|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 37 [38] 39   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
22.4.2010 9:00:50   
lumpa6
ja jutri gremo dol, juppppiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ticika)
Neposredna povezava do sporočila: 926
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
22.4.2010 10:15:23   
NEA_TEJA
Mi tud komaj čakamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 927
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
25.4.2010 13:59:41   
alesko
Živjo, kje pa je Getro v Umagu, mi smo zaenkrat našli plodine? Hvala

(odgovor članu ticika)
Neposredna povezava do sporočila: 928
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
25.4.2010 19:42:20   
baguSka
Cist blizu.. user posted image Jst sm bla glih ta vikend tam v sopingu. No, po kruh sem sla.user posted image Ce grem v Umag, zavijes v kriziscu pri gostilni Koper levo proti Kopru in gres skooooz naravnost, dokler na levi strani ne zagledas Getroja.user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu alesko)
Neposredna povezava do sporočila: 929
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
3.7.2010 10:59:54   
Roberta69
Zanima me, kdaj si je možno pogledat, katere parcele bodo frej za pavšal za naslednjo sezono 2011? A so pavšali tik ob morju, je kakšen vsake toliko frej? Koliko pa sploh stane pavšal v 1. vrsti? Sicer o tem kampu piše dobro in slabo, ampak velik plus je, da je zelo blizu SLO (zaradi vikendov) in da je poceni :))) Kako ap je s toplo vodo, najbrž je skoraj nikoli ni, ha? Mi smo vsa leta letovali v Valkaneli, kjer je vse super (vedno vroča voda, čiste snaitarije, WC papir, veliko igral, različen tip plaže, senca...), ampak za drugo leto bi si postavili svojo prikolico in bi radi šli kam bliže. A morate prikolice čez zimo umakniti?

(odgovor članu ticika)
Neposredna povezava do sporočila: 930
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
5.7.2010 10:11:39   
svaba
Parcele so frej, kar precej jih je, tako da ni panike da se ne bi kaka dobra našla, Igrale za otroke so skoraj pri vsaki prikolici, se pravi vsak svoje! WC...brez komentarja, topla voda je, vendar včasih po kapljica, ali pa teče samo v višini pasu! :)

Drugače pa super kamp!


Primerjava Valkanela & Veli jože. hmmmmm, je ni!

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 931
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
9.7.2010 13:14:32   
NEA_TEJA
Se mi zdi švaba da je tudi cena neprimerljiva čaki čaki sej bomo mel drug let nove wc-je je ruku šefe user posted image .Kar se pa tiče igral so pa res  skor pred vsako prikolo.No tud zabava za tastare se najde ane švabauser posted image

(odgovor članu svaba)
Neposredna povezava do sporočila: 932
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
9.7.2010 14:06:08   
Ketrin
Joj, Roberta... Prosim ne mi zamert, ampak tale kamp ni zate...

Mi smo do letos imeli tam prikolo celih 11 let in kamp dobro poznam... In kolikor poznam tebe.... hmmm mislim, da boš dobila živčni zlom, uni na recepciji pa tudi... Pa brez zamere...

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 933
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
10.7.2010 14:55:10   
Roberta69
IZVIRNO SPOROČILO: Ketrin

Joj, Roberta... Prosim ne mi zamert, ampak tale kamp ni zate...

Nič ne zamerim user posted image . Ker kampa ne poznam, zato tudi sprašujem - tako in tako bi si ga šli pa prej pogledat. Kaj pa je tako "grozno", da mi ne bi "pasalo"? Zame idealen kamp bi bil: čim bolj divji (brez trgovin, lokalov in podobne "infrastrukture"), čim manj ljudi, nobenih animacij (no, fino je seveda, če so v bližini kakšni otroci), čim bolj tišina, edino zrihtani WC-ji (čisti in topla voda) ter dostop do vode na parceli (za pomivanje in kuhanje ful odtehta), ampak mi je jasno, da so to samo sanje user posted image .

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 934
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
12.7.2010 9:46:57   
NiLe
Roberta, tud mi smo v tem kampu ... že drugo leto, pa od zgoraj naštetega glede na tvoje zahteve oz. pričakovanja bolj malo izpolnjuje.

Res je, da kamp velja bolj za "divji" kamp, kar se tiče svobode oz. nadzora, ampak po drugi strani pa zelo malo dajo na urejenost kampa, da o WCjih in tuših ne govorim ... ti so POTREBNI obnove, z vročo, pardon toplo vodo je tud bolj tako-tako (velikokrat jo zmanjka), wc papirja skorajda nikoli ni, o čistoči pa tud ne bi razglabljala. Lahko bi bilo bolje.

Prednosti: mi smo v prvi vrsti - pogled na morje (neprecenljivo), velika parcela, voda na parceli, kamp je nasplošno bolj družinski - veliko družin z veliko otroci, tako da je družbe na pretek, prov velikega šundra ni, prav tako je v celem kampu samo ena trgovinica.

Po mojem boš težko našla kamp, ki bi izpolnjeval tvojo predstavo o sanjskem kampu. Mislim, da je ravno v kampiranju nek čar in se je treba velikokrat prilagajati in ne zahtevati preveč user posted image .




_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 935
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
12.7.2010 12:59:09   
NEA_TEJA
Mi smo v tem kampu že dobrih 12 let.In sem čisto zadovoljna res da niso nevem kakšne saniterije ampak na wc in tudi stuširaš se lahko.
Je pa seveda veliko odvisno tudi od ljudi čistilke pucajo wc po4x dnevno in roko na srce da so včasih dobre da sploh spucajo.Se je že zgodilo da sem prišla na wc in ne enkrat pa so bili wc bom rekla grdo posrani od dol do gor ker nekateri ljudje nimajo osnove čistoče če bi se vsak malo zamislil da bo šel na wc lahko zopet čez 2 uri bi malo drugače gledal.
Kar se pa tice samega kampa je pa kr mirne narave,  trgovina samo ena,tudi bife je en na drugem koncu so kolonije tako da so tudi otroci je pa v njem veliko družin.
Voda na parceli kar mi pomeni veliko kar se pa tiče tople vode si pa lahko tudi tuš postaviš z bojlarjem in jo imaš večino časa.

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 936
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
13.7.2010 22:59:47   
Roberta69
IZVIRNO SPOROČILO: NiLe

Po mojem boš težko našla kamp, ki bi izpolnjeval tvojo predstavo o sanjskem kampu. Mislim, da je ravno v kampiranju nek čar in se je treba velikokrat prilagajati in ne zahtevati preveč user posted image .


Meni se pa zdi, da skoraj nič ne zahtevam user posted image . Čistoča in topla voda bi morali biti po moje nekaj samoumevnega, dosti drugega pa v bistvu ne rabim... Voda na praceli je pa zelo v redu zadeva, ker ti zelo olajša bivanje user posted image . Sicer bi pa pomoje vsak rad, da je kamp, kar se sanitarij tiče, čim bolj čist, a ne user posted image . Drugače ima pa absolutno kampiranje svoj čar in jaz ga ne bi zamenjala za nič na svetu.  Svoje čase smo kampirali in spali kar na tleh, tople vode ni bilo, pa smo se imeli vseeno super. Se mi pa ne zdi nič groznega, če poizvedujem o razmerah v kampih, niti se mi ne zdi, da imam visoke zahteve... Drugače je pa v vseh kampih veliko odvisno od lokacije parcele. Največji plus mi je, da je Veli Jože res blizu slo, pa veliko je bilo govora, da je poceni (koliko pa je dejansko cena pavšala ob morju) in ali je prikolico treba čez zimo odpeljat stran?

Nile, kdaj ste pa vi rezervirali parcelo, a konec ene sezone za naslednjo? Nekaj se je pisalo o nekih razdejanjih, a ste imeli kakšne probleme? A otrok pa ful praviš, no saj to je pa za naše škrate ta glavno user posted image . Pa ne iščem sanjskega kampa, ampak razmišljam bolj v smeri, kaj nam bi najbolj odtehtalo, če bi se odločili za svojo prikolico... user posted image pa itak ni preveč za, če je treba prikolico premikat (jaz bom pa drugo leto skoraj celo poletje na porodniški in bi lahko prikolo kar dobro izkoristila.

IZVIRNO SPOROČILO: Ketrin

hmmm mislim, da boš dobila živčni zlom, uni na recepciji pa tudi... Pa brez zamere...


To pa težko verjamem, ker se jaz bolj poredko ukvarjam z drugimi, z našimi sosedi se mi pa sploh ne da preveč, ker se mi zdi, da imajo že v osnovi do Slovencev, ki jim prinesejo kar nekaj denarja, preslab odnos (osebno sicer nimam konkretnih slabih izkušenj - moraš biti pa slep, da ne bi opazil, kako se bolj "potrudijo" za Nemce, itd.)

IZVIRNO SPOROČILO: NEA_TEJA

kar se pa tiče tople vode si pa lahko tudi tuš postaviš z bojlarjem in jo imaš večino časa.


To je pa tudi res.

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 937
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
14.7.2010 12:40:54   
NiLe
IZVIRNO SPOROČILO: Roberta69

IZVIRNO SPOROČILO: NiLe

Po mojem boš težko našla kamp, ki bi izpolnjeval tvojo predstavo o sanjskem kampu. Mislim, da je ravno v kampiranju nek čar in se je treba velikokrat prilagajati in ne zahtevati preveč user posted image .


Meni se pa zdi, da skoraj nič ne zahtevam user posted image . Čistoča in topla voda bi morali biti po moje nekaj samoumevnega, dosti drugega pa v bistvu ne rabim... Voda na praceli je pa zelo v redu zadeva, ker ti zelo olajša bivanje user posted image . Sicer bi pa pomoje vsak rad, da je kamp, kar se sanitarij tiče, čim bolj čist, a ne user posted image . Drugače ima pa absolutno kampiranje svoj čar in jaz ga ne bi zamenjala za nič na svetu.  Svoje čase smo kampirali in spali kar na tleh, tople vode ni bilo, pa smo se imeli vseeno super. Se mi pa ne zdi nič groznega, če poizvedujem o razmerah v kampih, niti se mi ne zdi, da imam visoke zahteve... Drugače je pa v vseh kampih veliko odvisno od lokacije parcele. Največji plus mi je, da je Veli Jože res blizu slo, pa veliko je bilo govora, da je poceni (koliko pa je dejansko cena pavšala ob morju) in ali je prikolico treba čez zimo odpeljat stran?

Glede čistoče se itaq strinjam ... ampak kot je dejala Neja Tea, je res v veliki meri odvisno od ljudi ... včasih res ne morem verjet, da obstajajo taki packi, saj doživiš svašta user posted image
Saj ne rečem, snažilke se trudijo, ampak te sanitarije so že v osnovi stare in zanemarjene (v njih ne vlagajo nič) in vsako sezono pričakujejo(mo), da jih bodo podrli in naredili NOVE. Meni nekaj samouvevnega, če že plačujemo pavšal (do lani je bil med nižjimi na hrvaški obali, letos pa so ga podražili za 300evrov user posted image ), da za to tudi kaj naredijo!!! Mi smo za letošnjo sezono plačali 2.200 evrov (prva vrsta). Prav tako je bilo do letošnjega zimovanja še tako, da smo lahko prikolice pustili na parceli, pač plačali mislim 100evrov več za zimovanje. Ne vem, kako bo za naslednje zimovanje. Ravno zaradi "razdejanja" oz. vandalizma letošnjo zimo (nam so vrata prikole čist uničili), se že govori, da bo potrebno pospraviti prikolice s parcel (nekaj 100 m stran).


Nile, kdaj ste pa vi rezervirali parcelo, a konec ene sezone za naslednjo? Nekaj se je pisalo o nekih razdejanjih, a ste imeli kakšne probleme? A otrok pa ful praviš, no saj to je pa za naše škrate ta glavno user posted image . Pa ne iščem sanjskega kampa, ampak razmišljam bolj v smeri, kaj nam bi najbolj odtehtalo, če bi se odločili za svojo prikolico... user posted image pa itak ni preveč za, če je treba prikolico premikat (jaz bom pa drugo leto skoraj celo poletje na porodniški in bi lahko prikolo kar dobro izkoristila.

Mi smo pred 2 leti kupili prikolo in s tem tudi parcelo, tako da smo res zadovoljni z lokacijo. Edino prikola je premajhna za nas user posted image Saj pravim, meni je fino, da je kamp blizu SLO, imamo dosti sence, veliko prostora pred prikolico, otroci uživajo in če prikolo res izkoristiš kar se da maksimalno, potem se izplača.




< Sporočilo je popravil NiLe -- 14.7.2010 12:43:09 >


_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 938
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
14.7.2010 15:39:31   
NEA_TEJA
Nile kje v prvi vrsti jo pa maš?

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 939
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
14.7.2010 18:06:01   
Roberta69
IZVIRNO SPOROČILO: NEA_TEJA

Nile kje v prvi vrsti jo pa maš?


A lahko izvem, če je potrebno čez zimo prikolico kam odpeljat in cene recimo za letos?

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 940
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
14.7.2010 18:56:08   
NEA_TEJA
Lansko leto nas je kr veliko imelo prikolice na parceli seveda je pa z tem povezan tudi  vandalizem na kar moraš biti pripravlen lahko pa jo pelješ za ograjo .Cene paušalov so različno kot ti je rekla  že nile se gibljejo od 1600 do 2200€ upam da se nisem dost uštela no odvisno od vrste.Je pa voda na vseh parcelah tudi če je slučajno ni se lahko priklopiš preko šlaufa.

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 941
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
15.7.2010 9:36:19   
NiLe
IZVIRNO SPOROČILO: NEA_TEJA

Nile kje v prvi vrsti jo pa maš?

Če gledaš iz stare Savudrije oz. glavne ceste, 5 od ceste
user posted image



_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 942
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
15.7.2010 16:08:19   
NEA_TEJA
a maš tak rumeno rjav baldahin ste jo kupil od enih italijanov

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 943
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
16.7.2010 10:09:26   
NiLe
IZVIRNO SPOROČILO: NEA_TEJA

a maš tak rumeno rjav baldahin ste jo kupil od enih italijanov

noup, zraven ... desna prikola, če gledaš proti morju



_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 944
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
27.7.2010 18:22:50   
Roberta69
Nile, sem kar sfalila en tvoj post user posted image . Mi se še informiramo, razgledujemo naokoli, itd... slišim, da je v Velem Jožetu ene pol Ljubljane user posted image ... bomo še videli, če pa slučajno zaslediš, da kdo vse skupaj prodaja, mi pa javi in želim vam lepe počitnice!

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 945
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
3.8.2010 21:15:40   
thaiss
punce ki kamPirate v kampu Veli Jože, bi imela eno prošnjo. Lani smo se hodili kopat v Savudrijo, pred vhodom v kamp, pod trgovino, in nam na rampi niso nikoli komplicirali. Letos pa ne spustijo not, razen če greš h komu ki je v kampu oz. za plačilo 100HRKuser posted image user posted image user posted image
Za une dve urci mi je to too much predrago.
A je katera pripravljena mi na ZS dat svoje podatke (tudi jaz dam svoje!!!), verjetno je ime in priimek dovolj? Pa bi se tako lahko prešvercala na rampi, častim kavicouser posted image

hvala

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 946
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
4.8.2010 19:42:12   
thaiss
ups, pomotauser posted image  sem imela v mislih Kanegro


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 947
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
17.11.2010 10:53:01   
NEA_TEJA
Bila včeraj dol na žalost so bili vandali že na pohodu sicer nisem nevem koliko gledala ,ker je začelo deževati samo ima kr nekaj prikolic izrezane baldahine poudarjam pa na prikolice v prvi vrsti iz te strani če parkiraš ob vodi in greš peš notri.Vidla zrezana vrata na baldahinu prikolice 4 ali 5 ima tak plavo bel baldahin in se mi zdi da tudi una z rjavo rumenim baldahinom ima okno poškodovano za to nism čist zihr sam od dalče je bilo tako videti.Tako da priporočam katera ima prikolico v prvi vrsti bi bilo dobro iti pogledati dol .Okrog pa nažalost nevem ker res nisem šla zaradi dežja.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 948
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
23.1.2011 18:19:01   
alesko
Pozdravljene, danes smo bili v kampu in tudi mi smo žal opazili kar nekaj odprtih prikolic  -pretežno v prvi vrsti, nekatere prerezane(so ble že zadnjič) na nekaterih je pa "samo" odprta zadrga. Drugi prikolici v prvi vrsti je odpihnilo celo kuhinjo!lp

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 949
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
29.1.2011 10:01:02   
lumpa6
joj mi že nismo bili dol celo večnost, so bili pa eni naši znanci zadnjič in je res veliko poškodovanih, danes je pa šla dol nea teja z družino, upam da ne bo veliko slabih novic, je pa veli jože tudi na facebooku, če koga zanima

(odgovor članu alesko)
Neposredna povezava do sporočila: 950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  35 36 37 [38] 39   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 37 [38] 39   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?