|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
26.9.2008 6:46:45   
Tina 28
Joj, jaz bi tud mogla to nardit. A to pošleš po meilu...kam pošlješ?

(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
26.9.2008 6:53:04   
RMRM
Ja, pošljem po mailu na fotografiraj.si, je pa fotograf Čebulj, na Jesenicah v Tušu zgoraj ima studio, jaz sem z njegovimi slikami ful zadovoljna, pa tud se mi zdi da je cenovno ugoden. Ena slikca je 0,20, na količino ti pa da še mal popusta. Danes pošlješ, jutri so že slikce. Men je super, pa še sama si lahko na njegovem programčku popraviš rdeče oči, pa poravnaš slikco.....

(odgovor članu Tina 28)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
26.9.2008 7:59:34   
Tina 28
Jaz sem pa našla zdaj kar digifot...pa mi je fajn, ker sama nimam nobenga programa za hitro obdelavo slikc, kot je naprimr obrni...pa lahk tu. Dosedaj nas je vedno raztegnilo, če sem obračala. Si mi pa dala idejo za danes. Ko prideva s sprehoda bom šla brskat za slikami. Že dve leti, odkar mam ta fotoaparat nisem dala nobene razviti. Fulkrat tud pozabmo fotoaparat, alpa ga mamo in ne slikamo.

Če bom pa kaj razvila, bomo pa gotov bolj pridni. Že tko manjka vsaj eno-do dve leti od Nejca (starost okol 3), ker nisem mela fotoaparatauser posted image

(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
26.9.2008 8:00:38   
Tina 28
oho...Lunca se je zbudila, namesto da bi šla spatuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tina 28)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
26.9.2008 8:06:48   
Tina 28
Pišuka...nič ne bo s kolegico...jo kličem, kdaj bodo konec in mi pove, da so doma vsi bolni. Jaz bi pa lohk spala.

Bom pa kaj spekla!

(odgovor članu Tina 28)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
26.9.2008 8:14:06   
Kaja08
IZVIRNO SPOROČILO: Tina 28

Mene pa bolj zanima, a so za naše bebike že kake dokolenke izumil, ker so naši vsi štumki koj dol in bi rada, da so vsaj mal višji....vsaj zdaj dokler ne bo še treba žabic?



Mi imamo iz H&M, ki so taki, da naj bi se zavihal, ampak jih kar odviham in jih ima do kolen

IZVIRNO SPOROČILO: RMRM

Mene pa ful moti, ker imajo nogavičke tako močno elastiko, pol jih pa raztegujem, drugač ima kar rdeče nogiceuser posted image


Aneda!!! Naš Žiga ima kar rdečo črto na obeh nogah, ker sem mu včeraj dala en štumfe, ki imajo premočno elastiko user posted image

_____________________________

Žiga je car!


(odgovor članu Tina 28)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
26.9.2008 8:14:20   
Kaja08
Aja, pa dobro jutro bejbe user posted image

_____________________________

Žiga je car!


(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
26.9.2008 8:19:06   
l.daisy
jutrooo user posted image user posted image user posted image

pri nas pa FUUUUUUUUUUUUUUL piha... user posted image user posted image user posted image
tamalčka sta spala eden do pol šestih, drugi pa do sedmih... jooooj, kakšne zakladke imam jaz, prav vesta, da je mami bolj zaspanka... user posted image user posted image user posted image

nogavičke imamo tudi mi lumpijeve... tiste frotirjeve.... samo jih tudi dol zbrcata user posted image

tina, kaj boš pa spekla?


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
26.9.2008 8:23:41   
Anonimen
dobro jutro mamike in še od mene user posted image ...jst nevem kaj je blo to ponoči,sem imela zmenek ob polnoči z wc-jem...sem imela tako driskouser posted image ,pa zjutraj tudiuser posted image ...nevem če niso ble krive bolhice,ki so me v tazadnjo grizle a ne Kajauser posted image user posted image ....bi pa še toooolkoo spala...mali je že pred pol osmo zaspal in se je zbudil ob 2 in ob 5-tih,pol okrog sedmih sem pa itak že vstala pa mali  20 min za mano..vročine ponoči ni imel...nobene reakcije ni blo zaenkratuser posted image user posted image ..zajtrk je že tudi bil,sem jedla čokolino-njami,pa sem misla boma šla malo ven pa zunaj spet dež...kriza tale vreme...zoknčki-nevem no,moj je tak korenjak in ima od patenta vse rdeče pa mu kuoujem mal večje pa ima pravtako rdeče...je ene par zoknčkov tko lepih dobil pa tud jst sem mu jih kupla pa jih polovico ne noismo ravno zard tega

(odgovor članu Kaja08)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
26.9.2008 8:26:44   
l.daisy
jutro, taanika....
driska je bila najbrž od živcev, veš... ti samo pozitivno misli, pa bo vse okk..

tudi mi iz enakega razloga ne uporabljamo več kot polovico nogavičk...



_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
26.9.2008 8:40:15   
NinKa
Jutro punce. user posted image  je bila zlo dobra.

Sem tudi jaz opazila, da smo na drugem delu. user posted image user posted image user posted image user posted image  Naš user posted image  je dons spal od 21h do 8h, pa po moje bi še dlej, sam se ga zbudila in nahranila, sedaj pa zopet user posted image  naprej. Tako, da imam malo časa iskat po netu, al pa brat knjige za diplomo.

Pesmice - jaz mam polno tega v mp3jih, pa pravljic, ampak ker delam na 3 računalnikih sploh ne vem kje je kaj - sem ko ena zmedena korkla glede tega. Tudi knjig za hobby ustvarjanje imam za cel disk, ampak kje je kaj ----bo treba se res enkrat vsesti in narediti red.

Zoknčki - joj. Najprej smo imeli une newborn...pa so s pospeškom bli vedno dol zbrcani. Pol sem kupila ene v HMju ki so bli malo večji. Ti so ostali na nogi vsaj kako urco. Zopet zbrcani dol. Sedaj pa sem kupila ene bombažne 15-17 številko in so veliki ko dokolenke in glej ga zlomka, te pa ostnejo na nogah.

Lepo uživajte, jaz sem se spomnila, da sem tavečjemu obljubila, da bom preskenirala eno knjigo za učenje številk, ker ima user posted image  ful za čez vikend delat. Torej ta teden ne emigriramo ne na primorsko ne na štajersko, ampak bomo kr v močvirju. Sicer pa moram še vrtno sedežno prelakirat in pripravit za zimovanje. Pa vrt moram še uredit, pa ......Dela prek dela.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
26.9.2008 8:40:40   
aleksandra silvija
Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, 2. deluser posted image !

L.Daisy--hvala za pesmice. Veš kako sta naša ta velika dva navdušena?user posted image


Nogavičke---ravno zaradi tega jih skoraj ne obuvam. Malemu dam raje kar žabice do pasu-tiste na patent, pa povrh še kakšne hlače.
Za ven pa najraje copatke-vollnene-dokler jih ne zbrcauser posted image .

Razmišljam, da bi ga imela zunaj kar v žakeljčkuuser posted image .



Kaja-kako velikega fantka že imašuser posted image .

Položaj--no, naš tudi hoče biti samo pokonci.

Taanikaa--Ja, čakanje na izvide res nikoli ni prijetno. In znali bi to biti živci, tvoja podzavest, ki je noro prestrašena. Res, poskusi se umiriti. Misli pozitivno, kot ti predlagajo. Vem, lahko reči, veliko težje narediti. Ampak poskusi. Kajti obstaja en kup benignih tumorjev, ki so veeeeeeeliko pogostejši od onih drugih! Sploh pa si že od začetka nosečnosti pod kontrolo zdravnikov. Tudi krvne preiskave in podobno si imela. Verjemi, da bo vse v redu. Držim pesti zate, tudi zato, da ti bo to čakanje čim znosnejše.
Raje misli nato, da boš nevesta!!!  Pa na poročno nočuser posted image .

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
26.9.2008 8:44:07   
aleksandra silvija
če ne bo reagiral še na jutrišnji datum, potem boste v soboto kaj brale v novicah user posted image
imava danes (ali pa jutri, se ves ta čas nisva uspela zmenit) 10. obletnico....

Čestitke!user posted image

Včasih je treba tudi kaj oprostiti--ali pa na kakšen koledar datum pobarvatuser posted image  in tako namignitiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
26.9.2008 8:50:55   
*anamor*
Jutro,
sem ste mi pobegnile. Prave klepetulje ste, od kod jemljete čas. Mi smo pa danes spali od 19.00 do 4.00 in nato do 7.00. Smo bili pridni. Zdaj pa spet spi, da lahko jaz malo prečikiram rr. No pa se še kaj tipkamo.

_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
26.9.2008 8:52:42   
Tina 28
Tanika....ja to so živci...adrenalin je očitno šel ven iz tebe. Pa tko kot je rekla AS...in glej, da se boš na poročno noč znajdlauser posted image user posted image user posted image .

L.Daisy
...spekla bom domačega prijatelja...sam zdaj se kar ne upam lotit, ker skoz mislim, da se bo mala zbudila...pa kar spi (od hranjenja ob 6-ih). Kolk bi lahk dons jaz spalauser posted image .
Ima Stric, ki nama je prepisal gospodarsko poslopje in posest v zameno, da skrbiva zanj, ko bo slabši...70 let. Praznoval bo v nedeljo. Ker zbiramo za bon Merkur...nimam nobenega darila. Zato sem se spomnila, da mu kupim eno lepo škatlo za piškote, jo na polnim in notri dam posvetilo: Sem čudežna škatla piškotov. Ko jih poješ, samo naroči nove, pa bom spet polna (nekaj v tem smislu). Nima žene in otrok in si kuha sam...peče pa glih ne.

Jutri bom pa za njegov piknik spekla še EKLERJE...to sem pekla za krst in je bila moja stvaritev od vseh gurmanskih najbolje ocenjena. Res so božanski....morte probat. Recept je pa na Kulinarični Sloveniji: Eklerji (delala točno po receptu)

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
26.9.2008 8:55:57   
Tina 28
Ninka...zdaj si se izdala, da maš eno malo bogastvo in zdaj ti ni pomoči. Kaj predlagaš, da težimo in težimo, al se boš sama še kdaj spomnila in poiskalauser posted image user posted image user posted image .

Malo heca...saj vem, kolk te zadeve vzamejo časa....če bo res čas, pa le zavihaj rokave...če prej ne pozimiuser posted image

(odgovor članu Tina 28)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
26.9.2008 8:56:02   
alea01
ZADEVA; prošnja za sprejem

Prvič se javljam na tej temi in vas prosim, če me sprejmete med sebe. Imam punčko Izabelo, staro 3,5 mesecev, ki mi blazno nagaja, saj že zdaj skrbi za linijo in ne papca. Sem pa velikokrat tečka in težim z raznimi stvarmi in tko, da boste verjetno morale premislit, če me sprejmete v klub

Na ugodno rešitev prošnje se vam naprej zahvaljujem

LP


(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
26.9.2008 9:08:28   
RMRM
IZVIRNO SPOROČILO: alea01

ZADEVA; prošnja za sprejem

Prvič se javljam na tej temi in vas prosim, če me sprejmete med sebe. Imam punčko Izabelo, staro 3,5 mesecev, ki mi blazno nagaja, saj že zdaj skrbi za linijo in ne papca. Sem pa velikokrat tečka in težim z raznimi stvarmi in tko, da boste verjetno morale premislit, če me sprejmete v klub

Na ugodno rešitev prošnje se vam naprej zahvaljujem

LP




Obveščamo vas, da se je tričlanska komisija po tehtnem premisleku odločila, da vas sprejmemo v naš klub.

S spoštovanjem!

                                                                          Klub junijskih čvek

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
26.9.2008 9:11:28   
aleksandra silvija
IZVIRNO SPOROČILO: alea01

ZADEVA; prošnja za sprejem

Prvič se javljam na tej temi in vas prosim, če me sprejmete med sebe. Imam punčko Izabelo, staro 3,5 mesecev, ki mi blazno nagaja, saj že zdaj skrbi za linijo in ne papca. Sem pa velikokrat tečka in težim z raznimi stvarmi in tko, da boste verjetno morale premislit, če me sprejmete v klub

Na ugodno rešitev prošnje se vam naprej zahvaljujem

LP




Obveščamo vas, da se je tričlanska komisija po tehtnem premisleku odločila, da vas sprejmemo v naš klub.

S spoštovanjem!

Klub junijskih čvek
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
26.9.2008 9:22:04   
alea01
hvala, hvala, hvalauser posted image user posted image user posted image

Torej se vam kar pridružimuser posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
26.9.2008 9:26:51   
alea01
no pa začnemo s komentarji.....

zoknčki- jaz jih imam iz okaidija- prej so bili kul, zdaj pa nič več ker so kratki in sem jih sedaj nabavila v Zari in so dokolenke in sem ful zadovoljna

celjsko srečanje- jaz sem takoj za,ampak bo mal problem, ker nimam čez teden avtauser posted image . tko da bi prišel v poštev kakšen vikend. mož mi je avto prodaluser posted image - se je bal, da bi sam po šopingih laufalauser posted image user posted image user posted image . sicer pa dokler laufa, laufa ne bova še kupovala avto. Ko bo pa zaškripalo bomo pa avto nabavli

hčerka Pika- ful cotkana, ampak mal kosmatauser posted image user posted image

Kaja08- čudovita slikica mamice in sinčkauser posted image user posted image

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
26.9.2008 9:27:12   
Anonimen
hhahahahahahahahahhhahahahahah sem se pa res nasmejala prošnji in odgovoruuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
26.9.2008 9:29:56   
Anonimen
ja aleaa mi mamo sam en avto pa bi tud po eni strani raje vidla da se naprimer kako soboto zjutraj oz.dopoldan vidimo...lahko možeke prpeljete pa otročke pa bomo vsi komplet,lahko pa same pridemo ko mamo ravno varstvo za vikend ko so možeki doma pa si prvoščimouser posted image

aja,moj zmenek s wc-jem pa je čist možno da so bli živci,zdej se je hvala bogu umirilouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
26.9.2008 9:31:11   
Anonimen
daisy zakon siuser posted image ..sem si do zdaj nalagala pesmice...ful so fajn..si nam prišparala denarja in časuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: <<<junijski princi in princeske ...
26.9.2008 9:32:24   
Anonimen
soooončeeek ssiiiiiiiiiiiiiiiiijeeeeeeeeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?