|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
22.9.2008 7:28:52   
puncica
Ja midva jima obema zapojeva, ker pač je taka rutina pri nas, zapojem ji pa pesmico ki si jo želi, pa ni nujno da je uspavanka, na repertuarju zadnje cajte je:
tiho je nočka prišla
peteličnek kikirika
kuža pazi
nina nana
pesem al uspavanka al kaj jaz vem kaj za evo (od šifrerja)
jaz sem mala roža
hudo mravljico
pa še kej se bi našlo, vedno zapojem 2 pesmice, povem eno če sem pri volji 2 pravljice o osebi/stvari ki si jo otrok sam zmisli (npr. o zajčku, o kužku, o muci, o drevesu, o gobi, o rožici,... ) in tukaj pride ven domišljija mamice in atija, saj gre vsaka stvar na koncu spat user posted image user posted image , no potem se polubčkamo in grem ven iz spalnice, zaspita tako sama.

Men se to ne zdi nič narobe, sploh če imajo starši posluh in otroc to radi poslušajo, ne pojem pa uspavank in pesmic zato da bi mi zraven tega zaspala ampak taka je rutina in tako nam paše, pa še ful rada pojem in odkar imam otroke znam OGROMNO otroških pesmic, mož se je pa tud moral navadit na petje čeprav mu na začetku ni dišalouser posted image

Ja pa še to, jaz jima itak čez cel dan neki pojem ko se cartamo, tako da ni nič čudnega če jima še zvečer.


< Sporočilo je popravil puncica -- 22.9.2008 7:30:47 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
22.9.2008 8:08:39   
higuys
JA. Pojem. Samo nikoli ni zaspal ob mojem petju. To je obred, pravljica (joj , eno tako novo sem se izmislila in rula) in pesmica - uspavanka, ki  sem jo tudi jaz spravla skupaj in dodajamo verze..
Zaspal je pa kot dojenček, ko mu je mož pel eno staro hrvaško...spavaj zlato, moje zlato spava...

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
22.9.2008 8:10:49   
aprilčica07
Včasih mu zapojem, včasih ne..:):) zaspi pa ali mu pojem ali ne enkao hitro.. razen, kadar mu poje moj dragi (totalno brez posluha)user posted image tamali zaspi v momentu, samo, da mu ni treba poslušat tatijevega petja, poje pa mu ponavadi komade od Balaševića ha hauser posted image

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
22.9.2008 8:24:32   
Billi
Ja, ful pojem, ker to najbolj pali. Naša user posted image je stara 2 leti in je ful muzikalična. Glasba jo najbolj pomiri. Tudi sama ful rada poje. Sem ji hotla že brat pravljico za lahko noč, pa ji to ni tolk všeč. Med petjem pa vedno zaspi. Ampak jaz pojem različne otroške pesmice, pravih uspavank niti ne znam.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
22.9.2008 9:06:51   
ksenjak
Prav uspavank ne, pojem jima pa veliko čez dan, ker je najmlajši to trenutno zelo všeč. Ta starejši pa čisto odvisno od njegovega razpoloženja, zjutraj mi ponavadi, če pojem, medtem ko ju oblačim in umivam, položi roko na usta in reče naj bom tihouser posted image .  

Lp

(odgovor članu Billi)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
22.9.2008 9:12:08   
Lenny
Ja. Čisto brez heca sem obema zvečer pela. Zdaj 6-letnik zna svojo uspavanko na pamet in ko si vsake toliko zaželi večernega "žuljenja", se spomni tudi na uspavanko in prosi, da jo zapojeva skupaj.
Ko je dobil malega bratca, sva "njegovo" uspavanko priredila in pela tudi našemu miniju. Lepo se mi zdi, da se spominjata vsak svoje uspavanke.

(odgovor članu Billi)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
22.9.2008 9:22:11   
Mišni
Ne, ne pojem in tudi nikoli nisem. O.K., sem kakšno nino nano zapela tako malo, da sva se pocrkljala, ampak ni pa zaspal ob tem.

Zdaj pa vsak večer prebereva v postelji 2 knjigici.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
22.9.2008 10:55:32   
mojca75
ja zapojem, ampak ne zato da bi zaspala, to namesto ali po pravlici. če bereva npr Mojco pokrajculjo, pol morava obvezno na koncu zapeti še uno "nisem ptička kot sinička,...) kot je pesmica ki jo Mojca poje na CDju...
Midve veliko že čez dan pojeva, zvečer pa cca 2x na teden, npr uno uspavanko iz mačka murija, al pa kar kakšno, tudi npr pleši pleši črni kos,...

Stara je pa 2,5let

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
22.9.2008 13:19:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
22.9.2008 14:30:29   
Paštetka
1- letnici zapojem uspavanko
3-letniku, pa pesmice. Ati mu najprej prebere knjigico, potem si pa še zaželi, da mu jaz zapojem kakšno pesmico. Oz. jih zapojeva skupaj eni 3-4.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
22.9.2008 23:58:24   
2ursae
jaz mu jih, seveda. Vedno sem mu jih jaz pela, se mi zdi bolj osebno kot pa CD. Posluh imam čisto povprečen, se pravi čisto dovolj za preproste otroške melodije. Zdaj so mojemu 3letniku najbolj všeč pesmi o stvareh, ki jih je videl čez dan, npr. o cisterni, vodovodarju, mešalcu ... prosim lepo, a so kakšne pesmi o tem že napisane user posted image ? Pol pa pač privzamem eno melodijo in mu na hitro skujem eno besedilo pa ima svojo pesem. Take so mu najbolj všeč.
Tudi sicer čez dan zelo rada delam "priredbe". Ko nastane kakšna situacija, ki mi asociira na kakšno pesem, pa jo malo priredim in nastane priredba sam za nas, pol se pa smejimo. Petje pesmic je super, ne glede na starost.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
23.9.2008 7:23:09   
*piškotek*
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Ne, ne pojem in tudi nikoli nisem. O.K., sem kakšno nino nano zapela tako malo, da sva se pocrkljala, ampak ni pa zaspal ob tem.



Pri nas je popolnoma enako user posted image

_____________________________

------------------------------------
Če sončka ni, sonček bodi ti!
------------------------------------

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
23.9.2008 7:29:24   
Kerensa*
Nope... nikoli nisem pela uspavank otrokoma... kajti če bi JAZ pela, otroka ne bi NIKOLI zaspala... občasno, ampak še to zelo redko, smo prakticirali CD-je, vendar sta oba otroka navajena, da gresta spat, ko sta zaspana... mlajšega zmanjka okrog 22-ih, starejšemu je pa potem dolgčas in gre tudi v posteljo, pa zaspi z glavo na kakšni knjigi.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
23.9.2008 8:29:52   
Pupsika
Uspavak ne pojem ,ker dvomim, da bi ob tem tamala zaspalauser posted image ...prvič zaradi mojega "izrednega"posluha, drugič pa ne bi zaspala, ker je preveč radovedna. Za spanje potrebuje tišino.
Prve mesece sem sicer nekaj poskušala ampak to bolj zaradi krčkov, pa sva se nosili, cartali in peli.

Pojem pa veliko čez dan, ko poslušava pesmice in pleševa.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
23.9.2008 9:45:48   
TinaM
Pojem, oziroma pojemo skupaj. Samo ne uspavank.
Po pravljici se malo pocrkljamo, potem pa še kakšno zapojemo. Trenutno je najbolj "in" Iztok Mlakar ... user posted image

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
23.9.2008 9:51:38   
Maxica
Ne, uspavank pa nikoli. Pojemo celo popoldne, ampak zvečer pa res nikoli.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
23.9.2008 10:23:52   
diva 4
Hčeri sem jih pela do drugega leta približno. Sem jo zelo razvadila user posted image  , saj sem sedla na kavč z njo v naročju in ji vsakokrat zapela po 5 - 7 uspavank. Ko je zaspala pa sem jo dala v posteljico spat. Sine pa sploh ni bil rad na rokah in je najlepše zaspal  sam v svoji postelji.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
23.9.2008 13:00:20   
lilka
Zvečer ne 17M, ji še vedno prižigamo vrtiljak imamo tako lepegauser posted image , čez vikedn ko jo uspavam čez dan pa obvezno pojem(hvala bogu sem delala v vrtcu in znam ogromno pesmic) včasih si morem zmislit kakšno, ponavadi hoče o kravicah, na morju je pa hotla o galebihuser posted image

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...
Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?