|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: enostarševska družina, CSD....
10.9.2008 20:26:28   
M_mojca
Kar me je zanimalo, je bilo to, če se kot enostarševska družina šteje to, če sva prijavljena vsak pri sebi doma. Odgovor sem dobila prav od tebe, da naslov nima veze s tem.

IZVIRNO SPOROČILO: Doll

M-mojca če bi bilo takšnih ljudi manj kot si ti,torej lažne samohranilke,potem...


Tole smatram kot osebni napad. Si bi ti razlagala dugače? Morda, jaz pa ne.


_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: enostarševska družina, CSD....
10.9.2008 20:28:34   
Anonimen
Ste me napadle, kot stampedo na podlagi zastavljenega vprašanja in vaših predvidevanj!


A naj ti ploskamo user posted image

(odgovor članu M_mojca)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: enostarševska družina, CSD....
10.9.2008 20:30:40   
Doll
Ah,noo punca umiri,se ,če hočeš ok, je napad,upam,da si zadovoljna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: enostarševska družina, CSD....
10.9.2008 20:36:39   
BAMBINA_
Ah daj mešat zdaj Rome pa sosede z mercedesi pa ne vem koga še vse, pa tarnat, kakšna revica si, da bi si olajšala svojo vest. Že mogoče, da še nisi lažna samohranilka, razmišljaš pa o tem. In je ni stvari, ki bi opravičila takšno goljufijo. Sicer pa se podpišem pod KL, tudi meni se takšni ljudje graužajo, ki z goljufijo pridejo do denarja. Pa to ni odvisno od iznajdljivosti posameznika, potemtakem bi to vsi počeli, kajne. Poštenost človeka je edina, ki odtehta, kako boš ravnal. Ej, res si želim, da bi državni nadzor v prihodnosti bil v takšni meri, da bi odkrili vse te goljufivce, da bi vračali vse za nazaj + obresti, pa še na javnem seznamu bi jih objavila. Barabe!!

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: enostarševska družina, CSD....
10.9.2008 20:37:21   
Anonimen
M_mojca, sem videla, da si mi namenila par besed.Ne vem zakaj te beseda packi tako moti, če pa je resnična.
Še enkrat naj napišem, da so zame tisti, ki načrtno delajo na tem, da lažejo in skrivajo dejansko stanje samo, da bi prišli do več denarja od države- packi.
Verjemi, da takih poznam dosti in vem, da si privoščijo veliko več kot tisti, ki morajo veliko delati, da zaslužijo za preživetje.
Za prave samohranilke mi ne bi bilo nikoli žal, da dobijo, saj rabijo za preživetje, ne pa zato, da jim ostane čimveč denarja za stvari, ki niso življenskega pomena.
To je moje mnenje.

(odgovor članu M_mojca)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: enostarševska družina, CSD....
10.9.2008 20:38:03   
Anonimen
Še enkrat naj napišem, da so zame tisti, ki načrtno delajo na tem, da lažejo in skrivajo dejansko stanje samo, da bi prišli do več denarja od države- packi.


Uradno se temu rece goljufi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: enostarševska družina, CSD....
10.9.2008 21:04:50   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: M_mojca

Kaj se bolj "splača"?

Po tej logiki, bi bilo nemara tudi smotrno razmisliti o tem, da se "splača" npr. oropati banko. Saj nekateri drugi tudi to počnejo, ane? Pa denarja bi bilo dosti, samo paziti je treba, da te ne dobijo user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu M_mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: enostarševska družina, CSD....
10.9.2008 21:08:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: M_mojca

Kaj se bolj "splača"?

Po tej logiki, bi bilo nemara tudi smotrno razmisliti o tem, da se "splača" npr. oropati banko. Saj nekateri drugi tudi to počnejo, ane? Pa denarja bi bilo dosti, samo paziti je treba, da te ne dobijo user posted image



Ah ja.
Sicer se pa najbolj splaca, da si zdrava, da imas ljubeco druzino, zdravega otroka in zdrave roke, noge in glavo. To se dalec najbolj splaca. Vse ostalo so samo drobtinice.

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: enostarševska družina, CSD....
10.9.2008 21:31:00   
M_mojca
Mič II, ne ploskat mi ni treba, vsak ki ima pa slab dan, si pa tudi ne rabi olajšat duše ker sem postavila vprašanje. Se pa strinjam s tem, da se najbolj "splača" bit zdrav oz. je najbolje če si zdrav, imaš zdravega otroka, ljubečo družino, vse ostalo pa se potem "poštima". user posted image

BAMBINA, v SSKJ se uporablja beseda cigan in ne rom. In ne mešam sosedov pa mercedezov ipd, ampak sem rekla da imajo tudi cigani mercedeze, pa jim vseeno država da več, kot so upravičeni. Poleg tega pa ne tarnam, da sem revica in se ne smilim sami sebi. Bi se morala? In po čem to sklepaš?
Kot smo že razčistili, samohranilka po nobenem zakonu ne morem bit! Kar me je zanimalo, sem izvedela in še enkrat napisala v prvem postu na tej (drugi) strani. Mislim da moreš še enkrat prebrat; če znaš kritizirat, malo bolj podrobno preberi. Pa če še nisi opazila, sem rabila informacijo, kaj je kaj, da sem si razčistila pojme kaj je eno in kaj je drugo in kaj dejansko  bomo potem  -  BERI: izvenzakonska skupnost.
Kar se pa tiče državnega nadzora, bi bilo res super, če bi se okrepil, tudi na drugih področjih (davki ali dohodnina, kjer ljudje na polno goljufajo, zavarovalnice, ipd.) - morda se tu najdeš tudi ti, a na take "malenkosti" nisi nikoli pomislila, ne le na področju prejemkov pri CSD.
Sicer pa če bi živeli v pošteni državi, bi tudi ljudje imeli višje plače, standard, bolje organizirano zdravstvo in podobno. Tudi država v prvi vrsti poskrbi za svoje interese, kar je žalostno. Država smo ljudje, ne pa politika.
Če pa že tako razmišljaš, da se najbolj splača oropati banko, pa le izvoli! user posted image user posted image user posted image

Doll, ne gre za to, ali je napad, ali ne. Bodimo fer in se ne obsojajmo, saj se ne poznamo med sabo. Tudi jaz tebe ne, ker te po nobeni logiki ne morem - te ne poznam. In tudi ni v mojem interesu.

kind lady, strinjam se, da si samohranilke zaslužijo kar dobijo! Zaslužijo si celo več, kot dobijo! Vsekakor morajo zelo dobro organizirati in razporediti vsak evro, da jim ostane za stvari življenskega pomena dovolj!
Vem, napisala si svoje mnenje. Ni pa bilo fer, da si napisala, da smo brezposelni leni. To mi ni bilo všeč. Nisem lena in rada delam! Vsako delo je delo in poskusila sem že marsikaj. Delala sem do zadnjega dneva preko študenta, dokler sem imela status in lahko bi goljufala in delala še naprej na črno, a nisem, ker vem kakšne so kazni - pa ne le za delo na črno.



_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: enostarševska družina, CSD....
10.9.2008 21:38:04   
Anonimen
Zdaj pa ne vem, ali sem jaz bula, da ne najdem kje sem napisala, da so nezaposleni leni.user posted image
Napisala sem, da se ne da delati tistim, ki izkoriščajo državo in lažejo.Tukaj je pa razlika.Veliko je takih, ki so ostali brez službe po krivdi, ali zaradi stečaja, vendar se ponavadi takšni ne okoriščajo.

(odgovor članu M_mojca)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: enostarševska družina, CSD....
10.9.2008 21:40:15   
Anonimen
si pa tudi ne rabi olajšat duše ker sem postavila vprašanje.


Komot pa vprasanje pomesas z vsemi cigani user posted image .

(odgovor članu M_mojca)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: enostarševska družina, CSD....
10.9.2008 21:49:40   
M_mojca
"Ali pa se vam ne ljubi delati, zato naj vam država preživlja otroke."
Tole sem razumela pod lenobo. Če si mislila drugače, se opravičujem, ker sem brezveze napadla.
Ja, razlika pa definitivno je med temi ljudmi, kot si napisala.


_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: enostarševska družina, CSD....
10.9.2008 21:54:58   
M_mojca
Ja, kamot pomešam tule noter cigane. Mogoče živiš v mestu, kjer jih nimate in tega ne poznaš. Lahko je kaj drugega - ne vem.
Vsekakor pa lahko trdim, da je morda le 5% vseh po Sloveniji, ki so pošteni in se preživljajo tako kot vsi ostali državljani!! Tudi teh je nekaj in to je poštenje, pa čeprav vedo, da bi lahko iztržili veliko več.
Ostalih 95% pa zmečem v isti koš!


_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: enostarševska družina, CSD....
10.9.2008 22:00:44   
Anonimen
Dej, umir se, noseca si :).

(odgovor članu M_mojca)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: enostarševska družina, CSD....
10.9.2008 22:11:24   
M_mojca
maš pravuser posted image he he heuser posted image

_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: enostarševska družina, CSD....
10.9.2008 22:23:18   
Anonimen
Neki ne razumem user posted image ..

Midva sva prijavljena vsak na svojem naslovu, ampak ne veljam za enostarševsko družino.. user posted image In za Otroški dodatek vpišem njegov dohodek. user posted image  

< Sporočilo je popravil tianna -- 10.9.2008 22:25:04 >

(odgovor članu M_mojca)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: enostarševska družina, CSD....
10.9.2008 22:26:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: urška

najprej osnovni pojmi: ti in tvoj otrok sta enostarševska družina. ker je oče tudi nekje. ne vpisuješ dohodkov otrokovega očeta.




To me je zmedlo. user posted image  

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: enostarševska družina, CSD....
10.9.2008 23:32:59   
Anonimen
Lahko živiš na različnem naslovu in si družina.user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: enostarševska družina, CSD....
11.9.2008 11:07:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Lahko živiš na različnem naslovu in si družina.user posted image  


Ja, ampak zakaj je potem uska napisala, da bi veljala za enostarševsko družino, če bi bila prijavljena vsak na svojem naslovu user posted image  ?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: enostarševska družina, CSD....
11.9.2008 11:18:09   
sazi
Ja, ampak zakaj je potem uska napisala, da bi veljala za enostarševsko družino, če bi bila prijavljena vsak na svojem naslovu ?

Kdo bi vedel.

SKratka naslovi so lahko različni, pa si še vedno druživa. V nasprotnem primeru (torej če nisi družina) moraš imeti to tudi "podkrepljeno" s papirji s sodišča in CSD-ja. Torej urejeno preživnino.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: enostarševska družina, CSD....
11.9.2008 12:45:21   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: M_mojca

Če pa že tako razmišljaš, da se najbolj splača oropati banko, pa le izvoli! user posted image user posted image user posted image


Ah no, pojma ironija in sarkazem ti nista ravno najbližje, kajne? Kakorkoli, v svojem prejšnjem postu sem samo povzela tvoj način razmišljanja:

Kaj se bolj "splača"?
Menda se moraš še "skregat" na sodišču za preživnino in da se brez sodišča ne da rešit.



_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu M_mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: enostarševska družina, CSD....
11.9.2008 14:35:27   
M_mojca
Oh ja bambina, če že nimaš kaj boljšega za komentirat....
Te še kaj muči? Olajšaj si dušo, saj smo javni forum.
Whatever...
Z moje strani je tale debata zaključena, če pa katero kaj zanima, naj vpraša MENE. Smo ljudje, torej se lahko normalno pogovarjamo (v tem primeru pišemo), in kogar kaj zanima, naj vpraša.


_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: enostarševska družina, CSD....
19.11.2008 13:21:04   
spelaje
M-mojca, pozdravljena.
kot prvo , drzava nas prenasa okoli, tako da jo lahko tudi ti, dokler te ne dobijo.
oce tvojega otroka naj podpise starsevstvo, potem pa povejta da sta z otrokom enostarsevska druzina, tako bos za otr.dod podala samo svoje podatke, ti bodo visji za 10%, zaprosis pa lahko se za socialno podporo, ce jo se ne prejemas, predvidevam da verjetno nimas visoke porodniske, glede tega da si , oziroma se nisi iz sole. ce pa ze prejemas socialno, pa lako zaprosis se za enkratno socialno pomoc.
upam, da sem ti podala vsaj kaksen pravi odgovor glede na tvoje uprasanje
lp Špela

(odgovor članu M_mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: enostarševska družina, CSD....
20.11.2008 13:59:03   
uursa
soglašam s Špelo! Tisti napadi od prej pa no coment! Naša država ns molze,zakaj ne bi dobil nekaj kar lahko in ti pripada!? Obtožujte tiste,ki res jemljejo drugim. Niste pomislile,da gre za preživetje in ne zato da si nagrebeš!?

(odgovor članu spelaje)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: enostarševska družina, CSD....
20.11.2008 18:48:57   
arabela*
M-mojca,imaš zsuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu uursa)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?