|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki - 6.del
11.11.2008 14:07:18   
itata
drugač je pa pri meni zdej vse na polno... jutr imam obravnavo pol sem z odvetnico (od službe) zmenjena pol mam še G... v čet imam sestanek z direktorjem - to morate držat pesti, da ne bo težil glede pravosodnega... skratka na polno. zdejle sklep pišem, mali spi. pol greva na plavanje... pol čvekeuser posted image  pa tko naprej a ne...

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 4451
   RE: Februarski sončki - 6.del
11.11.2008 14:07:49   
nizy
user posted image jaz mam  pa tak vamp , da zgledam noseča iz leta v leto user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pa z vsako user posted image se spreminja 

< Sporočilo je popravil nizy -- 11.11.2008 14:10:00 >

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 4452
   RE: Februarski sončki - 6.del
11.11.2008 14:08:14   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

še dobr da imam jaz skoz 'mal' trebuščka, da me noben ne vpraša če sem spet user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

februarka jaz sem jo že prodala, k je itak ne rabimo več (beri: ne bomo rabili več) user posted image user posted image user posted image user posted image



nikoli ne reci nikoliuser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4453
   RE: Februarski sončki - 6.del
11.11.2008 14:24:04   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: Februarka08

IZVIRNO SPOROČILO: ella79

še dobr da imam jaz skoz 'mal' trebuščka, da me noben ne vpraša če sem spet user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

februarka jaz sem jo že prodala, k je itak ne rabimo več (beri: ne bomo rabili več) user posted image user posted image user posted image user posted image



nikoli ne reci nikoliuser posted image




zarečenega se kruha največ poje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 4454
   RE: Februarski sončki - 6.del
11.11.2008 14:26:00   
jencili
IZVIRNO SPOROČILO: listek1

Jencili- a si dobla novo igračko, pa nimaš časa za nas danes user posted image


ne, nisem je dobila. Če bo vse po sreči, grem danes po njo, če ne bo tamali glih takrat spal, ko je planuser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu listek1)
Neposredna povezava do sporočila: 4455
   RE: Februarski sončki - 6.del
11.11.2008 14:29:42   
jencili
IZVIRNO SPOROČILO: Bajsa

Sej veš tm na konc kavča user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


busteduser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 4456
   RE: Februarski sončki - 6.del
11.11.2008 14:32:43   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: nizy

user posted image jaz mam  pa tak vamp , da zgledam noseča iz leta v leto user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pa z vsako user posted image se spreminja 


se podpišem pod tole. user posted image user posted image  tako da ko me naslednji teden vidte....NE, nismo še naročili.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 4457
   RE: Februarski sončki - 6.del
11.11.2008 14:36:33   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

IZVIRNO SPOROČILO: nizy

user posted image jaz mam  pa tak vamp , da zgledam noseča iz leta v leto user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pa z vsako user posted image se spreminja 


se podpišem pod tole. user posted image user posted image  tako da ko me naslednji teden vidte....NE, nismo še naročili.user posted image user posted image user posted image


mi tud še neuser posted image user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4458
   RE: Februarski sončki - 6.del
11.11.2008 14:39:32   
jencili
IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

IZVIRNO SPOROČILO: jencili

IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

jencili, čist si huda, pa sej si bla že prej! ampak zdej pa res gate trgaš!user posted image



ti si prava facauser posted image


ampak, če si pa ti tole šele zdele prebrala, pol se pa en drug pod tvoj nick na rr prijavlja user posted image user posted image




sm jauser posted image
sicer sm res skoz prijavljena gor, k mam rač itak cel dan prižgan, sam dejansko sm pa bl mal gor, pa še to bl berem ker sem tok v zaostanku...sm pa celo mela (očitno svoje dni) naštiman tko, da se itak ni vidl, da sm bla sploh prijavljena.
Morm takoj tole prečekirat...

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 4459
   RE: Februarski sončki - 6.del
11.11.2008 14:41:18   
jencili
IZVIRNO SPOROČILO: itata

ella, bajsa, jencili: a danes po plavanju velja kafe al ne?


midva na plavanje še ne greva, ker je mali še vedno bogiuser posted image , bova pa vseen pršla na kavico, če boste tamuser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 4460
   RE: Februarski sončki - 6.del
11.11.2008 14:44:54   
jencili
IZVIRNO SPOROČILO: larisa

Ella, sosedi se niso unesli, navedli se jih tud še nismo, ampak je štemanje čez dan tolk hujše, da se mal zakamuflirajo user posted image  Sej ko nehajo štemat, pa sosedje začnejo user posted image  Pestro, pestro

Vam moram povedat eno fajn prigodo, za vse tiste, ki hodite po plavanju v qulandijo user posted image  Ena vozičkarica meni prejšnjo sredo pravi: veš sem šla včeraj pozno popoldan v qulandijo, pa vidim tam en kup vozičkov in mamice, ki vse vneto hranijo svoje user posted image . Pa pravi še: mi sploh ni jasno kako se jih tolk na kupu najde, pa vsi user posted image  so zgledal približno iste starosti user posted image  Pa jaz mal pomislim, pa se začnem user posted image . Pa pravim, sej to so pa naše čveke, ki po plavanju zasedajo . Tko da punce, padete v oči user posted image user posted image


bravo miuser posted image user posted image
le tko naprej, bomo še v medije pršleuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4461
   RE: Februarski sončki - 6.del
11.11.2008 14:52:10   
bamby
Dan!
Naša noč je bila pa čist mimo user posted image . Anaja se je zbujala nonstop, kar se pa ona ni, sem se pa sama user posted image . Ob 11h je spet zaspala za pol ure, prej sem jo pa v posteljico nesla in sem jo mogla ene 5x it nazaj poležt, ker ona bi kar sedela. Pol je končno ugotovila, da mora ležat in zaspat, ker drugač bo itak mami prišla user posted image .

Mi je pa danes ogromno kosila pojedla, več kot sem pričakovala, da bo. Sem ji skuhala paštico z omako od naribanega korenčka in mezgice z dodanim ribanim sirom, kar je zadnjič bugi predlagala. Je mazila kot nora user posted image .

Vidim, da nas bo že kar lepo število drug teden na srečanju.
A buči ve,da bo srečanje????

< Sporočilo je popravil bamby -- 11.11.2008 14:53:02 >

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 4462
   RE: Februarski sončki - 6.del
11.11.2008 14:57:57   
jencili
no, pa en dober dan še z moje straniuser posted image

Se opravičujem za včeraj. Punce so me tok zmatrale, da zvečer res ni blo energije še za čvekanje. No, ker nas še nobena ni pohvalila, se bom pa sama. Včeraj sva bla pridna (seveda v zelo dobri družbi) in prehodila 14km dolgo turouser posted image .  Dons me sicer okol kolkov precej boli ampak vsaj vem od česa, tko da je občutek doberuser posted image .
Zvečer sva pa z user posted image  gledala en film in sem rač. samo ugasnila še.

Zjutri je bil ati priden in Taja odpeljal za eno urco, da sem lahko potegnila do 9.20.

Bajsa, tud flaška ne pomagauser posted image . Očitno bo neki druzga ne lakota. Smo mel pa vseno samo 4 budnice, kar je malo boljše kot prejšnje nočiuser posted image .

Februarka - Larisa je daleč od bajsike, tko da se niti malo ne oziraj na besede nekih 'kekcev' k nimajo pamenejšega dela, kot da čvekajo naokoliuser posted image user posted image

Nč, zdej se grem pa malo v red spravit, pol greva pa s Tajem malo na lepše in na 'the kavico'user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 4463
   RE: Februarski sončki - 6.del
11.11.2008 14:59:16   
jencili
sm vedla, da sm neki pozabila...hvala Bamby, da si me spomnilauser posted image

Tud midva se fočkava za srečanjeuser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 4464
   RE: Februarski sončki - 6.del
11.11.2008 15:01:09   
jencili
Listek & David
Suzi & Žana
Pina & Ana
Bamby & Anaja
Larisa & Nejc
Dolenjka & Tara
Februarka & Larisa 
Janey & Jakec
Itata & Jakob
Misar & Lana
Lillchy & Lukec
Ella & Zoja
Bajsa & Zala
v primeru, da nau kej nujnega vmes pršlo :)
Bamby & Anaja
Jencili & Taj

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 4465
   RE: Februarski sončki - 6.del
11.11.2008 15:03:06   
jencili
Listek & David
Suzi & Žana
Pina & Ana
Bamby & Anaja
Larisa & Nejc
Dolenjka & Tara
Februarka & Larisa 
Janey & Jakec
Itata & Jakob
Misar & Lana
Lillchy & Lukec
Ella & Zoja
Bajsa & Zala
v primeru, da nau kej nujnega vmes pršlo :)
Jencili & Taj

me je nkdo zafrknu in že Bamby napisaluser posted image user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 4466
   RE: Februarski sončki - 6.del
11.11.2008 15:14:39   
dolenjka
Dan user posted image

Tako, midve sva vrnili tehtnico, kupili kahlico, slinček z rokavi, ker drugače bom živčnega fasala,ker se stalno za zapestje grize in drgne user posted image  pa še 1 puzzle sem šla kupit, ker sva s Stipetom preobilna in na teh 2 ki jih imamo, ni dost placa za vse tri user posted image , pa termo torbico za flaško oz. hrano sem končno kupila user posted image

Zdej se bašem z govejo župco, carica pa pančka, da bo fit za nove podvige user posted image

Me veseli da se tako lepo fočkate za srečanje, upam, da bo to z rekordno udeležbo user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 4467
   RE: Februarski sončki - 6.del
11.11.2008 15:17:00   
dolenjka
Februarka, Larisa ni nič debela user posted image  Mah ljudje ne vejo kaj bi rekl, pol pa kr bleknejo user posted image  Naša mami moji trlici vedno reče bajsi user posted image  user posted image  user posted image  BTW, A je carica edina, ki še nima 7 kg user posted image  user posted image

Ella, nič hudega če si prodala košaro, sej imajo nove v trgovini user posted image

Larisa, verjetno ne moreš nič, če je med tednom in v delovnem času user posted image  Zakaj so pa nehal ko je šel tvoj dol pa ne vem user posted image  Mogoče pa nimajo vseh papirjev urejenih user posted image  Preveri na občini user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4468
   RE: Februarski sončki - 6.del
11.11.2008 15:24:48   
dolenjka
Evo drage moje, samo za vas en vic, da bo dan malo lepši user posted image



Kako Cigani obavljaju triatlon?

- Dođu pješke na jezero, okupaju se i odu kući s tuđim biciklom.


_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4469
   RE: Februarski sončki - 6.del
11.11.2008 15:27:46   
larisa
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Larisa, verjetno ne moreš nič, če je med tednom in v delovnem času user posted image  Zakaj so pa nehal ko je šel tvoj dol pa ne vem user posted image  Mogoče pa nimajo vseh papirjev urejenih user posted image  Preveri na občini user posted image


A misliš, da se na občini lahko pozanimam? Dejansko ne vem kam se sploh obrnituser posted image  Ampak res preseda tole user posted image



_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4470
   RE: Februarski sončki - 6.del
11.11.2008 15:29:18   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: larisa

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Larisa, verjetno ne moreš nič, če je med tednom in v delovnem času user posted image  Zakaj so pa nehal ko je šel tvoj dol pa ne vem user posted image  Mogoče pa nimajo vseh papirjev urejenih user posted image  Preveri na občini user posted image


A misliš, da se na občini lahko pozanimam? Dejansko ne vem kam se sploh obrnituser posted image  Ampak res preseda tole user posted image





Ja, občina mora izdati dovoljenje za gradnjo user posted image  

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4471
   RE: Februarski sončki - 6.del
11.11.2008 15:30:17   
lillchy123
Larisa, mogoče lahko vprašaš na inšpektorat za okolje in prostor?user posted image  mogoče te bojo znali vsaj naprej usmerit.

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4472
   RE: Februarski sončki - 6.del
11.11.2008 15:30:37   
bugnavilea
Zdravo punce!

JSt vas sam na hitro pozdravim. Sem že od sobote čist boga, ker mi izrašča modrostni zob in se mi je seveda vse tam okoli vnelo in sem taka kot da bi žogico za tenis mela v ustih. user posted image Sedaj hodim vsak dan do zobozdravnice menjat trakec, pa na antibiotiku sem in protibolečinskih tabletah ... pa sem od teh zadnjih čist fuč ... k mal zadeta. Ma adijo pamet no. Hvalabogu porihtajo ta male moj mož in mama, ker sama nisem sposobna. SIcer zgleda, da gre zdej na boljše ... bomo vidli ...


Evo ... se mi že vrti. Grem spet ninat. Čau.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4473
   RE: Februarski sončki - 6.del
11.11.2008 15:32:30   
dolenjka
Območna enota Ljubljana
Vilharjeva c. 33, 1000 Ljubljana
Vodja - Tomaž Miklavčič
tel: 01/420 44 00
faks: 01/420 44 10
e-pošta: irsop.oe-lj(at)gov.si


Evo Larisa, tole je inšpektorat za okolje in prostor, spadate pod LJ, pa vprašaj user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu bugnavilea)
Neposredna povezava do sporočila: 4474
   RE: Februarski sončki - 6.del
11.11.2008 15:33:20   
dolenjka
Evo zakonodajo

http://www.iop.gov.si/index.php?id=6204

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?