|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
7.12.2008 9:23:46   
*bubi*
Dajmo, še malo, pa bo novi del user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
7.12.2008 9:40:10   
pf
Dobro jutro. Vidim, da ni nobene čvekice. Grem kuhat kosilo.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
7.12.2008 9:53:27   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

pa tisto,od A do Ž mi več ne piše zgoraj,pol pa moram kar eno temo **** stisnit,da pridem do osnovne strani,če se razumemouser posted image


meni je pa fajn, tko kot so naredili.... kliknem moja ringaraja in tam so teme v katerih sodelujem in vse, kar rabim... Edino v "skupnost RR" ne vem več kako priti...

Titanik pa samo zato do tam gledam, ker če ne, preveč jočem zraven....

Yihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... Lara je spala od 22ih do 8ih.... user posted image user posted image user posted image


DANES PRAZNUJETA PA RONJA IN KRISTJAN. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
7.12.2008 9:55:00   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft


Yihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... Lara je spala od 22ih do 8ih.... user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



DANES PRAZNUJETA PA RONJA IN KRISTJAN. user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
7.12.2008 9:55:20   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

DOJEČIM MAMICAM
 
Mleko takšen je fantič,
da ne mara krega nič,
nič skrbi, nič žalosti,
rad pa ima vesele dni.
 
Ko v dojkah se sprehaja
ena misel ga obhaja:
da otročku bo lepo,
ko se k mami stisnil bo.
 
Ti sama zdaj zapri oči:
glej, že v naročju ti leži !
Tesno k tebi se privija,
tik, tak srček mu razbija,
nežno usteca odpre
in sesati sam začne.
 
Mleko se razveseli,
iz dojk se vedno bolj mudi,
brizga, teče kar se da,
da osreči malega.
 
Vem, da videti je droban,
majčken je in čisto sam.
Nič ne more, se ti zdi,
vse neznansko ga boli.
 
Pridi bliže in poglej:
zdaj je bolje kakor prej,
ker čuti, da si tu ob njem,
nestrpno čaka tvoj objem
.
 
...user posted image



mA JOJ,kako lepa pesmica.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Madona, pa kaj je meni, za vsako reč solze pretakam.... user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
7.12.2008 9:56:31   
Lara Croft
. Edino v "skupnost RR" ne vem več kako priti...


No, pa tudi to sem zdej pogruntala.... user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
7.12.2008 9:57:13   
arabela*
dobro jutrouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
7.12.2008 9:58:58   
arabela*
user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft



Yihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... Lara je spala od 22ih do 8ih.... user posted image user posted image user posted image


DANES PRAZNUJETA PA RONJA IN KRISTJAN. user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
7.12.2008 11:24:02   
pf
Čestitke Ronji in Kristjanu.
Bravo Lari za prespano noč. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
7.12.2008 13:57:09   
leda
Ma od kje maste ve tele dojenčke, ki vam tkole še nedokončani kar celo noč prespijo??!!! nobenga tazga primerka ne poznam v živo (no, laro sm vidla, ampak je pršla s foruma tko da ne štejeuser posted image ). jst sm pri taprvi ploskala, ko je prvič prespala v kosu celo noč pri šestih mescih. je pa res, da sem bila pripravljena na vse, ker se je nečakinja dojila na dve uri podnev in ponoč in to maltene do prve svečke...

kar sem hotla rečt je, babe, mate neverjetno srečo pri spanju.

and now for something completely different:
jaz, ko glavna organizatorka v familji, sem si zamislila prvi maj nekje na (zmerno) toplem; en apartma, mestece za špancir na dohvat ruke in bližine planinskih poti (takih, ki jih zmore tudi triletnica. no, ona je sposobna hodit tut tri ure do vrha, tko da upam, da ne bom jst najšibkejši člen). idealen je denimo lošinj, kjer pa smo bli dve let nazaj; se na veliko promeniral in oblezli vse šetnice, kar jih majo. še na osorščico smo zlezl...

zdej bi same same but different. dubrovnik ma baje fajn vršičke naokoli, pa mesto je tut super za pohajkovanje. tko da me zanima, če ma kera kako idejo glede lokacije in če kera pozna kak fajn apartma v dubrovniku.



(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
7.12.2008 14:55:01   
gold fish
dober dan...samo na hitrco, da vas pozdravim...

...nimam časa...

...šibam dalje..

čaouser posted image

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
7.12.2008 15:47:24   
gloria

IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

dober dan...samo na hitrco, da vas pozdravim...

...nimam časa...

...šibam dalje..

čaouser posted image


....glih to sem hotla napisat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
7.12.2008 16:15:09   
Lara Croft
Bravo Lari za prespano noč.


Pf... ma sej Lara noč prespi že od začetka skoraj.... ampak od 22h do 8ih pa prvič....

Ponavadi je to od 22 do 5ih ... 23 do 6ih... polnoči do 9ih... problem je bil, ker težko zvečer zaspi.... včasih rabi tudi dve uri, da res trdno zaspi..

Sva bli v Trstu danes.... sem si privoščla eno rfitelo con nutella... user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
7.12.2008 16:20:13   
Lara Croft
zdej bi same same but different. dubrovnik ma baje fajn vršičke naokoli, pa mesto je tut super za pohajkovanje. tko da me zanima, če ma kera kako idejo glede lokacije in če kera pozna kak fajn apartma v dubrovniku.


Glede tega pa nimam pojma.... user posted image

Bi pa tudi jst rabla eno pomoč... kam nej grem poleti sama s tamalo? Moj možek bo šel v Ameriko na en seminar, jst sem se pa odločla, da ne grem z njim... Bi šla rada kam, kjer je morje... Samo ne vem, kako mi bo to zneslo.... kam jo bom pa dala, ku bom mogla lulat?

Najboljš,da si kak apartma najamem, ki je čisto blizu plaže... 


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
7.12.2008 17:20:25   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: leda

Ma od kje maste ve tele dojenčke, ki vam tkole še nedokončani kar celo noč prespijo??!!! nobenga tazga primerka ne poznam v živo (no, laro sm vidla, ampak je pršla s foruma tko da ne štejeuser posted image ). jst sm pri taprvi ploskala, ko je prvič prespala v kosu celo noč pri šestih mescih. je pa res, da sem bila pripravljena na vse, ker se je nečakinja dojila na dve uri podnev in ponoč in to maltene do prve svečke...






jaz tud nebi verjela,če tega nebi pri prvi hčerki doživela.user posted image
Od prvega meseca naprej prespala celo noč,brez da se zbudi,to je bilo nekje od enajstih zvečer,pa do desetih zjutraj.Jaoooooo,kak je bilo to fajn.
Je pa zato zdaj toliko bolj pestrouser posted image


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
7.12.2008 17:22:42   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

Najboljš,da si kak apartma najamem, ki je čisto blizu plaže... 


ja ampak jaz bi si jo v vsakem primeru še na WC zraven vzelauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
7.12.2008 17:26:40   
Lara Croft

ja ampak jaz bi si jo v vsakem primeru še na WC zraven vzela


Al misliš, da bi jo na plaži pustila? Zato apartma blizu plaže, da bi hodila tja na WC in Laro s sabo vzela... user posted image




_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
7.12.2008 18:15:34   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

Glede tega pa nimam pojma.... user posted image

Bi pa tudi jst rabla eno pomoč... kam nej grem poleti sama s tamalo? Moj možek bo šel v Ameriko na en seminar, jst sem se pa odločla, da ne grem z njim... Bi šla rada kam, kjer je morje... Samo ne vem, kako mi bo to zneslo.... kam jo bom pa dala, ku bom mogla lulat?

Najboljš,da si kak apartma najamem, ki je čisto blizu plaže... 



kaj pa če bi mi šli nekam skup kampiratuser posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
7.12.2008 18:16:20   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: leda

Ma od kje maste ve tele dojenčke, ki vam tkole še nedokončani kar celo noč prespijo??!!! nobenga tazga primerka ne poznam v živo (no, laro sm vidla, ampak je pršla s foruma tko da ne štejeuser posted image ). jst sm pri taprvi ploskala, ko je prvič prespala v kosu celo noč pri šestih mescih. je pa res, da sem bila pripravljena na vse, ker se je nečakinja dojila na dve uri podnev in ponoč in to maltene do prve svečke...






jaz tud nebi verjela,če tega nebi pri prvi hčerki doživela.user posted image
Od prvega meseca naprej prespala celo noč,brez da se zbudi,to je bilo nekje od enajstih zvečer,pa do desetih zjutraj.Jaoooooo,kak je bilo to fajn.
Je pa zato zdaj toliko bolj pestrouser posted image



mi pa še čakamo...upam, da ne bomo tako dolgo kot pri prvem...do 1,5 letauser posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
7.12.2008 19:03:04   
Lara Croft
kaj pa če bi mi šli nekam skup kampirat


Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... še najrajši bi šla kampirat... sam tja pa sama res ne morem..user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
7.12.2008 19:21:59   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

kaj pa če bi mi šli nekam skup kampirat


Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... še najrajši bi šla kampirat... sam tja pa sama res ne morem..user posted image



Jaz bi šla z vami user posted image  Samo ne kampirat, v apartma.

Maja bomo 90% nekam šli. Letos smo bili v Umagu za 1. maj in je bilo super. Sva si pa tudi Novigrad ogledala, imajo tudi ful lepa igrišča za otroke (za bubija, ne za bubiko user posted image ). Ampak mi smo bolj komot in gremo v hotel user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
7.12.2008 20:11:04   
pf
Joj mi delate lušte z morjem. Jaz komaj čakam, da jo mahnemo na morje. user posted image bi že šel v Sol Umag, ampak meni se zdi, da je user posted image še premala. Kaj vem na dve uri se doji, tak da ne bi imeli nič kaj od dopusta. Poleti je nekak drugače, sedaj pa to oblačenje in slačenje. Bomo že počakali, da še baucek malo zraste. Danes smo šli ob enih malo v Maribor na sprehod. Kaka beda. Sam center slabo okrašen, pri Kojaku trije štanti brez ljudi, nobenega sejma novoletnega. Saj vem, da še ni božič, samo kao drugo največje mesto v Sloveniji pa brez kančka življenja. Sem bila razočarana. 1001 stvar bi si lahko občina Maribor zmislila pa nič od ničesa. Kako drsališče za otročke, vrtiljake, vožnje s kočijo, novoletno sejmišče. Kriza. user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
7.12.2008 20:25:49   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

kaj pa če bi mi šli nekam skup kampirat


Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... še najrajši bi šla kampirat... sam tja pa sama res ne morem..user posted image



me zravn vzamete?

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
7.12.2008 20:42:17   
lana17
večer,

pa sem prišla do RR, mali še ne spi, ga user posted image animira, sta tako lepa, mali se prav pogovarja z njim...tiste, ki imate fantke, kaj so vam rekli glede čiščenja lulka...


_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
7.12.2008 20:43:07   
lana17
Čestitke Ronji in Kristjanu.

_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?