|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 13:32:10   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.


Ne, mam električno. Uporabljam tudi kot vibrator. Pomojem da bo šlo.


viš, na to pa nisem pomislila..... pa še na elektriko se polni, jaz pa stalno piz.dim, da mi v vibratorju non stop crkujejo baterije user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 13:32:14   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

volga dobro vprašanje......... na diskoverju je bilo narejen test za kao eno zabavo, kjer je folk hodil lulat in ni pokril pokrov školjke in kako je po eni taki zabavi kopalnica umazana.....




ja, saj verjamam, da je bila, FrejČa, samo dobro bi bilo nekam umestiti tole skret krtačo. Ker drugače je BV, da jo sploh imamo. Mislim, kako pol spuct, kar ostane ne školjki, če ne medtem, ko teče voda?

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 13:35:43   
Freycha
najbolj higienično bi bilo po vsaki uporabi WC-ja dezinficirati WC....... user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 13:35:53   
Volga
Aha, sem našla neko navodilo na netu, samo kje naj pa mačko dobim user posted image

Navodila za čiščenje WC školjke
objavljeno dne: 18.6.2008 ob 6:47
1. Dvignite pokrov od školjke in vlijte pol skodelice šampona za živali.

2. Vzemite mačko/a v naročje in jo/ga božajte, medtem, ko se počasi premikate proti kopalnici.

3. V primernem trenutku vrzite mačko/a v školjko in zaprite pokrov. Po potrebi stopite na pokrov od školjke.

4. Mačka/ek bo sedaj samodejno začel/a s čistilnim postopkom in ustvaril/a primerno količino pene. Naj vas glasovi iz školjke ne zmedejo  -  mačka/ek uživa.

5. Sedaj večkrat potegnite vodo, da sprožite "Power-Wash" postopek, kateri bo sledilo splakovanje.

6. V kolikor stojite na pokrovu od školjke, poprosite nekoga, da odpre vhodna vrata. Prepričajte se, da se med školjko in vhodnimi vrati ne nahajajo osebe.

7. Odprite hitro in iz varne razdalje pokrov od školjke. Zaradi izredne hitrosti se kožuh mačke/a hitro osuši.

8. Školjka in mačka/ek sta higienično čista!


To sporočilo je sponzoriralo Društvo za zaščito WC račk!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 13:38:48   
Freycha
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Volga hvala, ker si mi polepšala dan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   [Brisano sporočilo]
19.9.2008 13:39:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 13:43:02   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Aha, sem našla neko navodilo na netu, samo kje naj pa mačko dobim user posted image

Navodila za čiščenje WC školjke
objavljeno dne: 18.6.2008 ob 6:47
1. Dvignite pokrov od školjke in vlijte pol skodelice šampona za živali.

2. Vzemite mačko/a v naročje in jo/ga božajte, medtem, ko se počasi premikate proti kopalnici.

3. V primernem trenutku vrzite mačko/a v školjko in zaprite pokrov. Po potrebi stopite na pokrov od školjke.

4. Mačka/ek bo sedaj samodejno začel/a s čistilnim postopkom in ustvaril/a primerno količino pene. Naj vas glasovi iz školjke ne zmedejo  -  mačka/ek uživa.

5. Sedaj večkrat potegnite vodo, da sprožite "Power-Wash" postopek, kateri bo sledilo splakovanje.

6. V kolikor stojite na pokrovu od školjke, poprosite nekoga, da odpre vhodna vrata. Prepričajte se, da se med školjko in vhodnimi vrati ne nahajajo osebe.

7. Odprite hitro in iz varne razdalje pokrov od školjke. Zaradi izredne hitrosti se kožuh mačke/a hitro osuši.

8. Školjka in mačka/ek sta higienično čista!


To sporočilo je sponzoriralo Društvo za zaščito WC račk!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa ti si nora... Ej, sam nej mi kdo poskusi pokvarit današnji dan, ker se že dolgo nisem tolk nasmejala...d best res....

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 13:44:27   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Aha, sem našla neko navodilo na netu, samo kje naj pa mačko dobim user posted image

Navodila za čiščenje WC školjke
objavljeno dne: 18.6.2008 ob 6:47
1. Dvignite pokrov od školjke in vlijte pol skodelice šampona za živali.

2. Vzemite mačko/a v naročje in jo/ga božajte, medtem, ko se počasi premikate proti kopalnici.

3. V primernem trenutku vrzite mačko/a v školjko in zaprite pokrov. Po potrebi stopite na pokrov od školjke.

4. Mačka/ek bo sedaj samodejno začel/a s čistilnim postopkom in ustvaril/a primerno količino pene. Naj vas glasovi iz školjke ne zmedejo  -  mačka/ek uživa.

5. Sedaj večkrat potegnite vodo, da sprožite "Power-Wash" postopek, kateri bo sledilo splakovanje.

6. V kolikor stojite na pokrovu od školjke, poprosite nekoga, da odpre vhodna vrata. Prepričajte se, da se med školjko in vhodnimi vrati ne nahajajo osebe.

7. Odprite hitro in iz varne razdalje pokrov od školjke. Zaradi izredne hitrosti se kožuh mačke/a hitro osuši.

8. Školjka in mačka/ek sta higienično čista!


To sporočilo je sponzoriralo Društvo za zaščito WC račk!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa ti si nora... Ej, sam nej mi kdo poskusi pokvarit današnji dan, ker se že dolgo nisem tolk nasmejala...d best res....


malo smo si te privoščile, a ne, pa nič zato, a ne? Lepo prosim, reci, da nič zato. A ne? user posted image

kaj je že una iz topshopa, ki tvizija prodaja? A ne? Milenca al kaj?

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 13:51:18   
lewinsky
Ženske danes vam ga pa trga 500 na uro.
Ena tema je boljš od druge!
No saj fajn, da se lahko človek mal nasmeje! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Pa lep vikend vsem!

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 13:55:19   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Volga



malo smo si te privoščile, a ne, pa nič zato, a ne? Lepo prosim, reci, da nič zato. A ne? user posted image

kaj je že una iz topshopa, ki tvizija prodaja? A ne? Milenca al kaj?


Ma ni panike, samo da se smeje, sem že tam pri gatah napisala... Sej sem rekla, jest pač z čisto ritjo okrog hodim in se smejem, nekatere pa z ... ups, da me nav spet kdo napadel, k eni so ful občutljivi....

Ka pa ma Milenca z manouser posted image  Lepo te prosim, k jo vidt ne morem, ko začne z unim "ja, pa niso tko trde veste..." Sej, to je una zadeva za kocine, a neuser posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 13:56:34   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

IZVIRNO SPOROČILO: Volga



malo smo si te privoščile, a ne, pa nič zato, a ne? Lepo prosim, reci, da nič zato. A ne? user posted image

kaj je že una iz topshopa, ki tvizija prodaja? A ne? Milenca al kaj?


Ma ni panike, samo da se smeje, sem že tam pri gatah napisala... Sej sem rekla, jest pač z čisto ritjo okrog hodim in se smejem, nekatere pa z ... ups, da me nav spet kdo napadel, k eni so ful občutljivi....

Ka pa ma Milenca z manouser posted image  Lepo te prosim, k jo vidt ne morem, ko začne z unim "ja, pa niso tko trde veste..." Sej, to je una zadeva za kocine, a neuser posted image


Ja ne, nič nima s tabo, razen, če ti brada ne raste, a ne. Drgač sem se je pa kar tako spomnila, ker sem danes že parkrat uporabila "a ne", samo zato, a ne.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 13:57:38   
Blueberry
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

Uf, kakšne teme. Jst sam obrišem in basta.


Me pa še nekaj zanima. Predvsem kako to naredijo, kako bi se izrazla, te brisačkarce. Ali po sexu takoj laufate pod tuš, da umijete vso "umazanijo" dol s sebe?


Ne, fu.k brisačko imajo pri sebi za prvo silo, da se obrišejo. Seveda je ta popolnoma sveža. Potem pa gredo pod tuš, kjer uporabijo novo, svežo, dišečo brisačko, eno za genitalije in eno za ostale dele telesa, ki ju po brisanju obesijo, da se posušita in potem ju vržejo v koš za perilo. V primeru, da umijejo še lase, seveda uporabijo tretjo brisačko, ki jo prav tako obesijo in posušijo in potem odvržejo v koš za perilo. Brez pregrade za belo in pisano perilo. Če jih potem pritisne na veliko potebo, pa uporabijo še brisačko rokavičarko in jo seveda (tega pa ne vem točno, ali je malo poblatena ali ne) prav tako obesijo, da se obsuši, odpade, kar je za odpast in jo potem vržejo v koš za perilo. V pregrado za pisano perilo.

Tako v enem večeru uporabijo: eno fu.k brisačko, eno za genitalije, eno za ostale dele telesa, eno brisačko rokavičarko za rito in eno za lase. to je skupaj 4 brisače+ rokavičarka. Če upoštevamo, da podobno stori partner, dobimo 8 brisačk + dve rokavičarki, kar pa je že konkretno za en pralni stroj.


OMG. Ta pa raztura.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

¤ Nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo biti še hujše. ¤

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 13:58:51   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

IZVIRNO SPOROČILO: Volga



malo smo si te privoščile, a ne, pa nič zato, a ne? Lepo prosim, reci, da nič zato. A ne? user posted image

kaj je že una iz topshopa, ki tvizija prodaja? A ne? Milenca al kaj?


Ma ni panike, samo da se smeje, sem že tam pri gatah napisala... Sej sem rekla, jest pač z čisto ritjo okrog hodim in se smejem, nekatere pa z ... ups, da me nav spet kdo napadel, k eni so ful občutljivi....

Ka pa ma Milenca z manouser posted image  Lepo te prosim, k jo vidt ne morem, ko začne z unim "ja, pa niso tko trde veste..." Sej, to je una zadeva za kocine, a neuser posted image


Ja ne, nič nima s tabo, razen, če ti brada ne raste, a ne. A pa ja de, še tega se mi manjka...
Drgač sem se je pa kar tako spomnila, ker sem danes že parkrat uporabila "a ne", samo zato, a ne.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 14:00:36   
Volga
Uf, zdaj vem, kaj bi lahko danes vplivalo na mojo blesavost. Včeraj sem se v hosti tako v eno vejo prbila, da imam krasto na glavi. Res, taka grda praska je, morda je pa res o tega, a ne. Kaj čem zdaj.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 14:07:52   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 14:10:11   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Torej je praktično vseeno, če si z zobno krtačko najprej očedim anus, potem pa še umijem zobe? Ni treba tolk na higieno pazit, če prav razumem, je itak cela kopalnica v dreku? user posted image


Ja če nimaš ravno soft krtačke ti to ne priporočamuser posted image


Ne, mam električno. Uporabljam tudi kot vibrator. Pomojem da bo šlo.


O 3 v 1. A je kakšna spešl, ali čist ordinari?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 14:15:06   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Aha, sem našla neko navodilo na netu, samo kje naj pa mačko dobim user posted image

Navodila za čiščenje WC školjke
objavljeno dne: 18.6.2008 ob 6:47
1. Dvignite pokrov od školjke in vlijte pol skodelice šampona za živali.

2. Vzemite mačko/a v naročje in jo/ga božajte, medtem, ko se počasi premikate proti kopalnici.

3. V primernem trenutku vrzite mačko/a v školjko in zaprite pokrov. Po potrebi stopite na pokrov od školjke.

4. Mačka/ek bo sedaj samodejno začel/a s čistilnim postopkom in ustvaril/a primerno količino pene. Naj vas glasovi iz školjke ne zmedejo  -  mačka/ek uživa.

5. Sedaj večkrat potegnite vodo, da sprožite "Power-Wash" postopek, kateri bo sledilo splakovanje.

6. V kolikor stojite na pokrovu od školjke, poprosite nekoga, da odpre vhodna vrata. Prepričajte se, da se med školjko in vhodnimi vrati ne nahajajo osebe.

7. Odprite hitro in iz varne razdalje pokrov od školjke. Zaradi izredne hitrosti se kožuh mačke/a hitro osuši.

8. Školjka in mačka/ek sta higienično čista!


To sporočilo je sponzoriralo Društvo za zaščito WC račk!



IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

user posted image


KL a si pozabila potegniti vodo? user posted image

Čakta, čakta, da Karin pride do neta, potem se vama bo pa slabo pisalo. user posted image

Sicer pa: Volga a si boš sedaj omislila mačko? user posted image


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 14:37:41   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.


Sicer pa: Volga a si boš sedaj omislila mačko? user posted image




Ja vejžde, bom kašno sosedovo not vrgla.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 14:50:14   
Anonimen
Čakta, čakta, da Karin pride do neta, potem se vama bo pa slabo pisalo.


Sem že poslala skinhede na dolenjskuser posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 14:58:54   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Čakta, čakta, da Karin pride do neta, potem se vama bo pa slabo pisalo.


Sem že poslala skinhede na dolenjskuser posted image


Reci jim, naj še gajbo s sabo prinesejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 15:05:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Čakta, čakta, da Karin pride do neta, potem se vama bo pa slabo pisalo.


Sem že poslala skinhede na dolenjskuser posted image


Reci jim, naj še gajbo s sabo prinesejo.


Pijejo sam po opravljenem deluuser posted image
Si bodo kar iz tvojga hladilnika postregluser posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   [Brisano sporočilo]
19.9.2008 15:05:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 17:11:44   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Čakta, čakta, da Karin pride do neta, potem se vama bo pa slabo pisalo.


Sem že poslala skinhede na dolenjskuser posted image


Reci jim, naj še gajbo s sabo prinesejo.


In predno štartajo v tiste rovte naj z gajbico pridejo še do mene.


Bom dala jst teb rovte user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 17:18:24   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Čakta, čakta, da Karin pride do neta, potem se vama bo pa slabo pisalo.


Sem že poslala skinhede na dolenjskuser posted image


Reci jim, naj še gajbo s sabo prinesejo.


In predno štartajo v tiste rovte naj z gajbico pridejo še do mene.


Samo ti bodo Volgino prinesli, a je o.k.? user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 17:20:46   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Čakta, čakta, da Karin pride do neta, potem se vama bo pa slabo pisalo.


Sem že poslala skinhede na dolenjskuser posted image


Reci jim, naj še gajbo s sabo prinesejo.


In predno štartajo v tiste rovte naj z gajbico pridejo še do mene.


Samo ti bodo Volgino prinesli, a je o.k.? user posted image


Kaj mojo? Gajbo pira? Ne delim z nikomer, danes  je vendar petek.

karin, kdaj pridejo, jaz sem žejna!

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?