|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 85 86 [87]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 21:53:23   
Pija76
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Daj lari, odloži enkrat delo in prid na srečanje, da me boš podpirala pri mlakarju. Pa netka tud. Vidiš, kolk me kajši heca. Jaz pa vso svojo dušo not vržem. user posted image user posted image user posted image


Saj si faca.user posted image user posted image  Je fajn opazovat tvojo umetniško dušo, ki čisto not pade, pol pa ti še žiži in mlinčka pritegnetauser posted image user posted image user posted image user posted image


Ja res je fajn opazovat, jaz kokr sem blond, najprej sploh nisem štekala a se je začelo al je še uvertura user posted image . No pa sej se je vidlo kako telećje sem gledala user posted image user posted image user posted image

Kje je novoletnibalon?

Ledenka plana še ni, planiram pa žeuser posted image . Uživaj s sosedo če ukup prideta, pa pozdravi jo!

Daisy a sem tvoje kadila user posted image ? Menda ne no.........OK pridem s čiki user posted image .

Mismis seznam je super! Čezdalje bolj corti, se čudi da boš kmalu mama.

Stijan čestitke za tako dobr bthcg, mrbi diši na user posted image user posted image . Super res!

Sabsa saj so vse napisale že, to je tko če pozn prideš, želim ti une taprave celice!

Sapi lepo da prideš mal okol!

Želvica veš da te pogrešamo, sam je pa gužva in se težko na vse spomniš a ne?

Dajamaja moj dan je še vedno zelo lep! Res super!

Mlinček pa ti si model, kakšno pa knjigo bereš?

Nokes, Netka, Kajši, WP, Abra, Mismis, Lara L, Jill, Anča banča, BBpikica, Gospodarica  ( bravo za stopko), Lučka, Mlinčka, cvetka martjetka, Baci,joj zmanjkuje - sorry, tudi vsem neomenjenim LEP POZDRAVČEK!


(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 2151
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 21:57:58   
Pija76
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Abra, pa hvala za podporo glede Pije, mene sploh ne jemlje resno!user posted image


Kaj da ne! Čist resno!!!

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2152
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 22:02:35   
miska73
O, je spet žurka tu gor.

Punce, mene pa zanima, ali se splača iti na tista predavanja za IVF, ki jih organizirajo na KC v LJ?

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 2153
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 22:04:22   
Pija76
Miska so šle zgleda že vse spat. Jaz ti ne znam svetovati glede predavanj,počak se bo že katera javila.

Jaz si pa en sendvič naredim, pol bo pa cajt za TV a ne?

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 2154
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 22:09:28   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

Miska so šle zgleda že vse spat. Jaz ti ne znam svetovati glede predavanj,počak se bo že katera javila.




ne ta mismis še ne spi, se je danes malo Colin-al, zdej se grem pa Housat, potem pa kavsat user posted image user posted image user posted image


Miška73, ja vsekakor se ti splača iti na predavanje, tam slišiš tudi stvari, za katere sploh ne veš, da rabiš vedeti, kajti ženske res vse živo sprašujejo. Sicer  pa traja samo eno uro.


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 2155
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 22:13:33   
pikovit
Živjo


matr se mi kolca še pisat ne moremuser posted image user posted image user posted image  že celo urouser posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2156
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 22:14:17   
miska73
Jaz si pa en sendvič naredim, pol bo pa cajt za TV a ne?


Pija, sendvič ob 22h ???

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 2157
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 22:14:26   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: mismis


ne ta mismis še ne spi, se je danes malo Colin-al, zdej se grem pa Housat, potem pa kavsat user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2158
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 22:19:32   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE


Kaj je pa s pizzo? A jo misli pikovitka res pečt? Pol je treba še to kupit.


Tole jaz častim,nič ni treba kupovati,samo bo zelenjavnauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 2159
   RE: September IVF/ICSI II.del
1.10.2008 6:55:07   
gospodarica
dobro jutro punce.hehe...pa mi je uspelo, da sem enkrat prvauser posted image
evo...enauser posted image  samo za vas
lep in uspešen dan

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2160
   RE: September IVF/ICSI II.del
1.10.2008 7:38:27   
andreja 07
Jutro vsem

Kajsica,Sabsa,bbpikica dajmouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image potem pa hitro javit novičke.

Vsem želim en lep lep dober dan. MOje sem oddala sedja p apriprav en akuhanje potem pa hitro belitiiiiiiiiiii,da končam že s tole "svinjarijo"

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 2161
   RE: September IVF/ICSI II.del
1.10.2008 8:10:04   
Pija76
Dobro jutro tudi od mene.

Gospodarica hvala za kavo!

Andreja fajn pobeli, kakšne bodo barve?

Mismis haus in kaus uspel?

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 2162
   RE: September IVF/ICSI II.del
1.10.2008 8:12:41   
nokes
khm, khm, a ve se pa greste svojo igrco, gospodarica, pija in andreja? zajtrk serviran na oktobru!

_____________________________

nokes

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 2163
   RE: September IVF/ICSI II.del
1.10.2008 10:44:00   
sonček85
najprej hvala vsem za lepe besede in  res sem vesela ter srečna.Poteka pa tudi men vse tako hitro ,da še sama ne dojemam.
gloria:res lepe slikice in lepo te je bilo brati.
ozone:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
dajamaja:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
zarja1:ja men se je tudi zdelo tako kot da sem videla pimpija,a tudi če bo punčka je bom več kot vesela.Samo da bo dete zdravo
ledenka:mačk se moram izogibati zato ker  še nisem prebolela toksoplazmoze .Ko greš na prvi pregled te dajo na odvzem krvi in vode in potem ko prideš naslednjič na pregled dobiš izvide.Prav tako moram pazit ,da si vso zelenjavo,solate dobro sperem ,ker so lahko kakšni iztrebki gor.Ostalo si lahko prebereš tukaj----)
Toksoplazmoza, v nosečnosti nevarna okužba - BibaLeze.si



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 2164
   RE: September IVF/ICSI II.del
1.10.2008 10:57:24   
Dakec
Gloria, kako lepe slikice in še lepši NIK. user posted image

Dajamaja, čestitam za plusek, sem zelo vesela. user posted image

Ozone  user posted image

Gospa Pikovit, čez en mesec AKCIJA, jupiii user posted image user posted image

Mismis, kako?

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 2165
   RE: September IVF/ICSI II.del
1.10.2008 10:59:30   
mismis
Dakec

jaz sem v redu, delamo, hodimo v pasjo šolo...

Pa ti in tvoja pupa.


mimogrede, mi smo že na temi OKTOBER IVF/ICSI




_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Dakec)
Neposredna povezava do sporočila: 2166
   RE: September IVF/ICSI II.del
1.10.2008 11:14:32   
Dakec
Evo že kidam naljevo user posted image  na nov temo.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2167
Stran:   <<   < Prejšnja stran  83 84 85 86 [87]
Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 85 86 [87]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?