|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zamujanje menstruacije
29.1.2012 9:13:18   
Vivaldi
Bravo, Ninchy, čestitke za user posted image user posted image user posted imageuser posted image user posted image user posted image Vidiš, pa si imela kar prav ...  user posted image



(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Zamujanje menstruacije
29.1.2012 16:09:43   
Ninchyy
Hvala punce, ker se veselite z mano user posted image user posted image user posted image  Jutri se bom naročila pri ginekologinji. Potem vam pa poročam naprej user posted image

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Zamujanje menstruacije
14.10.2013 2:03:23   
hiphop13
Oila. Sem nova tukaj in rabim pomoč user posted image . Imam 20 let ,menstruacija mi zamuja že dobrih 13 dni , zadnjo sem imela 4.9 . Z fantom sva imela S.odnose brez zaščite vendar mu ni *** not. Tako sva že večkrat brez zaščite pa mi menstruacija ni nikoli zamujala toliko dni . Pred 3 dnevi sem naredila test kateri je pokazal negativno (delala sem ga zvečer) vendar se mi zdi čudno da je še nimam. user posted image :/ . kateri testi so zaneslivi ? ker jaz sem namreč kupila v DM-mu za 3,50 e. Hvala za vaše odgovore :) lp *****

(odgovor članu D0aisy)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Zamujanje menstruacije
14.10.2013 13:29:19   
dekca
Najbolj zanesljiv je krvni test v laboratoriju, drugače so pa tudi tile poceni tudi pokažejo črtici, no, lahko nabaviš pa še Clear Blue.

(odgovor članu hiphop13)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Zamujanje menstruacije
24.10.2013 12:25:18   
witto
Pozdravljene, da ne odpiram nove teme, bom kar tukaj vprašala. Zanima me kateri dan po ovulaciji bi lahko test pokazal nosecnost? ovulacijo sem imela 16.10. torej je danes 8 dan po njej. Sprasujem pa zato, ker sem pred dvemi dnevi delala cb(babji firbecuser posted image ) in se je po iztecenem roku za odcitavanje rezultata, le pokazal rahel plus, ki se ga kar lepo vidi. Doma imam enega skrata ki počasi leze proti 5 letu, tako da sem ze malo iz "prakse"kako je z temi testi

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Zamujanje menstruacije
5.11.2013 7:02:38   
mamica8
ja pravijo, da po pretečenem času test več ni veljaven...poskusi ponovno...no pa zdaj verjetno že si...

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Zamujanje menstruacije
19.2.2015 10:49:15   
Kaarin
Lepo pozdravljene .... sem mamica 8 mesečne punčke in mene zanima naslednje ... ali je mela ker ko je bila noseča pa sploh ni vedela da je 2 meseca preit menstruacijo in ji je kasneje začela zamujat in je šla k ginekologu in ji je ginekologinja povedala da je že 2 meseca noseča ... k jaz sem jo mela od septembra pa do januarja redno razlika je pa samo to da sva v novembru not spuščala k so bili plodni dnevi .. sam sem mela v decembru pa v januarju menstruacijo ta mesec mi pa zamuja že 2 dni ... in me samo zanima če je ker že tak primer mela ... pa brez žaljivk prosim .. ker samo sprašujem .. hwala lepa za odgovore že v naprej user posted image

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Zamujanje menstruacije
26.2.2015 9:11:33   
nelly208
Kaarin pozdravljena!

Sama nisem imela tega primera, ker še nisem mamica...lahko pa povem, da sem že slišala za take primere in je seveda vse mogoče.
Naredi test, če M zamuja.

Lp


_____________________________

www.legoart.si

(odgovor članu Kaarin)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Zamujanje menstruacije
27.2.2015 13:57:20   
Marčevka2010
V eni temi je bila pred kakšnim mesecen ali dvema ena, ki je ob prvem pregledu bila že v tednih za delat nuhalno svetlino namesto 1. pregled. Se zgodi, da so krvavitve. Sploh tiste, ki imajo bolj švoh M lahko take krvavitve med nosečnostjo zamenjajo za M.

(odgovor članu nelly208)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Zamujanje menstruacije
16.3.2015 13:06:47   
Scalla
Hej punce.

Tudi meni zamuja 59 dan, pa je -. Zgleda, da je psiha. Drugače sem imela redne cikluse.

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Zamujanje menstruacije
16.3.2015 14:47:22   
Marčevka2010
Priporočam pitje čaja krvomočnice, meni je zamujala po odstranitvi Mirene 2 meseca in sem jo dobila v 14 dnevih pitja krvomočnice.

(odgovor članu Scalla)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Zamujanje menstruacije
16.3.2015 16:23:49   
Scalla
Hvala. Grem v nabavo.
Lp

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Zamujanje menstruacije
16.3.2015 16:48:42   
Kaarin
Lepo pozdravljene ... menstruacijo sem od 19.2 - 24.2 .. In zdaj me zanima sledeče bolj gosto sluz sem imela 6.3 in en dam prejt sva se mal igrala in mu je prišlo vame ... zdaj me pa zanima al je bila pol to ovulacija nasleden dan ker sem mela bolj gosto sluz pa vlekla se je .. ker delava na otročku in me zanima če je kaka možnost da se je prijelo .. hwala lepa za odgovore :)

(odgovor članu Scalla)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Zamujanje menstruacije
17.3.2015 16:15:45   
She1
Oooo, koliko pluskov, to je pa res nevrjetno :) Čestitke vsem!
Jaz pa ne vem kaj je z mojim ciklusom, ampak tokrat je neki kratki. Danes je 24.dan in že imam tisto rumeno rjavo izcerdek, ki nakazuje, da bo krvavitev jutri ali pa pojutršnjem. Odkar delama na otročku, so ciklusi neki čudni, res ... tokrat torej ni uspelo, kljub ovulacijskim testom :((

(odgovor članu Kaarin)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Zamujanje menstruacije
20.3.2015 8:37:04   
She1
Sem pobrkala malo, ta post je bil namenjen za "II pričakujemo v marcu".

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Zamujanje menstruacije
11.10.2015 12:15:51   
ulaah7
Dober dan.
Mene nekaj zanima. V 26.tednu nosecnosti sem morala prekinit mojo nosecnost zaradi napake pri moji puncki. Sedaj je 4 mesece od poroda in menstruacijo imam redno ze od julija. Torej imela sem ze 3 mestruacije. Zadnja je prisla na tocen dan ce se ne motim.
Po tem sem se malo pazila med spolnimi odnosi in med ovulacijo sva imela zascito (ker so mi priporocali cakanje vsaj 3 mesece). menstruacijo bo morala dobiti preducerajsnim torej 9.10.
Midva s fantom pa sva imela nezascitene spolne odnose 4.10. In 6.10. Naredila sem za vsak slucaj test nosecnosti in je seveda negativen. Ampak kaj mislite da to je se vedno od poroda da se ni uravnala menstuacija?
Aja pa da ne boste mislili tudi ce bi bila noseca bi bila presrecna ker zeliva kmalu probati spet na otroku, tako da prosim brez grdih komentarjev:)

(odgovor članu D0aisy)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Zamujanje menstruacije
12.10.2015 18:43:07   
Anonimen
Jaz bi na tvojem mestu počakala in testirala dobra dva tedna po zadnjem nezaščitenem odnosu, če je slučajno O zamujala. Sama zamuda M pa ni nič hudega, če ni nosečnosti, se gre h ginekologu šele čez kake 3 mesece, da jo sproži. Pa srečno!

(odgovor članu ulaah7)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Zamujanje menstruacije
15.10.2015 8:08:56   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: ulaah7

Dober dan.
Mene nekaj zanima. V 26.tednu nosecnosti sem morala prekinit mojo nosecnost zaradi napake pri moji puncki. Sedaj je 4 mesece od poroda in menstruacijo imam redno ze od julija. Torej imela sem ze 3 mestruacije. Zadnja je prisla na tocen dan ce se ne motim.
Po tem sem se malo pazila med spolnimi odnosi in med ovulacijo sva imela zascito (ker so mi priporocali cakanje vsaj 3 mesece). menstruacijo bo morala dobiti preducerajsnim torej 9.10.
Midva s fantom pa sva imela nezascitene spolne odnose 4.10. In 6.10. Naredila sem za vsak slucaj test nosecnosti in je seveda negativen. Ampak kaj mislite da to je se vedno od poroda da se ni uravnala menstuacija?
Aja pa da ne boste mislili tudi ce bi bila noseca bi bila presrecna ker zeliva kmalu probati spet na otroku, tako da prosim brez grdih komentarjev:)



Če si imela UPN je velka verjetnost, da se ti M sploh še ni uravnala .. jaz sem imela UPN v 24. tednu in se mi je cikel uredil šele nekje po 5 mesecu ... prej pa kr nekej zamujanja, pa neki prej ...itd.
Ti pa priporočam, da ne hitita tako hitro v novo noesčnost ... edino, če veš zakaj je bilo potrebno prekiniti nosečnost? user posted image user posted image

(odgovor članu ulaah7)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Zamujanje menstruacije
10.1.2016 8:56:14   
AnejaB
Pozdravljene!

Imam eno težavo. :/ In sicer mi že 2 tedna zamuja menstruacija. Z možem se že nekaj časa trudiva na naraščaju. Odnose imava na 2-3-4 dni. Maja sem prenehala s KT in prvič je M zamujala 2 meseca. Ko sem klicala k ginekologinji mi je sestra rekla naj počakam 3 mesece in če je ne bo naj se naročim na pregled. Hvala bogu je prišla M in ni bilo treba k ginekologinji. Potem sem imela M na 32-35 dni. Zdaj pa mi že 2 tedna zamuja. Naredila sem 3 teste-različne-zjutraj vsi so bili -. Zanima če je mogoče katera imel izkušnjo da je test bil – še 2 tedna po izostanku M in je bila noseča. Ne upam si poklicati k ginekologinji, ker bo sestra spet rekla, da naj počakam do 3 mesece, ali pa da naj naslednji teden naredim še en test. Skrbi me da nebi bila IMN ali kaj podobnega. Je možno da je bila poznejša oploditev in test še ne pokaže? Prsi me namreč že 1 teden grozno bolijo(so tudi dosti večje-otekle) in so občutljive na dotik. Z vsakim dne je hujše. Tudi trebušček je napet-večji in vsake toliko me špika v njem-predvsem zvečer. Ostalih znakov nosečnosti nimam. Prejšnji teden sem imela tudi manjši rjav izcedek 3 dni, je mogoče vgnezditvena krvavitev? Kako pa je z samoplačniškim odvzemom krvi? Greš kar v laboratorij ali pokličeš prej? Rabim kaj od zdravnika? Kaj naj naredim? :/

Hvala za kakršen koli odgovor.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Zamujanje menstruacije
10.1.2016 10:03:57   
madjanca
Kolikor jaz vem, je pri nekaterih vsebnost hormona tako nizka, da lahko se nekaj casa ne pokaze.
Je pa dejstvo, da k zamujanju veliko pripomore stres in zelja..

< Sporočilo je popravil madjanca -- 10.1.2016 10:07:30 >

(odgovor članu nikec123)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Zamujanje menstruacije
10.1.2016 10:18:46   
AnejaB
Hvala za odgovor in tolažbo.. Mogoče je res stres.. Poskušam dobiti čim več odgovorov.. Ker ta mesec sem se pa res sprostila in čisto odmislila nosečnost.. Ukvarjala sem se s prenovo hiše, prazniki, službo.. Itd itd.. Začela sem razmišljati o nosečnosti spet ko mi je 3 dni zamujala M.. Ju3 bom poklicala ginekologinjo in bomo videli odgovor.. Ker me res znama kaj bo zdaj rekla sestra.. Drugače pa mi ostane še da malo-recimo teden dni počakam ali pa da si sama plačam krvni test.. Če me prej ne obišče M..

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Zamujanje menstruacije
3.4.2016 19:51:03   
Bibica87
Pozdravljene mogoče mi lahko katera pomaga namreč imam malo Lene jajčnike gin. Mi je predpisala tablete cyclo progynova ker m nisem dobila sem jih takoj začela jemati in spila vseh 21tablet sedaj traja pavza od sedem dni danes je 5dan in m se kar ni na vidiku mogoče katera ve a je lahko bila o med tem časom k sem pila tablete in da sem vmes zanosila ceprov ni bilo m naj pa povem da imam vse znake k da bi vsak čas dobila ampak gospe se kar ni in ni seveda če bi bila nossecka bi bila vesela in otrok je seveda dobrodošel čeprav imam dva soncka seveda imam namen naredit test bom še kak dan počakala in seveda poklicati g. Zanima me če je slučajno imela kaksna podobno izkušnjo hvala vnaprej l.p

(odgovor članu AnejaB)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Zamujanje menstruacije
9.6.2016 22:32:15   
beba92
pozdravček.

Prvo M sem dobila 6 mesecev po porodu, nazadnje 27.aprila, do zdaj še pa nič... 10 dni nazaj sem že mislila, da jo bom dobila (ponavadi imam 2 dni prej krče), pa je ni od nikoder.. Imam povečan izcedek oz beli tok tako kot pri prvi zanositvi... Ali so M po porodu lahko res toliko neredne? sicer še dojim 1x/2x na dan, sem pa imela že prej zelo neredne M, tudi na 45 dni...
kaj mislite? je brezveze delat test?

(odgovor članu D0aisy)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Zamujanje menstruacije
10.6.2016 8:26:10   
Anonimen
Ciklus ne rabi biti reden, dokler dojiš. Pa še tako praviš, da imaš neredne.
Če imaš nezaščitene odnose, je seveda možno tudi, da si noseča. Test vsake toliko časa ne bo škodil.

(odgovor članu beba92)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Zamujanje menstruacije
15.10.2018 16:15:24   
Anonimen
Pozdravljene. Sem popolnoma nova in sicer z enim razlogom. Upam da mi bo znala katera vsaj malo pomagat. Menstruacija mi zamuja ze 27dni. Res je sicer da imam redne nezascitene odnose... Pred 2tednoma  mogooce tudi vec, sem imela spodaj obcutek kot da bom vsak cas dobila M saj sem imela zelo mocne in intenzivne krce, M ni bilo, naredila sem test 2 dni po zamujeni in nekaj dni kasneje se 3 in vsi so pokazali minus.. .vmes krci spet izginejo potem pa kar na 1x spet pridejo.. Tudi danes jih imam, ampak zelo blage.. Imam tudi obilen bel izcedek... Drugih znakov da bi bila noseca nimam, prsi me ne bolijo, zelje po hrani ni. Aja pa pred izostankom M sem začutila kovinski okus v ustih, kateri me spremlja se danes.. Ampak ne vsak dan. Pride in gre tako kot krci. Mislite da bi lahko slo za nosecnost kljub gori negativnih testov?? 

(odgovor članu nikec123)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?