|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 20:03:13   
majra
Čer!

Mi tudi spimo že lep cajt. So jo obiski zmatrali. Sta se z Lenartom tako ogledovala, koliko sta se pač uspela videt. Sta čisto kontra naravnana, ko en spi je drugi buden in obratno user posted image  Se ne moreta nikakor uskladit.

Hvala še ostalim za čestitke user posted image
Triš, ti si pa zapomneš user posted image

Alfabeta glavno, da je piknik uspel, pa čeprav hišni! Sem pa fouš Ajdi user posted image

Vaney, super odkritje. Jaz moram tudi še malo po omari pogledat.

Me je pa to vreme kar malo presenetilo, jutri bo 12 stopinj čez dan user posted image . Moram res v shoping, ker ne bom imela Katje v kaj oblečt. Pa po kape moram tudi. Bom kupila 2 bombažni, eno toplejšo iz flisa, pa še bratovo taščo moram namukat, da mi seštrika komplet kapa, šal, rokaviceuser posted image


(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 20:04:36   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta
malo moje ljube Costellice spijem

Važno, da je Costellica.user posted image


JA, itak a ne? A je rabiš kaj?user posted image

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 20:05:21   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta
sem šla v 2 tednih 1,5 kg dol user posted image

Kaj je pa tukaj smešno...čisto dobro, pohvalno.user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 20:06:32   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta
sem šla v 2 tednih 1,5 kg dol user posted image

Kaj je pa tukaj smešno...čisto dobro, pohvalno.user posted image


Mah smešno ni glih, ampak lahko bi šlo pa hitrejš, zarad psihične podpore

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 20:08:04   
majra
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta


No,, vsaj nekdo se z mano strinjauser posted image . Ne jem po 18 uri, tajmer imam ja...sinka, ki večerja ob 18 uri in takrat tudi jaz in to je to. Madonca, al sem pridna...sem šla v 2 tednih 1,5 kg dol user posted image


A daj se hvalit nouser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: vaney
ne morem lačna sploh zaspat, me začne glava boletuser posted image


enako


IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

Samo prepričat se je treba, da nisi lačen in tudi glava ne bi bolela...vse je psiha.


Pa ne mojo psiho user posted image  je kar oreng trmasta kar se hrane tiče


(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 20:08:19   
Alfabeta
Majra enih 5 je še. Prideš?user posted image Ampak takojuser posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 20:11:10   
majra
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

Majra enih 5 je še. Prideš?user posted image Ampak takojuser posted image


Da si rekla 10, bi se takoj vsela v avto user posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 20:12:18   
vaney
majra, se strinjam s tabo...imela sem obdobje (cela 2 tedna ene 3 mesece po porodu), ko sva se šla z Gregatom dieto...ni šans, da grem jaz lačna spat, ko sem probala, sem šla ob 3h ponoči čokolino delat, ker nisem mogla zaradi lakote spatuser posted image  pa me je hitro minilo hujšanjeuser posted image  sicer pa jaz itak v 98% za večerjo jem mleko (čokolino, kosmiči, jogurti, polenta, gres, riž...), mi drugi niti ne paše (razen kakšna picauser posted image )

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 20:13:59   
Alfabeta
Majra, čak grem preštet................8 jih je user posted image user posted image user posted image

Sicer pa sem ugotovila, da ti pa nisi povedala Mali pikici in vsem nam, kdaj imaš RD. Ne vem kaj si po horoskopu. Ampak tvoja psiha je pa ziher bikuser posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 20:21:48   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: majra
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning
Samo prepričat se je treba, da nisi lačen in tudi glava ne bi bolela...vse je psiha.

Pa ne mojo psiho user posted image  je kar oreng trmasta kar se hrane tiče

Smo zadnjič videle.user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 20:22:06   
majra
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

Majra, čak grem preštet................8 jih je user posted image user posted image user posted image

Sicer pa sem ugotovila, da ti pa nisi povedala Mali pikici in vsem nam, kdaj imaš RD. Ne vem kaj si po horoskopu. Ampak tvoja psiha je pa ziher bikuser posted image


21.06. dvojčekuser posted image

Ne vem karakteristik, ki jih s sabo nosijo horoskopski znaki, ampak če ti tako rečeš, bo že držalouser posted image

Ne, za 8 se mi pa res ne splačauser posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 20:27:13   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: majra

21.06. dvojčekuser posted image

Ne vem karakteristik, ki jih s sabo nosijo horoskopski znaki, ampak če ti tako rečeš, bo že držalouser posted image


No, tole mora videti Mala pikica, da te pripiše na seznam, da ti lahko voščimo, a ne?

Glede psihe pa...saj si rekla, da imaš trmastouser posted image

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 20:30:02   
majra
A biki so trmasti user posted image  Mi nisi mogla tega povedat preden sem se poročila? user posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 20:32:01   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: majra

A biki so trmasti user posted image  Mi nisi mogla tega povedat preden sem se poročila? user posted image


A maš bika? Ma, dej no. Saj smo zelo fejt (trmastiuser posted image ) ljudjeuser posted image

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 20:33:28   
dašabina
Kuga je zdej tu, same D in B, tle gor???user posted image user posted image user posted image
Hojla, Alfabeta, ja teta pustila kufre, sem že napisala, da imamo za zimo vse po dvoje, HB ne bo treba nič kupit....

Vsem slavljenčkom do danes vse naj, najuser posted image

Vam povem, da nam dnevi spet drvijo... Včeraj je imel Miha ceplenje, je junaško prestal, je pa imel danes malo vročine ponoči in driske (mislim, da zaradi Dalerona).
Danes je bila na obisku Anina sošolka z bratcem, hodita punci v 6. razred, tako da imajo že gospodinjstvo s kuhanjem, zato smo danes jedli jabolčno juho in sadno kupo v pomarančnih skodelicah, bilo je vse njami, juhico je še Miha prav s slastjo zmaliluser posted image user posted image
Sem vas prebrala, pregledala vse slikice, ste vsiiii po vrsti krasni...user posted image user posted image user posted image
Lepi novi avarčkiuser posted image user posted image user posted image ....


_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 20:38:30   
Alfabeta
Dašabina zgleda da mamo samo D&B cajt, dons. Če pa še začnemo po dolensk in belokranjsk šprehat pa itak ostale ne bodo nč razumeleuser posted image . Pa bravo za teto user posted image , čimveč takih. In bravo za junaškega Mihcauser posted image . Ampak mi smo vas pa skoraj ujeli s težo. Ima 8,700 g, danes na vagi. Pa se mi je zdel Miha ful težji. No, naša bo morebiti malo bolj okrogla. ni pa nujno


No, zdaj pa resno. a vaši sončki že vsi jedo enako kot vi, ali ne? Naša pri kosilu poje nenormalno veliko in ji kuham še vedno posebej. Poje recimo globok krožnik, do roba, kuhane zelenjave in špagetov. Nismo še na mesu, ampak na zelenjavi, testeninah in sadju in ne solim še nič.

< Sporočilo je popravil Alfabeta -- 13.9.2008 20:40:25 >

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 20:46:39   
limma
Dober večer,

Neža spi, user posted image je peljal prijatelje iz Poljske na večerjo, jaz sem si pa doma pripravila pojedino (sire, olive, sadje, kruh) in zdajle se veselo bašem user posted image

Alfabeta, dobra si, da ne ješ zvečer.. jaz sem takooooo lačna, od kar dojim, da je joj... ne vem, kako sem bom navadila spet manj jest - ko bom prišla nazaj na svoje kile in bom nehala dojituser posted image user posted image
Kakšne špagete skuhaš Ajdi? Polnozrnate? Midve sva pa danes jedli purana z zelenjavno kašico in je zmazala vse user posted image Se je tako najdela ob 15h, da skoraj nič ni večerjalauser posted image

Sunny, ste kupili sušilca? user posted image

< Sporočilo je popravil limma -- 13.9.2008 20:47:16 >

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 20:50:38   
lutiropan
Čer, še jaz se malo javim.
Kaja že od sedmih spančka.user posted image A
Smo danes hotli malo v Ljublajno it, pa smo se premislili zaradi vremena.
No, ker smo ostali doma, sem pa jaz generalno malo po hiši naredila. Kaja je bila v varstvu pri atiju in fantinih .
Jaz pa sem res vse v miru pospravila, pa zlikala sem vse.user posted image

Danes je bil prav tak turoben, deževen dan pri nas. Pa pohladilo se je zelo. Upam, da nismo kar tko na hitro zaključili s poletjem.

Bundico in jaknico ima Kaja že, saj je dobile od sosede, ki ima 2 in 3 leta stara otroka. Sta čisto kot novi, tudi drugih svari dobim ogromno od nje. Stvari kot nove in zelo lepe. No soseda, draga forumka L&L hvala.user posted image Saj boš pa kmalu spet nazaj dobila...user posted image user posted image pst...No, saj je že pri aprilkah 2009 poštemplana, ja pričakujejo tretjega sončka.

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 20:51:27   
martinca
mala pikica, sem te že ene parkrat hotla vprašat če je že rodila sestrična, pa sem se sedaj bolj malo tu gor oglašala pa te nisem vprašala. no sem sedaj prebrala da še ni. a nista bli dve sestrični noseči?
Patrik pa tako lepo pridno je, da ga kar ne morem prehvalit. no saj preveč ga tudi ne smem da se ne bo kaj poslabšalo.user posted image zdaj imamo pri 8. mesecih 6990g in 70,5cm. je rekla sestra da je lepo gor vzel od zadnjič kaj smo bili pri njih ko je shujšal na 6660g (+ 330g).
pa lepo da je bil Gašeper tako priden ponoč in je lepo mirno spančkal.

suzana, v četrtek grem v moje bivše konce. seveda če ne bo deževalo. se bom verjetno še kaj v Celje zapeljala se lahko za kako kavo zmeniva. poleg tega se pa to lahko tudi v ponedeljek zmeniva, če se ne motim tudi vidva za ALjažem prideta. user posted image user posted image
Uroš pa pravi glede TV da je vsaka dobra, če le imaš dober signal, to misli predvsem za LCD in plazme.

vaney, jaz sem mu že kupila eno kapo iz flisa v C&A. druga pa je dobil poleg cotik od sestre in ene druge kolegice. če pa bo potreba pa mu bom še kaj za sproti kupila. saj če greš z nano po nakupih vidiš kaj je še nujnega za tvojega otroka.user posted image pa to ni zdaj nič slabega mišljenega nana!

alfabeta, če grejo kile počasi dol je bolj učinkovito. a je tvojemu sineku ime Filip? zdaj sem čist pozabila. ne Patrik še ne je poleg nas pri kosilu. je na začetku imel bolj krizo s požiranjem in prebavljanjem večjih kosov v ustih, mu je kar gor poganjalo in je zaradi tega večkrat bruhal. pa sem rekla bomo pa še malo počakali. zdaj pa mu že tu in tam dava kaj pa se še tu in tam malo zadrgne. tak da počasi gre pri nas. user posted image

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 20:53:31   
martinca
L&L, čestitke za prihajajočega 3. user posted image

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 20:57:16   
majra
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

No, zdaj pa resno. a vaši sončki že vsi jedo enako kot vi, ali ne? Naša pri kosilu poje nenormalno veliko in ji kuham še vedno posebej. Poje recimo globok krožnik, do roba, kuhane zelenjave in špagetov. Nismo še na mesu, ampak na zelenjavi, testeninah in sadju in ne solim še nič.


Tudi jaz kuham še vedno posebej in bom še dolgo, dokler bo pač čas dopuščal, ker imam rada zelo začinjeno hrano. Količine so pa čisto odvisne od dneva, včasih zna tudi Katja pojest globok krožnik juhe z meskom, al pa polente z bučkami, pa gres za večerjo. Solim pa čisto malo.

Alfabeta, s čim narediš testenine? Moram začet s tem, ker je dost hranljivo, a nimam pojma, kaj ji lahko naredim zraven, da bo okusno. Spet jaz in moje komliciranje.

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 20:59:08   
katee
Punce živjo,mi smo nazaj. Bilo je super, smo maximalno uživali in izkoristili poletje! Kaj več napišem jutri!

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 21:01:50   
Alfabeta
martinca, ja sinko je Filip. Aha, glede hrane, pa hvala za odgovor.


limma, jaz ji načeloma dam polnozrnate ampak so mi malo predebeli, imam Barillo za vse, pri polnozrnatih je pa najtanjša No.3, tako da danes sem ji dala kar navadne. Je pa tako hecna. Najbolj uživa ko ji dam v roke polnozrnato žemljico ali pa 1/4 olupljenega jabolka. In polovico vedno poje. user posted image

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 21:03:16   
martinca
Filip vse najlepše ob tvojem godu ki ga praznuješ danes!

pa upam, da se nisem zmotila?

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 21:04:28   
Alfabeta
katee, WB

Majra, jaz jih vkuham. Danes sem recimo dala kuhati korenje, rdeče in rumeno, kolerabico in krompir in zalila z juho. Ko je bilo kuhano sem z paličnim spasirala, ampak ne čisto tako da se najde še kak mali košček. Potem pa v to nalomim na 0,5 cm dolge špagete in skuham do konca. Jaz naredim precej gosto, kot recimo te kašice v kozarčkih, morda še malo bolj.

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?