|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 21:38:54   
*kinnie*

Evo še en moj veleumuser posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: *kinnie*

IZVIRNO SPOROČILO: VANILI

kaj narediš v primer, da ti tašča oz tisti, ki pazi bebija, zboli????? bolniške ne moreš, a pol dopust??


Zakaj ne moreš bolniške?



Ko sem brala odgovor od Aline_alin, mi je šele kapnilo, da si spraševala, kako je, če zboli varuška.....še ena story ala Paris Hilton storyuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 21:40:43   
Ulaa
Nik je bil pa danes prvic sam v vrtcu.  Najprej sva bila malo skupaj potem pa sem jaz sla. Menda je malo jokal, ko je opazil, da me ni, ampak se je pustil potolazit in stiskat, tako da cez ene 15 min. ko so sli ven ze ni bilo vec joka.
Kasija, Nik je tudi edini v skupini, ki ne hodi. In me je prav zanimalo kako bo zunaj. Nasega so dale v nas vozicek in ga celo uro vozile naokoli. Mali jim je zaspal. 
Jaz tudi mislim, da bodo na tele nase skratke morale se malo bolj pazit kot na vecje otroke, moras pa vedeti, da otroci padejo, se poskodujejo... tudi doma. In privat varstvo res nikoli ne ves kako je. Tam je se prej lahko kaj narobe, saj mora varuska se kuhati, pospravljati..., v vrtcu pa tega ni in tudi v sobici je vedno ena z njimi.
Pa se nekaj je: ce je hudo mami, bo tudi otroku, tako da pri sebi razcisti, da mu bo tam lepo in mu tudi bo. Je pa pravilno, da na zacetku jocejo, bolj je narobe ce ne.





(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 21:47:48   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

Alina_alin  kje pa se kupijo te Superfitke? user posted image A samo v Au? 


Humanic jih tudi ima

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 21:47:54   
lane31
Pandica........full lepe in niti ne drage - od 14 do 19 € .....boljše kot H$M ,ki me je prvič pustil razočarano 

_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu Ulaa)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 21:57:44   
pingi
Živjo!

Očitno imam res manj časa, sedaj ko sem v službiuser posted image , ker še niti Juliji, naši prvi "polnoletni" desetkici nisem uspela voščit za 1. rojstni dan!user posted image  Bravo malčica! user posted image Želim ti, da bi bila zdrava in vesela, mamici Sanwebdri pa srečno jutri na razgovoru. Bom držala pesti!user posted image

Kasija - mi je kar hudo, ko si predstavljam malega Eliana med starejšimi otrokiuser posted image  , sploh, ker večina nima občutka, kako ravnati z majhnim otročkom (imamo doma primer 4-letne nečakinje, ki bi kar naprej okrog nosila svojo 7-mesečno sestrico, pa Jakata tudi, čeprav vaga samo pol manj kot ona)
Ampak mislim, da si se odločila pravilno. Sploh pa je Elian zelo družaben fantek, ki ima rad da se dogaja. Starejši otroci so mu pa itak še najbolj zanimivi, a ne?user posted image

Pandica - upravičeno ti kdaj prekipi. Jaz imam veliko podporo moža, pa sem vseno kdaj tečna kot le kajuser posted image  Res si faca, da sama skrbiš za svojo princesko in vajino srečouser posted image  Le tako naprej!

Valči - bravo za Ninine korake! Pri nas je tudi kar naenkrat začel nekaj stopicljat; kot da ve, da bo pojutrišnjem star eno leto in mora do takrat shodituser posted image  Pa še pregled pri P imamo, tako, da očitno vadi za svojo točko pri njej.

Oblačenje v teh dneh - ja, naš ima že nekaj dni trak ali kapo (bombažno, tanjšo), čez mu pa ponavadi itak poveznem še kapuco od jope.
Za žabice se pa še nisem odločila; zaenkrat nosi dokolenkeuser posted image  Ma ne vem, nekako sklepam po sebi; če mene zebe, potem verjetno tudi njega, ki samo sedi v vozičku...

Lane in Nova10ka - super filmčki! Še kakšnega, prosimuser posted image

Teka - še danes zvečer dobiš nakazano, čeprav bo preknjiženo verjetno jutriuser posted image  Ne vem točno, kako to gre, ker ima samo moj možek Klik.

2ursae - samo, da gre na boljeuser posted image  Aja, pa pozabila sem, kako je ime tvoji mami, da bi malo pogledala po DZ-ju, če se poznamo...


Lepo se imejte na srečanjih!

Jaz pa že kar zdaj predlagam, da bi se Ljubljančanke in okolica dobivale PRVO SOBOTO V MESECU. Kraj načeloma Kolosej ali po dogovoru.

Kaj pravite?? Prvo takšno srečanje pa 4. oktober 2008 (eno leto od mojega PDPuser posted image )?


Toliko zaenkrat, grem počasi spat, ker so naše noči zadnje čase spet user posted image  Po moje bodo zobki, a ne Kinnie?user posted image

< Sporočilo je popravil pingi -- 16.9.2008 22:00:48 >

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 22:04:54   
Pandica
Tak, stuširana sem, zdaj sem se vsaj malo zagrela, ker sem se tuširala v takem kropu, da še zdaj kr vse teče po ploščicah v kopalnici user posted image  user posted image

Zdaj pa, da bom še bolj debela kot sem, sem si še odprla 500 g napolitanke user posted image in 1,5 l Nestea prinesla gor user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: lane31

Pandica........full lepe in niti ne drage - od 14 do 19 €


Res al kaj?  user posted image     pa imajo veliko izbiro praviš? Joj, pa sem še hotla it danes v C&A, ko sem že bila v mestu, pa mi je šlo že malo na knap z časom, pa parkirnim listkom   pa še z 1 prijateljico sem bila zmenjena, da pridem do nje tak, da pol nisem šla noter user posted image
sem pa šla mimo user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Pandica -- 16.9.2008 22:05:25 >


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 22:33:22   
Alina_alin
Pandica, šele sedaj sem prbrala tvoj post. user posted image zate. In veš kaj? Tudi jaz sem veliko sama z obema prinčipesama. Sem se kar že navadila na to. Ampak vsake tolko cajta, ja, mi dvigne dekl. In vsake tolko cajta sem tudi na dnu in veš kaj- danes je zgleda bil nek čuden dan - dan po polni luni- ker tudi jaz sem imela vsega dost. Še piti nisem imela časa v miru, kaj šele da pojem kaj - stoje, po nogah se mi obeša Tjaša, ker hoče na roke in sitka, par metrov stran pa me obdeluje malčica s svojimi zakaji, ki jih ni konca in kraja- in ki si namišljuje, gremo zdaj se s plastelinom igrat, za  5 min že drugo- pospravlja pa naj le kdo. Je taka bomba bila danes doma, da joj. In zvečer, ko je Tjaša zaspala, sem se šla tuširat, malčica z mano pred ogledalom v kopalnici in pride ati domu. Ko je že vse pod kontrolo in ni več kaosa. Da ne bo pomote- ne dam ju za nič na svetu. Ker se imamo drugače čist fajn, uživamo, se smejimo, v glavnem luštno. Ampak pride kak tak dan. Saj bo jutri bolje...za dežjem posije sonček.

In še to- sem bila danes v Kiku- in tudi meni je pozabila z enih hlač vzet dol ono zaščito.user posted image user posted image   Ti si že šla tja- da mi ne bodo obtožili, da sem ukradla... si uredila?


_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 22:35:14   
Alina_alin
Kinnie, kak si pa naredila red pri hiši ?

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 22:42:44   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Alina_alin


In še to- sem bila danes v Kiku- in tudi meni je pozabila z enih hlač vzet dol ono zaščito.user posted image user posted image   Ti si že šla tja- da mi ne bodo obtožili, da sem ukradla... si uredila?




user posted image user posted image user posted image Pa saj ne morem verjet. Kaj so res tak smotane, da očitno pri vsakem tretjem nakupu pozabijo to dol vzet? user posted image
Ja, jaz sem že bila danes tam, so mi vzeli dol brez problema user posted image , samo sem imela račun seboj. Moram pa jaz ju3 tut it še 1x nazaj user posted image   ker sem ji danes kupla tam še ene copatke, ampak premale user posted image Kdaj greš? Lahko naredimo kar v Kik-u ali pa H&M-u srečanje user posted image user posted image



_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 22:47:18   
VANILI
HELOZ mamčice!

eov en moj večernji post.

imava novo posteljo, jeeeeeuser posted image user posted image

sva jo sestavljala šele ob osmih zvečer, ko sem prišla z joge. Joj mamčice,a veste, da sem med sproščanjem (na začetku) dobesedno zaspala??!! še sanjala sem nekaj! Ko sem se predramila, me je skor kap, ko nisem vedla, kje sem. pol sem pa premišljevala, če sem kj smrčala, ko sem na hrbtu z naravnost glavo ležalauser posted image user posted image user posted image user posted image . Pa se mi zd, da nisem. No, upam je un, ko nas ma, rekel, da se to dostikrat zgodi in da to pomeni, da smo v živeljenju preobremenjeni. Jap.Seveda. Ampak, če bi on  vedel, zaradi kakega zakladka? nič, bom še naprej spala. Tam vsaj mam miruser posted image .
no,ko sva posteljo postalvjala, je teo vse zraven rihtal, celo s kladivom je nekaj tolkel, moj pa ves ponosen, ker to ima po njemu, kao, mislim, tipiuser posted image user posted image

pandica - saj sem ti e dostikrat napisala, da si zelo srčna ženska. Bravo, super ti greIn to, da pojamraš, ja valda da pojamraš, saj zato tudi zato smo tu. Ena drugi štango držimo, tko se mi zdi. Pa ramena za zjokat posojamo.

moj jamr: tudi jaz sem veliko sama z mojima. Moj ma še svojo firmo zraven, no zadnjič pa je bila kaplja čez moj rob, ko je zvečer šel na en politični sestank, pa sva se tok o tem pogovarjala, grrrr, itak da ne more ničesar spremenit, pa pravi, da je možnost, da kakšnega razsvetliš, mah bul šit ta politika.. no jaz pa medtem oba otroka nahrant, s tem da teo je dobesedno povsod naenkrat in še pleza mi, da meni sapo jemlje v strahu, da se bo od kod skotalil, no pol sem hotla najprej živo stuširat, pa je teo lezel k stopnicam, pol sem dala kar oba v bano, pa medtem, ko sem živi zobe prala, sem pustila njemu tuš, kiga je valda obrnil tko, da je bilo vse mokro, vkljčno z mano, pol smo se nekako pravili spat, ko teo zaspi, pa pride moj in pokliče živo, ki je napol spala, k sebi, da mu da lupčka, sem čist znorela, ker jo je predramil. no skratka, seveda mamo vsi najraje na svetu svoje zakladke, ampak saj je čisto normalno, da rabiš kdaj malo za zadihat.  meni tudi ni vedno ljubo, ko me teo med dojenjem praska, poka in lasa. Pa mu kar odstranim rokico ali ga primem zanjo - mu ne dovolim, čeprav ga čljubim po mamastouser posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 22:51:15   
janja
IZVIRNO SPOROČILO: miska1

srečanje- midva z Martinom prideva, lohk ob 10-ih. Nekatere kot vem, so še doma Kasija, nova10ka, janja in se lohk vidimo.


Ja mi smo sicer doma, ampak se uvajamo v vrtec. Kasija tudi. Tako da ob 10h odpade. Mi smo v vrtcu že do kosila. Torej lahko prideva kvečjemu po 12. uri. A je Nova10ka že doma - a ni šla v Bruselj?

škorenjčki - se strinjam s suzanomai - premočljive maš lahko samo za okras. Naši bodo pozimi že hodili, tako da rabijo kake gojzarčke. Jaz imam za Urbana take z gumijastim rebrastim podplatom, da ne drsijo na snegu, noter so pa kosmatene (to je res za zimo). Najboljš je kaka varianta škorenjčkov goretex, da ne premočijo.

IZVIRNO SPOROČILO: pingi


Jaz pa že kar zdaj predlagam, da bi se Ljubljančanke in okolica dobivale PRVO SOBOTO V MESECU. Kraj načeloma Kolosej ali po dogovoru.



Pingi, o tem smo se pogovarjale tud zadnjič na srečanju. Men je OK. Samo mislim, da je tudi kakšna, ki ima delovne sobote, al pa glih takrat ne more. Potem je pa padel predlog, da bi bila prva sobota v mesecu redno srečanje, po potrebi pa bi se organiziralo srečanje še kako soboto (če bi bilo dovolj interesentk)!


kasija - jaz pa čist razumem tvojo reakcijo na dogajanje v vrtcu. Dejstvo je, da je elian praktično v kombinirani skupini. Ker je najmlajši in še ne hodi, pa bi lahko vzgojiteljice nanj malo bolj pazile. Res ni prijetno, da drugi otroci hodijo po njem. Ker otroci še nimajo tistega občutka sočutja do drugega. Zato morajo tu nastopiti vzgojiteljice. Pa če imajo toliko starejše otroke v skupini, zakaj ne bi mogla katera vzeti Eliana v naročje, ali pa se z njim zunaj sprehoditi. Tega ne razumem. Kaj nimajo ploščadi? Pri nas je čisto drugače. Urban je v skupini skoraj isto starih otrok. Trenutno jih je 6, od tega 2 hodita. Pa vzgojiteljica in varuška sproti odmikata igrače s katerimi bi tadva lahko "tepla" tiste manj mobilne. Pa ne mi govorit, da se morajo otroci navadit bit tepeni ali pohojeni (do tega pride zelo hitro). Če se da temu le malo izognit, zakaj potem vztrajat na liniji najmanjšega odpora. Mene take stvari ful pojezijo. Saj jaz imam tako situacijo doma. Na začetku sem morala ful paziti, da Andraž pri igri ni poškodoval Urbana. Pa če se je vozil s poganjalcem ali pa divjal naokoli. Ful je imel navado stopiti čez njega, pa se je Urban ravno v tistem trenutku obrnil in ga je Andraž pohodil. In naj pustim, da je tako? Ne, otroku je treba povedati, da se določenih stvari ne sme početi - ja sej se nihče ni rodil naučen.
Kasija dej se pogovori z vzgojiteljico, ker če so ostali otroci res že tako veliki in bolj samostojni, lahko nameni za začetek malo več pozornosti Elianu. Pa velik sreče ti želim. user posted image

poročilo iz vrtca - danes smo lepo popapali zajtrk, potem pa je bil sam tja do 10:30. Baje je bil ful priden, in me je bil zelo vesel, ko sem prišla.

teka - jaz sem ti tud nakazala za copatke. Sem napisala, da so za Urbana.

Zdej bom pa poslala, da me prej ne vrže ven.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu miska1)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 23:01:23   
jasna
Hojlauser posted image

Hvala Klaudia in živa za obveščanjeuser posted image . Nisem nič na tekočemuser posted image .

Oblačenje - po zaslugi žive (hvala tiuser posted image ) sem nabavila pajacka iz flisa in je odlična zadeva. Nataknem ga kar preko trenerke, obujem čevlje in že sva zunaj. Kapice še ni imela.

Evo ravno hočem kaj napšisati, pa me že user posted image  meče doluser posted image .

Aja Pandica, poglej za škorenjčke še na superge.si

Šibam...

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 23:03:43   
Alina_alin
Sanwebdra,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   in bom stiskala pesti jutri! Ti pa sledi  Vanili-jevim navodilom.
Pandica, šla bom nekje okrog 13.30- ker ob 14.30 pick up malčico.
Janja, fajn, da vam gre lepo uvajanje.


_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 23:07:22   
micla
Ojla punce...samo na hitrco, ker imam že na pol zaprte oči. Smo imeli pestro noč.....stalno se je zbujala in jokala in ječala. Zgleda, da jo je nekaj bolelo, sicer ne vem, ali spet zobek, al kaj drugega, glede na to, da ji danes teče z noska in kiha in šmrca vsevprek.   Upam, da ne bo hudega.   Ko greva ven jo ful pazim, da ni mrzla, samo rokice pa ona obvezno hoče držat na vozičku in itak da ima potem ful mrzle.  Ma nisem več pametna s tem vremenom.user posted image

sanwebdra....tudi jst sm danes prvi dan brezposelna. Mi že teži it tja na zavod izpolnjevat tisoč in en obrazec, ma vsaj me alo mdrži gor, ki mi pripada 3 mesce nadomestila.  Upam, da kej najdem do novga leta.  Tudi tebi srečno na razgovoru. user posted image

pandica.....sej bo...sej veš sama, da mine in spet pride in mine..... Če te kej tolaži, se jst tudi počutim, kot da sem sama. Sej sva skupej, ma njega itak ni nikoli med tednom doma pred 8-9. Problem pa je, ker je Elena nora na njega in dobiva že prou histerični napad, ko sem skozi samo jst in zvečer je najhujše, ko jo po kopanju oblačim. Ona se itak ne mara oblačit, ne plenice, ne pižame...nič. In če ji morem še nosek pucat s fiziološko, pol sem pa največji zmaj na svetu.  Danes je bil eden takih dnevov, ko je bila bogica že cel dan, najprej zato, ker je slabo spala ponoči, potem pa se ji je še čez dan prehlad poslabšal in sem mojga klicarla od 5 popldne, naj pride domov. Itak je prišel par minut pred 9. No medtem sem jo uštimala za spanje, ma je znorela že pri pucanju noska in neki zamahnila z roko, da ji je padla krema za sončenje naravnost na ustnico in jo preklala. Itak, da je jokala bogica za spustit dušo. Pol sem ji v dnevni na kavču oblačla pižamo in je spet znorela, da je celo bruhala.  Pol je pa tudi meni odprlo kaščo in sem jo samo nosila in tolažla in z drugo roko pritiskala na mobitelu štervilko od mojga. Itak da se mi ni javljal. Hvala bogu se je prikazal čez deset minut, tko da se je user posted image  vsaj malo pomirila.     Sej vem da me ima user posted image  rada, samo se zgleda tudi ona mene naštufa po cele dneve, skozi samo jst.   Moj model pa očitno tega ne razume, da si otrok želi bit tudi z njim vsaj eno urco na dan. On še vedno tupi tisto svojo veleumno, da majhen otrok itak rabi samo mamo in tatu šele po 3 letu starosti.   Mislim....ne vem, kje je to pobral.user posted image   Ne vem.....sem počasi naveličana, da skozi eno in isto ponavljam, sem ko strgana kaseta.   Danes sem mu rekla, da prekineva, ker je tako res nesmiselno.    Ne bom dovolila, da bo moj otrok zbegan.  Ker to, da vsakič, ko se stulim, potem par dni prihaja normalno domov in se ukvarj z njo, potem pa spet pozabi, prvič ko ga kak debil od prijatlov pokliče. Takrat pa z Eleno ne obstajava.    Ne vem no......ne da se mi več. 

Ma sej bo šla tudi ta luna mimo.

Zdej sem vam še jst zatežila. Se opravičujem.

Kar preskočte mojo litanijo.

Grem pod tuš, k sem ledena.

_____________________________

micla

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 23:07:47   
teka
Kasija, dobila nakazilo! vse ostale - bo najbrž jutri...
Pandica, pa kaj je zdaj to? ti pa zala sta glavni frajerki, pa starše maš v podporo (zamisli zdaj, da imaš mamo kot mehurčica user posted image - mehurčica, brez zamere!)...to je blo zdaj malo za hec malo pa zares...itak da maš kdaj dovolj, tudi jaz, valda...je čisto materinska pravica, da maš dost, a hkrati ne bi maleckih zamenjal za nič, res nič na svetu...samo spomni se, kako si srečna, ko ti kaj novega pokaže, se stisne k tebi...neprecenjlivo!!! ajd, uživajta user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 23:08:52   
teka
aja, mama06, res smo še enkrat naročile copatke, po hitrem postopku...je pa suzanamai od zdaj uradni zastopnik za te copatke v slo...

(odgovor članu teka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 23:12:17   
jasna
Pandica, user posted image  drži se. Ko se pa res preveč nabere, pa ni boljšega kot en konkreten jokuser posted image .

Sanwebdra, jutri greš po službouser posted image

Micla, tole je pa res za user posted image . Kaj, ko bi si ti vzela kak vikend fraj, pa ju pustiš sama doma?

Še mal firbcauser posted image . Mehurčica, kaj je s tvojo mamo?

Pa lep pozdrav vsaki posebejuser posted image

< Sporočilo je popravil jasna -- 16.9.2008 23:16:40 >

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 23:25:54   
Alina_alin
Micla-user posted image tudi zate velja: jutri je nov dan. Če ti je kaj v tolažbo: tudi meni pokne vsake tolk, zatežim mojemu, par dni boljše in ciklus se ponovi.


_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 23:30:06   
Alina_alin
jasna, kako pa vam zlaufa s tremi mladoletnimi šefi? me tu jamramo, ko imamo dva ali enega otročka, ti pa nikoli...user posted image Hitro, navodila...

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 23:31:27   
Pandica
Alina_alin  imaš zs user posted image

Ve pa ste tolko zdaj nakloftale medtem, ko sem Alini pisala zs, da vas grem zdaj prvo prebrat za nazaj, klepetulje user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 23:47:03   
jasna
Alina, to pa ni res, da nikol ne jamramuser posted image . Počakaj spomladi, ko bo user posted image  spet delal vse vikende, meni se bo pa user posted image  user posted image . Pa zjočem se tudi, ja. Ampak saj veš - mineuser posted image .

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 23:49:16   
Ulaa
Ja mi smo sicer doma, ampak se uvajamo v vrtec. Kasija tudi. Tako da ob 10h odpade. Mi smo v vrtcu že do kosila. Torej lahko prideva kvečjemu po 12. uri.


Ja mi se tudi uvajamo in bi bila ta ura super!

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Desetke007 part 5
17.9.2008 0:00:13   
Pandica
Kolikor sem zdaj prebrala sem ugotovila, da imamo itak vse iste probleme, tut ve, ki ste skupaj z svojimi user posted image
Večji delež delamo tako mamice same, to mi je jasno, samo jaz pa še posledično dobim zraven "gratis" user posted image user posted image kup drugih problemov, ker pač nisma skupaj z Zalinim atijem. No, pa nima veze, nebom vas več morila, ju3 je nov dan in bo boljše user posted image user posted image
Aja, pa iskrena hvala vsem za lepe besede in misli user posted image  


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Ulaa)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Desetke007 part 5
17.9.2008 0:04:42   
Pandica
Zdaj sem komaj vidla kak mi je uspelo zg. post poslat točno ob polnoči user posted image  user posted image  user posted image

To, če bi hotla, ko mi nebi ratalo user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Desetke007 part 5
17.9.2008 0:19:34   
Alina_alin
Pandica, nočka!

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...
Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?