|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noemi
16.9.2008 21:46:43   
Anonimen
Od kod ti pa ta asociacija?


Od enega soka, men se zdi, da je bil Naomi, korenckov user posted image .
Saj mogoce tudi ni bil...samo tako ga imam v spominu.

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Noemi
16.9.2008 22:52:48   
Pandica
ni mi všeč

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu melodi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Noemi
17.9.2008 10:20:54   
helloKitty
Mi ni preveč všeč.

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Noemi
17.9.2008 10:23:22   
mišk
Noemi mi ni všeč, mi je pa zelo všeč Naomi.

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Noemi
17.9.2008 10:36:41   
African queen
Meni je ime full všeč.Je pa to španska verzija imena Naomi...

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Noemi
17.9.2008 12:07:04   
Calena
Tudi meni je ime Noemi zelo všečuser posted image user posted image user posted image , kot tudi pomen imena (lepa, nežna http://www.babynames.com/name/Noemi); je pa oblika imena Naomi.


(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Noemi
17.9.2008 15:10:37   
Pobalami
vredu je, eksotično se sliši.

Ali je široki ali ozki e?

(odgovor članu Calena)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Noemi
17.9.2008 15:53:44   
byanca
zelo lepo ime, moj favorituser posted image

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Noemi
17.9.2008 15:55:14   
Naja31
Sploh mi ni všeč.
Lahko je tud fantek.

(odgovor članu byanca)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Noemi
17.9.2008 21:05:06   
Anonimen
Meni ni všeč.

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Noemi
18.9.2008 10:06:04   
~Biba~
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri
Zanimivo ime...Če ti je všeč in če vidiš svojega otroka s tem imenom, se ne obračaj na mnenja drugih....


user posted image

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Noemi
18.9.2008 16:15:13   
Inigo
meni je všeč. je pa res, da mogoče ne spada najbolj v naše slovensko okolje... 

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Noemi
19.9.2008 17:25:49   
bebbe
Zelo lepo ime. 

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Noemi
19.9.2008 21:39:48   
*kinnie*
ni mi všečuser posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Noemi
24.9.2008 8:01:08   
Anonimen
Poznam osebo,ki že 48 let živi z imenom Noemi,pa minitiza sekundo ni prišlo na misel,da mi ni všeč ali,da je čudno.Nihče se nikoli delal norca z njenim imenom ali ga opravljal,da je čudno.Menda smo bili takrat drugačni,naši starši so nas učili,da se ne sme norčevat ali odklanjat vse kar se ti zdi drugačno,se pravi toleriat in sprejemat vse.

(odgovor članu *kinnie*)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Noemi
13.11.2008 22:11:03   
Nončika
ojej, šele zdaj sem opazila to temo.

No, no Mič II, skuliraj se. korenje? kakšno korenje. moja hčerka nosi to ime in njeno ime nima nobene veze z korenjem. ime je znano tudi v Bibliji in ne kot kaka postranska osebica, ampak kot pomembna osebica. malo preveri kaj mlatiš!!!! ime samo je hebrejskega izvora in pomeni čudovito. je pa madžarska različica imena Naomi.

v Nemčiji, Franciji in na Madžarskem je to ime dokaj pogosto. pri nas pač ni. zamislite si malo milo deklico, ki si na gugalnici prepeva. to je Noemi, moja hčerkica.

Melodi, 1A ime. če komu ni všeč pač ni. naju marsikdo pohvali, da ma hčerka čudovito ime. saj je tudi izvor imena pomeni čudoviti.



_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Noemi
14.11.2008 0:11:29   
muki1
Meni se pa zdi...no, ampak jaz nimam ful znanja iz Antike, tak da se mi lahko oprosti user posted image ....kot da so se starši zmotili. Če slišim ime Noemi, se mi zdi, da so hoteli dati Naomi, kar je butasto do konca.... pa jim je malo pokliznulo, v bistvu, kot da babica, ki zapiše ime ni dobro slišala....... ali kdo to dela user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Noemi
14.11.2008 8:53:53   
Blueeyes
meni tudi ni všeč user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Noemi
14.11.2008 9:03:03   
Nončika
Muki1, Blueeyes, ne ne starši se nismo zmotili. če vama ni všeč pač ni. kaj pol? saj ni obveza. le kaj bi bilo, če bi se nam dopadla ista imena? user posted image user posted image user posted image  za naš konec to ni čudno ime.

vsak ma pravico, da sam izbere ime za svojega otroka. ti jo maš, pa jaz jo mam tudi. Muki1, kaj pa če se meni ne vidi ime tvojoga deteta? ja in? sigurno ne bi rekla, da si se zmotila. pač tak je in je tvoje dete.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Noemi
14.11.2008 9:35:38   
Blueeyes
*csaje* - jaz nisem rekla da so se starši zmotili... user posted image  jz sem samo povedala, da meni osebno ni všeč ime, ker ni glih vsakdanje, se ga le redko sliši. ne dopade se mi, ker ni slovenski. ne rečm da more biti zdej janez, joško, štefan,.. ampak... sej je vseeno. vsak ima res svoj okus - ŠE HVALA BOGU, drugače bi bila samo ista imena po svetu.. hvala bogu za različnost...  

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Noemi
14.11.2008 18:04:15   
Nončika
Blueeyes, sem te dala pod isto kot Muki1. ja maš prav, totalna sreča, da nismo vsi enaki. maš prav.

kot sem rekla, to za naš okoliš ni tako čudno. ni pogosto ime, a pri nas se ogromno imen končuje na i. tudi moje. user posted image user posted image

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Noemi
14.11.2008 22:42:01   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: *csaje*
Muki1, kaj pa če se meni ne vidi ime tvojoga deteta? ja in? sigurno ne bi rekla, da si se zmotila. pač tak je in je tvoje dete.


Če ti je všeč ali pa ne, pa mi dol visi. Meni je. Sicer pa, vsak ima pravico do svojega mnenja, ne rabiš tako srborito zagovarjati Noemi. OK, če je tebi kul, meni pač ni. A se naj obesim?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Noemi
14.11.2008 22:47:52   
Anonimen
No, no Mič II, skuliraj se. korenje?


Sem kul, hvala user posted image . Ja, dobim asociacijo na korenje in kaj pol? To ne pove nic o imenu, samo o moji asociaciji. Glede na to, da vprasanje ni bilo precizirano, sem tako tudi odgovorila.

(odgovor članu Nončika)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Noemi
15.11.2008 0:51:07   
rija
Noemi je ena moja madžarska znanka......vendar mi ime ni všeč.


je pa res, da ga madžari povsem drugače izgovorijo...

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Noemi
15.11.2008 12:22:12   
Nončika
Če ti je všeč ali pa ne, pa mi dol visi. Meni je. Sicer pa, vsak ima pravico do svojega mnenja, ne rabiš tako srborito zagovarjati Noemi. OK, če je tebi kul, meni pač ni. A se naj obesim?


če pač kdo napada, je pač naloga tistega, ki se ni zmotil, da se zagovarja. in seveda pojasni tistemu, da je rahlo v zmoti. če ti ne poznaš imena, pač ne pomeni, da se je kdo drugi zmotil. user posted image

ne rabiš se obesit, sicer pa meni dol visi, če tebi paše ali nej. boli me đoko. moje dete se pač tak imenuje, pa če tebi paše eli nej. zagovarjala bom pa svoje dete in njeno ime ne pa tvoje dete in ime tvojega deteta. mislim, da bi ti na mojem mestu storila isto, ali pa bi se še nazadnje kje užalila.  sploh pa mi je žal,da sem povedala svoje mnenje o tem imenu. očitno slabo prenašaš, če kdo ni enakega mnenja kot ti.

Rija, maš prav izgovorajajo drugače in tudi mi izgovarjamo na enak način. razen da mi ne uporabljamo preglasa. ni Noémi ampak poenostavljeno Noemi.


_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?