|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:32:01   
muška
-telefonari med vožnjo
-piše SMSe med vožnjo,
-krožnik, kozarec,... vse pusti na mizi
-skoz sprašuje kje je to, kje je ono, kam si dala, .....
- skoz išče svoje piltke
-ne zna domov
-sam je za vse
-vsak dan mora bit na mizi kompletno in seveda mesno kosilo
-od zunaj dobre volje, ko pride domov nerga
-in zadnje čase ubija mojo voljo in veselje do bilo česa z stavkom : Tako bo, kot bom jaz rekel user posted image

Ah bom nehala, ker sem slabe volje in vidim samo črno user posted image

< Sporočilo je popravil muška -- 12.9.2008 9:33:32 >

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:32:10   
ZARA
Vidim, da jih je veliko navezanih na daljinca.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:33:38   
kalbo
A čem jest pol ženske finte naštet :), oziroma finte k mene dvignejo. Moja bo pa moje napisala, če bo mela cajt user posted image

Recmo včeraj: Vidim, kako mali robec, ki ga ima v žepu kadar smrka namaka okol tiste usrane vode pri Grosupeljskem vodnjaku. Minuto za tem se spomni " Mami nos teče" rečem moji ženi, naj vzame frišen robec...naša samo zmaje z glavo in preden uspem povedat razlog malemu obriše nos seveda s tistim robcem, ker se ji je zdela moja pripomba trapasta...grrrrrrr, pol pa pošizim, pa mirno reče...bi pa prej povedal...grrrr...ja hudič babji, sej nisem mel cajta, ko bi vsaj vprašalauser posted image  in to je vedno tko, k da jest ne rečem kakšne stvari s tehtnim razlogom

Hodimo po trgovini...v sekundi zgine, da jo pol iščem po celi trgovini...
Ko se kregava, pove stavek k me dvigne do neba ona pa mirno in neprizadeto gleda TV....grrrr dobro, da je daljinec še cel user posted image

Ko ni treba in vem kam je treba zavit, je polna nasvetov, ko pa res vidi, da bom falil in bi lahko zinila je pa tiho, pol pa reče..." Sej ti voziš, ne jest"
Tik pred odhodom, ko je avto že zakurblan in otroc napakirani not ima še en milion opravkov

Pa še kaj se najde, sam če tega nebi blo bi blo dolgčas :)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:33:41   
blak
-enkrat nošeno majice, hlače..., ki so še uporabni, nalaga na tisto stojalo, dokler ne pride do takega kupa, da nima več kaj obleči. takrat vse skupaj zagrabim in fliknem prat
-posesa in pomije po tleh in misli, da je stanovanje pospravljeno v nulo
-pred kratkim se je začel vozit z busom v službo in vsakič, ko pride domov, mi raportira vozni red, pot, gužvo, ljudi na avtobusu, šoferja...
-ko ne ve, kam je kakšno stvar založil, reče: "Saj sem jo tebi dal, se spomniš zadnjič, ko smo šli....", a sploh ni res in se mu ne sanja, kje ta stvar je
-enkrat ko dobi daljinca v roke, je konec vsega. Šalta nonstop in gleda tri filme naenkrat, najraje take, i imajo pestro izbiro zvočnih in eksplodirnih efektov. Akcija!!!

...pa še kaj bi bilo, ma se bojim, da bom preveč napisala in me bo vrglo venuser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:35:34   
nejcko
- polurno zasedanje na sekretu z obveznim čtivom a la reklame (po možnosti večkrat na dan)

- puščanje zobotrebcev po bajti (hvala bogu ne prepogosto)

- kadar ga za kakšno stvar prosim, naj jo naredi, traja tedne in tedne in mesece ... letauser posted image , če ga pa kakšen kolega kliče, da rabi kakšno pomoč, je pa kuj akcija, zataji familijo, vse spusti iz rok in letiii ... mater, to mi gre pa res na jetra!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

- kopičenje cunj na stolu v spalnici, vse pomešano, od popolnoma čistih srajc do umazanih nogavic ... in potem pojma nimam, kaj je za pranje in kaj neuser posted image

aja, pa še to:

- non stop je utrujen, ampak res non stop ... nos stop, non stopuser posted image user posted image user posted image , pred službo, po službiuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil nejcko -- 12.9.2008 9:37:24 >

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:36:40   
kalbo
enkrat nošeno majice, hlače..., ki so še uporabni, nalaga na tisto stojalo, dokler ne pride do takega kupa, da nima več kaj obleči. takrat vse skupaj zagrabim in fliknem prat


Jest mam stol za te namene namesto stojalauser posted image

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:36:41   
Mišni
Se pripelje(mo) z avtom domov, ugasne motor in potem počaaaaasi začne gledati okoli sebe, kaj bi bilo dobro s seboj vzet, kje kaj je, a bi vzel ključe a ne bi ... Ampak počaaaasi. Jaz si vse prez že zorganiziram, že med vožnjo. Ključe od stanovanja imam že v avtu v roki ali pa vsaj vem, kje so, vrečke, ki jih moram vzeti iz avta, imam tudi že v rokah ali vsaj vem, kje so, itd.

Če se pripelje sam in ga vidim, ko zapelje na parkirišče, je po tem, ko motor že ugasne, vsaj še kakšnih par minut tišina in tema, preden odpre vrata in izstopi. Premišljuje, kaj mora vzet s seboj in  počaaaasi išče stvari.

Aja, pa če pride kam pome, vedno pokliče in  reče pridi dol, sem že tukaj. Ko pridem dol, še 5 minut čakam, da se pripelje.

Ali pa, če mu rečem npr. v kuhinji, a mi daš podaš to, prosim, vedno je vsaj dve, tri sekunde, kot da nisem nič rekla, potem pa se počaaaasi začne kaj dogajat. Bi bilo vedno hitreje, če bi si sama vzela, čeprav bi morala mimo njega iti po želeno stvar.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:37:49   
kalbo
kopičenje cunj na stolu v spalnici, vse pomešano, od popolnoma čistih srajc do umazanih nogavic ... in potem pojma nimam, kaj je za pranje in kaj ne


user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:37:53   
orhideja75

moj je pa priden user posted image in nima nobenih takih navad, ki bi men dvignile pokrov user posted image , ga verjetno jaz prej njemu user posted image user posted image user posted image .



_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:38:58   
Anonimen
Pa blazno mi gre na živce, da sem cela penasta, ker ne pospravi za seboj svojih cunj, sej jih zloži ampak vedno obesi na stol in tam so lahko tudi en teden, če jst ne pospravim al pa da on ponovno obleče... in takrat peesdim k drek.

Pa še tea, zmeraj me sprašuje: Kaj pa naj tamali oblečem? Hm..ja ne vem, hlače pa majico mogoče?user posted image In potem on spet: Kje pa ima hlače? Tam, kjer jih ima že eno leto odkar je na svetu, v previjalni omariuser posted image


< Sporočilo je popravil poopsika -- 12.9.2008 9:43:06 >

(odgovor članu orhideja75)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:40:22   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika
Pa blazno mi gre na živce, da sem cela penasta, ker ne pospravi za seboj svojih cunj, sej jih zloži ampak vedno obesi na stol in tam so lahko tudi en teden, če jst ne pospravim al pa da on ponovno obleče... in takrat peesdim k drek.

Ja, itak, saj si POOPSIKA user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:46:12   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika



Pa še tea, zmeraj me sprašuje: Kaj pa naj tamali oblečem? Hm..ja ne vem, hlače pa majico mogoče?user posted image In potem on spet: Kje pa ima hlače? Tam, kjer jih ima že eno leto odkar je na svetu, v previjalni omariuser posted image



enako s tem da je naša stara že skoraj dve leti, in da teh problemov nikoli ni ko sta samauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:48:54   
ZARA
Ali pa ta...
Kje imam to in to?
V omari.
Kje?
Spodaj.
Kje, noooooooo??
Ja, spodaaaj.
In tako v nedogled. Pa bože ne daj, da bi premaknil kako j.e.b.e.n.o stvar, Od daleč gleda v omaro. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:49:32   
timika
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

Pa blazno mi gre na živce, da sem cela penasta, ker ne pospravi za seboj svojih cunj, sej jih zloži ampak vedno obesi na stol in tam so lahko tudi en teden, če jst ne pospravim al pa da on ponovno obleče... in takrat peesdim k drek.

Pa še tea, zmeraj me sprašuje: Kaj pa naj tamali oblečem? Hm..ja ne vem, hlače pa majico mogoče?user posted image In potem on spet: Kje pa ima hlače? Tam, kjer jih ima že eno leto odkar je na svetu, v previjalni omariuser posted image




Pri nas enako, prva in druga točka, edino, da jaz peesdim ne več, ker sem navajena, da za njim cunje pač ležijo na prvem obešalniku ali stolu, ki pride pod roke. In potem ležijo, ležijo in ležijo, ...do prvega pranja, ko pobašem vse - ne bodi user posted image , ravno tisto popoldne potrebuje ravno tiste hlače....

je drugače tak srček in to mu je edina taka navada, da jo vzamem v zakup in je del mojega moža. Ne bi bil več on, da bi pospravljal za sabo.
Sem ga pa naučila vsaj pravilno vreči majico ali hlače na stol, tako da je morda še naslednji dan za obleči, ker po njegovo se to vrže in kakor pade, pade. Potem pa seveda vse zmečkano do konca. Ah, ja. Ni nam lahkouser posted image ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:51:11   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Vidim, da jih je veliko navezanih na daljinca.


Oje, ne govoriuser posted image
moj vsak večer zaspi z dalinjcem v roki pred tv, in ko mu ga hočem vzeti iz rok (nežno, da ja ne bi opazil) in jaz kaj pogledati, odpre oči - beri goveji pogled - in reče, da je samo malo zadremal, da itak da gleda svoje "stare gate" ali podobna vesoljska sranja ... Čez ene dve uri se zbudi in jamra, da je vse skupaj spet prespaluser posted image user posted image user posted image user posted image , ampak bistvo, da z dalinjcem v roki, materuser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:52:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika
Pa blazno mi gre na živce, da sem cela penasta, ker ne pospravi za seboj svojih cunj, sej jih zloži ampak vedno obesi na stol in tam so lahko tudi en teden, če jst ne pospravim al pa da on ponovno obleče... in takrat peesdim k drek.

Ja, itak, saj si POOPSIKA user posted image


Yes, Indeeduser posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:53:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ali pa ta...
Kje imam to in to?
V omari.
Kje?
Spodaj.
Kje, noooooooo??
Ja, spodaaaj.
In tako v nedogled. Pa bože ne daj, da bi premaknil kako j.e.b.e.n.o stvar, Od daleč gleda v omaro. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!


Ja, ja to tudi poznamouser posted image ...

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:54:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika



Pa še tea, zmeraj me sprašuje: Kaj pa naj tamali oblečem? Hm..ja ne vem, hlače pa majico mogoče?user posted image In potem on spet: Kje pa ima hlače? Tam, kjer jih ima že eno leto odkar je na svetu, v previjalni omariuser posted image



enako s tem da je naša stara že skoraj dve leti, in da teh problemov nikoli ni ko sta samauser posted image



Aha, no zdaj vsaj vem, da bo to še trajalouser posted image ...
ja in točno to, ko sta pa sama pa ti problemi čudežno izginejouser posted image .

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:55:48   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Aja, pa če pride kam pome, vedno pokliče in  reče pridi dol, sem že tukaj. Ko pridem dol, še 5 minut čakam, da se pripelje.

----------------------------
user posted image user posted image user posted image  To pa jaz tudi delam user posted image user posted image user posted image , pa gremo mojemu user posted image  total na živčke!

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:57:35   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

enkrat nošeno majice, hlače..., ki so še uporabni, nalaga na tisto stojalo, dokler ne pride do takega kupa, da nima več kaj obleči. takrat vse skupaj zagrabim in fliknem prat


Jest mam stol za te namene namesto stojalauser posted image


moj pa krušno peč, dobr da je velikauser posted image user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 10:02:01   
kalbo
Oje, ne govori
moj vsak večer zaspi z dalinjcem v roki pred tv, in ko mu ga hočem vzeti iz rok (nežno, da ja ne bi opazil) in jaz kaj pogledati, odpre oči - beri goveji pogled - in reče, da je samo malo zadremal, da itak da gleda svoje "stare gate" ali podobna vesoljska sranja ... Čez ene dve uri se zbudi in jamra, da je vse skupaj spet prespal , ampak bistvo, da z dalinjcem v roki, mater


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 10:03:44   
tinkatonka
Pa še tea, zmeraj me sprašuje: Kaj pa naj tamali oblečem? Hm..ja ne vem, hlače pa majico mogoče? In potem on spet: Kje pa ima hlače? Tam, kjer jih ima že eno leto odkar je na svetu, v previjalni omari


Ja tak je tud moj dragi mož. Enkrat je bil mali celo v spodnji del pižame oblečen, ker je pač temno modre barve, kot ostale trenirke kot jih ima. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 10:05:07   
Anonimen
Kaj sem se danes nasmejala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 10:05:22   
blak
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika



Pa še tea, zmeraj me sprašuje: Kaj pa naj tamali oblečem? Hm..ja ne vem, hlače pa majico mogoče?user posted image In potem on spet: Kje pa ima hlače? Tam, kjer jih ima že eno leto odkar je na svetu, v previjalni omariuser posted image



enako s tem da je naša stara že skoraj dve leti, in da teh problemov nikoli ni ko sta samauser posted image



naš tamali ima pa 2,5 let in še tati še vedno "ne ve", kje ima za oblečt. Da ne govorimo o tem, kje so rjuhce od ta male pojstlce

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 10:10:41   
ZmajTolovaj
Ja to da sprašuje, kje je kaj, je tudi pri nas stalnica. In to običajno zadnji hip. Nazadnje sem znorela ob 6h zjutraj, ker mi je mobi crknu in NI VEDEL PINA in je mene zbudil, če JAZ mogoče vem, kje ima on tisti listek s pinkodo od mobitela.
Pa vidm, da zobotrebci tudi niso taka redkost user posted image
Majice pa to kar pospravi (imamo stol IN stojalo!) user posted image , na živce mi gre pa, da nogavice špara za drug dan, ker "jih je šele popoldne obul in so še v redu". Pa mu obzirno povem, da NISO v redu, ampak takrat že šalta med xxx programi (samo pri nas je OBVEZNO šport, ne filmi, ali pa kaka debatna omizja) in me itak ne sliši.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?