|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 115 [116] 117   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 20:52:32   
sanwebdra
Včeraj ni bilo cajta ... tako da:

OSKAR IN ANŽE vseeeeeeeeeeee najboljše!
user posted image
 
 
Pa še slavljenki današnji:
 
Tjaša in Aneta veliko poljubčkov in navihano otroštvo!
 
user posted image

Lane31, tvoje tortice so krasne!

_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2876
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 21:10:35   
sanwebdra
IZVIRNO SPOROČILO: Kasija

Tole o finančnem stanju moram pa nujno komentirat. 

... in se sprašuješ, kako drugi uspejo z manjšimi dohodki.


Čaramo ... In to dobesedno. Bi rekla, da v mnogih pogledih živimo na na socialnem robu. Midva sva bila tudi oba zaposlena v javni upravi, vendar sem jaz s VII. izobrazbe imela skoraj nižjo plačo kot moj s V. stopnjo. Absurd. Zdaj pa seveda spet nimam službe, kajne? Brez kredita seveda ni šlo (za adaptacijo prvega nadstropja pa sva potrebovala srednje velik znesek euričkov), sem pa nabrala premalo delovne dobe, da bi lahko kaj našparala. Da o max. limitih ne govorim ... ker lani res ni šlo drugače (predtem sem ga imela v vrednosti 10.000 SIT). In vedno znova samo molim, da se nam kaj ne pokvari, ker nenapovedanih stroškov enostavno ne bi zmogli. (In danes mi crknejo brisalci na avtomobilu. Cel mehanizem se je iztrgal iz luknje, še havba je poškodovana.) 

Se strinjam tudi s trditvijo glede onesnaževanja in svetovne vojne (se sprašujem, kako to, da zadnja iraška ni privedla do tega) in tudi s tem, da je potrošništvo bolezen ... včasih mi je prav nerodno iti iz trgovine (še posebej se ta občutek veča v prehrambenih trgovinah), ne da bi kaj kupila. Tako da raje sploh ne grem oz. sem te izlete omejila na nujno. 

In v tej situaciji, drage moje, imejte otroke in čimveč jih imejte, da slovenski narod ne bo izumrl. Prav na bruhanje mi je šlo, ko si je Janša s Cotmanovo na čelu prispisoval zasluge za lanski n letošnji baby-boom! Ker je njegova vlada zame naredila toliko. Kaj že????

_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 2877
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 21:29:54   
Alina_alin
Naša je bila v vrtcu 1 teden in so nas obvestili, da so se pojavile uši. Jaz sem ji pregledala lasišče, nič našla. Enako je naredila prijateljica pri svoji in tudi nič videla. Pa je vseeeno kupila šampon, ji potem s priloženim glavnikom česala in baje so se kar na glavniku pojavile uši. Jo je skor kap. In sledilo je 14-dnevno pranje perila, posteljnine, vsega....Jaz sem tudi kupila šampon po tej zgodbi, ji oprala, a ni bilo nič.user posted image

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2878
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 21:34:15   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: sanwebdra

In v tej situaciji, drage moje, imejte otroke in čimveč jih imejte, da slovenski narod ne bo izumrl. Prav na bruhanje mi je šlo, ko si je Janša s Cotmanovo na čelu prispisoval zasluge za lanski n letošnji baby-boom! Ker je njegova vlada zame naredila toliko. Kaj že????


ja, seveda, itak da je Janša za vse kriv user posted image , nič novega. Jaz res komaj čakam, da vidim, kako nas bo Pahor odrešil vsega trpljenja ... me prav zanima.

Klaudija, Borove mere pri 1 letu: 10735 g in 79 cm.

Aja, pa pripravite se, na forumu "Čvekamo o naših otrocih" je blazna gužva, bomo morale bit zelo pridne, če bomo hotele bit na prvi strani user posted image

< Sporočilo je popravil 2ursae -- 30.10.2008 21:35:33 >


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 2879
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 21:43:15   
lane31
Hvala vsem za čestitke......jaz sem danes tako ganjeno jokava.......ah moje detece
Bila je vesela vseh igračk in tudi torte - mi je bilo tako lepo ko je neprestano ponavljala ga-ga in jih božala ......slikice seveda sledijo

Le počakajmo še Jerneja ,saj smo ga že 1x čakali kajne user posted image ,še malo pa bo user posted image

Finance.............obup in za bruhat .....da greš v trgovino po material za torto in sestavine za eno kosilo in plačaš 80€ ej too much.....kredit imava le za stanovanje in avto,ostalo je šlo brez limitov ,a ne verjamem da bo še dolgo šlo user posted image ,prvi nenapovedan strošek,pa več ne vem kje vzet .....tega pa res nisem poznala prej .......pa hudiča sva oba zaposlena,pa še na en pošten izlet mesečno ne moreš iti

A tega dneva mi ne pokvari nič ,danes je dan prelepih spominov in eden izmed zadnjih 3-eh dneh brezkrbnega uživanja v družinskem življenju......v ponedeljek pa...........tlaka user posted image


_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2880
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 21:46:34   
teka
mali veliki deklici TJAŠA in ANETA: bodita navihani in razigrani malčici, uživajta v otroštvu in seveda veselo malčkovanje vama želimo max, zara in jaz

user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2881
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 21:50:54   
*kinnie*
Oskar in Anže, vse najboljše!!!!user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 2882
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 21:53:07   
*kinnie*
Tjaša in Aneta, vse najboljšeuser posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 2883
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 21:59:04   
Alina_alin
ups, šele zdaj vidim, da mi je nekaj zaštekalo pri citiranju - moj prejšnji post je namenjen skuštrani.

Jasna,
me veseli, da ste bolje.
Pandica, ja, pri nas je akcija- RD. Saj veš, torta, pa vse ostalo...
Lane31, zelo lepi torti si spekla. user posted image Tudi moje niso tako v nulo popeglane- take so kot domače pač.

Danes smo praznovali sami. Špela sva zjutraj dala darilo za Tjašo, da ji ga  podari (zjutraj je še spala) popoldne, ko bomo vsi doma. Za ta čas, ga je skrbno skrila v sobo in pokrila z dekico - kar je posebej poudarila, češ, da ga Tjaša ne najde.
Popoldne ji ga je pa z velikim veseljem izročila in zraven zapela Happy birthday...in celo polupčkala.
Glavna je bila pa seveda torta in ovojni papir - to ji je bilo še od vsega najbolj zanimivo - trgat in ga cefrat.user posted image


Praznovanje za family bo v nedeljo, za kolege pa nasl teden. Bom slikice dala pozneje, če uspem. Tak, da sem še vedno v aktivnostih RD.user posted image




_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2884
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 22:03:54   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: lane31



Le počakajmo še Jerneja ,saj smo ga že 1x čakali kajne user posted image ,še malo pa bo user posted image




Hvala, kako lepo je to slišat, da ste naju čakaliuser posted image

Alina_alin oprosti za danes. Ampak, kadar sem v MB, sem vedno na kratko s časom in tako ne gledam okoli sebeuser posted image . Hvala, da si me "pocukala za rokav", sem bila res zelo vesela. Škoda, da nisva imeli kakšne minute več. Tvoja malčica pa je res prava lepotička. Pa tudi po kilaži lepo zgleda, kot moj Jernejuser posted image user posted image user posted image user posted image . Se vidi, da sta si blizu po datumih, pa sta rekla, da bosta vdarila po šlank linijiuser posted image . Res je prava pupika. Čisto nič ni presuha, tako da se ne sekiraj. Meni vedno pravijo, joj, kako je droben, pa sem se na začetku presekirala, sedaj pa pri enem ušesu not, pri drugem ven.

lane31 a v ponedeljek začneš?

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2885
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 22:08:02   
sanwebdra
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: sanwebdra

In v tej situaciji, drage moje, imejte otroke in čimveč jih imejte, da slovenski narod ne bo izumrl. Prav na bruhanje mi je šlo, ko si je Janša s Cotmanovo na čelu prispisoval zasluge za lanski n letošnji baby-boom! Ker je njegova vlada zame naredila toliko. Kaj že????


ja, seveda, itak da je Janša za vse kriv user posted image , nič novega. Jaz res komaj čakam, da vidim, kako nas bo Pahor odrešil vsega trpljenja ... me prav zanima.


Ne me narobe razumet, tudi Ropova vlada (in kaj je še bilo tega) pred tem zame ni kaj dosti naredila ... in zato si tudi ne delam utvar, da bo Pahor karkoli spremenil! Me pa razjezi, ko si določena politična opcija jemlje zasluge in se tolče po prsih, da so pa oni toliko naredili za mlade družine!
Bi rekla, da je zadnji babyboom posledica tistega, iz katerega smo nastali jaz in meni podobni. Je pa že menda čas, da ima tudi moja generacija otroke, kajne ... in če smo mi otroci babyboomovcev, potem je logična dedukcija ...

_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2886
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 22:10:03   
lane31
Mama06- ja na žalost

Slikice so v albumu ,pa dve še tu pripopam,ker sem danes važnaaaaaaa mama user posted image

user posted image


user posted image

Jutri še eno slavlje z malimi prijateljčki ,potem pa konec z tortami user posted image


_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2887
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 22:13:47   
mama06
lane31 lepe slikice. Je pa ful dobra Aneta na 2. sk+liki, ko je ful skoncentriranauser posted image user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2888
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 22:22:05   
valči
Najprej vse najbolše Oskar in Anžeuser posted image user posted image ,ter Aneta in Tjašauser posted image user posted image ,vse naj,najuser posted image user posted image In dobrodošli malčki-enoletniki.

lane 31,bravo za tortici,lepo si naredila,res,te pohvalim,kot slaščičarkauser posted image user posted image

uši,ko sem Nino uvajala,so se pojavile uši v sinovi skupiniuser posted image .Gledala glave,k sreči nič našla.Mi ni jasno,od kod so prišle uši,ker več let jih ni bilo.Ko sem bila malauser posted image ,nočna mora,res,grozno.Komaj sem se jih rešila,me kar vse srbi,ko se spomnimuser posted image

Klaudia,upam,da ti čimprej mine vse hudo,res se mi smiliš,pa pazi na želodec


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 2889
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 22:31:10   
Pandica
Joj, saj ne vem kje naj začnem user posted image  user posted image  user posted image koliko ste nakloftale user posted image

Aja, poročilo današnje prve vožnje v avtosedežu. Ko sma se peljali v mesto je bilo še zunaj svetlo, Zala pa cela navdušena nad sedežem, je tako lepo sedela, se mi ves čas smejala in z prstkom kazala in zraven govorila:"to, to"...je kazala vse stvari v avtu in pol čez okno full ven gledala, ji je bilo zanimivo. Na poti domov pa je lepo zaspala noter brez problema tak, da mislim, da nebo problemov z vožnjo. Meni pa je tut fajn, ko jo lepo vidim v obrazek, če se nazaj obrnem. Sem ji na semaforju na rdeči pokala face user posted image in se mi je tako smejala.

Pa najedla sem se tut fajn veni na kosilo, ampak zdaj spet jem grozdje user posted image

Pol sem še šla v porodnišnico na obisk k eni moji zelo dobri prijateljici, ki je user posted image in je bila v pon. sprejeta in bo morala biti noter po vsej verjetnosti do konca. Rok pa ima "komaj" 1.1. Boga reva, kako se mi smili user posted image
Tam sem še srečala našo zalo07, ki je tut prišla na obisk k eni prijateljici, ki je rodila deklico. Moja prijateljica pa bo imela fantka user posted image


Klaudia   meni je čisto vseeno kdaj se preselimo in kako bomo začele.
Samo, da klepetamo in je user posted image user posted image user posted image


Lane31   iiii, kak lepe slikice in še lepša malčica Aneta user posted image   Kak cukerček je user posted image


Alina_alin   na tvoje še tut čakamo user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2890
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 23:07:03   
jasna
Klaudia, upam, da ti je tbl že prijelauser posted image . Povej, če boš rabila kakšne vaje za kasneje. Drži seuser posted image

politiki, baby boom, kriza... meni se pa vseeno zdi, da imamo družinam naklonjeno državo. Redkokje imamo 12 m porodniške, pa še 100% nadomestilo. Meni so poklonili še en mesec večuser posted image . Na račun predprejšnje vlade lahko grem delat skrajšan delovnik kar do 6ega leta najmlajšega(čeprav si ne moremo privoščituser posted image ). Na račun prejšnje vlade imam šenkan vrtec (ne se kregatuser posted image , vem da je zakon nepravičen). Zaenkrat lahko deco šolam zastonj (vem, se da debatiratuser posted image ). Dodatno zdravstveno zavarovani so na račun države (oz. davkoplačevalcev). Olajšajo mi dohodnino... To je ene par prednosti, ki jih npr. moževa sestrična nima. Njen fantič je 3 mesece mlajši od Nelči, pa je ona spet v službi že 5 mesecev. OK, plačo ima bistveno večjo, dela pa do 5ih (angleški konzulat). Ne zamenjam za noben funtuser posted image . Mislim pa, da se krizi ne moremo izognit neglede na to ali smo rdeči, črni, roza, pikasti ali progastiuser posted image .

No, sem še jaz naložilauser posted image

Lane, o kakšna lepa pupauser posted image . Meni je tudi druga slikica the bestuser posted image

Alina, kje so vaše fotke?user posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 2891
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 23:13:48   
jasna
Še to...

Sanwebdra, močno močno bom držala pesti, da čimprej dobiš službo. In to sanjskouser posted image . Sicer pa veš, da jo HOČEŠuser posted image .

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2892
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 23:19:04   
Pandica
Joj, punce moram vam povedat, da mene pa moj zlati otrok zadnjih par dni tako lepo pokliče MAMA user posted image   kako je to lepo slišat user posted image
Pa, če ji rečem:" Kako se pokličeš?" se začne dret:" Zala" user posted image
Full je začela govorit zadnje dni, niti minuto ni tiho, se vidi, da je lapasta po mamici user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2893
   RE: Desetke007 part 5
31.10.2008 0:38:06   
Alina_alin
Hvala še enkrat vsem za lepe želje.

Evo, sem se spet pokvarila, ura je že veliko, jaz pa komaj prišla na rr- sem se spet igrala s "plastelinom"user posted image
Torej, naša prava torta bo v nedeljo. Danes je bila pa pikapoka v roza varianti. Nekaj slikic:
Tjaša dobila prvo rožico:

user posted image

Tjaša šoferka:
user posted image

Tjaša s torto:
user posted image

Tjaša se sladka:
user posted image

Še ena od dobrovoljke, slavljenke:
user posted image













_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 2894
   RE: Desetke007 part 5
31.10.2008 0:55:45   
Pandica
Alina_alin   full lepe slikice user posted image  user posted image  user posted image


Zdaj pa grem tut jaz počasi v posteljo,

Nočko,



user posted image





_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2895
   RE: Desetke007 part 5
31.10.2008 8:04:17   
skuštrana
politiki, baby boom, kriza... meni se pa vseeno zdi, da imamo družinam naklonjeno državo. Redkokje imamo 12 m porodniške, pa še 100% nadomestilo. Meni so poklonili še en mesec več . Na račun predprejšnje vlade lahko grem delat skrajšan delovnik kar do 6ega leta najmlajšega(čeprav si ne moremo privoščit ). Na račun prejšnje vlade imam šenkan vrtec (ne se kregat , vem da je zakon nepravičen). Zaenkrat lahko deco šolam zastonj (vem, se da debatirat ). Dodatno zdravstveno zavarovani so na račun države (oz. davkoplačevalcev). Olajšajo mi dohodnino..


Se strinjam z Jasno. Že na HR je drugače. Polna porodniška je samo 6 m, potem pa ostalih 6m neka minimalna naknada, zato gre veliko žensk delat že po 6m...Je pa res, da imajo za 3 otroka porodniško 3 leta user posted image , seveda ni 3 polna, ampak vseeno...Pa vrtci so bolj poceni kot v Slo. Otroški dodatek - najvišji je 35e...Da ne govorim o tem, da moram full zdravil, cepiv in tega sranja sama kupit oz. doplačat user posted image user posted image Bodite kar zadovoljne v Sloveniji, kjer je socialna politika res ok. Evo, recimo cepljenje pri enem letu s Priorix cepivom, ga moram sama kupit, drugače ga bodo cepili z MoPaRu, ki ima full stranskih učinkov in je bil nekaj časa celo prepovedan...Ampak je od domačega proizvajalca in cenejši, pa je na brezplačni listi Hzzouser posted image user posted image Pa bo šlo spet 20e...Saj vem, ni veliko, ampak 5e tam, pa 5 tam...Če bi bili v Slo bi bilo vse to zastonj...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2896
   RE: Desetke007 part 5
31.10.2008 8:08:02   
skuštrana
Vse najboljše slavljencem user posted image user posted image  

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2897
   RE: Desetke007 part 5
31.10.2008 15:25:28   
nova10ka
evo še mene, da se malo javim. danes sicer nihče ne praznuje, vendar vseeno vse najboljše vsem slavljencem za nazaj (se že dolgo nisem javila). nam zadnje dneve kar na veliko dogaja...

včeraj je bila tjaša na sistematskem za 1 leto. peljal jo je očka (mu narava dela to lažje dopušča kot meni) in sta vse krasno opravila. samo ni si zapomnil koliko težka in dolga je bila user posted image tko da nimam nič novega za seznam. zaradi cepljenja so pričakovali malo bolj razburkano noč. in res. tjaša se je zbujala na eno do dve uri, ampak ni bilo panike. je spila malo čaja, podudala in zaspala nazaj. ravno med eno tako rundo. ki je bila že proti jutru, se je prikazal moj dragi, ki je imel neko hudo praznovanje s kolegi. gremo vsi spat. čez par ur (zjutraj) se s tjašo zbudiva in jaz med previjanjem opazim da ima čisto muckaste oči. drugače je zgledala čisto ok, zato sem očke spucala s fiziološko in šla v mercator na kavico z mamo. v eni uri dobi tjašika spet vse zalimane in muckaste oči. mama mi je rekla, da naj jo kar peljem k zdravniku. ok, sem najprek klicala na metelkovo, kjer so rekli, naj jo kar pripeljem. in ful so mi dali dober opis kako najdem otroško ambulanto: " boste takoj videli, na desni, kjer je vse črno, tolko jih čaka". na srečo so vse že podelali do našega prihoda, tako da nam ni bilo treba nič čakat. smo dobili antibiotike za učke, navodila za pucanje itd. jaz sem šla po kapljice, moj dragi pa je odpeljal tjašiko domov (sva bila z dvema avtoma, ker sva šla vmes še enga - avto - pobrat. včeraj  je prišel domov s taksijem). valda, pridem domov in tjaša spi. grem spet v mercator pa še v baby center da nabavim fiziološko, pa sterilne gaze pa take zadeve. v mercatorju srečam svojo sestro (ki je drugače iz štajerske), ki kupuje darila. se polubčkava, ni blo treba velik govort, saj smo se vidli že včeraj. pridem domov, spucamo večino tjašinih odprtin, skuham, moj ugotovi da imava premalo fiziološke in gre v baby center po fiziološko. pride domov, pojemo, spucamo večino tjašinih odprtin...

pa sem mislila, da bomo mel take u izi praznike user posted image


< Sporočilo je popravil nova10ka -- 31.10.2008 15:26:39 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2898
   RE: Desetke007 part 5
31.10.2008 16:09:24   
nova10ka
pa še moje skromno mnenje

finančna kriza- res je, da je v sloveniji življenski standard nižji kot v Z evropi. Plače so nižje, cene so enake ali višje. Imamo pa določene ugodnosti socialne države, ki jih drugje v svetu ni veliko ( porodniška, bolniške...). ampak jaz trenutnega pojma finančna kriza ne razumem v tem smislu. razumem ga bolj v kontekstu propada podjetij, s tem izgube delovnih mest, vse večje revščine. krediti podjetij - bank - držav so že sporžili val panike in nekatere države - banke - podjetja potisnili do roba bankrota. v taki obliki finančne krize se bodo meje preživetja in luksuza lahko bistveno spremenile. Saj so že bile - primeri naftnih kriz v 70-tih, zlom ameriške borze v 30-tih... sprašujem se - bo to ena izmed takšnih recesij? bomo imeli delo da lahko preživimo (ne pa zato, da si kupimo še en avto)?

vojne - so vse bolj lokalne in hkrati (medijsko) globalizirane. pa ena se je ravno končala čistu blizu nas... vojne so ves čas.


< Sporočilo je popravil nova10ka -- 31.10.2008 16:12:21 >

(odgovor članu nova10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 2899
   RE: Desetke007 part 5
31.10.2008 16:56:33   
Pandica
user posted image

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu nova10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 2900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  113 114 115 [116] 117   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 115 [116] 117   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?