|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tipične moške finte & navade
13.9.2008 7:02:11   
Kerensa*
Ne bom sicer rekla, da so to "tipične moške finte & navade", ampak jih pa moj mož "poseduje" user posted image , ja...

  • dneva ne zna začeti brez skodelice kave... kar sicer ne bi bil problem, če ta skodelica ne bi bila tako velika, kakor tista za JUHO! user posted image
  • ko je doma, vsak prosti trenutek izkoristi za to, da na Internetu preverja igrico Travian... kdo ga je napadel, kdo mu je kaj vzel, kaj so naredili njegovi... in nekako ne uspe ugotoviti, kaj so tačas naredili NJEGOVI otroci v NJEGOVEM stanovanju. user posted image
  • ko ga moram buditi, se lahko pripravim na polurno kalvarijo... na vsakih 5 minut ga je treba 1x brcniti... pa še ni ziher, da bo vstal. user posted image
  • biti mora že RES kriza, da bo pil kakšno drugo pivo kakor Laško... LJUBLJANČAN. user posted image
  • kadarkoli gre kam sam in ga jaz potem doma vljudno, iz navade, da pokažem zanimanje, vprašam, kaj so tisti, pri katerih je bil, kaj povedali, dobim odgovor NIČ... kaj ste pa počeli?... tudi NIČ... si jim ti povedal, kaj je novega pri nas?... NE... mater ti MUTAVO. user posted image
  • med vožnjo v avtu NE prenese glasne glasbe... radio ima prižgan, ampak tako potihem, da ga še sam najbrž ne sliši. user posted image
  • obleke v omari ima zložene tako, kakor so ga pred 15-imi leti naučili v vojski... dobesedno... primer: majice na sredini police (seveda zlikane, zložene na rob itd.) in na vsaki strani ENAKO ŠTEVILO CENTIMETROV OD ROBA! user posted image
  • odločil se je, da bo volil JANEZA JANŠO! user posted image

Bolje, da neham...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Tipične moške finte & navade
13.9.2008 7:19:18   
Kerensa*
  • vsakič poliže cigareto, preden jo prižge. user posted image
  • ko ga na GSM kličejo ženske, se vedno javi z "živijo" (pa je čisto vseeno, ali ga kliče mama ali pa bivša ljubica), pri moških pa "alo"... in dvomim, da sploh ve, da opazim razliko... in seveda našpičim ušesa, če je treba. user posted image
  • čisto pri vsaki stvari je kruh... še pri pizzi bi ga, če mu jaz ne bi prav nič diplomatsko pojasnila, da NI normalen. user posted image
  • psihično je alergičen na pasje dlake... in doma imamo psa. user posted image
  • takoj, ko mu lasje dosežejo ušesa, začne vpiti, da mora k frizerju... moje protestiranje, da ga potem ne bom mogla zlasati, ne zaleže... in se naknadno čudi, zakaj ga nočem čohati po betici. user posted image
  • za datume je popoln antitalent... lani me je vprašal, kdaj imam rojstni dan... in mi potem ćestital dan kasneje. user posted image
  • on je popoln zapečkar... če gre 1x tedensko po službi s prijatelji na pijačo, je to že čudež... pred leti je imel celo obdobje, ko mu je bilo muka oditi iz stanovanja... po 14-ih dnevih sem znorela in mu rekla, naj že končno zgine ven, pa je odvrnil:"Saj sem bil včeraj na balkonu." user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Tipične moške finte & navade
13.9.2008 9:19:30   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
  • po 14-ih dnevih sem znorela in mu rekla, naj že končno zgine ven, pa je odvrnil:"Saj sem bil včeraj na balkonu." user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ta je pa svetovna!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Tipične moške finte & navade
13.9.2008 9:37:37   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

Jaz imam pa mojega čist preveč rada, da bi (ŽE) opazila njegove finte in čudne navade, (no skoraj preveč rada user posted image , če odštejem zamujanje user posted image ).
To zaenkrat, drugače je pa cuker user posted image , zdaj mi dela tople sendviče user posted image user posted image user posted image



naj traja ti iz srca privoščim pa dober tekuser posted image



hvala user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Tipične moške finte & navade
13.9.2008 10:46:32   
Mijavček
Ha, jaz sem se pa spomnila, da sem imela bivšega, ki je za razliko od zdajšnjega:
- bil vedno točen
- pomagal pri gospodinjskih delih
- vse pospravljal za sabo

Pa mi je bil tak dolgcajt, da sva šla narazenuser posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Tipične moške finte & navade
13.9.2008 10:47:22   
Mijavček
Nee, hecam se, sva šla narazen zarad bolj pomembnih stvari.

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Tipične moške finte & navade
13.9.2008 11:15:32   
Anonimen
Da se še jaz spucam;
zamujanje (če reče ob treh, pride ob 6)
nepospravljanje od A do Ž
ne najde nobene stvari, čeprav mu je pred nosom
cmokljanje ob hrani
ko poskusi hrano, komentira, če mu je všeč (kot da kuham za ocenjevanje)
solato vedno pusti par listkov, (ker kao tisti, ki poje zadnji, da za novo porcijo)  pol mi pa reče, da naj jaz pojem
me za denar sekira
v trgovini me sekira s stalnim stavkom "A rabiš?", pa čeprav gre za kruh
pametuje, kako moramo zdravo živeti, ko je pa zelenjava na mizi, pa pravi, da tega ne bo jedel
če ga prosim kaj jaz, se vedno izmuzne, če pa se gre za njegove (očeta in sestro), pa skoči takoj v luft in gre narest
da je tv prižgan, on pa spi zraven
ko pojamram, koliko imam dela in sem za vse sama, da mi reče, če nisem sposobna, bo pa on user posted image
zvečer pa na vse to, naj bom pa spočita in vesela za akcijo user posted image

< Sporočilo je popravil decembrka -- 13.9.2008 11:18:54 >

(odgovor članu angel_rebelde)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Tipične moške finte & navade
13.9.2008 11:35:56   
VITA74
IZVIRNO SPOROČILO: Mijavček

No evo;
- ob treh je rekel, da pride iz službe ob 5-tih
- ob 5 čez 5 me kiče, da ga ob 5-tih ne bo (ne ga srat) in da pride čez dobre pol ure
- ura je pol sedmih... še vedno ga ni

No to mi gre najbolj na jetra!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


Moj po možnosti še pozabi poklicat.....ker je imel tel prazno baterijo, ker ni bilo signala, ker.....kr neki user posted image  

Sem pa ubrala taktiko, ko je treba kam it ali pa je kosilo kuhano, sama povem da bo to pol ure (minimalno) prej, kot bo v resnici in potem se ravno ob "pravem času" prikaže user posted image


_____________________________

srečna

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Tipične moške finte & navade
13.9.2008 21:30:02   
SANDY
IZVIRNO SPOROČILO: Vešča

Moj ima bolj ženske finte user posted image  : tušira se pol ure, ko kam gremo, ga je vedno treba čakati, na morje vzame 5 parov čevljev, vedno ga zanese na razprodajah. user posted image

Kakih tipičnih moških fint pa se mi zdi, da nima user posted image


jest pa mislim, da je tvoj lezbijka user posted image user posted image

(odgovor članu Vešča)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Tipične moške finte & navade
13.9.2008 21:34:57   
majra
Ok, to da ne pospravlja, ima pa rad pospravljeno, itak.
Če slučajno odnese smeti 2x na teden, misli, da je vse on pospravil. Če si mora sam nametat kosilo na krožnik, je isto kot da ga je on skuhal. Ampak to vse skupaj ni tako moteče kot:.......kje je......? Mine 5 sekund, v tem času pogleda malo okoli sebe in najde......... Sem že našell!
In tako me milijonkrat na dan vpraša za vsako stvar kje je, preden sploh pogleda. Pa povečini so stvari vedno na istem mestu user posted image

(odgovor članu VITA74)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Tipične moške finte & navade
13.9.2008 21:44:13   
SANDY
ta najbol mi gre na jetra to, da ga morm prostit, da nekaj pospravi. Vse nardi če mu rečem, če pa ne, se pa ščurki sprehajajo.

Večina stvari k me je pa na začetk motla, sem se jih pa navadla.

Pa kadar mene luna trka alpa kej druzga, mu težim brez veze in takrat itak nič prou ne nardi.

ZARA...khm khm..morm na kofe pridt, da vidm to kalvarijo user posted image

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Tipične moške finte & navade
13.9.2008 23:04:01   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*


  • med vožnjo v avtu NE prenese glasne glasbe... radio ima prižgan, ampak tako potihem, da ga še sam najbrž ne sliši. user posted image

Moj pa lih kontra; naglas ima, da komaj sliši sebe mislit, in takrat me bo OBVEZNO poklical iz avta in mi tulil v telefon KAAAAJ? NIČ TE NE SLIŠIM!!!!!
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*dločil se je, da bo volil JANEZA JANŠO! user posted image



Moj ga je že 2004. user posted image

Aja: pa po kosilu spije kis od solate user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Tipične moške finte & navade
13.9.2008 23:08:36   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj
po kosilu spije kis od solate

To dela pa moj starejši sin.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Tipične moške finte & navade
13.9.2008 23:14:01   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj
po kosilu spije kis od solate

To dela pa moj starejši sin.


Ja saj jaz sem možu tud povedala, da sem to nazadnje naredila v OŠ.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Tipične moške finte & navade
14.9.2008 1:15:13   
Kerensa*
Pa še ena glede zamujanja oz. popolnega ne-občutka za čas...

Moj mož je bil danes v službi do 17-ih... okrog 17:30 mi je poslal SMS, da gre po službi še na eno pivo... zdajle, ob enih, sem mu pa poslala taksi, da ga bo odpeljal domov. user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Tipične moške finte & navade
14.9.2008 18:18:15   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: SANDY
ZARA...khm khm..morm na kofe pridt, da vidm to kalvarijo user posted image
Ti kar, itak vem kako prihajaš na kavo. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Tipične moške finte & navade
14.9.2008 18:54:50   
Anonimen
1. tušira se pol ure minimalno
2. štunfe pušča povsod po sobi
3. veliko gleda tv in računalnik
4. ko kam gremo vedno čakamo njega, ker gre pod tuš in se mora urediti
5. na wc je minimalno pol ure
6. ZAMUJA
7. posodo namaka v koritu

Najbolj pa mi gre na živce to da ko mu rečeš ob 6ih gremo mora on ob pol6 na wc, pol pod tuš in komaj takrat mi lahko gremo. In to traja in traja. Pol pa vedno zamudimo.
Ali pa gleda 100 let na uro in pravi še pol ure mam fore in kar gleda tv pol pa skače pa nori in se hitro oblači, potem pa vozi ko nor. Mislim namesto da bi se prej zrihtal in bi prišel točno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Tipične moške finte & navade
14.9.2008 19:43:18   
Anonimen
hehehe kako zdaj pa sem se nasmejala za cel teden v naprej user posted image user posted image user posted image

No moj ima veliko "ženskih" tipičnih navad, kot so:
  • tušira se najmanj pol ure
  • je velik komplikator glede pospravljanja in čistoče (vedno bi moglo bit vse tipi topi)
  • ogromno se preoblači
  • v trgovini bi lahko bil tri dni skupaj, zbira, primerja cene, vsako polico pregleda če je kaj za njegauser posted image  Jaz pa vedno grem, kupim in letim ven, sovražim nakupovanje, tako da je to pri nama obratno kot običajno pri drugih parih.

in še tipične moške:
  • tv in Travian oz. igrice nasplošno so zakon
  • velik fan nogometa in nasplošno športa (ne vprašat kako kriči ob "pomembnih" tekmah, ta je pa itak skoraj vsaka)user posted image
  • povsod pušča KOZARCE, grrrruser posted image  Napolni si jih z vodo (ker bo mogoče žejen), na koncu pa jih jaz pospravljam

Drugače sem pa zelo zadovoljna s svojim dragim, zelo pomembno mi je da mi dnevno pokaže koliko mu pomenim, svoj prosti čas večinoma preživlja z mano (ni nekih pijačk s prijatelji pozno v popoldan ali celo v noč), pospravlja za sabo in tudi ostala gospodinjska opravila mu niso tuja (razen kuhanje-delam na tem)user posted image  Tako da dragi če me bereš OSTANI TAK KOT SIuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Tipične moške finte & navade
14.9.2008 20:49:34   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

- vedno zamuja
- sovraži cigaretni dim
- med vožnjo počne nešteto stvari



To tudi moj.

Pa povsod kamor stopi, pušča za seboj sledi - od oblek, ki jih vrže čez prvi stol do hrane, ki jo pusti na mizi.
Vedno zraven vsega je kruh. Lahko bi živel samo od njega....aja pa od mesa.
Vedno nabija radio ful na glas po celi bajti, pardon vasi.
NIkoli ne ve, kam je dal kakšne papirje.
Čist preveč preklinja za moje pojme kadar mu kaj ne gre po načrtih, pa čist preveč prdi.

Drugače se pa ne tušira pol ure, ne visi na wc-u pol ure, daljinca da tudi iz rok, da jaz lohk kaj gledam, zjutraj sem zaspana jaz, on je čist takoj buden in dobre volje, v štacuni čist rad nakupuje, začuda ve, kaj pomeni da je neka stvar na levi strani zgornje police....igric na pc-ju ne igra, piva pa tudi ne pije sploh nobenga in kar je naboljše- ne bo volil JJ-ja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Tipične moške finte & navade
14.9.2008 21:48:39   
tanikaa
Hvala za tolažbo. Sem mislila, da je samo moj čuden. user posted image

- vsako jutro, včasih še popoldan zasede wc za ene 20 minut. Obvezna oprema so cajtingi, ki na koncu itak končajo na komodi na hodniku. user posted image  Saj same najdejo pot do košare, kjer odlagamo časopis. user posted image

- po uporabi wc-ja ne ve pritisniti na dišavo na steni. Aja, njegov kakec diši po vijolicah, tak da osvežitev prostora ne pride v poštev. user posted image

- pretirano ukvarjanje s športom - beri treniranje desnega palca pri preklapljanju programov na tv.  Človek dobi morsko bolezen ob gledanju tv poleg njega. user posted image

- daljinec na njegovem vampu, trdno stisnjen v desno roko, smrčanje, ki presega 100 decibelov. In če vzamem daljinec, seveda zelo previdno in počasi ter zeeeeeeeloooooo nežno, zabenti, da naj dam mir, ker on gleda film. user posted image

- zjutraj, popoldan in zvečer zasede kopalnico vsakič za ene pol ure.user posted image

- frizura mora biti vedno tipi top. In ko že mislim, da je vsak las na svojem mestu, on še vedno ugotavlja, da tisti las, ki raste tam, kjer naj bi bili njegovi mali možgani, ne stoji tak kak treba. user posted image

- ko pride iz službe, odpeketa direkt v spalnico in se spravi v najnovejšo pridobitev v njegovi omari in v najnovejši majci se spravi na kavč.

- vedno jamra, da nima kaj za oblečt. Ja valda, omara se sesuva od cunj. In kot sem že omenila, najnovejše cote, ki mimogrede niso glih poceni nosi DOMA. user posted image
- raje crknem, kot da grem z njim v štacuno kupovat cunje. Ker takega modela oz. kroja, kot ga išče on, še živ človek ni izumil.

- za nakup ene cunje porabi ene tri tedne in obišče približno oz. natančno vse trgovine v mestu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

- ko ga vprašam, kaj naj skuham, mi vedno odgovori: Kar hočeš. user posted image  Ja, fak, to so glih včeraj prodali.

- ko mu pravim, da greva spat, mi pravi da ni zaspan, s tem, da že ene pol ure smrči pred tv.

Pismo, kar zraka mi zmanjkuje, ko to pišem. user posted image user posted image user posted image  In je.belacesta, zakaj sem se že poročila z njim??????????? Aja, zato, ker me noben drug ni hotel pa zato, ker ful diši in je najlepši na tem planetu. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Tipične moške finte & navade
14.9.2008 22:03:16   
tanikaa
Aja, pa še to:

- čiščenje zob pri njem traja zvečer eno malo večnost. Najprej zobna nitka - pol ure. Potem krtačenje zob - ene dest minut.

- v avtu nabija muziko na 200 decibelov. Niti svojih misli ne slišim. Pa sem že tak ali tak počasna - blond pač.

- rezanje nohtov - trajenje: od pol ure do ene ure. Najprej ščipalnik, potem pilica, potem pa še enkrat umivanje tačk. user posted image

- za spanje bi prodal lastno mamo. Ja, tu pa ne bi imela nič proti. user posted image  Ja, vem, zlobna sem. Ampak dam jo zastonj in še 100 ojrov na mesec.

- v nedeljo, potem ko je se je iz spalnice oz. kopalnice preselil v dnevno pred tv, ko dobiva povabilo na kavo h kolegom, mi vedno, ampak vedno pravi: Meni se taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak ne da, zmatran sem. Od česa že?????????? user posted image

- dopisuje si z Jeličičem. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Tipične moške finte & navade
14.9.2008 22:16:12   
Nikita***
IZVIRNO SPOROČILO: nuala

No, najbolj tipična je ta, da vsakič ko si vzame kozarec vode ali pije kavo vzame iz omare nov kozarec oz. skodelico; tako uspe v 4 urah porabiti cca 2 skodelici in 3 kozarce.


To pa tudi jaz počnemuser posted image . Pa nisem moškiuser posted image

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Tipične moške finte & navade
15.9.2008 4:54:57   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
- dopisuje si z Jeličičem. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   

Jaz tudi... pa kaj? user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Tipične moške finte & navade
15.9.2008 5:49:56   
haloze
- Preden kam gremo, gre on še na wc, in ga potem še čakamo, da se on pokaka,
- pri športu na tv, mora biti smrtna tišina pri hiši
- srat gre s cajtingami in je potem wc doooooooolgo zaseden.
-pridem hitro nazaj, pa ga ni zelo doooooolgo,
-jaz mu moram rečti milijonkrat, naj kaj naredi, njegov ta stari pa prileti s kako svojo idejo in že gre,  takrat bi oba najrajši zadgrnala.
Pa še bi se našlo kaj, ampak ne bom več šinfala, oz.
-če gre v trgovino poleg, ko gremo po večji nakup, tege ni treba, pa tega ne, da me je včasih sram v trgovini

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Tipične moške finte & navade
15.9.2008 9:36:14   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
- dopisuje si z Jeličičem. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?