|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 12:39:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Ampak smo pa talenti. Z umivanja riti smo prišle do peglanja zoknov. user posted image



Veš pa kaj mene zanima. Recimo greš na veliko potrebo in se greš umit. Se umivaš z roko? Ali z rokavičko? Če se umivaš z roko , si potem še posebej roko, ki je umivala rit umiješ? Resno sprašujem,


Mene pa zanima predvsem to, kako se naštimate tam gor na bide. A to si curek usmeriš v rit? Ali si pljuskaš z brisačko v rit? Kaj? Kaj? Kako? Prosim za odgovor.

Hvala, lukrecija
Brisačka pomagalka.user posted image user posted image  Te še nimamo.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 12:41:27   
Volga
Neeeeeeeee, po moje je prav zato ta brisačka rokavičarka, da si jo natakneš na roko in potem z njo umiješ anus. Ker v nasprotenm primeru bi to lahko bila čisto navadna brisačka in ne rokavičarka. Tako jaz logično razmišljam.

Pa daj, naja17, povej nam, da ne bomo ugibale. Prosim.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 12:42:40   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

IZVIRNO SPOROČILO: higuys



Veš pa kaj mene zanima. Recimo greš na veliko potrebo in se greš umit. Se umivaš z roko? Ali z rokavičko? Če se umivaš z roko , si potem še posebej roko, ki je umivala rit umiješ? Resno sprašujem,



user posted image user posted image user posted image





Aha, se strinjam . Res so mal čudne umivalke ritosralke.


Ne, ne, to moje zavijanje si narobe zastopla, ker jaz sem tista umivalka ritosralka in so mi ta vprašanja pač user posted image .... Še na temi od gat smo se to začele "zgovarjat"...

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 12:46:54   
higuys
Ne, ne, to moje zavijanje si narobe zastopla, ker jaz sem tista umivalka ritosralka in so mi ta vprašanja pač .... Še na temi od gat smo se to začele "zgovarjat



evo, spet sem ga usrala.

No daj , odgovori nam prosim.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 12:50:01   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Zdaj pa vprašanje za tiste, ki si po kakanju operete ritke.

A uporabite večkrat isto brisačo ali vsakič vzamente drugo, čisto? user posted image


Uno za obraz najbrž. user posted image


Ne uno za goste.........user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 12:50:21   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Neeeeeeeee, po moje je prav zato ta brisačka rokavičarka, da si jo natakneš na roko in potem z njo umiješ anus. Ker v nasprotenm primeru bi to lahko bila čisto navadna brisačka in ne rokavičarka. Tako jaz logično razmišljam.

Pa daj, naja17, povej nam, da ne bomo ugibale. Prosim.


Bravo Volga user posted image ... Pa naj vam bo, ker mi je tole res že user posted image ...
Torej...Na veliko potrebo grem obvezno doma -LINK:http://www.ringaraja.net/forum/m_2978353/mpage_1/key_/tm.htm#2978557. Ko opravim, najprej pol role papirja porabim, pol se naguzim na kadičko, si curek v rit našopam, nato zmočim brisačko-ritorokavičko in si rit zdrgnem, še enX zmočim in se obrišem z suho brisačko ritorokavičko in ne boste verjele, ampak po vsem tem, si umijem tud roke.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 12:54:13   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Neeeeeeeee, po moje je prav zato ta brisačka rokavičarka, da si jo natakneš na roko in potem z njo umiješ anus. Ker v nasprotenm primeru bi to lahko bila čisto navadna brisačka in ne rokavičarka. Tako jaz logično razmišljam.

Pa daj, naja17, povej nam, da ne bomo ugibale. Prosim.


Bravo Volga user posted image ... Pa naj vam bo, ker mi je tole res že user posted image ...
Torej...Na veliko potrebo grem obvezno doma -LINK:http://www.ringaraja.net/forum/m_2978353/mpage_1/key_/tm.htm#2978557. Ko opravim, najprej pol role papirja porabim, pol se naguzim na kadičko, si curek v rit našopam, nato zmočim brisačko-ritorokavičko in si rit zdrgnem, še enX zmočim in se obrišem z suho brisačko ritorokavičko in ne boste verjele, ampak po vsem tem, si umijem tud roke.


čaki, čaki, čaki....a potem ti pri enem pranju riti porabiš dve brisački rokavičarki? To pa potem popolnoma spremeni analizo. Daj, take stvari je zdaj pa res treba razčistit. Je še kaj takega, kar bi morale vedeti za analizo?

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 12:59:08   
abc100
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Neeeeeeeee, po moje je prav zato ta brisačka rokavičarka, da si jo natakneš na roko in potem z njo umiješ anus. Ker v nasprotenm primeru bi to lahko bila čisto navadna brisačka in ne rokavičarka. Tako jaz logično razmišljam.

Pa daj, naja17, povej nam, da ne bomo ugibale. Prosim.


Bravo Volga user posted image ... Pa naj vam bo, ker mi je tole res že user posted image ...
Torej...Na veliko potrebo grem obvezno doma -LINK:http://www.ringaraja.net/forum/m_2978353/mpage_1/key_/tm.htm#2978557. Ko opravim, najprej pol role papirja porabim, pol se naguzim na kadičko, si curek v rit našopam, nato zmočim brisačko-ritorokavičko in si rit zdrgnem, še enX zmočim in se obrišem z suho brisačko ritorokavičko in ne boste verjele, ampak po vsem tem, si umijem tud roke.


čaki, čaki, čaki....a potem ti pri enem pranju riti porabiš dve brisački rokavičarki? To pa potem popolnoma spremeni analizo. Daj, take stvari je zdaj pa res treba razčistit. Je še kaj takega, kar bi morale vedeti za analizo?


Jest se ne grem več. Mene že trebuh boli, ko vas samo berem. Poleg 2 brisačk za anus, porabi še eno za roke brisat.


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 12:59:23   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Neeeeeeeee, po moje je prav zato ta brisačka rokavičarka, da si jo natakneš na roko in potem z njo umiješ anus. Ker v nasprotenm primeru bi to lahko bila čisto navadna brisačka in ne rokavičarka. Tako jaz logično razmišljam.

Pa daj, naja17, povej nam, da ne bomo ugibale. Prosim.


Bravo Volga user posted image ... Pa naj vam bo, ker mi je tole res že user posted image ...
Torej...Na veliko potrebo grem obvezno doma -LINK:http://www.ringaraja.net/forum/m_2978353/mpage_1/key_/tm.htm#2978557. Ko opravim, najprej pol role papirja porabim, pol se naguzim na kadičko, si curek v rit našopam, nato zmočim brisačko-ritorokavičko in si rit zdrgnem, še enX zmočim in se obrišem z suho brisačko ritorokavičko in ne boste verjele, ampak po vsem tem, si umijem tud roke.


čaki, čaki, čaki....a potem ti pri enem pranju riti porabiš dve brisački rokavičarki? To pa potem popolnoma spremeni analizo. Daj, take stvari je zdaj pa res treba razčistit. Je še kaj takega, kar bi morale vedeti za analizo?



volga, pa ti si nepismena. Dve brisački za rit + eno za roke.
+ pol role toaletnega papirja.


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   [Brisano sporočilo]
19.9.2008 13:00:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu abc100)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 13:04:11   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: abc100


Jest se ne grem več. Mene že trebuh boli, ko vas samo berem.  Sej jest tud crkavam že dva dni...
Poleg 2 brisačk za anus, porabi še eno za roke brisat. Sej ta za roke, ta velka, une so male, ne gre kuj v pranje - 1-2 x na teden.


(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 13:07:02   
Volga
O, mater, pa res. user posted image  Dve za rit, pa ena za roke. Dve za rit pa ena za roke. Dve za rit pa ena za roke. Dve za rit pa ena za roke. Dve za rit pa ena za roke. Dve za rit pa ena za roke. Dve za rit pa ena za roke. Dve za rit pa ena za roke. Dve za rit pa ena za roke. Dve za rit pa ena za roke. Dve za rit pa ena za roke. O, mater, mater, mater user posted image user posted image user posted image

Se mi zdi, da se spreminjam v  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Šiiiiiiiiiiiit, niso barvno usklajene user posted image user posted image user posted image  


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 13:13:01   
Freycha
aaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ne morem verjeti, kaj beremuser posted image user posted image user posted image user posted image

pa saj ste že čisto prtegnjeniuser posted image user posted image user posted image

kaj pa, če te v službi srat prime? držiš do doma? Če mene vprašaš, je slabše za zdravje in telo, če držiš drek do doma, kot pa da se poserješ v službi, pa si pač ne obrišeš riti do sterilnega.....

pa še eno vprašanje: kaj brisačke rokavičarke potem perete z ostalim perilom, al se perejo posebej? Perete na 95°C? A potem to brisačko tudi zlikate??


(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 13:18:32   
Anonimen
Jaz sem pa gledala na discoverju....da k kakaš, leti kakec(oz. molekule kakcauser posted image ) pet metrov deleč. Tako da tiste k mate školjko v kopalnici, pa ščetke za zobe zunaj.....si z drekcem umivate zobeuser posted image

Edina rešitev sekret prestavt, ščetke dat v omaro, al pa tolko rit met da celo luknjo na školki pokrijeuser posted image

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 13:21:49   
Freycha
no, kar se tega tiče, sem gledala, kako daleč leti, če potegneš vodo preden spustiš pokrov školjke.... v parih dneh imaš celo kopalnico kontaminirano user posted image  ti samo še deratizacija pomagauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 13:23:28   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

no, kar se tega tiče, sem gledala, kako daleč leti, če potegneš vodo preden spustiš pokrov školjke.... v parih dneh imaš celo kopalnico kontaminirano user posted image  ti samo še deratizacija pomagauser posted image user posted image user posted image


Jeb.emumater..a res al kaj? Daj, freša, potem lepo opiši, kakšen bi bil pravilni postopek sranja, da ne pridejo atomi blata do zobnih krtačk? Ker jaz imam oboje v kopalnici, skret in krtačke. kaj so rekli  na Diskoveriju?

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 13:25:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

no, kar se tega tiče, sem gledala, kako daleč leti, če potegneš vodo preden spustiš pokrov školjke.... v parih dneh imaš celo kopalnico kontaminirano user posted image  ti samo še deratizacija pomagauser posted image user posted image user posted image


Jeb.emumater..a res al kaj? Daj, freša, potem lepo opiši, kakšen bi bil pravilni postopek sranja, da ne pridejo atomi blata do zobnih krtačk? Ker jaz imam oboje v kopalnici, skret in krtačke. kaj so rekli  na Diskoveriju?


Rit tako namontiraj da ne bo moglo nič ven letet. Če ne gre en mesec živi od pic pa bo šlo.
Pokrij pokrov k vodo potegneš.
Pa krtačko v šnops pomoč preden si zobe umiješ.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 13:26:37   
Anonimen
Torej je praktično vseeno, če si z zobno krtačko najprej očedim anus, potem pa še umijem zobe? Ni treba tolk na higieno pazit, če prav razumem, je itak cela kopalnica v dreku? user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 13:27:51   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

no, kar se tega tiče, sem gledala, kako daleč leti, če potegneš vodo preden spustiš pokrov školjke.... v parih dneh imaš celo kopalnico kontaminirano user posted image  ti samo še deratizacija pomagauser posted image user posted image user posted image


Jeb.emumater..a res al kaj? Daj, freša, potem lepo opiši, kakšen bi bil pravilni postopek sranja, da ne pridejo atomi blata do zobnih krtačk? Ker jaz imam oboje v kopalnici, skret in krtačke. kaj so rekli  na Diskoveriju?


Rit tako namontiraj da ne bo moglo nič ven letet. Če ne gre en mesec živi od pic pa bo šlo.
Pokrij pokrov k vodo potegneš.
Pa krtačko v šnops pomoč preden si zobe umiješ.


ne, ne, tako ne bo šlo. Kdaj pa naj potem školjo okrtačim, da spravim vse blato naprej? Ker školjko je trweba, ko potegneš vodo, pokrtačit, da je čista. A ve tega ne strorite? Kdaj in kako pa potem uporabite krtačo? Če sploh jo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 13:28:40   
Freycha
1. FreJČa

2. Bistveno je, da najprej pokriješ pokrov školjke, potem pa potegneš vodo..... Ščetko pa spraviš nekam, da bakterije/prah/atomi ne pride do krtačke..... sicer pa je boljše, da se v to temo ne poglabljamo preveč, ker te itak lahko samo kap sune, kolko baucov muva okoli nas in po nas user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 13:29:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Torej je praktično vseeno, če si z zobno krtačko najprej očedim anus, potem pa še umijem zobe? Ni treba tolk na higieno pazit, če prav razumem, je itak cela kopalnica v dreku? user posted image


Ja če nimaš ravno soft krtačke ti to ne priporočamuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 13:30:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Torej je praktično vseeno, če si z zobno krtačko najprej očedim anus, potem pa še umijem zobe? Ni treba tolk na higieno pazit, če prav razumem, je itak cela kopalnica v dreku? user posted image


Ja če nimaš ravno soft krtačke ti to ne priporočamuser posted image


Ne, mam električno. Uporabljam tudi kot vibrator. Pomojem da bo šlo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 13:30:23   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Torej je praktično vseeno, če si z zobno krtačko najprej očedim anus, potem pa še umijem zobe? Ni treba tolk na higieno pazit, če prav razumem, je itak cela kopalnica v dreku? user posted image


Ja.

Je čist vseeno, če zamenjaš pet al pa nobene brisače na dan, obkroženi smo z drekom, blatom, pršicami, bakterijami, glivicami...pol sploh BV da se še kdaj umijem in osnažim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 13:30:57   
Freycha
volga dobro vprašanje......... na diskoverju je bilo narejen test za kao eno zabavo, kjer je folk hodil lulat in ni pokril pokrov školjke in kako je po eni taki zabavi kopalnica umazana.....


(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 13:31:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Torej je praktično vseeno, če si z zobno krtačko najprej očedim anus, potem pa še umijem zobe? Ni treba tolk na higieno pazit, če prav razumem, je itak cela kopalnica v dreku? user posted image


Ja če nimaš ravno soft krtačke ti to ne priporočamuser posted image


Ne, mam električno. Uporabljam tudi kot vibrator. Pomojem da bo šlo.


Pol si ti bejba z najčistejšo frčafelo na RRjuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?