|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1. oktober zares? začnem
11.11.2008 20:38:56   
pearl_shell
aja pa še to je zapisano pri rubriki Sadje in zelenjava do kosila:

zajtrk je vseh 90 dni enak: sadje ali sveža zelenjava, kar lahko do kosila jeste večkrat, vsaki dve uri. Kombinacija sadja je lahko poljubna, lahko pa se odločite, da ga zaradi lažje prebave ne mešate.

Morda od tod izvira prepričanje, da ga je treba jesti ločeno.

(odgovor članu pearl_shell)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.11.2008 7:19:13   
AKŠ
jutro sotrpinke user posted image

danes je šas za naše najboljše prijateljice - tehtnice user posted image


ja jaz sem zbrala pogum in stopila nanjo....kaže mi še dodatno -0,5kg, kar pomeni da sem trenutno na skupnem -4kg
 
juhuhu - sem ful vesela, ker se nisem pretirano roke vzela ta teden....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu pearl_shell)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.11.2008 7:51:05   
ziva1
Dobro jutro. Včeraj mi je pa cuker padel, ker sem toliko sladkega pojedla, da sem se kar trikratno pregrešila user posted image . Pol se pa čudim zakaj gredo kile počasi dol user posted image .Danes imam pa sadni dan, tako da mi boste lušte delale. 

(odgovor članu pearl_shell)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.11.2008 7:51:40   
S*
Dobro jutro!

Najprej čestitke AKŠ user posted image , -0,5 kg  user posted image   user posted image   user posted image

Jaz pa nisem bila pridna ta vikend in sedaj nosim posledice. Na tehtnici je sicer pozitivna 0, tako da ostajam na skupnem - 3,9 Kg.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.11.2008 7:55:42   
ziva1
Bravo AKŠ user posted image user posted image user posted image user posted image . Kako dolgo pa si na dieti?
Punce bi bilo fino imeti eno razpredelnico za naše kilce. Jaz bi jo naredila, pa je ne znamuser posted image , če jo pa katera zna pa naj jo naredi.
S* boš pa ta teden bolj pridna, glavno da niso šle gor.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.11.2008 8:09:08   
ziva1
S* sem videla da sva skupaj borki v rubriki zanositev. Kako dolgo pa že delata na user posted image ? Pri meni bo kmalu že eno leto pa še nič user posted image .

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.11.2008 8:35:54   
S*
Ziva 1, midva tečeva 5 krog, ampak to je štetje od letos. Sem imela prej laparo in histero, potem pa nekaj časa nisva delala na tem, ker sem bila brez službe, pa še stanovanje sva kupila... No sedaj se boriva naprej. Da pa ne bi samo uživala ob user posted image , sem se odločila, da moram ta čas narediti tudi kaj zase in tako veselo skrbim, da bo moja teža čim manjša, ko bom končno ugledala user posted image  ali user posted image .
Verjamem da nam bo uspelo, tako pri majši ritki user posted image , kot pri user posted image .
LP

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.11.2008 8:37:29   
muška
jaz user posted image  sem v tem tednu pridelala 0,5 kg  user posted image user posted image user posted image  , tako da nimam več -2 , ampak samo -1,5 user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.11.2008 8:54:58   
luka jan
Jaz pa ostajam na isti teži.user posted image 73,6 kg.
Se bo treba mal v roke vzet, pa resno začet hujšat.

Pa seveda čestitke vsem, ki vam tehttnica kaže manj. Bravo, le tako naprej.user posted image user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.11.2008 9:21:25   
AKŠ
IZVIRNO SPOROČILO: ziva1

Bravo AKŠ user posted image user posted image user posted image user posted image . Kako dolgo pa si na dieti?
Punce bi bilo fino imeti eno razpredelnico za naše kilce. Jaz bi jo naredila, pa je ne znamuser posted image , če jo pa katera zna pa naj jo naredi.
S* boš pa ta teden bolj pridna, glavno da niso šle gor.



živa, na dieti sem od 1.10. - tko da gre počasi dol, ker tud grešim user posted image

kar se pa razpredelnice tiče, jo bom pa jaz naredila verjetno popoldan - razen če bo katera hitrejša od mene user posted image

bom pa dodala vse tiste, ki ste se nam od zadnjega tehtanja na novo pridružile...

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.11.2008 9:30:38   
janjja
JAz sem v tem tednu shujšala še dodatno za -0,5 kg, torej skupaj zavidljivih
-5,5 kg.

user posted image user posted image user posted image

Sem bila včeraj na obisku pri sorodnikih - se nismo nekaj časa videli in so me vsi čudno gledali, ter na koncu je teta le začela spraševati, če sem kaj bolana, al kaj je narobe.
Ker sem menda full shujšala, in sem bila zelo vesela, saj sama pri sebi ne vidim - še moj me je pohvalil.user posted image

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.11.2008 11:06:07   
ziva1
Pri nama pa bo kmalu leto naokrog in greva na preglede. Najprej gre moj potem pa še jaz. Naročana pri G sem ta mesec bomo videli kaj bo rekla.

AKŠ fajn, jaz ti še enkrat sporočam podatke. Začela z dieto 1.11. s 77 kg. Do danes pa sem zgubila 1 kg.





(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.11.2008 11:06:50   
Lianna
Ojla. Pa se zopet oglašam. Sem bila 3 dni na severu ob morju. Sem bila zaradi praznika ponedeljek in torek frej.
Mi je full lepo vidt kako pridno hujšate in se tehtate. Jaz pri sebi samo na oblačilih opažam napredek. Še vedno pridno ne jem nič po 19h uri. Pa izogibam se sladkarijam, kar je zame kar težkouser posted image  
Sem si pa zadala cilj, da do decembra shujšam ene 6kg. Grem verjetno na baletno predstavo Hrestač in bi si rada kupila eno lepo krilo. To je sedaj moja motivacija. Pa še dragi bo presenečen, ker se do sredine decembra ne bova nič videla.


(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.11.2008 12:24:57   
jer.za.
jajce pa hrenovko boš mešala

Ja še vedno ko sem bila na ločevalni sem pri satarašu skupaj mešala jajce in hrenovko, pa sem še vedno šla dol. Itak dam notri samo eno malo jajce, pa še to imam za kosilo in večerjo skupaj.

Drugače pa user posted image user posted image user posted image  vse, ki tako pridno izgubljate kg.

Jaz imam danes škrob-ker sem cel dan v službi, bom šla potem vmes na eno rižoto z gobami, pa solata.

Moram pa povedati, da tudi vsak dan pridno delam na leg.magicu in ab-rocketu. Trebušnjake delam tudi zjutraj, ob 5.30user posted image , ampak mi kar gre.

Sicer pa ne vem več kako bom še tole ločevalno peljala naprej, saj gremo ta petek s kolegicami iz srednje šole ven jest, pa v soboto ima prababi roj. dan, pa zvečer greva z možem na bovling, med tednom imava še eno večerjo, pa Bohinj čez vikend pa še en rojstni dan, da naprej sploh ne naštevam....user posted image user posted image  Ima katera kakšno idejo kako naj speljem vse skupaj? Z sadnimi dnevi, pa da ne bom preveč mešala??? 

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.11.2008 12:32:55   
AKŠ
tud pr men bo pestro...v soboto grem na 50letnico, v nedeljo grem na tretji rojstni dan..... pol se bom končno nazaj unesla, bo pa že veseli december tuki user posted image

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.11.2008 13:29:10   
S*
jer.za. poskusi imeti beljakovinske dneve, mesa in mesnih izdelkov je vedno dovolj na vseh žurih, tako da... Potem pa znova štartaš po danem zaporedju. Po mojem je itak ves štos v ločevanju in z B si narediš najmanj škode user posted image .

Jaz pa še nikoli nisem kuhala sataraša user posted image , mi zaupate recept?

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.11.2008 13:30:18   
RAKICA1
ojla punce no jaz pa sem grešila tudi ker sem dobila teto skrvavca pa mi je samo pasalo jesti tako da vstzajam na iztmu no ko bo pa tega konc pa spet v roke se morm vzeti sem glih študirala da kmalu se bliža novo leto kar sem si zadala do kdaj morm shujšati
no za vse ostale pa čestitke za izgubljene kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  no punce bo katera delala tabelo ali pa če jo jaz naredim kaj pravite

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.11.2008 13:30:55   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.

jajce pa hrenovko boš mešala

Ja še vedno ko sem bila na ločevalni sem pri satarašu skupaj mešala jajce in hrenovko, pa sem še vedno šla dol. Itak dam notri samo eno malo jajce, pa še to imam za kosilo in večerjo skupaj.

Drugače pa user posted image user posted image user posted image  vse, ki tako pridno izgubljate kg.

Jaz imam danes škrob-ker sem cel dan v službi, bom šla potem vmes na eno rižoto z gobami, pa solata.

Moram pa povedati, da tudi vsak dan pridno delam na leg.magicu in ab-rocketu. Trebušnjake delam tudi zjutraj, ob 5.30user posted image , ampak mi kar gre.

Sicer pa ne vem več kako bom še tole ločevalno peljala naprej, saj gremo ta petek s kolegicami iz srednje šole ven jest, pa v soboto ima prababi roj. dan, pa zvečer greva z možem na bovling, med tednom imava še eno večerjo, pa Bohinj čez vikend pa še en rojstni dan, da naprej sploh ne naštevam....user posted image user posted image  Ima katera kakšno idejo kako naj speljem vse skupaj? Z sadnimi dnevi, pa da ne bom preveč mešala??? 


Jaz se v takšnem primeru nisem držala vrstnega reda diete. Pač sem imela dva dni zapored npr. škrobni dan. Ko sem šla ven jest sem npr. naročila zelenjavno rižoto, ali pa samo meso in solato. Pa pač brez sladice. Vse se da samo če se hoče. Meni se zdi brez veze zaradi takšnih srečanj čisto prekinit dieto. Pač malo prilagodiš. Ne bo nič narobe če imaš dva dni škrobni dan, ali pa dva dni beljakovinski dan. Bolje to, kot pa da ješ kar vse. In kg bodo prav tako šli dol. Samo drži se ločevanja.

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.11.2008 13:33:50   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: S*

jer.za. poskusi imeti beljakovinske dneve, mesa in mesnih izdelkov je vedno dovolj na vseh žurih, tako da... Potem pa znova štartaš po danem zaporedju. Po mojem je itak ves štos v ločevanju in z B si narediš najmanj škode user posted image .

Jaz pa še nikoli nisem kuhala sataraša user posted image , mi zaupate recept?


Jaz narežem paradižnik, papriko. Dam v ponev da se zelenjava zmehča, dodam jajce, sol, ter kislo smetano.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.11.2008 15:14:23   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: S*

jer.za. poskusi imeti beljakovinske dneve, mesa in mesnih izdelkov je vedno dovolj na vseh žurih, tako da... Potem pa znova štartaš po danem zaporedju. Po mojem je itak ves štos v ločevanju in z B si narediš najmanj škode user posted image .

Jaz pa še nikoli nisem kuhala sataraša user posted image , mi zaupate recept?


Jaz narežem paradižnik, papriko. Dam v ponev da se zelenjava zmehča, dodam jajce, sol, ter kislo smetano.



Hvala, sej to pa poznam,
user posted image user posted image user posted image user posted image  mi temu rečemo peperonata in jo poleti delam kar pogosto. Ja Slovenija je tako majhna, pa skrati tako velika.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.11.2008 15:14:30   
AKŠ
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


             SEZNAM   


NICK            ŽELJE     --   KG     5. TEHTANJE
                                                   (19.11.2008)

lunica24     -20 kg       -1 kg            user posted image                          
85 kg

hijenca       -15 kg        -3kg             user posted image           

AKŠ             -10 kg       -4 kg         user posted image          
74 kg - 70 kg

auroraa       -10 kg                            user posted image       
78 kg

Kanka          -15 kg      -1 kg             user posted image             
76 kg

aalmaa         -15 kg           ?              user posted image

nky23          -10 kg                           user posted image     
64 kg

RAKICA1       -9 kg     -0,7 kg           user posted image          
68,7 kg

čičuča           -15 kg    -2,5 kg           user posted image
75 kg - 72,5 kg

dzanika         -15 kg   -7 kg               user posted image user posted image
75,5 kg -69,5 kg

luka jan         -7 kg     -1,4 kg             user posted image         
75 kg - 73,6 kg

lumpa6          -27 kg    -2 kg               user posted image       
127 kg

*erika*          -13 kg    -1 kg                user posted image         
73 kg - 72 kg
 
S*                  - 20 kg           -3,9 kg              user posted image          
81,1 kg -77,2 kg
 
aurora28       -10 kg    -0,5 kg              user posted image
74,5 kg

tropical          -11 kg     -6 kg                user posted image user posted image
76 kg  -70 kg

Estrella*        -25 kg                               user posted image
81 kg

katy82              ?            -3,8  kg            user posted image  
118 kg - 114,5 kg

amy26             ?                                      user posted image
60 kg

buček              -6 kg      -0,5 kg               user posted image        
63 kg 

blanka1           -22 kg    -2,2 kg             user posted image    
75 kg  - 72,8 kg

Sunny Morning  -5 kg    - 2 kg               user posted image   
72 kg - 70 kg 

TRIŠ                -10 kg      -6,5 kg          user posted image user posted image
76,5 kg - 70 kg

mary10           -10 kg     -1,2 kg           user posted image
84,5 kg - 83,3 kg

tinadvojčica     -10 kg     -2,4 kg           user posted image
74 kg - 71,6 kg
 
janjja                -10 kg     - 5,5 kg           user posted image user posted image
79 kg - 73,5 kg

muška               -5 kg        -1,5 kg              user posted image
 
Bong                  -13 kg                           user posted image
 
Sryiana             -15kg                               user posted image
91,5 kg
 
Alfabeta             - 8 kg                              user posted image
 
Lianna                                                     user posted image
 
ziva1                 -6 kg         -1 kg            user posted image
77kg
 
jer.za                 -5 kg                            user posted image
70 kg
 
 

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.11.2008 16:13:43   
ziva1
AKŠ ful si fajn zrihtala, kaj boste rekle punce user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.11.2008 17:23:02   
RAKICA1
AKŠ zelo dobro si jo zrihtala no jaz pa tud obljubim da drug tedn bom bolj pridna

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.11.2008 18:18:26   
jer.za.
Jaz pa še nikoli nisem kuhala sataraša , mi zaupate recept?

Jaz najprej potenstam čebulo, dodam paradižnik, papriko, še malo pokuham da se zmehča, nato dodam še hrenovko/piščanjčje meso/govedino/... in na kocu jajc in to je to. Meni je super!!

Pa hvala za vse nasvete, bom res jedla lepo po principu ločevalne, sem pa tja sadni dan, ne bom se pa na veliko obremenjevala z zaporedjem dni.

Drugače sem pa sedajle še v službi, in bom pomojem danes kar brez večerje glede na to da bom okoli 20.00 šele doma.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.11.2008 18:52:08   
AKŠ
no zanimivo - jaz pa v sataraš nikoli ne dam mesa....razen jajčka na koncu :-)

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?