|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 22:51:29   
Anonimen
No vidte, pa boste ekspresno hitro na 3 delu. Uradno.user posted image user posted image

Seveda z našo pomočjo.user posted image

Eh, pupe, tole je blo samo malo za popestritev večera. A se niste nič nasmejale, al ste jokale?user posted image user posted image

(odgovor članu glugluglu)
  Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 22:51:43   
glugluglu
IZVIRNO SPOROČILO: lex

smo pa istočasno pisaleuser posted image user posted image


samo men gre bolj počas

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 22:51:51   
Nasara88
IZVIRNO SPOROČILO: lex

nasara ne obremenjuje se, ti ne greš nikamor


sem mislila, da me bodo junijke dol napodile. sem šla malo prijateljem v stiski pomagat user posted image

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 22:51:59   
Anonimen
Prej ste govorile o vodi - jst sicr dojim, sam mu vsak dan skuham čaj, sicr ga ne pije, ampak za vsak slučajuser posted image  - no, mi mamo britta vrč, pa dam to vodo še prekuhat - nobenih delcev, nč kamna - v glavnem sm zadovoljna.

(odgovor članu glugluglu)
  Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 22:52:17   
lex
jaz sem pa malo žalostna ko se naša pikica noče na glas nasmejat, začne kar kašljat. Ful se rada smeji,samo ne na glas. una dva sta bila pa tolk hitrauser posted image , tak se mi zdi, da je v vsem kak teden zadaj

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 22:53:43   
Nasara88
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

No vidte, pa boste ekspresno hitro na 3 delu. Uradno.user posted image user posted image

Seveda z našo pomočjo.user posted image

Eh, pupe, tole je blo samo malo za popestritev večera. A se niste nič nasmejale, al ste jokale?user posted image user posted image



itka, da smo se če pa ti pravim da je pri nas dostikrat tako pestro in potem hitro maraton usekamo pa na nov del preidemo user posted image kaj šele, če bi naša gesla poznale, potem bi se še ve nasmejale user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 22:53:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojcek1

sej zato. moja pa tvoj - ko neki ni ok, je takoj alarm in akcija. zihr ne bi pil pretoplo, don't worry.

btw - a se ne da zablokirat takih a***, k smetijo tle gor po nepotrebnem?


Seveda se da.      pritisneš in voila.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 22:54:21   
dzanika
nya jaz mu tut za vsak slučaj čaj kuham pa ga tudi ne pije. user posted image

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 22:55:29   
glugluglu
IZVIRNO SPOROČILO: lex

jaz sem pa malo žalostna ko se naša pikica noče na glas nasmejat, začne kar kašljat. Ful se rada smeji,samo ne na glas. una dva sta bila pa tolk hitrauser posted image , tak se mi zdi, da je v vsem kak teden zadaj

Naš Tian se na glas smeji ob najbolj čudnih stvareh, facah, če se samo normalno pogovarjamo z njim se ne bo na glas smejal, treba bit zraven malo blesav, da se on smejiuser posted image

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 22:56:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nasara88

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

No vidte, pa boste ekspresno hitro na 3 delu. Uradno.user posted image user posted image

Seveda z našo pomočjo.user posted image

Eh, pupe, tole je blo samo malo za popestritev večera. A se niste nič nasmejale, al ste jokale?user posted image user posted image



itka, da smo se če pa ti pravim da je pri nas dostikrat tako pestro in potem hitro maraton usekamo pa na nov del preidemo user posted image kaj šele, če bi naša gesla poznale, potem bi se še ve nasmejale user posted image user posted image user posted image



No vidiš. Končno vidim eno, ki je zadovljna nove družbe.user posted image no, sej na 3 delu ne bom smetila, mogoče vas bom spet proti koncu priganjala na 4 del.user posted image

(odgovor članu Nasara88)
  Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 22:56:55   
glugluglu
IZVIRNO SPOROČILO: Nasara88

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

No vidte, pa boste ekspresno hitro na 3 delu. Uradno.user posted image user posted image

Seveda z našo pomočjo.user posted image

Eh, pupe, tole je blo samo malo za popestritev večera. A se niste nič nasmejale, al ste jokale?user posted image user posted image



itka, da smo se če pa ti pravim da je pri nas dostikrat tako pestro in potem hitro maraton usekamo pa na nov del preidemo user posted image kaj šele, če bi naša gesla poznale, potem bi se še ve nasmejale user posted image user posted image user posted image



če bi naša gesla poznale, bi kar tu ostaleuser posted image

(odgovor članu Nasara88)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 22:57:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojcek1

sej zato. moja pa tvoj - ko neki ni ok, je takoj alarm in akcija. zihr ne bi pil pretoplo, don't worry.

btw - a se ne da zablokirat takih a***, k smetijo tle gor po nepotrebnem?


če se ti zdi, da smetimuser posted image , ali da sm afnauser posted image  me lahko zablokiraš - sm pa hotla sam mal z vami počvekat

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 22:57:24   
rovar_ka
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: rovar_ka

IZVIRNO SPOROČILO: lunica24

ma kaj teb ne paše didlinaa no, pol pa pokaj dol, delat tisto kar moraš delat, pa ne trati časa tle no. matr 


lunica, pusti, škoda besed..če se hočejo obnašat kot 10 letnice, pa naj seuser posted image user posted image se razume a ne, Didlinaa?user posted image user posted image



Kaj maš pa ti za ene probleme z mano?user posted image Mi tukaj prepletamo prijateljstva, ti jih pa razdiraš.user posted image



joj, pa kak se ti ljubi nouser posted image user posted image


_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 22:57:37   
dzanika
Nič punce pridno načvekajte še te dve strani jutri vas pa preberem. Grem počasi spat. 

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 22:57:49   
lex
glugluglu pa lahko delam ne vem kaj pa se še ne zna. sicer je zadnjič rekla, da ni panike, samo ko je tak fajn poslušat te prve glasne smehece.

Včeraj sem alino prav namerno žgečkala, da sem se pol z njo smejala. ko majo tak lep smeh- otroškiuser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 22:57:58   
Anonimen
Eh, gesel pa res ne rabim, zakaj? Če bi mela kakšno željo bi vas že vprašala, vljudno seveda. Sej se da lepo pogovarjat.
Itak ste čveke taprave.user posted image

(odgovor članu glugluglu)
  Neposredna povezava do sporočila: 4941
   [Brisano sporočilo]
21.10.2008 22:58:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu glugluglu)
  Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 22:58:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dzanika

nya jaz mu tut za vsak slučaj čaj kuham pa ga tudi ne pije. user posted image


Sej pol ga pa jst pijemuser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: glugluglu

IZVIRNO SPOROČILO: lex

jaz sem pa malo žalostna ko se naša pikica noče na glas nasmejat, začne kar kašljat. Ful se rada smeji,samo ne na glas. una dva sta bila pa tolk hitrauser posted image , tak se mi zdi, da je v vsem kak teden zadaj

Naš Tian se na glas smeji ob najbolj čudnih stvareh, facah, če se samo normalno pogovarjamo z njim se ne bo na glas smejal, treba bit zraven malo blesav, da se on smejiuser posted image



Pri nas je tud tko - pa ko sebe vidi v ogledalu, se krohota

(odgovor članu dzanika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 22:59:36   
Anonimen
nakitomičiči user posted image user posted image

neki se luki oglaša, bomo vidli kaj bo. sem šla v sobo in se mi zdi da me je gledal, al pa spi s priprtimi očmi. nimam pojma, se bo pokazalo.

mojcek ne sekiraj se... nima smisla. user posted image

smejanje na glas. lex bo hitro brez skbi. poskusi bit res fejst debilna, naš se smeji SAMO atiju, meni nikoli (enkrat samo do zdaj).. jaz lahko pokam frise, sam nisemtko smešna, moj pa sam zraven pride in neki reče in ta mali v smeh.

(odgovor članu glugluglu)
  Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 23:00:00   
dzanika
Ah ne bom sploh več komentirala tole z junijkam.
nya ne ti ne smetiš pač je pa bolj odveč tukaj Didlinaa ker misli da ima smisel za humor pa še zdaleč ni tako. Če bi nas večkrat brala bi vedela kaj je smisel za humor.

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 23:02:07   
lex
jaz ga nobenmu nisem kuhala, moji so bolj na vodi in soku

joj sem sezdaj spomnila:sva v soboto kuhala sok, dragi je do 3h zjutraj zraven čepel, da bi otroci imeli domač sok, zdaj ga pa samo ati pije (jaz si ga ne upam, ker je grozdni, niti ga nimam rada - alina je pa samo nos zavihala). je ati rekel, da nikoli več (ga je on hotel kuhat,jaz sem itak rekla da ga ne bom,ker nimam časa)

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 23:02:39   
glugluglu
nič jaz grem spat gremo delat polnjene šampinjone z binglovim oljem, če bo uspelo.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   [Brisano sporočilo]
21.10.2008 23:03:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 23:03:44   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

No vidte, pa boste ekspresno hitro na 3 delu. Uradno.user posted image user posted image

Seveda z našo pomočjo.user posted image

Eh, pupe, tole je blo samo malo za popestritev večera. A se niste nič nasmejale, al ste jokale?user posted image user posted image



Natiiiii, a si nas ti prišla malo jezit sem gor??? Boš šla hitro spat, če ne bo jojjjjjjjjj...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   [Brisano sporočilo]
21.10.2008 23:03:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dzanika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?