|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 14:17:04   
zarja1
Sisy jaz sem na estrofemu in grem po moje user posted image user posted image  v ponedeljek. user posted image  je prišla 19/9, ET pa bo 6/10 z pet dni starimi pikeci. Torej 18 dan, sem prav zračunala?
Pa itak, da se čudeži dogajajo. Že ti so čudeži, ki te čakajo!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 14:18:02   
pikovit
A se kaj ve,koliko nas bo v petek?Da vem koliko spečt?user posted image

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 14:18:07   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

No Sisy lepo,da si spet v akciji.Jaz jih pa kar nekaj poznam,ki imajo zamrznjenčke doma.Ni hudič,zakaj jih pa ti nebi imela?Ti kar lepo pozitivno,pa boš vidla da se lahko zgodi čudež tudi tebi.

Skratka javi mi,ko bosta K in N rodili.


ej hvala...ma ja , vse je možno...ker pa sem po naravi bolj realist ne pričakujem prevečuser posted image

velja, javimuser posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 14:19:02   
pika74
Ojla pupe,

sem čist fuč.... včer so mi našteli 18 celic, (nism vsega nazaj prebrala, mogoče je Pija76 že kej o men in moji jati napisala - sva včer ob poldne mal sms-kale) popoldne me je bolelo kot sto hudičev, proti večeru še bolj. Sem pa ob 12h vzela še en ketonal, pa zvečer tik pred spanjem še enga.
Danes je za eno pikico boljš. Mičkn še krvavim... sej mal tud najbrž še bom, ker je blo velik foliklov... in posledično velik vbodov.

Punkcija niti ni bla tok huda. No, desni me ni nič bolel, ko je šla pa na levi jajčnik, sm pa mal stokala... sploh pr tazadnjih mi je blo že kr zadostuser posted image .
Sej samo ležim, vstanem le za lulat pa jest. pa še to izjemoma, če mojga ni zravn, da bi mi k postlji prinesel user posted image .

No, zdele sm pojedla kosilo.

Šibam nazaj v horizontalo brat knjige pa spat... tile utrogestani uspavajo sto na uro user posted image .

Držte se.

Lpuser posted image


_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 14:19:17   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Sisy jaz sem na estrofemu in grem po moje user posted image user posted image  v ponedeljek. user posted image  je prišla 19/9, ET pa bo 6/10 z pet dni starimi pikeci. Torej 18 dan, sem prav zračunala?
Pa itak, da se čudeži dogajajo. Že ti so čudeži, ki te čakajo!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

Bravo Zarči,lepo si napisalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 14:20:14   
sonček33
Pika počivaj in se pripravi na ET:

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 14:20:34   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Sisy jaz sem na estrofemu in grem po moje user posted image user posted image  v ponedeljek. user posted image  je prišla 19/9, ET pa bo 6/10 z pet dni starimi pikeci. Torej 18 dan, sem prav zračunala?
Pa itak, da se čudeži dogajajo. Že ti so čudeži, ki te čakajo!!!!!!!user posted image user posted image user posted image


super Zarjauser posted image user posted image user posted image  navijam zateuser posted image user posted image user posted image  a maš kej stranskih učinkov od tega Estrofema? Men se zdi da mi je mal na razpoloženje udarl...no ne vem al pa je mogoče krivo vreme pa dejstvo dqa grem počas že v službo, tamala pa v vrtecuser posted image user posted image user posted image

ET pa šele 18 dan? tok pozn? Zanimiv, sem mislila da to prej nardi...Kdaj pa nej bi predvidoma začela z Prometriumom?

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 14:22:00   
pikovit
Pika o ti bošček naš.user posted image Bodi pridna in počivaj.Si pa pridelala celo vojskouser posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 14:23:22   
pikovit
Sisy ti samo pogumno naprej.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 14:26:38   
pika74
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Pika o ti bošček naš.user posted image Bodi pridna in počivaj.Si pa pridelala celo vojskouser posted image


Ja vojsko ja... sej ponavad je blo tko... da je blo po 18, 15, 10 celic pa zmer samo 2 za not, nč za zmrznt... bomo vidl, kako bo zdej, če bo kej prežvel, bom vesela user posted image . No, mogoče bo kej boljš, k bojo nardil pol IVF in pol ICSI. Pustmo se presenetit.

Zdej pa res šibam v postlo. Matr sm k star dec, še zravnat se ne morm, k hodim... user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 14:28:08   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Pika o ti bošček naš.user posted image Bodi pridna in počivaj.Si pa pridelala celo vojskouser posted image


Ja vojsko ja... sej ponavad je blo tko... da je blo po 18, 15, 10 celic pa zmer samo 2 za not, nč za zmrznt... bomo vidl, kako bo zdej, če bo kej prežvel, bom vesela user posted image . No, mogoče bo kej boljš, k bojo nardil pol IVF in pol ICSI. Pustmo se presenetit.

Zdej pa res šibam v postlo. Matr sm k star dec, še zravnat se ne morm, k hodim... user posted image


Le pojdi počivat.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 14:37:17   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Sisy jaz sem na estrofemu in grem po moje user posted image user posted image  v ponedeljek. user posted image  je prišla 19/9, ET pa bo 6/10 z pet dni starimi pikeci. Torej 18 dan, sem prav zračunala?
Pa itak, da se čudeži dogajajo. Že ti so čudeži, ki te čakajo!!!!!!!user posted image user posted image user posted image


super Zarjauser posted image user posted image user posted image  navijam zateuser posted image user posted image user posted image  a maš kej stranskih učinkov od tega Estrofema? Men se zdi da mi je mal na razpoloženje udarl...no ne vem al pa je mogoče krivo vreme pa dejstvo dqa grem počas že v službo, tamala pa v vrtecuser posted image user posted image user posted image

ET pa šele 18 dan? tok pozn? Zanimiv, sem mislila da to prej nardi...Kdaj pa nej bi predvidoma začela z Prometriumom?

Sisy me je blo full strah začet to jemat, sam prvi dan mi je blo slabo, pol pa full ok. Polna energije, joški full zrasli-moj celi happy, polna optimizma,....
Mogoče je ET mal pozneje, ker so moji user posted image user posted image  stari že 5 dni. Ne vem? Prometriuma pa jaz ne dobim. Zdaj v pobedeljek po UZ mi je dala Utrogestan-fuj sovražim to zadevo, se mi vse cedi, skoz sem na wc-ju.....

Jaz sem full optimistična, drugega mi tud ne preostane!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 14:37:20   
hedviga
Pika, super izkupiček!!! user posted image  Ma, veš da bo preživel. Je že ok imet kakšno celico viška, potem te vsaj glava ne boli kaj se dogaja z njimi, če jih je zelo malo.


Pikovitka, jah jest sicer ne vem kolk je ostalih, ampak mi smo 3 zelo požrešni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 14:40:25   
zarja1
Pika bogica......user posted image , bo pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  cel kup!!!!!!!!!

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 14:46:33   
gloria
pika user posted image user posted image user posted image user posted image ....bravo
mismis seznam je čudovit....res si majstorcauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 14:56:52   
sonček85
najprej hvala vsem za lepe besede in  res sem vesela ter srečna.Poteka pa tudi men vse tako hitro ,da še sama ne dojemam.
gloria:res lepe slikice in lepo te je bilo brati.
ozone: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
dajamajauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
zarja1:ja men se je tudi zdelo tako kot da sem videla pimpija,a tudi če bo punčka je bom več kot vesela.Samo da bo dete zdravo
ledenka:mačk se moram izogibati zato ker  še nisem prebolela toksoplazmoze .Ko greš na prvi pregled te dajo na odvzem krvi in vode in potem ko prideš naslednjič na pregled dobiš izvide.Prav tako moram pazit ,da si vso zelenjavo,solate dobro sperem ,ker so lahko kakšni iztrebki gor.Ostalo si lahko prebereš tukaj----)
Toksoplazmoza, v nosečnosti nevarna okužba - BibaLeze.si

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 15:04:49   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: sabsa

Pozdravček!

Ravno sem prišla s punkcije, pridelala 11 celic, sedaj pa grem počivat.

Se še javim.
Sabsa - super novičke user posted image

Zdej navijamo za ETuser posted image



sabsa, joj, sem vesela zate! user posted image user posted image user posted image  Sem ti rekla, da bo super pridelek!


Pika, revica, počivaj bitjece, da boš ready za et in sprejem najlepših otročkov...pa za zmrznjenčke tokrat navijamo!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 15:05:02   
Nikita***
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Pika o ti bošček naš.user posted image Bodi pridna in počivaj.Si pa pridelala celo vojskouser posted image


Ja vojsko ja... sej ponavad je blo tko... da je blo po 18, 15, 10 celic pa zmer samo 2 za not, nč za zmrznt... bomo vidl, kako bo zdej, če bo kej prežvel, bom vesela user posted image . No, mogoče bo kej boljš, k bojo nardil pol IVF in pol ICSI. Pustmo se presenetit.

Zdej pa res šibam v postlo. Matr sm k star dec, še zravnat se ne morm, k hodim... user posted image


Pika74, sva midve včeraj skupaj čakali in klepetali, ko bi meni morali delat delno punkcijo, pa mi jo potem niso? Če si taprava, drži se! Jaz sem jih danes pridelala 12.

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 15:08:26   
bbpikica
Oj mene pa nekaj zanima. A je bla kera po ET doma in koliko časa. Hvala za odgovore in lpuser posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 15:08:28   
hedviga
Glede toxe... Jaz sem 12 let živela z mačko, ko sem se preselila je ostala doma pri starših (nisem je mela srca navajat na novo okolje pri njenih letih). Je spala z mano, pa sem jo mučkala pa cartala pa lupčaka in to...Je sicer večinoma skos notri, ampak jo tudi ven vozimo. Je večinoma brekije in konzerve, ampak tudi meseka... In sem bila miljon procentna, da sem toxo zihr prebolela, pa je nisem... Svašta! Skor nisem mogla verjet, ker ko je bila mlada je znala sem in tja tut zbrisat, al se pa kaj dajat z drugimi mački in na vrtu je vohala in brskala...
Jah, pa očitno ni okužena. Jaz moram pa zdaj malo bolj pazit.
Sicer pa pranje zelenjave in sadja , pa strogo pranje rok itd je itak priporočljivo. No, jaz upam, da je ne fašem, čeprav včasih na kakšno ultra opreznost tudi pozabim...

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 15:10:13   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: bbpikica

Oj mene pa nekaj zanima. A je bla kera po ET doma in koliko časa. Hvala za odgovore in lpuser posted image

jaz bom doma do testa....14 dni

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 15:10:56   
hedviga
Bbpikica, jaz sem bila doma po ET. Najprej tiste dva dni itak bolniška, potem sem se dogovorila z svojim dr. da je podaljšal, pa še malo dopusta do testa, in ker je bil pozitiven sem še zmeri doma user posted image user posted image

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 15:30:58   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: hedviga

Bbpikica, jaz sem bila doma po ET. Najprej tiste dva dni itak bolniška, potem sem se dogovorila z svojim dr. da je podaljšal, pa še malo dopusta do testa, in ker je bil pozitiven sem še zmeri doma user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image jaz sem tudi od testta naprej skoz doma.kolk sem šla po dopustu delat 2 dni potem pa bolniškauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 15:32:35   
dajamaja
Drage moje!

Hvala vsem za čestitke! Nekaj sem prebrala, v glavnem a preletela ... še kar gužva ... ampak mal se pa moram sprostiti g. direktor (če nmi slučajn čez ramo gleda user posted image )

Mijavček ju3 srečen porod in dobrodošlica tvojima že v naprej!
Pika, srtoka, spet so te zdelali. Čimprejšnje okrevanje in seveda na uspeh!!!!
Kajsi si že na UZ!
In Gigi začne zares - s špikami, ne!?
Mlinčka, kako si ti? To da folikle zalivaš ne dvomim user posted image
Daisy, ljubica, kdaj štart!?

Druge vidim, da ste v globokih pripravah na fešto. I ja bi al masine v soboto žurko doma in jaz še delovno dopoldne. Mišmiš mi daš navigacijo in če mi uspe.
Na krvni test nisem šla, ker imajo delovni čas 7.30 - 14.30 - jaz pa začnem in končam službo prej - kasneje, vmes pa en drek fraj. Evo, moram it, že žnarajo  

lp

user posted image


(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Oktober IVF/ICSI
1.10.2008 15:39:40   
lučka 25
bbpikica, user posted image  user posted image   user posted image  user posted image  za user posted image . lepo jo čuvaj, me bomo pa navijale.



kajsica, bravo za folikle. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image



MIJAVČEK, vse dobro jutri. Naj vse teče kot po maslu.user posted image


sabsa, bravo za 11 celic. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


pika74, bravo za 18 celic. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Ti kar počivaj. user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?