|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 9:47:04   
Shuka
Jutrčka user posted image (evo ene par odgovorov še za včeraj)user posted image

Larči - nimam lih nekih težkih navodil od ginekologa, razen trezno premišljene gibe, sprehodi v mejah normale, ampak je moj domači zdravnik bolj strog, pa da nau ogenj v strehi ga raje poslušamuser posted image , tko je volk sit in koza cela, jest mam pa cajt knjige prebirat pa se igrat user posted image

Želvica - hvala za slončka user posted image
Sonček2 - super user posted image za pregled in solzice sreče user posted image , naj bo še naprej vse dobrouser posted image
Pika  - bravo za 18 jajčk user posted image superkokoška si user posted image

gloria - naj se krčki hitro nehajo pri Nikcu, da boš tudi ti bolj mirna.user posted image user posted image user posted image   Ampak ma pa lepooooo sobico user posted image

ozone user posted image žal mi je user posted image


Evo te so pa od danes user posted image

Zarja ljubica - evo sem z wc-ja in javljam, da te moj pikec pozdravlja, ravno ko pišem se oglaša user posted image

Obi - še vedno navijamouser posted image

nokes
- hvala za zajtrk user posted image

pogrešam gigiuser posted image




_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 9:47:21   
gigi1
Jutrčka pupike user posted image

Nova tema, nov seznam (Miška ti si carica user posted image  user posted image  user posted image )

Najprej opravičilo vsem, ki me pogrešate...
Kaj naj rečem? Če naklofate skor 100 strani v enem tednu...jaz pa na s-factu in slaba  koncentracija, pa velik dela v službi, pa mal energije manjka, pa EMŠO me daje...user posted image user posted image user posted image . Sorči punčke res težko folgam. Vnaprej se opravičujem vsem, ki vas ne bom omenila. Saj veste, da ste v mojem srčku tudi, če vas ne omenim user posted image user posted image
Sreda, 01.10.
Kajsica - UZ  - Naj bojo folikli dovolj veliki in bo edina špika, ki so jo boš še dala stopka user posted image
Sabsa - punkcija - naj bo neboleča in veliko jajčec in poskočnih plavalčkov user posted image
bbpikica - ET - upam, da te čaka lepa pikica, ki bo s tabo še skoraj user posted image  user posted image
 
 
Se* user posted image  user posted image  user posted image  naj bo december najbolj srečen mesec v tvojem življenju, ko boš zagledala en debel +! Kolk bo lep ta advent, ko boš imela že mal bušija in okraševala smrekco user posted image
 
Netka si delala test? Upam, da je + in da se ti je čudež zgodil user posted image
 
Želvica saj ne vem, sem sicer napihnjena, pa me to niti ne moti tolk...bolj sem utrujena in podočnjake imam napihnjene (ponavadi so bolj črni in upadli). Pa mal mi koncentracija nagaja. Saj bo. Dokler je tako še ni sile user posted image . Kako si mi ti? 11.10. je že čisto blizu user posted image  user posted image  user posted image . Ne razmišljat o S-factu vnaprej. Pač vzemi kot nujno zlo in misli na pozitiven rezultat user posted image
 
Larica nič te ne bom k.rcala, da preveč delaš. Sama veš kaj zmoreš. Dokler lahko in se dobro počutiš...ti kar delaj. Komaj čakam jutri, da izvemo ali nosiš user posted image  ali user posted image user posted image  pod srčkom.
 
Šukica je fajn tale magnezij. Res je dobro odvajalo user posted image , pa še proti krčem. Se kar dobro počutiš po njem. Ti kar počivaj. Srečanja bodo še in ko bo čas se jih boš udeležila. Do takrat bomo pa morale malo potrpetuser posted image
 
Sonček2 prav lepe slikice imaš user posted image  user posted image  user posted image . Tvoj vesoljček je pravi cukerček. Saj ni čudno, če je mami zlati sonček in vesela zvezdica v enem user posted image
 
Glorija Nik je...ma...sploh se ga ne morem nagledat. In res. Enkrat sem že zapisala in vem, da se ponavljam ...ampak naši otročki so najlepši na svetu user posted image  user posted image  user posted image
 
Ozone joooj kolk mi je žal user posted image user posted image user posted image . Verjetno si že izjokala žalost in se pripravljaš na novo borbo. Drži se draga.
 
Sonček1 tudi meni se previjalna od Glorije zdi res prostorna. Se bom čez kakšne pol leta priporočla za navodila, kje ste nabavljale stvari za user posted image
 
Nokica upam, da se vidimo v petek.
 
Ajsi enako. Naj te pikica mal spusti v družbo tetk user posted image
 
Pija novoletnibalon se javlja na raport user posted image . Upam, da se lahko izogneš PP in prideš v petek.
 
Abrica upam, da bo zadnja...ker tolk lije, da bo še dolgo v spominu ostala. Za menopur pa še ne vem. Če bo vse po sreči (da ne bo cist in da bo endometrij pravšnji) ga dobim v torek. No bomo videli. Saj mi ni problem še malo počakat. Sem že vajena user posted image  Kako sta vi2? Te gimnastičarka pusti spati?
 
Zarjica preden se bom poslikala, boš ti že srečka user posted image  in tvojih otrok pa res ne mislim strašit z mojimi slikami user posted image
 
Mlinček res si zlat, da tkole zvečer letaš po štacunah in uslišiš želje svoje drage user posted image . Je kar naporen ta RR job, ko je treba navijat in prebrat vse kar naklofamo, a ne? user posted image
 
Dejzika mene je malo strah...mislim, če sva edini na unionu...bo tud ena šteka preveč. Verjetno bom morala vozit in pol več kot 2 pirčka zih ne bom spila... Tko, da preudarno s tole nabavo. Pa sploh...saj lahk tud hajnija spijem. Ni treba extra uniona nabavljat.
 
Pikovitka tvoje pizze se pa prav veselim. Me zanima kakšna je polnozrnata.
 
 
Mlinčka Mlinček je pa za ožent. Ti povem! user posted image
 
Dajči a si šla na krvnega. Tvoj BHCG je pa res pomemben user posted image . Se vedno se mi smejčka ko pomislim na tvoj plusek user posted image
 
Obi navijamo maksimalno user posted image
 
Pika user posted image  user posted image  user posted image  za dobro bero. Upam, da te ni preveč zdelalo.
 
Lana bravo za začetek špik za Gonalom. Naj frnikolce lepo rastejo user posted image
 
Hedika upam, da te vidim v petek. Saj ti imaš pa do Miš čisto blizu.
 
Miška jp, s-fact spet zmagal user posted image . Upam, da bom v petek zdržala. Seznamček je res krasen. Pogrešam pa Mlinčka in folikla med navijačicami user posted image
 
Poleg vseh, ki jih je Nokica navedla kot pogrešane...meni zelo manjkata Gretka in Blančika. Pupe drage kje sta?


< Sporočilo je popravil gigi1 -- 1.10.2008 9:52:29 >


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 9:49:02   
Shuka
user posted image
Sreda, 01.10.
Kajsica - UZ
Sabsa - punkcija
bbpikica - ET

navijam za super rezultate
user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 9:56:12   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Šukica je fajn tale magnezij. Res je dobro odvajalo user posted image , pa še proti krčem. Se kar dobro počutiš po njem. Ti kar počivaj. Srečanja bodo še in ko bo čas se jih boš udeležila. Do takrat bomo pa morale malo potrpetuser posted image
 


srčica moja samo, da si se javila user posted image
Upam, da ti S-fact ne dela veliko problemov in da bo endometrij lep. A M. si že dobila? Pol boš kmalu na Menopurju in navijam že zdej, da bo kot mora bit.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 10:02:42   
bbpikica
Evo mene iz ET. Naša pikica je bla pridna pa mal porednauser posted image . Se je lepo razvila sam k mamici ni hotla, so jo mogl dvakrat notr vstavljat he,he.user posted image  Je reku Reš da je že zdaj živahna. No zdaj pa čakat do 15.10. na test. Upam da bo en velik plusek. Lep pozdrav vsemuser posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 10:08:23   
gigi1
bbpikica bravo za pikico user posted image  user posted image  user posted image . Naj se 15.10 nariše plusek user posted image  user posted image  user posted image . Me bomo pa ves čas navijale user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 10:09:46   
Shuka
bbpikica - naj se s svojo živahnostjo vgnezdi in nas preseneti 15.10.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 10:11:18   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

bbpikica bravo za pikico user posted image  user posted image  user posted image . Naj se 15.10 nariše plusek user posted image  user posted image  user posted image . Me bomo pa ves čas navijale user posted image  user posted image  user posted image



no pod tole se tudi jaz podpišem.

bbpikcia, lepo čuvaj svojo pikico, me bomo pa navijale za tvoj plus user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 10:12:43   
mismis
Babe moje, jaz sem zmedena, ali je naša Pika74 javila kako ji je šlo na punkciji???


Vidim, da ji veselo čestitate, ampak jaz se res ne spomnim, da bi kje zasledila njego poročilo.
Esmeralda user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 10:14:37   
womanpolice
ŽIVJO, PUNCE....

Se opravičujem, ker se dva dni nism nič oglasila, zdajle sm pa kr porabla eno uro, da sem vse prebrala in vidim dve najbolj čudoviti novici...
STIJAN... Iskrene čestitke! Zdaj pa lepo nosečnost in lahek porod...

DAJAMAJA... NO, vidiš, da sedaj je pa ratal... mogoče bodo pa kr trije... Se spomnim, da sva nazadnje skupaj trepetali... pa isti dan sva imeli punkciji, vendar jst v LJ... še enkrat iskrene čestitke tebi in tvojemu!!!

bbpikico, anna1 in Jill. Dobrodošle med nami

LARA LIGHT...JA, se strinjam... tale mačkon od Kajši je pa od "hudiča".... Morala bi ga videt kakšn velik mačkon je....

GIGI... HVALA za pozdrave... ampak Kajšico bova pa morale po nagi ritki... TKo je bila zaposlena z mojimi muceki (celo fotrala jih je po špikici... kak jih je razvajala), da je pozabila na tvoje pozdrave... Ampak sm prebrala...

KAJŠI... z gigi te bova po nagi riti našeškale... Pa glej da bodo danes dobri rezultati...

DAISY...
LEPO da si nas porazdelila po pijački ampak ne vem zakaj sklepaš, da men sede Heinken? Če ti po pravici povem, sm takrat, ko ste mi povedale, da pitje piva pomaga k rasti celic... sm se prov mogla matrat, da sm dva mala piva spila, pa še od teh dveh sm bla pol pijana...

MISMIS...    Ja, ta dva muceka pa sta res našla nebesa... prej sta bila tko podhranjena, sedaj pa imata takšne trebuščke kot balon... vpraš Kajši...
Kaj pa kej prinesemo v petek?

PIKOVIT, SONČEK, ZARJA, PIJA76, ABRA, LEDENKA, HEDIKA, GRETHY, in ostale... želim vam lep dan...

PUNCE...
moram še tole vprašat... Tiste, ki ste v Postojni, dajte mi povedat ali je res, da je tko, da je prvi postopek plačljiv, drugi zaston, tretji plačljiv, četrti zastonj,...? In koliko približno pride vse skupaj cenovno za en postopek? Že v prejšnjem postopku sm vidla, da ste v Postojni najbolj uspešne, ta mesec pa sploh nas "šišate"... Ja, sej vem, da bi me morale po nagi riti, ker sm že sedaj pesimistična, pa komaj sm se začela špikat, pa vendar.... Hvala za odgovore že v naprej... Lep pozdrav vsem...


TREPETALKE... vam pa velik sreče, da ugledate lep +

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 10:15:36   
womanpolice
bbpikica bravo za pikico  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 10:20:37   
womanpolice
aja, PA ŠE ENO VPRAŠANJE ZA VSE... predvsem "stare borke"... dajte mi povedat, jst še nism nč začela s temi čajčki, pikam pa se že od 24.9. Mojemu sem sicer vsilila tabletke Maca, pa še Q10 mu bom, čeprav je zelo nejevoljen kar se tega tiče, ker ne verjame, da bo zarad tega ratal... skoz mi govori, da si že naj dopovem, da ima prirojeno napako, in da te tablete, čaji, itd. ne bodo pomagali... jst ne vem več... jst se trudim, srkam informacije,d a bi nama ratal, on pa niti najprej ni hotu probat s temi Maca tabletami.... Saj si zelo želi, da bi nama ratalo... ampak kar se teh tablet in tega tiče je pa zelo pesmističen... ker mi skoz ponavlja, da ima prirojeno napako (zdravniki so mu "zaj....", ko so mu opravili poseg, ko ni imel moda spuščena in takrat so povzročili to napako...
Zanima me, če je prepozn, da bi začela te čajčke piti? Mislite, da bi vseen blo dobr...? HVALA....

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 10:23:27   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Babe moje, jaz sem zmedena, ali je naša Pika74 javila kako ji je šlo na punkciji???


Vidim, da ji veselo čestitate, ampak jaz se res ne spomnim, da bi kje zasledila njego poročilo.
Esmeralda user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

Vidim, da se Pika74 ni javila, no da vas ne bo skrbelo in da ne boste zakuhale od firbčnosti vam povem da je dama lahko vodilna kura v Jati - 18! Pika upam, da nisi huda, ti samo počivaj, sem jaz za vse poskrbela .

Evo mismis samo zate iz septemberske teme.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 10:23:28   
lana08
Mismis tebi je vse oproščeno, ko tako lepo skrbiš za nas.
Gigi tudi jaz sem bila napihnjena, no vsaj občutek sem imela po suprefactu da me bo razneslo, po user posted image  je sedaj bolje, upam pa da bom na gonal dobro odreagirala in bo veliko dobrih celic.


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 10:23:54   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Babe moje, jaz sem zmedena, ali je naša Pika74 javila kako ji je šlo na punkciji???


Vidim, da ji veselo čestitate, ampak jaz se res ne spomnim, da bi kje zasledila njego poročilo.
Esmeralda user posted image user posted image


Pija je včeraj napisala tole:

Vidim, da se Pika74 ni javila, no da vas ne bo skrbelo in da ne boste zakuhale od firbčnosti vam povem da je dama lahko vodilna kura v Jati - 18! Pika upam, da nisi huda, ti samo počivaj, sem jaz za vse poskrbela .

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 10:33:50   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Babe moje, jaz sem zmedena, ali je naša Pika74 javila kako ji je šlo na punkciji???


Vidim, da ji veselo čestitate, ampak jaz se res ne spomnim, da bi kje zasledila njego poročilo.
Esmeralda user posted image user posted image


Tudi jaz nisem nič zasledilauser posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 10:34:04   
Shuka
WP - Ja pri Rešu je tako, da je prvi plačljiv in prideš takoj na vrsto, drugi je zato brezplačen ampak se na podlagi prvega vrineš lahko že čez 3 mesece spet. in tako naprej, tretji spet čez 3 mesece plačljiv in spet čez 3 mesece brezplačen. Če ima pa kaj viška postopkov(tle morš najprej urajmat obdobje ko jih ima)je kdaj pa kdaj tudi radodaren in je lahko tudi prvi brezplačen, ampak takih srečkic je malo. Prvi postopek pri Rešu stane nekje cca. 1200 € vse skupaj, z zdravili in postopkom. Zakaj je tako, če greš na kliniko v LJ ali MB čakaš kot zmešana na brezplačni postopek in tam dokler brezplačnih ne pokuriš ne moreš na samoplačniškega, baje pa(to ti lahko povedo une k so v teh dveh klinikah) niso postopki vsake 3 mesece(no ne vem čist ziher kako je). Kako je v Postojni pri Merlotu pa ne vem.

Kar se pa tvojega možeka tiče pa morm povedat, da jih je kar nekaj takih skeptikov, ampak mu probaj dotajčit, da dokler ne proba ne ve pa imel prirojeno napako ali ne, naj poskusi vse kar je možno. In genetsko napako je baje možno popraviti, tako da naj vztraja, naj mu ne bo samo na besedah ampak tudi na dejanjih. Ne me narobe razumet, tudi moj je bil včasih, no še zdej je za določene stvari skeptik, pravi, da sicer verjame da so naravne arcnije boljše zdravilo kot medicinske kemične substance, sam da bi se jih pa lotil pit, jest pa ne, zato sem malce bolj stroga kar se tega tiče.
Kr povej mu, če se ti lahko z vsemi temi kemičnimi preparati filaš, se bo pa še on z enim čajčkom več. In skupaj bosta zmagala.

Evo jaz že navijam
user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 10:39:55   
pikovit
O Šukica kak kaj?Tolk časa sva se dogovarjali za kafe,da boš verjetno prej rodila,preden se bova spoznaliuser posted image Vidim,da si pridna in da bereš in se igrašuser posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 10:43:48   
kajsica
Pozdrav vsem skupaj babike!

bbpikica, bravo, no vidiš da te je počakala....sedaj pa navijamo našrej, na en velik magični + najprej user posted image user posted image

WP, bom se poboljšala....če maš pa take cukrčke doma!!!

Babike moje, danes je bila pa taka gužva na GK, da je bilo za znoret....sem čakala do 9 da sem sploh na vrsto prišla. No pa moje današnej poročilo. Vse je črno....no največji folikli so bili veliki 16 in 15, jih je pa na vsaki strani po 7 komada...mislim, a lahko prosim....pa da o ostalih sploh ne govorim da je še veliko malih zadaj, pa tako sem upala, da jih bo tokrat manj, da bom bolj pod nadzorom....v glavnem, v petek imam še 1UZ, punkcija predvidena po vsej verjetnosti za ponedeljek, vsaj tako mi je Požlepova danes rekla.

Drage babike, moja udeležba za petek je 100% potrjena....ne boste se me znebile!!!!

(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 10:47:08   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: bbpikica

Evo mene iz ET. Naša pikica je bla pridna pa mal porednauser posted image . Se je lepo razvila sam k mamici ni hotla, so jo mogl dvakrat notr vstavljat he,he.user posted image  Je reku Reš da je že zdaj živahna. No zdaj pa čakat do 15.10. na test. Upam da bo en velik plusek. Lep pozdrav vsemuser posted image


Evo kaj sem rekla,ena pa ta pravauser posted image user posted image user posted image Čestitke pikica.Vidim,da si z našega koncauser posted image

(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 10:47:43   
bbpikica
Womanpolice pozdravljena. Jaz sem vse štiri postopke opravila v Postojni ampak sem plačala samoprejšnjega. Pa ne zato ker bi ga morala, ampak zato, da sem bila prej na vrsti, da mi ni blo treba čakat do septembra. Ne vem od kje informacija, da je v Postojni treba prvi postopek in potem vsakega drzgega plačat ker jaz o tem ne vem nič!user posted image user posted image

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 10:49:38   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

O Šukica kak kaj?Tolk časa sva se dogovarjali za kafe,da boš verjetno prej rodila,preden se bova spoznaliuser posted image Vidim,da si pridna in da bereš in se igrašuser posted image
Ja če pa nikamor ne smemuser posted image . Ker sem na bolniški in morm počivat zaradi nizko ležeče posteljice in zarad komisije, sem tako bolj ali manj priklenjena na domače okolje(beri dom), če bi se pa odločile priti k meni na horenjsko pa ni panike, par metrov od doma bom pa že naredila. user posted image
Al pa se vidmo pol naslednje leto, ko bom rodila in boste ve nosečke, pol bomo mel cajta še pa još user posted image . Do takrat bomo pa le virtualne prijateljice in bolje to kot nič user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 10:52:29   
Shuka
Kajsica - bravo za črne flekce in naj rastejo še naprej user posted image . Se pravi si bila pridna špikarica, kljub težavam na začetkuuser posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 10:53:34   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: bbpikica

Womanpolice pozdravljena. Jaz sem vse štiri postopke opravila v Postojni ampak sem plačala samoprejšnjega. Pa ne zato ker bi ga morala, ampak zato, da sem bila prej na vrsti, da mi ni blo treba čakat do septembra. Ne vem od kje informacija, da je v Postojni treba prvi postopek in potem vsakega drzgega plačat ker jaz o tem ne vem nič!user posted image user posted image


Ja Pikica je imel Reš prej tako prakso.Potem so mu dodelili več postopkov in je imel tolk frej,da so imele punce tak sistem kot ti.Sedaj,ko pa sta 2 nova postopka ima pa spet gužvo in je malce omejil.Ne vem,pa kakšno je trenutno stanje.

(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 10:55:59   
pikovit
Shuka bolje to,kot pa nič.Te bomo pa potem hodile gledatuser posted image .Grem v petek na tvoj konec.K šlogarci.Samo imam še eno prijateljico z sabo.Bom pa mislila nate,ko se bom nahajala v tvojih krajih.user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?