|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.11.2008 12:51:27   
Lusa
..končno spet lahko kaj napišem....sem že parkrat hotela ,pa mi je vedno vse skupaj zablokiralo....

..za nazaj in naprej želim vsem slavljenčkom majhnim in velikim vse najboljše...


triš-hvala ,sem dobila -še prevečuser posted image drugač sem si pa jaz tud kupila mustangove škornje z mini peto..so isto stali kot tvoji ,ampak pol še 20%popust ,pa še bon sem imela od RD..joj triš ,ma bogi žan ,jaz upam ,da bo čimprej op in se reši teh muk ,ker sama predobro vem ,kako to peče in boli ,sem imela do 12leta nonstop te težave...

mml-kako je matic drugačen ,očitno že dolgo nisem videla vaših slikic ,manca pa je itak zakon s temi kodri ,meni je takooo lepa punčka...

mala pikica-si me res prepričala ,samo upam ,da še dobim varstvo za lušo ,da jo bo šla babi iskat v vrtec.Pa kaj spet gašper štrajka ,naj si pride lubico pogledat ,njio pa ne ustaviš.Pa fine lušte si mi nardila.

..tako ,pa sem prišla do konca...dodala sem tud nov album ,d alhko pogledate ,kako je Daša malo napredovala in kako sta se s sestrico slikale v ateljeju...in tud novica ;da bo daša kmalu dobila zobek ,je že čist prozorno...

tu je link do slikic: http://album.ringaraja.net/index.php?page=album&ID=11697





(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.11.2008 12:56:37   
nana35
No,sem ugotovila,da Klemna ne bo treba učiti pit po slamici,ker on to obvlada. Zadnjič še ni,danes pa je znal.Torej naši sončki se sami take stvari naučijo oz.jih skapirajo ko je čas za to.Vsaj mislim,da je tako.

mala pikica,ja tudi meni se je zamerilo v Hoferju,pa ne zaradi nakupa,pač pa ker te trgovke tam mislijo,da mora biti samo brzina in nikoli ne počakajo na drobiž.Če jim daš npr.20€ in stane recimo 8.35€,ti kar vrne,pa čeprav vidi da iščeš drobiž ali pa če ji rečeš,naj počaka,da imaš 35 centov.Ona pa:ja,saj je vredu,že imamuser posted image .Sem ji zadnjič rekla,mater ste čudni,niti toliko se vam ne da počakat,da vam dam drobiž,jaz ga imam tudi dosti,pa sploh ni upala več nič reči.Od takrat naprej ji večjega bankovca sploh ne dam,ga držim v roki in ko naberem drobiž,ji dam denar.Briga me.Res me tako razp....
No,jaz sem Klemnu tudi kupila še eno zimsko bundico zadnjič tako da imamo dve,ko bo ena v pranju,bo druga šibala.user posted image

baby,seveda si dobrodošla na srečanju v Celju.Upam pa da boš malo več z nami na RRuser posted image .

klaja,midva imava tudi borbe okoli nohtov,zadnjič mu nisem mogla dokončat s striženjem in sta dva ostala za drugi dan.Sploh ne pusti,roke kar k sebi vleče.No,vmes mu svašta govorim,pa pojem,samo da mu preusmerim pozornost,me je vedno kar groza,ko pomislim,da bo treba stričt nohte,pa da bo potem siten 100 na uro.A kaj čemo,pač je treba.Pa tudi nogice vleče k sebi,ko striževa na nogah.V spanju pa ni šans,ker se zbudi.
No in tudi pri nas je tako,da če kaj rečem da ne sme,ravno to počne ali pa če mu vzamem stran,se joče.

Grem,Klemen mi je že dane tretjič vse razmetal po stanovanju,klupice povsod,kocke tudi...ne bi naštevala...







_____________________________

:))


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.11.2008 13:03:39   
nana35
Lusa,res lepe slikice tvojih punčk,sem vse pogledala.Me zanima kam si dala tale koledar naredit?Daša pa ima res že veliko las,so ji od piknika res zelo zrastli.

_____________________________

:))


(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.11.2008 13:13:49   
Lusa
Nana-koledarje in slike dam delat moji prijateljici ,ki je fotografinja in ima svoj atelje.Ima ok.200vrst koledarjev ,ampak jaz sem pustila Luši ,da si lahko izbere katere želi.Meni so bili nekateri bolj všeč...

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.11.2008 13:17:29   
katee
Jaz sem pa že dva dni čisto depresivna. Res ne vem, kaj mi je. Sedaj poslušam od Anike Horvat "Belo nebo", pa kar jokam zraven. Danes pa sem še izvedela, da so prijateljici, ki ima še en mesec do poroda na UZ ugotovili, da ima user posted image  tumor na srčku. Ona zelo pozitivno gleda na vse skupaj, jaz sem pa user posted image  zraven. Še dobro, da imam popoldne aerobiko, da bo šlo vse iz mene!

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.11.2008 13:58:59   
Sunny Morning
D + BK hvala za družbo. Nama je bilo res lušno. Sem se pa spet tako lepo nasmejala in zato komaj čakam naša srečanja. Slikice bom dala kasneje gor, ker greva zdaj na kosilo.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.11.2008 14:13:03   
koala
katee zate, dan je pa res depresiven.
user posted image
Pa za user posted image  od tvoje prijateljice in njegovo mamico
user posted image  da ju bo čuval.

Lusa sem ful vesela da prideta z Dašo, slikice pa so čudovite, ko pa sta tako lepi punčki gor.


_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.11.2008 14:14:27   
nana35
IZVIRNO SPOROČILO: Lusa

Nana-koledarje in slike dam delat moji prijateljici ,ki je fotografinja in ima svoj atelje.Ima ok.200vrst koledarjev ,ampak jaz sem pustila Luši ,da si lahko izbere katere želi.Meni so bili nekateri bolj všeč...

Hvala.Očitno bommogla poiskati koga tukaj v MB,kjer je meni bližje.Pa v DM-u tudi delajo koledarje,samo iz slik ki jih ti izbereš.Ne vem,če je to ravno lepo,lahko pa da je.Koliko pa si plačala če te smem vprašat oz.koliko tole stane,ker ti si verjetno imela popust,tako da vem če je veliko ali ne tako zelo.user posted image

katee,ubogo dete,mogoče pa je lažni alarm,kot se velikokrat po rojstvu pokaže...jaz upam,da je.In kaj se da rešiti,če ga ima??



_____________________________

:))


(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.11.2008 14:14:42   
katee
Hvala Koala!


IZVIRNO SPOROČILO: nana35

katee,ubogo dete,mogoče pa je lažni alarm,kot se velikokrat po rojstvu pokaže...jaz upam,da je.In kaj se da rešiti,če ga ima??




Tudi jaz upam, da je lažni alarm. Če pa je res tumor, pa še sama ne ve,kako naprej,  ker morajo videti, kakšen je. Se je povezala z dobrim kardiologom in jo sedaj skoz spremlja.

< Sporočilo je popravil katee -- 13.11.2008 14:17:03 >


_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.11.2008 14:15:39   
nana35
Še dve strani in morale bomo odpreti novi del!!user posted image Mast smo pridne...

_____________________________

:))


(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.11.2008 14:17:42   
katee
IZVIRNO SPOROČILO: nana35

Še dve strani in morale bomo odpreti novi del!!user posted image Mast smo pridne...


A čmo malo smetiti?

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.11.2008 14:20:50   
katee
Evo, ena slikica mojega sončka, ampak je malo slabša slike, ker sem ga slikala s telefonom:

user posted image

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.11.2008 14:24:09   
nana35
IZVIRNO SPOROČILO: katee

Hvala Koala!


IZVIRNO SPOROČILO: nana35

katee,ubogo dete,mogoče pa je lažni alarm,kot se velikokrat po rojstvu pokaže...jaz upam,da je.In kaj se da rešiti,če ga ima??




Tudi jaz upam, da je lažni alarm. Če pa je res tumor, pa še sama ne ve,kako naprej,  ker morajo videti, kakšen je. Se je povezala z dobrim kardiologom in jo sedaj skoz spremlja.


Jaz upam,da ne bo res!!In držim pesti za mao dete in za mamico.

Smetiti??Možeuser posted image !

_____________________________

:))


(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.11.2008 14:24:59   
nana35
Lepa slika tvojega sončka,tvoj Žan Luka je res luškan,to pa že moram priznati!

_____________________________

:))


(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.11.2008 14:24:59   
koala
IIIIIIIIIIIIIIIIIIII kak je lepi.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.11.2008 14:26:28   
koala
Punce a ste vidle da februarke že 7. del klofajo??????????

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.11.2008 14:27:45   
katee
IZVIRNO SPOROČILO: koala

Punce a ste vidle da februarke že 7. del klofajo??????????


Rekorderke!

Hvala za komplimente nana in koala!!!

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.11.2008 14:29:29   
katee
Mi jih ne bomo nikoli ujele. Očitno imajo tako pridne otročke, da so lahko skoz za računalniki user posted image user posted image user posted image . Pa kako gospodinjo, ki jih pospravlja in kuha.

No, sej meni Žan Luka tudi spi že 2 uri in pol, ampak mami je prelena, da bi se lotila pospravljanja. Še kosila nisem skuhala, sem samo solato jedla. Mali ima pa tudi že skuhano!

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.11.2008 14:29:38   
nana35
Nič ne gledam drugih forumov,oz.skoraj nič.Imam na namizju kar bližnjico do januarčic in me redko pot zanese na druge forume.Tja grem,ko res nimam kaj za počet,to je pa bolj redko.Klemen je doli pri babici,jaz pa kuham in vmes hodim gledat sem,pa repincl (motovilec) čistim...

_____________________________

:))


(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.11.2008 14:30:18   
koala
In katera bo odprla 5-ko??????

Jao, bi mogla it pospravit, pa tu visimuser posted image user posted image  bo počakalouser posted image

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.11.2008 14:31:29   
SuzanaKK
punce, jaz vas zadnje dni tudi samo berem, odpišem pa nič, pa 3 x lahko ugibate zakaj. no tale razlog mi je sedaj začel brcati v tipkovnico, tako da samo lep pozdrav!


ujn ghfgf k nml m,čč evo si je aljaž izboril in vas pozdraviluser posted image


_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.11.2008 14:32:46   
katee
IZVIRNO SPOROČILO: nana35

jaz pa kuham in vmes hodim gledat sem,pa repincl (motovilec) čistim...


MMmmmmmmmmm motovilec! Njam! Jaz sem pa jedla sfrčkano endivjo in radič! Pa preveč kisa sem dala notri, sem ful zakuhala zraven user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.11.2008 14:33:42   
katee
Suzana: a nimaš obiskov???

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.11.2008 14:34:55   
nana35
IZVIRNO SPOROČILO: katee


MMmmmmmmmmm motovilec! Njam! Jaz sem pa jedla sfrčkano endivjo in radič! Pa preveč kisa sem dala notri, sem ful zakuhala zraven user posted image user posted image user posted image

user posted image  user posted image  user posted image
Jaz sem ga prej na vrtu v dežju nabirala.Po dolgem času ,sem prelena.
Suzana,fajn da nas vsaj berešuser posted image



_____________________________

:))


(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.11.2008 14:35:43   
koala
nana ne delja mi luštov z repinclomuser posted image . Jaz ga obožujem, samo kaj ko ga takoooooooo nerada čistim.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?