , ker je na eni strani prikola z velikim ležiščem

(odgovor članu alesko)
Neposredna povezava do sporočila: 915
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
14.4.2010 7:03:18   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: alesko

Ja tudi tega sm že gledala, predvsem zaradi cene, ampak nisem vedela ali je v redu, na nekaterih forumih ga kr grajajo!? Praviš da je tvoja prijateljica zadovoljna? Bomo šli v njihov salon "probat". Hvala za informacije.

Ker je to forum o V.Jože bi predlagala, da se odpre tema kaj bi se v kempu lahko popravilo glede na to, da je pač cena toliko višja SPET letos....
In se jim to posreduje, čeprav ne pričakujem nekega odziva, probati ni greh. Mogoče se jim bo zdelo vredno ukvarjati se z nami če nas bo več nezadovoljnih in dejansko kej spremeniti.
to se strinjam

(odgovor članu alesko)
Neposredna povezava do sporočila: 916
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
14.4.2010 9:49:09   
alesko
Hvala za inf. Ali je možno pol menjati rjuhe ker je prikola dolga 197cm jogi pa 200? Že na spužvo komaj zvlečem rjuho.

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 917
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
14.4.2010 9:51:02   
alesko
Pa sej vse veš!!Ja to smo mi, jst pa žal ne vem veliko za druge ker smo pač novi...No kje točno si pa ti?

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 918
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
14.4.2010 11:49:41   
NEA_TEJA
Mi smo sedaj na rumeni čisto ob cesti.Prej smo bili pa v rdeči čisto v zadnji vrsti.Imamo pa eno žlahto eno vrsto za vami .

(odgovor članu alesko)
Neposredna povezava do sporočila: 919
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
15.4.2010 11:18:19   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: alesko

Hvala za inf. Ali je možno pol menjati rjuhe ker je prikola dolga 197cm jogi pa 200? Že na spužvo komaj zvlečem rjuho.
mi jih brez problema, uporabljam pa jogi rjuhe

(odgovor članu alesko)
Neposredna povezava do sporočila: 920
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
18.4.2010 19:54:34   
NEA_TEJA
ALESKO del daldahina na uni strani zraven nemca se vam je podru.No mi smo ta vikend uživali no sicer je bil dlavni ampak sedaj smo praktično končali.Bilo je pa krasno no samo ponoči je malo deževalo čez dan pa full sonček.

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 921
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
21.4.2010 12:31:29   
alesko
Mi smo bli včeraj dol, bilo je super, fajn toplo.

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 922
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
21.4.2010 14:22:03   
ticika
Čao,

jaz imam pa še eno vprašanje in sicer kje v Umagu ali bližnji okolici se lahko kupi kakšen topli pod ali poceni linolej za v baldahin? A Getro prodaja take zadeve? Polno ene robe bo za dol peljat, pa sem mislila, da bi to kar dol kupil,

lp


_____________________________

Imam dva prekrasna sončka, ki mi sijeta in polepšata vsak dan.

(odgovor članu alesko)
Neposredna povezava do sporočila: 923
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
21.4.2010 17:37:42   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: ticika

Čao,

jaz imam pa še eno vprašanje in sicer kje v Umagu ali bližnji okolici se lahko kupi kakšen topli pod ali poceni linolej za v baldahin? A Getro prodaja take zadeve? Polno ene robe bo za dol peljat, pa sem mislila, da bi to kar dol kupil,

lp

zraven getroja je tudi merkur kjer boš dobila vse kar potrebujete za prikolico.imajo tudi gradbene zadeve kot so opažne plošče in razne late. mi smo kupili samo plošče v slo ostalo pa v merkurju v umagu saj se držita z getrojem skupaj.skratka tam dobiš vse kar potrebuješ samo v soboto mislim da so otprti samo do 12.


(odgovor članu ticika)
Neposredna povezava do sporočila: 924
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
21.4.2010 19:08:08   
ticika
Lumpa hvala, sem slišala, da je v merkurju samo gradbeni material, zato sem vprašala za linolej ...
se vidimo kmalu!


_____________________________

Imam dva prekrasna sončka, ki mi sijeta in polepšata vsak dan.

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?