|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
30.9.2008 19:04:13   
Freycha
volgo za predsednico user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
30.9.2008 19:38:55   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Prosim glasujte za slikco user posted image user posted image

user posted image

--------------------------
Kliknila, Mažoretka user posted image user posted image user posted image !
In hvala ti, da si bila na mojem glasovanju tako pridna. Jutri bodo razglasili zmagovalca.. Bomo videli user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
1.10.2008 10:36:18   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

...kadar vidim klikarsko temo.


Dobro poimenovanje user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
1.10.2008 10:37:35   
HuAnita
Glas oddan!

user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
1.10.2008 11:03:16   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Men je odino glasovanje bilo simpatično od uporabnice, ko se je sinček sam prijavu in poslal slikco


Ja, če verjameš.


A misliš, da ni tako, kot nam je bilo predstavljeno? Upam, da se motiš.  


enostavno moram komentirati. Prvo prosim ne sodite in ne obsojajte za laž.user posted image

Da ni laž bi lahko naštela kup svari, mogoče ena takih je da je sin upal pokazati obvestilo kje lahko glsuje za likico šele po nevem več koliko dni. In takrat je bilo veliko slikic že z okoli 2000 glasovi , naš pa ni imel niti enega. In drugo še nekaj, vsaka taka stvar se mi zdi totalno bedna in tudi sinova zamisel se mi je zdela brezvezna. pa se je znajdel sam. In kaj je tukaj tako zelo krutega če 11 letnik pomaga poslati pismo 8 letnikuuser posted image  in seveda to je totalno nemogoče.user posted image user posted image

In ja tudi meni gredo take objave na živce, če si mi da kliknem na glas oddam user posted image  in ne napišem za vsak klik. Če sem dobre volje kliknem večrat včasih samo enkrat, včasih temo preskočim. Sej ti ni terba odpreti vsake teme, če so vam dosadne kokr pravte.


In seveda tudi kuri dam glasuser posted image , mah ne dva da bo na prvem mestuuser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
1.10.2008 11:31:56   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

Sej ti ni terba odpreti vsake teme, če so vam dosadne kokr pravte.




O ja, pa je treba. treba je nekako red vzdrževati na RR, drugače bi bilo vse v razsulu. user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
1.10.2008 11:32:52   
Freycha
pa če nimaš pod milim bogom kaj delati, tudi odpreš skoraj vsako temo user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
1.10.2008 11:34:04   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

pa če nimaš pod milim bogom kaj delati, tudi odpreš skoraj vsako temo user posted image


Predvsem take, ki ti gredo na živce. Sploh, če so štiri naenkrat na 1. strani. Take, ki fehtarijo za glasove. Mislim....user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
1.10.2008 11:38:36   
Freycha
jaz pa se probam tem, kjer mi že naslov pove, da me bo živciralo, kar izogniti. Že tako me zadnje čase preveč stvari živcira, zakaj bi se še na tem področju puščala znervirati. Je pa res, da ko me kaj pošteno razjezi, še posebej poiščem teme, kjer si dam duška user posted image  RR in butaste teme znajo biti dober ventil za moje možgančke user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
1.10.2008 11:40:36   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

RR in butaste teme znajo biti dober ventil za moje možgančke user posted image


ja, samo da eni tega ne razumejo user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
1.10.2008 11:45:08   
amaya
oooooooo...končno je ena zinla in je enakega mišljenja kot jaz....že nekaj dni ne grem gor, ker se samo klika...OK otroci...ma zdej je pa too mač vsega....user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
1.10.2008 11:52:18   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

Sej ti ni terba odpreti vsake teme, če so vam dosadne kokr pravte.




O ja, pa je treba. treba je nekako red vzdrževati na RR, drugače bi bilo vse v razsulu. user posted image


Sam res zakaj nimaš RR pri nicku? Mogoče bi še na kakšne podforomu potebovali kakšnega, ki bi malo reda nerediluser posted image

Freycha ja za možgančke razmigat že, sam kaj ko so kakšne teme res dosadne da bi človek še zaspal zravenuser posted image . In kot opažam so se vse rrjevke pokučkale po mesečnicah, tem za čvek pa skoraj ni večuser posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
1.10.2008 11:54:49   
Freycha
mala maja - so pa ravno take dosadne teme pravi raj za skregati se, če moraš spucati ventile user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   [Brisano sporočilo]
1.10.2008 12:16:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
1.10.2008 12:37:37   
mala maja
se strinjam.user posted image

100x boljše se "skregat" al pa pametovati neki virualni kolegici ali kolegu, kot pa z domačimi.user posted image user posted image

A odpremo teme, za ventile pucatuser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
1.10.2008 13:00:50   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

A odpremo teme, za ventile pucatuser posted image user posted image



Ti a veš da to sploh nebi bla slaba idejauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
1.10.2008 14:11:06   
PiaM
Volgica, kam te kliknem?user posted image
user posted image

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
1.10.2008 14:56:29   
nejcko
Jaz pa gladko malo take teme kar preskočim in se ne sekiram sploh.


(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
1.10.2008 15:15:28   
SOULatka
Jaz pa vedno glasujem, če katera hoče da glasujem za slikico od tamalega, če je kaj narisal pa to.
Kot da je tako težko dat en glas...naj imajo moj glas, če že hočejo...

_____________________________

Vse je tako, kot je. Samo naš odnos do tega je pomemben, In tega lahko vedno spremenimo, saj mi odločamo o njem!

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
1.10.2008 21:09:18   
Colt
En kratek reply...sicer je že znano da me Volgin cinizem in sarkazem vzburja, sploh kadar je na mestu. In tu pri smislu ''glasuj zame'' je še kako na mestu''. Meni osebno se zde takšne in podobne pogruntavščine že rahlo bolane. Zakaj? Zato ker odražajo obsedenost družbe z zunanjo potrditvijo ki je v svoji notranjosti morda zelo gnila. Biti najboljši in izglasovan iz strani internetnih obsedencov, katerih življenje se vrti okoli namišljenih svetov in kvazi limonad? Je to res vrhunec odraščanja? Življenja? Hvala lepa. Bolano do amena!

Grega

ps.še mal pa se bom ''vrnil''.... user posted image

< Sporočilo je popravil Colt -- 1.10.2008 21:10:22 >


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu SOULatka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
1.10.2008 22:00:08   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

En kratek reply...sicer je že znano da me Volgin cinizem in sarkazem vzburja, sploh kadar je na mestu. In tu pri smislu ''glasuj zame'' je še kako na mestu''. Meni osebno se zde takšne in podobne pogruntavščine že rahlo bolane. Zakaj? Zato ker odražajo obsedenost družbe z zunanjo potrditvijo ki je v svoji notranjosti morda zelo gnila. Biti najboljši in izglasovan iz strani internetnih obsedencov, katerih življenje se vrti okoli namišljenih svetov in kvazi limonad? Je to res vrhunec odraščanja? Življenja? Hvala lepa. Bolano do amena!

Grega

ps.še mal pa se bom ''vrnil''.... user posted image


Povedano najboljše do zdaj! user posted image user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
2.10.2008 7:32:24   
andreja32
 
Sej če hujšga ne bo še umret nov treba.Če se ti ne dopade,....preskočiš pa je,....simpl k pasul.......ne pa da zaradi tega izgubljaš živce,...ajjojjj

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
2.10.2008 10:40:14   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Naja30

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

En kratek reply...sicer je že znano da me Volgin cinizem in sarkazem vzburja, sploh kadar je na mestu. In tu pri smislu ''glasuj zame'' je še kako na mestu''. Meni osebno se zde takšne in podobne pogruntavščine že rahlo bolane. Zakaj? Zato ker odražajo obsedenost družbe z zunanjo potrditvijo ki je v svoji notranjosti morda zelo gnila. Biti najboljši in izglasovan iz strani internetnih obsedencov, katerih življenje se vrti okoli namišljenih svetov in kvazi limonad? Je to res vrhunec odraščanja? Življenja? Hvala lepa. Bolano do amena!

Grega

ps.še mal pa se bom ''vrnil''.... user posted image


Povedano najboljše do zdaj! user posted image user posted image



Grega, jaz glasujem zate! user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
2.10.2008 10:46:02   
Rubin.
Meni osebno se zde takšne in podobne pogruntavščine že rahlo bolane. Zakaj? Zato ker odražajo obsedenost družbe z zunanjo potrditvijo ki je v svoji notranjosti morda zelo gnila. Biti najboljši in izglasovan iz strani internetnih obsedencov, katerih življenje se vrti okoli namišljenih svetov in kvazi limonad? Je to res vrhunec odraščanja? Življenja? Hvala lepa. Bolano do amena!


user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
2.10.2008 10:50:04   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Men je odino glasovanje bilo simpatično od uporabnice, ko se je sinček sam prijavu in poslal slikco


Ja, če verjameš.


A misliš, da ni tako, kot nam je bilo predstavljeno? Upam, da se motiš.  


enostavno moram komentirati. Prvo prosim ne sodite in ne obsojajte za laž.user posted image



Jaz nisem rekla, da je laž. Jaz sem samo rekla, da lahko verjameš ali pa ne, da 4-letnik sam pošlje eno sliko na glasovanje.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?