|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 21:13:35   
jencili
jst se pa bašem z riževo čokolado...a bi mogoče kera malo?

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 21:17:15   
ella79
IZVIRNO SPOROČILO: jencili

jst se pa bašem z riževo čokolado...a bi mogoče kera malo?


ne hvala, sem se ravno z sladoledom user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 21:19:22   
lillchy123
ojla!
Sam da se pohvalim, da smo v enmu tednu dobili dva zobka! Jupiiii

pa pa od pančkota lukca in pančane mami lili

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 21:20:16   
pina-1
jencili JA JEST BIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.

februarka, jaz dam v skrinjo dokler pripravim kremo. Dlej kot boš mela v skrinji, laže boš ribala.

Jaz pa sedaj mei tai-e štdudiram. Si moram neki omislit, ker moja dečva hoče bit kar dosti na rokah. Kenguru mi pa ni praktičen.
Suzi in mesecnica, kako sta zadovoljni? Kolko dolgo sta čakali da pride? Jaz nimam problema z naslovom na hrvaškem, samo tisti ki je meni všeč ni na zalogiuser posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 21:26:21   
jencili
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

jencili JA JEST BIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.

februarka, jaz dam v skrinjo dokler pripravim kremo. Dlej kot boš mela v skrinji, laže boš ribala.

Jaz pa sedaj mei tai-e štdudiram. Si moram neki omislit, ker moja dečva hoče bit kar dosti na rokah. Kenguru mi pa ni praktičen.
Suzi in mesecnica, kako sta zadovoljni? Kolko dolgo sta čakali da pride? Jaz nimam problema z naslovom na hrvaškem, samo tisti ki je meni všeč ni na zalogiuser posted image user posted image


je že na potiuser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 21:29:24   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: jencili

IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

jencili JA JEST BIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.

februarka, jaz dam v skrinjo dokler pripravim kremo. Dlej kot boš mela v skrinji, laže boš ribala.

Jaz pa sedaj mei tai-e štdudiram. Si moram neki omislit, ker moja dečva hoče bit kar dosti na rokah. Kenguru mi pa ni praktičen.
Suzi in mesecnica, kako sta zadovoljni? Kolko dolgo sta čakali da pride? Jaz nimam problema z naslovom na hrvaškem, samo tisti ki je meni všeč ni na zalogiuser posted image user posted image


je že na potiuser posted image


a si z DHLom poslala ali kar po navadni pošti?

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 21:37:32   
jencili
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

IZVIRNO SPOROČILO: jencili

IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

jencili JA JEST BIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.

februarka, jaz dam v skrinjo dokler pripravim kremo. Dlej kot boš mela v skrinji, laže boš ribala.

Jaz pa sedaj mei tai-e štdudiram. Si moram neki omislit, ker moja dečva hoče bit kar dosti na rokah. Kenguru mi pa ni praktičen.
Suzi in mesecnica, kako sta zadovoljni? Kolko dolgo sta čakali da pride? Jaz nimam problema z naslovom na hrvaškem, samo tisti ki je meni všeč ni na zalogiuser posted image user posted image


je že na potiuser posted image


a si z DHLom poslala ali kar po navadni pošti?


kaj misliš?
Sej sm res blond, sam tok pa tud ne. Mam sam pramena, vešuser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 21:38:17   
MetiLu
Čer!
Sem vas komaj najdla, nisem brala za nazaj, zato ne vem kaj dogaja... Pri nas je pestro, Janez ga spet neki biksa ponoč, drugač smo pa ok user posted image  HB se nam je končno spucal uček, ki nam je že od rojstva nagajal in se gnojil zarad zamašenega solozovoda. Tko da zdej ni več enooki gusar user posted image  zoba še nobenega, papamo in kakamo še vedno zelo pridno user posted image

Bodte pridne, se oglasim pa kej pokomentiram ko bo kaj časa user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 21:44:16   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: jencili

IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

IZVIRNO SPOROČILO: jencili

IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

jencili JA JEST BIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.

februarka, jaz dam v skrinjo dokler pripravim kremo. Dlej kot boš mela v skrinji, laže boš ribala.

Jaz pa sedaj mei tai-e štdudiram. Si moram neki omislit, ker moja dečva hoče bit kar dosti na rokah. Kenguru mi pa ni praktičen.
Suzi in mesecnica, kako sta zadovoljni? Kolko dolgo sta čakali da pride? Jaz nimam problema z naslovom na hrvaškem, samo tisti ki je meni všeč ni na zalogiuser posted image user posted image


je že na potiuser posted image


a si z DHLom poslala ali kar po navadni pošti?


kaj misliš?
Sej sm res blond, sam tok pa tud ne. Mam sam pramena, vešuser posted image


a nisi ti gorenjka? sej veš kaj za gorenjce velja?user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 21:49:50   
dolenjka
Sem mal nedružabna a ne user posted image  user posted image  Neki gruntam, pa mi ne rata nagruntat do konca in zato sem tako redkobesedna user posted image

A sem vam že povedala da sem ko kura brez glave in da imam srečo velikkkk večjo kot pamet?
Danes, ko sva šli s carico v živalski vrt mi je v avtu zaspala. In sem na parkingu poslušala muziko. Ko se je zbudila sem jo nabasala v voziček  in sva leteli žirafam naproti user posted image  Ko sva se vračali pa začnem iskat ključ od avta in ga ni bilo! Grozaaa Itak mi je blo jasn, da sem ga verjetn v prtljažniku pustila, ko sem voziček ven dajala. Sem sam molila boga da se ni avto zaklenil!! Pridem tja in evo, avto HB odklenjen, ključ pa kar v ključavnici in kontat, pa muzika je špillala user posted image  
Zdej se smejim, sam mi je tko vroče ratal, da tut spelat nisem mogla še 10 minut user posted image  user posted image  Pa bi šlo par bivšim maljončkov........ user posted image  user posted image  user posted image  Sama sebi ne morem več zaupat user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 21:54:42   
pina-1
ej stara, to se vsakemu lahko zgodi. Samo da se je dobro končalo. Itak pa se ti je zodilo zdej in nikoli več.

En user posted image , da te malo potolaži

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 21:58:57   
dolenjka
Hvala draga user posted image

Zdej grem pa kar spat, ker se je Stipe odloču, da danes ne bo proizvodnje zalaufal ampak bo mene mal zmasiral user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 22:13:34   
Janey
pri nas je isti scenarij kot ponavadi, moj je zaspal na kavču. ne morem ga zbudit tak da grem kar v posteljo.

lahko noč

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 22:15:25   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Hvala draga user posted image

Zdej grem pa kar spat, ker se je Stipe odloču, da danes ne bo proizvodnje zalaufal ampak bo mene mal zmasiral user posted image  user posted image  user posted image


bravo za stipetauser posted image

nočko

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 22:37:04   
ELMA
IZVIRNO SPOROČILO: nizy

elma - paket oddan na pošti , upam , da ga že jutri dobiš user posted image


Nizy Hvala ti user posted image  se sem prebrala ZS  , komi čakam da ga dobimuser posted image ....user posted image
Lillchi ,pa vsi drugi ki ste dobili zobkeuser posted image user posted image user posted image  , mi smo še brez user posted image , pa jo bogo tko dlesni srbijo ...
Bamby , upam da se čim prej pozdraviš user posted image

Februarka user posted image user posted image  za mini RD user posted image


_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 22:40:32   
ELMA
Sem pa pozabila ....
user posted image user posted image user posted image  Za 6-del  user posted image user posted image user posted image

Pridne čvekice user posted image

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 6:46:43   
mala_pikica
Dobro jutro!

Danes pa bom verjetno kar jaz prva. Moj je danes, ravno zdaj, šel s kolesom do Zadra, tam pa se jutri dobi z ostalimi in grejo jadrati. Me je pa kar malo strah za njega, eh saj bo vse vredu. Tako, da smo do sobote zvečer sami 3 doma. Mi je pa ful čudno, ker sem zdaj prvič sama brez njega. Saj mogoče pa je že čas, da sva po 12 letih malo ločena user posted image . Čez dan bo še šlo, samo ponoči pa mi bo kriza, pa še strah me je, če sem sama v bajti user posted image .

Sem pa imela včeraj z Lukcem pregled in je že vredu, edino slabokrven je moj škrat. Kljub temu, da mu že skoraj 3 mesece dajem ferrum lek ima še nižji hemoglobin. Sedaj je imel 102. Tako, da grem v Avstrijo po ferrobet tabletke, ki sem jih uporabljala tudi pri Lani. A vaš je kateri slabokrven, ali imam samo jaz slabokrvne otroke? Mi je res prav čudno, da je bila Lana slabokrvna in sedaj še Luka.

Tako, zdaj pa moram iti Lano zbuditi, da jo pripravim za v vrtec.

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 7:09:59   
misar
dobro jutro babnice 

mi imamo za sabo spet katastrofalno noč. zbudila se je sam žnjkrat
v glavnem mene daje prehlad 300na uro...ponoč že 7x vstanem in sem že čist adijo, na konc skor ****is fašem, ko odložim tamalo v posteljico in ona pač ne bi več spala. grem nekaj za pit si iskat in valjda mislim, ok saj ura mora bit tam okoli 4ih, ja valjda ura šele 1. mater pol pa res ****is fašem in pustim tamalo kar v posteljici, da se ona pač sama s sabo pogovarja, pol rata tečna pol pa že dretje. je moj videl, da očitno ne mislim vstat, je pa on dvignu svoj dupe...porkiš, saj v osmih mesecih pa tud če je 10x dvignil svojo rit ponoč ja on revež ne more pol nazaj zaspat. bi videl kako bi zaspal nazaj, ko bi vsak dan jovo na novo 8 mesecev ponavljal vajo vsaj 3x
saj vem, da ni kriv, sam mal ga pa moram pošinfat . sem zdele kar mal na cel svet jezna...če morda niste tud ve kaj krive, da je tko ponoč
v glavnemsem najbolj vesela, da naša tamala ni več hudo prehlajena, že včer ni mela vročine, pa tud nosek je že veliko boljše še jaz se pozdravim, pa bo svet prec velik lepši


IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Sem mal nedružabna a ne user posted image  user posted image  Neki gruntam, pa mi ne rata nagruntat do konca in zato sem tako redkobesedna user posted image

A sem vam že povedala da sem ko kura brez glave in da imam srečo velikkkk večjo kot pamet?
Danes, ko sva šli s carico v živalski vrt mi je v avtu zaspala. In sem na parkingu poslušala muziko. Ko se je zbudila sem jo nabasala v voziček  in sva leteli žirafam naproti user posted image  Ko sva se vračali pa začnem iskat ključ od avta in ga ni bilo! Grozaaa Itak mi je blo jasn, da sem ga verjetn v prtljažniku pustila, ko sem voziček ven dajala. Sem sam molila boga da se ni avto zaklenil!! Pridem tja in evo, avto HB odklenjen, ključ pa kar v ključavnici in kontat, pa muzika je špillala user posted image  
Zdej se smejim, sam mi je tko vroče ratal, da tut spelat nisem mogla še 10 minut user posted image  user posted image  Pa bi šlo par bivšim maljončkov........ user posted image  user posted image  user posted image  Sama sebi ne morem več zaupat user posted image  user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dolenjka si me pa že navsezgodaj zjutraj skor do solz nasmejala user posted image user posted image user posted image user posted image , najjača je ta, da je v avtu še kar muzika špilala user posted image user posted image user posted image . sicer si mela veliko srečo, da se ni nič zgodilo...naj še povem, da se je men to s ključi že večkrat zgodil. enkrat sem jih celo sred portoroža na strehi od avta pustila. me je skor kap, ko sem prišla nazaj. da sem pustila odklenjenega pa se je itak že večkrat zgodilo user posted image sam hvala bogu moje kripe ni noben maral vzetiuser posted image user posted image

grrem prinčipeso zabavat, se neki kuja tam na tleh...po moje je zaspanauser posted image user posted image user posted image




_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 7:18:47   
buči
mala-pikica, naša sta oba slabokrvna. V družini po moževi strani imajo talasimijo. Tudi pri Aljažu je bilo tako, da je imel nivo HG po ferrumu še slabše, nazadnje 84, zdaj je imel 106 (po 3 letih), ampak nič ne jemlje. Tilen je imel 93, pa predno smo šli na Pediatrično, je lepo začel jest GH, tako da je imel že tam 101. Zdaj čakamo izvide, ali ima tudi on talasimijo. Naša P nas je kar takoj poslala na Pediatrično, da mu ne bi za brez veze dajali železa. Vprašaj tvojega P ...

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 7:23:48   
pina-1
Jutro.

Mi smo tudi že pokonci. Naša madam je kot šicarska ura. Ob 6:30 je zanjo konec  noči. Glede na to, da je spala od 19:30 je super.user posted image user posted image

MEsecnica, ti si naročala mei tai preko panda shopa ne? No jaz sem ga tudi naročila in je gospa rekla, da ti pripada še en panel, ker si mi jo kao ti priporočilauser posted image . POglej si na spletni strani kerega bi mela, pa mi boš na mail poslala, da ji pošljem.

no tko. Zdej grem pa jaz še Mio zbudit, pa odpravit za vrtec. Ko nazaj pridem sem vsa vašauser posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 7:53:42   
jencili
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

IZVIRNO SPOROČILO: jencili

IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

IZVIRNO SPOROČILO: jencili

IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

jencili JA JEST BIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.

februarka, jaz dam v skrinjo dokler pripravim kremo. Dlej kot boš mela v skrinji, laže boš ribala.

Jaz pa sedaj mei tai-e štdudiram. Si moram neki omislit, ker moja dečva hoče bit kar dosti na rokah. Kenguru mi pa ni praktičen.
Suzi in mesecnica, kako sta zadovoljni? Kolko dolgo sta čakali da pride? Jaz nimam problema z naslovom na hrvaškem, samo tisti ki je meni všeč ni na zalogiuser posted image user posted image


je že na potiuser posted image


a si z DHLom poslala ali kar po navadni pošti?


kaj misliš?
Sej sm res blond, sam tok pa tud ne. Mam sam pramena, vešuser posted image


a nisi ti gorenjka? sej veš kaj za gorenjce velja?user posted image


sm priženjena, pa me še niso uspel dobr zdresiratuser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 7:54:03   
jencili
aja, jutrouser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 8:00:52   
jencili
mi smo se tud kr zbujal ponoči, ob 6.30 sva se pa dojila in pol ni hotu več zaspat nazaj. No sej mi je kmal postal jasno zakaj - moker je bil. Pol pa akcija, preoblačenja itd. pol pa itak ne več spat nazaj, tko da sva kr vstala, ati pa še spi. Sva se zmenila, da dons vstanem jst, po moji želji en dan pa onuser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 8:07:14   
Neni13
Dobro jutro,

čist sem neki adijo..user posted image  se je ponoč skoz neki v ograjico butal..
Kati kati, ja šment, a ti nimaš moje telefonske, ti jo pošljem..
Sem bila 2 dni odsotna od RR, pa nisem vedela, da si bila pr nas.user posted image
Drugače smo pa bili včeraj ob Šmartinskem jezeru, res superuser posted image
Sam tamalmu je bilo že po 1 uri dolgčas, se vidi, da je čist mestni otrok, če ni folka okoli ali hrupa mu dolgčas postane..Narava in tišina pač še ni zanj.
ali je pa bil tako močno zaspan, ker spat pa ne...

Danes imamo spet sonček!!!
Misar naj ti čimprej mine ta prehlad, maš pa res smolo no, pa ravno zdaj ko je tako vreme..

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 8:09:58   
Februarka08
Jutro.

Naša noč še kar, sicer sem mogla 2x vstat za dudo, ampak ni blo sileuser posted image ne vem kdaj se bo nehala prebujat ponočuser posted image user posted image
Veste kaj mi je včer moj reku, k je mogu dat tamali večerjo, jo skopat, oblečt, na koncu pa dat še mleko: da smo dobre ženske da vse to sfolgamo, ker on bi že živčnega fasaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa samo urco in pol sta bla samauser posted image user posted image saj prav, kar naj vidi... kako bo šele, ko bo dež in bova mogle bit notuser posted image to bom pa jest živčnega fasalauser posted image

Grem vas mal prečikirat, pol pa zajtrk počasi in ven...user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?