|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 12:23:31   
bodoča
Ko je treba doma kaj naredit, ni časa al pa je utrujen, če pa ga kolega kliče za kaj pomagat, je pa takoj tam user posted image .


Zamujanje, dobim kar ****is, ko sma zmenjena, pa zamudi, finta je v tem, da vsak dan pride domov ob istem času (OK +/- 10 min), ko pa sma zmenjena bo ziher pol ure zamudil user posted image .

Ko se naje pusti umazano posodo na mizi ali pa jo da v korito, anmesto da bi jo direkt v pomivalca dal.

Ko pride iz službe je takooooooooooo utrujen, da se naje in gre počivat, ker bom itak za vse jaz poskrbela, ker pač nisem utrujena user posted image  user posted image .

Skoz govori, da se je zredil in da bo manj jedel, pol je pa ob 10 h zvečer lačen in gre jest sladkarije,... čez par dni pa spet jamra da se je zredil, mu rečem, ja zakaj pa ješ tako pozno. Njegov odgovor: ja če mi pa ne rečeš da ne smem. jao user posted image  user posted image  user posted image .

Ma fint mali milijon, no pa saj jaz tudi user posted image .

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 12:23:59   
baguSka
Itak da ga ne jemljem resno.


Se podpisem.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 12:27:25   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ko sedi pred TV ima non-stop daljinca v roki in skoz neki drka po programih in, če zaspi, zaspi seveda z daljincem v roki.


no evo... ena tipicna... user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 12:29:30   
baguSka
-ne zna domov


no, se ena taka... user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 12:32:20   
baguSka
Hodimo po trgovini...v sekundi zgine, da jo pol iščem po celi trgovini...


evo en izmed razlogov, zakaj midva NIKOLI ne hodva skupi v stacuno user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 12:33:01   
CatJa
Ne vem, če so ravno tipično moške, mi grejo pa ful na živce:

- tuširanje pol ure, pri tem mora bit cela kopalnica mokra
- ko zmanjka sekret papirja, ga je res prehudo zamenjat
- zjutraj v kopalnici preživii več časa kot midva z Janom oba skupaj
- cmokanje pri jedi, z izgovorom, da tako bolje okuša user posted image
- kadar si pripravi prigrizek za k TV, ostane kuhinjska krpa obvezno zatlačena v sedežno. Včasih celo dve user posted image
- OK, glede daljinca so očitno vsi isti
- ko rečem, da bomo morali spucat stanovanje, komentira: ehhh, pa sej še ni tk usrano user posted image
- ko mora zjutraj Jana oblečt za v vrtec, nikol ne ve, kje ima kaj
- ko se že odpelje,  se vedno, ampak res vedno še vrne po nekaj; al gsm, ključe, očala, notebook, ....
- gospod meni, da je najboljši voznik na svetu. Če bi imel možnost sesti v F1 bi ziher še Šumija stisnil. Ziher.
- za v trgovino mu napišem listek, pa ziher kaj pozabi
- če opravlja kako delo, se je nesposoben hkrati še pogovarjat user posted image
- v hladilnik bulji z razdalje enega metra. Bog ne daj, da bi se kdaj malce sklonil. Raje vpraša kje je kaj.
- kruh si reže na salamoreznici user posted image  čez pa kako mastno salamo. Vse ok, če bi jo portem še spucal za seboj

Pa še, pa še. Ampak najbolj hinavska mi je pa ta: ko je zmenjen za zvečer s kakim frendom, je blazno priden, pa pripravi kosilo/večerjo, še tamalga gre stuširat, ko ga vprašam, če ima namen kam it, pa: ja, me je **** povabil na pijačo. Ne, da se je zmenil, en ga je povabil. Hja, pol je pa že treba it, a ne user posted image

No, bodi dovolj user posted image     Mali se dere .....

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 12:35:27   
baguSka
Aja, pa če pride kam pome, vedno pokliče in reče pridi dol, sem že tukaj. Ko pridem dol, še 5 minut čakam, da se pripelje.


user posted image user posted image user posted image  se dogaja redno ja...

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 12:38:11   
baguSka
Od daleč gleda v omaro.


user posted image user posted image user posted image user posted image  glih zato sem mu jaz tko pospravla vse stvari, da mu visijo vse enako pred nosom, na obesalniku... drugac bi vedno ISTE cunje nosu... ker nic nima... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 12:38:45   
blazka
Evo mene. Glede na to, da sem bila izzvana, pa da je moj dragi možiček kar veliko tega napisal, se pripravite na en zelo dooooooolg sestavek.
Najbolj, ampak res najbolj me moti to, da vedno, ko smo z otroki že napakirani, on reče: "Joj zdele moram pa še srat". Vedno eno in isto. Srat ga pa prime na dan ene 7 krat, če ne še več, pa če pol računamo pol ure na skretu, pa je skoraj cel dan mimo.....
Aja, da od umazanih cunj sploh ne govorim. Se še šolava, ampak je bolj slab študent.... no coment!

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 12:40:00   
baguSka
in reče, da je samo malo zadremal


user posted image user posted image user posted image  ja... al pa: "A spis?" "Neee..." In ze pol ure smrci... user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 12:41:44   
blazka
Še nekej sem se spomnla: velikokrat stvari ne pove, pol pa misli, da mu jest v glavo in možgane vidim, pa kar sama preberem, kaj je zdej  on mislu.

Pa sej drugače je kr v redu, edin tle na RR se ful hvali, kok doma pomaga, pa kuha, pa pere, pa pospravlja, pa....user posted image

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 12:42:58   
blazka
Ja še nekej. kar ste itak že napisale, daljinca v roki, pa miže televizijo gledat, pol pa reče, sej poslušam. Pa kako poslušaš, če smrčiš zraven. Ampak tistega user posted image daljinca pa ne dat iz rok, a ne!!!!!!

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 12:44:42   
blazka
Še nekej: ko se zjutraj rihta za v službo (itak sam hlače pa majco gor navleče, pa  gre) če kej ne najde, pa začne na glas godrnjat, pa ga vprašam kaj je, pa on: ne,ne sej se sam s sabo pogovarjam. Pa dej se pol po tihem pogovarjej!!!!

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 12:46:48   
kalbo
Buc bucuser posted image

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 12:48:49   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Pr bivšem descu me je najbl motil to, da je ponoči dihal.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ja hudooo... kaj pa cez dan!? te ni motlo?? user posted image

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 12:54:00   
petja
- odlaga stvari kamor koli se mu zazdi, seveda to niso omare in predali
- non stop išče svoj stvari in teži "A mogoče ti veš, kje so moje superge, kje je moj mobitel, kje je topato"
- mu rečem, da naj posesa stanovanje, pa reče, da ga je že prejšnji teden
- non stop donwloada filme, pa itak nisva še nobenga pogledala - je nujno rabil eksterni disk, pa še ta zdaj nima dovolj placa
- vedno spakira samo sebe, jaz pa vse ostalo, pa ga še vedno čakam
- na dopustu mi vedno teži, če sem mu topato vzela s sabo
- za nobeno stvar se ne zna sam odločit
- skoz mi najeda s politiko in kaj je kdo od politikov rekel/naredil, pa točno ve, da mi grejo te teme blazno na živce
- vse cunje da narobe obrnjene v pranje, da se ja ****, ko jih obešam (no, zdaj se ne več, mu kar narobe obrnjene zložim, parkrat je šel tako oblečen tudi ven)
- ko rečem, da naj s tamalo pospravita igrače, vse skupaj zmeče na en kup
- večino časa se počutim, kot da imam dva otroka in oba vzgajam user posted image
- najbolj me pa razkuri, da začne govort zgodbico in do bistva pridemo pol eni uri, ko se nobenmu ne da več poslušat

No, pa sej v bistvu ni tolk slab user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 12:59:05   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: petja
- vse cunje da narobe obrnjene v pranje, da se ja ****, ko jih obešam (no, zdaj se ne več, mu kar narobe obrnjene zložim, parkrat je šel tako oblečen tudi ven)
-


Ja, pa saj cunje se pere narobe obrnjene, pa suši tudi. A ti jih ne?

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 13:03:37   
majcci
Ko to berem, vidim da imam jaz tudi kakšno moško finto user posted image
Rada dolgo spim (predolgo). Grem spat pred mojim in vstanem za njim, pa sem še vedno zaspana. Tako da sem jaz tista zaradi katere jutranji seks odpade user posted image .
Pa skozi jamram, da bi bilo treba počasi začeti malo telovaditi oz. migati, naslednji trenutek se pa s sladkarijami bašem (na srečo še nimam preveč kg).

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 13:06:27   
baguSka
- najbolj me pa razkuri, da začne govort zgodbico in do bistva pridemo pol eni uri, ko se nobenmu ne da več poslušat


user posted image user posted image user posted image  pr mojmu je pa ta 'problem', ko ma enga v riti, v eni uri 10x pove isto zgodbo, pa vsakic mal drugac... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 13:07:52   
baguSka
Ja, pa saj cunje se pere narobe obrnjene, pa suši tudi. A ti jih ne?


jaz jih samo vcasih... kukr je... narobe jih recimo obvezno obrnem le, ce jih dam susit direktno na sonce...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 13:10:42   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: majcci

Ko to berem, vidim da imam jaz tudi kakšno moško finto user posted image
Rada dolgo spim (predolgo). Grem spat pred mojim in vstanem za njim, pa sem še vedno zaspana. Tako da sem jaz tista zaradi katere jutranji seks odpade user posted image .
Pa skozi jamram, da bi bilo treba počasi začeti malo telovaditi oz. migati, naslednji trenutek se pa s sladkarijami bašem (na srečo še nimam preveč kg).



no, sej glih vse kar babnice tuki pisejo, niso glih samo tipicne moske fore... ampak bl fore njihovih moskih, ki jih najbl pogrejejo oz razkurjo oz jim grejo na zivce... user posted image user posted image user posted image




men npr gre moj na zivce samo takrat, ko vzame scipalko za nohte in zacne scipat na kavcu al pa v pojstli.... kr skoz okn bi ga vrgla takrat!!!user posted image user posted image user posted image  in pol ko pospravljam, vedno najdem kaksen noht, ki ga logicno zgubi... in mu ga celo pokazem in rece, da ni njegov... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 13:22:32   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: petja

- vse cunje da narobe obrnjene v pranje, da se ja ****, ko jih obešam (no, zdaj se ne več, mu kar narobe obrnjene zložim, parkrat je šel tako oblečen tudi ven)
- najbolj me pa razkuri, da začne govort zgodbico in do bistva pridemo pol eni uri, ko se nobenmu ne da več poslušat



No, evo še to, ja. KK mu rata štumfe dat dol tako, da so v tako lično kroglico zviti, ve samo on. Če so kontra obrnjeni, jih sploh ne obračam več nazaj, naj se kr on s tem zajebava.

Pa okolišenje user posted image  Đizus kaj vse ne pove prej, preden pride do bistva user posted image

Pa še tole: vedno sprašuje za mnenje in nasvete mene in vso ostalo žlahto. Upošteva itak samo druge, na koncu mi pa pride: ja, pa si kr mela prav veš. Ja, itak, jaz imam vedno prav user posted image   user posted image

< Sporočilo je popravil CatJa -- 12.9.2008 13:23:48 >


_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 13:25:36   
majcci
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: majcci

Ko to berem, vidim da imam jaz tudi kakšno moško finto user posted image
Rada dolgo spim (predolgo). Grem spat pred mojim in vstanem za njim, pa sem še vedno zaspana. Tako da sem jaz tista zaradi katere jutranji seks odpade user posted image .
Pa skozi jamram, da bi bilo treba počasi začeti malo telovaditi oz. migati, naslednji trenutek se pa s sladkarijami bašem (na srečo še nimam preveč kg).



no, sej glih vse kar babnice tuki pisejo, niso glih samo tipicne moske fore... ampak bl fore njihovih moskih, ki jih najbl pogrejejo oz razkurjo oz jim grejo na zivce... user posted image user posted image user posted image  




Še sreča, da nimam ženske user posted image , bi ji zgleda šla na živce user posted image . Malo heca.
Je pa zanimo brati kaj katero moti.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 13:29:32   
barika
Kaj bi pisala, če ste že vse napisale.
pa moj se fuulll obira, ko je treba kam it, potem pa jaz zaklepam vrata za njim, čpa cel penast stoji pred dvigalom.
cote itaq nobene ne vidi, kam je dal (jaz ne pospravljam za njim, pa večkrat mu zato kakšnih nogavic zmanjka)
večkrat e zjutraj, ko gre v službo zbudi pa vpraša kam je dal hlače, telefon in denarnicouser posted image user posted image

grozni souser posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 13:33:07   
barika
pa še tole
pri kosilu (ko je doma) vedno poliže krožnik in žlico, pa vedno pusti žlico (vilico, nož) na mizi, krožnik pa pospraviuser posted image
večkrat (no skor 99,9%) se zgodi, da sam poje celo tavlko čokolado, kekse, bonbone...(mah, samo da je sladko).ko se stušira, si da sveže sp. hlače gor, ko gre spat jih sleče in da zjutraj gor nove svežeuser posted image

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?