|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 13:36:37   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: petja

- vse cunje da narobe obrnjene v pranje, da se ja ****, ko jih obešam (no, zdaj se ne več, mu kar narobe obrnjene zložim, parkrat je šel tako oblečen tudi ven)
- najbolj me pa razkuri, da začne govort zgodbico in do bistva pridemo pol eni uri, ko se nobenmu ne da več poslušat



No, evo še to, ja. KK mu rata štumfe dat dol tako, da so v tako lično kroglico zviti, ve samo on. Če so kontra obrnjeni, jih sploh ne obračam več nazaj, naj se kr on s tem zajebava.

Pa okolišenje user posted image  Đizus kaj vse ne pove prej, preden pride do bistva user posted image



haha, moj je tud tak

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 14:24:46   
Lunca1
To tudi moj dela, pokliče da pride čez 5 minut, pa pride čez 2 uri user posted image , pa tudi bralne urice na WCju so njegova navada

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 14:32:26   
Lunca1
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

Pa še tea, zmeraj me sprašuje: Kaj pa naj tamali oblečem? Hm..ja ne vem, hlače pa majico mogoče?user posted image In potem on spet: Kje pa ima hlače? Tam, kjer jih ima že eno leto odkar je na svetu, v previjalni omariuser posted image



Tole mi je pa znano. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 15:41:16   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ali pa ta...
Kje imam to in to?
V omari.
Kje?
Spodaj.
Kje, noooooooo??
Ja, spodaaaj.
In tako v nedogled. Pa bože ne daj, da bi premaknil kako j.e.b.e.n.o stvar, Od daleč gleda v omaro. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!


Ja, ja to tudi poznamouser posted image ...



user posted image  Tud moj lubek je tak, sam da on po možnosti stoji pred omaro in tečnari kje je kaj, kot da je prvič pri hišiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 15:50:13   
želva
No, ko sva glih na bojni nogi, bom imela velik za povedatuser posted image
- krožniki, šalce vse ostane v lijaku ali kar na pultu, namesto v pomivalca
-štumfi ležijo vsepovsod, mene pa sprašuje, kje ima kaj za oblečt in zakaj ni opranouser posted image user posted image user posted image
- da cunjo "prat" na vrh zaprte košare za umazano perilo, valda zanalšč ne operem. Se mu tud pokrova ne da odprt in not vržt
- pije mleko in ostane na pultu, drobtine od kruha tudi, cedevita...
- ga kakšno težjostvar prosim, če naredi oz. dvigne, čakam ene tri dni(npr. v dnevni na kavču imamo že 3 dni omaro za tamalo, sem ga prosila naj odnese v klet, očitno ga ne moti)jaz pa protestiram
- ko pride domov je tako utrujen, da ne zmore nič več, če pa že kaj pol si pa zvečer zasluži 6 pirovuser posted image
- ne skrbi za avte, to je za njega potrošn material(dokler res ne crkne kaj) do takrat ne pipa, tud če ropota


Ah, jih je še malo morje, še dobr, da se spelje za čez vikend, da si mal spočijem


_____________________________

Vedno več nas je!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 15:51:26   
želva
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ali pa ta...
Kje imam to in to?
V omari.
Kje?
Spodaj.
Kje, noooooooo??
Ja, spodaaaj.
In tako v nedogled. Pa bože ne daj, da bi premaknil kako j.e.b.e.n.o stvar, Od daleč gleda v omaro. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!


Ja, ja to tudi poznamouser posted image ...



user posted image  Tud moj lubek je tak, sam da on po možnosti stoji pred omaro in tečnari kje je kaj, kot da je prvič pri hišiuser posted image



user posted image user posted image user posted image sem vedla, da sem nekaj pozabila. Isto za tamalo oblečt, pa kaj je z njimiuser posted image Jaz bi včasih kar macolo nucala


_____________________________

Vedno več nas je!

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 16:10:19   
baguSka
evo.. jst sm se tud se eno spomnla, poleg scipanja nohtov.. user posted image


poleg tega mi gre se najbl na zivce, ko se spravi neki pocet, kar bi moglo bit po njegovem logicno in simpl... in ko mu ne gre tko kot si je zamislu, zacne metat okol sebe stvari in cist zivcen rata... takrat zivcna ratam tud sama... ufff... al pa ce je on preprican vase in se vsi okol njega motijo, on pa je itak najbolj pameten... user posted image


in btw: sva cez 5 minut zmenjena, da me pobere, ker greva za vikend na Bled... se ze kr vidim kako ga bom cakala... user posted image

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 16:23:18   
andreja32
ok pa začnimo:
- vse papirje , dokumente, ključe, račune, dobavnice in ostalo pi**arijo zlaga(beri meče) na eno polico v predsobi.jaz to pospravim, pol me pa čez cajt sprašuje ti a si kaj vidla un papir, od ???.
-Zamuja, jaz imam že pripravljeno kosilo,  je že petkrat pogreto pa v šeste na pol mrzlo,...pol pa prikoraka not z nedolžno faco pa svetniškim sijem ala jaz nisem nič uržah.
- vsakič ko kaj pije vzame drug kozarec.....isto otroci, pol imam pa v šusu polno korito steklovine
-jaz zrihtam 4 otroke pa sebe,...se naportamo v avto, njega ni še od nikoder
- pa odvisen je od Avto neta,vsak večer gor visi....k jaz od ringaraje nisem ničuser posted image ....samo sem ter tja ene 2x na mesec tukaj pogledamuser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 16:27:26   
baguSka
in btw: sva cez 5 minut zmenjena, da me pobere, ker greva za vikend na Bled... se ze kr vidim kako ga bom cakala...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  evo... kot sem predvidevala... mi je glihkar javu, da pride cez 10 minut... aha, me prou zanima... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 16:45:40   
kjava


Od daleč gleda v omaro.


naš pa v hladilnik. Drži odprtga pa sprašuje, kje je kaj. halo, dej odmakni kakšno stvar.

Pa isto mu je za take reči vseeno kot od karin24

Zadnč je bla ena huda fora. Kupim dve zobni krtački-roza in zeleno. seveda si veselo drgnem zobe z roza nakar en dan ugotovim, da je mokra, zelena pa suha. Gospod si je ves čas umival zobe z roza krtačo, ker je mislu, da je tista zanj user posted image user posted image user posted image

Pa ničesar mi ne pove, še kar je pomembno ne user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 16:51:42   
Anonimen
Gospod si je ves čas umival zobe z roza krtačo, ker je mislu, da je tista zanj


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 17:36:26   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Gospod si je ves čas umival zobe z roza krtačo, ker je mislu, da je tista zanj


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Evo ravno včeraj kupim enake barve ščetke in mu za vsak slučaj povem, roza je moja, zelena tvoja. Danes zjutraj pa me vpraša ktera je zdaj njegova, zakaj je njegova zelena in ne rozauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 18:00:38   
kjava
Jao user posted image user posted image user posted image mamo pa res vse neke čudne dece.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 18:11:00   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Pa ničesar mi ne pove, še kar je pomembno ne user posted image

Npr. tisto o bagru user posted image



_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 18:27:24   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  Sem se nasmejala nekaterim.

Niso ravno tipično moške, moj ima take navade:

- ko porabi wc papir, ga ne zamenja, pusti rolco gor in počaka, da jo zamenjam jaz. Sem potarnala, da naj bi se pa zdaj že lahko naučil menjavat papir in je prišlo do napredka: prazno rolco odloži na umivalnik ali poličko v wc-ju. Do stopnje, ko gre po novo, še nismo prišli user posted image user posted image user posted image . To je očitno zelo zahtevna učna lekcija.user posted image user posted image user posted image
- vedno jamra, da mu je zmanjkalo svežih majic, umazane pa so razpotegnjene po vseh stolih. Nazadnje sem ga usmerila do tiste čudne zadeve za vrati, ki se ji reče koš za perilo user posted image .
- ta me pa spravlja ob živce: enkrat na teden pospravi posodo iz pomivalca in seveda jo da povod drugam, razen kamor spada. In potem jaz iščem, kam so se zadeve spet izgubile.
- vedno ko se kam odpravljamo, tik pred zdajci najde še tisoč in eno opravilo, da potem itak zamujamo.
Pa še bi se kaj našlo.

Aja, s kosilom  ne čakam. Če  pride do časa, dobi toplo, sicer naj si ga sam pogreje.

Ampak ga imam vseeno rada.

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 18:27:57   
Mijavček
No evo;
- ob treh je rekel, da pride iz službe ob 5-tih
- ob 5 čez 5 me kiče, da ga ob 5-tih ne bo (ne ga srat) in da pride čez dobre pol ure
- ura je pol sedmih... še vedno ga ni

No to mi gre najbolj na jetra!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 19:34:48   
Anonimen
Katere so? In katere posedujejo vaši moški?


Prevec ljubi zenske.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 19:40:22   
Šarki
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Pr bivšem descu me je najbl motil to, da je ponoči dihal.user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 20:22:05   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Pa ničesar mi ne pove, še kar je pomembno ne user posted image

Npr. tisto o bagru user posted image




user posted image  Sej zdej mi je že smešno. Sem imela pa glih to v mislih, ja.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 21:33:05   
Meggi
Najbolj, ampak res najbolj me moti to, da vedno, ko smo z otroki že napakirani, on reče: "Joj zdele moram pa še srat". Vedno eno in isto. Srat ga pa prime na dan ene 7 krat, če ne še več, pa če pol računamo pol ure na skretu, pa je skoraj cel dan mimo.....
Aja, da od umazanih cunj sploh ne govorim. Se še šolava, ampak je bolj slab študent.... no coment


Ej Blažka- NORO sem se narežala- čeprav se je skor za zjokat. Naš je isti kanon. Ne bo mi nikol jasno kako lahko tak dolgo serjejo,...!

Dobra si res,.. kaj vse te spodbudil, ma ni da ni, kake fore imajo ti deci.

OK tolaži me samo to, da ni sam moj tak. Čeprav mislim, da je kr velik takih bednih pobral:
- dolgo xxl sranje
-jamranje ko je treba kaj posrpavt (itak reče sam da "BO", z nedoločenim časom opravljenja storitve, in pol jaz pop. in bučka sama nardim, ker mi opreveč najeda) No itak ne posrpravlja.
- nikol ne pomije niti kozarca, ker se mu kao grauža.. niti v pomivalca ne more zložt (edin če je kaka tekma pol, ga še prepričaš)
- ne skrbi za orodje, odloži kamor se mu zdi (tud na okensko polico) jaz ga lifram stran. Potem pa sprašuje KJE je,.. da ga je pustil tam in tam.. valjda bi mogu bit sam v smeteh, uffffff!

Ma boljš da neham,..
Pohvalte se je da je pa vaš mega

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 21:48:32   
mixon
po 1 mesecu sem se nasmejala od srcauser posted image

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 22:10:01   
Zamima
Jaz imam pa mojega čist preveč rada, da bi (ŽE) opazila njegove finte in čudne navade, (no skoraj preveč rada user posted image , če odštejem zamujanje user posted image ).
To zaenkrat, drugače je pa cuker user posted image , zdaj mi dela tople sendviče user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 22:34:45   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

Jaz imam pa mojega čist preveč rada, da bi (ŽE) opazila njegove finte in čudne navade, (no skoraj preveč rada user posted image , če odštejem zamujanje user posted image ).
To zaenkrat, drugače je pa cuker user posted image , zdaj mi dela tople sendviče user posted image user posted image user posted image



naj traja ti iz srca privoščim pa dober tekuser posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 22:34:58   
Jessy
user posted image  Tudi jaz sem se pošteno nasmejala.

Pa pristavim še svoj piskrček. Moti me:
- da stanovanje nikoli ne more biti pospravljeno ,saj odlaga svoje škatle, papirje, vezja, telefone in podobno šaro vse povsod po stanovanju
- da je strašno doooolgo na WC-ju z nekim čtivom, ki ga več ali manj vsakič pusti kar na tleh (kot da ga je tam dobil???user posted image )
- ko pokličme, da je kosilo na mizi, ga še vsaj 10 min ni
- ko se kam odpravljamo in ga vprašam, če je že in potrdi, da je on zrihtan, obvezno gre še kak mail pogledat ali napisat
- z njim se sploh ne da skregati
- cunje po moško zloži in odloži na pralnem stroju in ko jih razgrneš so take, da še tiste, ki so v košu za umazano perilo niso tako zmečkane. Seveda on to lepo obleče in gre tak v službo!user posted image
- ko poje kosilo, me vpraša, če da krožnik v stroj, s tem, da sem ga 3 sekunde prej jaz svojega notri dala in on ne ve, če so notri umazane ali čiste...
- da če hočem, da mi kaj pomaga počistiti, da mu moram vedno konkretno povedati, kaj hočem, da stori

Pohvalila pa bi ga, da ko kam gremo, nikoli ne komplicira ali se sekira, če kdaj kam zaidemo in potem obračamo, pa po štacunah je tudi vredu z njim hoditi, saj me nič ne priganja.

Joj, še nekaj sem pozabila...ko ga vprašam, kaj naj jutri skuham, mi bo ČISTO VSAKIČ rekel bele makarone! Madonca je izviren...user posted image

< Sporočilo je popravil Jessy -- 12.9.2008 22:47:03 >


_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 23:51:03   
angel_rebelde
Mene razkuri to, da moj zamuja.. Pa še to ne sporoči, da bo zamudil, ga moram jaz klicat, da se spomni...

druga me nič ne moti...user posted image


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?