|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 14 ur spanja
18.9.2008 22:31:23   
lelaval
Naj se jaz pohvalim, da imam doma 3 zaspance (+user posted image ).
Šolarja (10 in 11 let) spita ponoči po 10 ur (za vikend tudi dlje - hči po 14 ur, pa bi čez dan tudi najraje skozi spala ali pa vsaj poležavala).
Najmlajša (3 letnica) pa ponoči spi 10 - 12 ur, ob vikendih doma popoldne še po 3-4 ure (v vrtcu pa nekje 2 uri - je pa potem celo popoldne bolj ali manj lena ali sitna in dostikrat poležava).
Sta tudi večja imela isti ritem spanja, kot najmlajša. In vsi 3 so spali že od začetka celo noč user posted image . Midva pravima, da sploh ne poznava tega, da otoroci ne spijo user posted image .

Tako, da bodi vesela, da otrok toliko spi.



_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: 14 ur spanja
18.9.2008 22:34:25   
kaya2007
Ti kar sebe poslusaj.


res je. nas so npr, zaradi kao premalo kil, hoteli poslati na tisoč preiskav. pa ne naš pediater, nekateri drugi. ena od njih nam je rekla, da je s tamalo itak vse narobe, krivi smo pa mi, ker delamo vse narobe (da bruha zaradi virusa, pa ni znala ugotoviti). in potem se sekiraš in sekiraš (sekirali smo se že prej ne vem kolikokrat, ko se je našel kdo s kakšno izmišljeno diagnozo, od rahitisa do ne vem česa) in skačeš naokoli od zdravnika do zdravnika..in vsak ima svojo teorijo. dokler ne naletiš na enega normalnega, ali pa se sam odločiš, da je dovolj. tudi tisti, ki so dali vse preiskave čez, niso kaj več izvedeli-večinoma je tako.
če imate pediatra, ki išče težave tam kjer jih ni, bi ga jaz definitivno zamenjala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: 14 ur spanja
18.9.2008 22:35:34   
kaya2007
Naj se jaz pohvalim, da imam doma 3 zaspance (+ ).


no, hvala bogu, da tudi to obstaja! jaz si sploh ne upam imeti še enega, ker se mi zdi, da 2x ne bom imela te sreče!

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: 14 ur spanja
19.9.2008 8:12:33   
KT
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

Naj se jaz pohvalim, da imam doma 3 zaspance (+ ).


no, hvala bogu, da tudi to obstaja! jaz si sploh ne upam imeti še enega, ker se mi zdi, da 2x ne bom imela te sreče!


Jaz tudi vseskozi govorim, da sem zaključila kariero, ker sem prepričana, da bo v drugo drugačna metla pela.  

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 14 ur spanja
20.9.2008 9:54:23   
ZARA
Moja pupa je tudi prava zaspanka. Že od dojenčka. Pri 5 tednih je prespala noč in od takrat spi po 12-13 ur na noč. Rekord je imela nekaj čez 15 ur, se ne spomnim več točno... sicer je pa kot dojenček spala tudi po 20 ur na dan, zvečer je hodila ob 18 uri spat in vlekla do 7-8 zjutraj... pravi dolgčas, ampak, zdaj je vse nadoknadila.

lpZuser posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?