|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
29.4.2009 12:21:10   
balončica
O, hvala punce, res ste zlate. Saj meni je po eni strani kar logično, da sem manj noseča in se zaradi tega pač ne vidi, samo ko bi včeraj rekel tako, ne pa, da sploh nisem noseča. user posted image Pa ko berem, kako ste imele ali so imele tudi skrbi zaradi tega, ker se na UZ-ju ni videlo in sem bila v bistvu čisto pripravljena na to, še sam je rekel, da je možno, da se bo malo videlo, ampak potem je rekel, da se nič ne vidi. To me je pa zmedlo. Danes je bila ta G po telefonu čisto drugačna, je rekla, kot da je nekaj najbolj logičnega, da se ne vidi, ker sem premalo noseča.

Zdaj sem ravno s sprehoda po dežju, sem si malo zbistrila glavo. Sicer me vse špika, itak, vem, psiha dela, ampak zdaj se ne dam. Do naslednjega četrtka imam spet upanje, potem pa naprej. Korak, za korakom. Res vam vsem hvala. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tatjana.d)
Neposredna povezava do sporočila: 1751
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
29.4.2009 12:48:08   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: balončica

O, hvala punce, res ste zlate. Saj meni je po eni strani kar logično, da sem manj noseča in se zaradi tega pač ne vidi, samo ko bi včeraj rekel tako, ne pa, da sploh nisem noseča. user posted image Pa ko berem, kako ste imele ali so imele tudi skrbi zaradi tega, ker se na UZ-ju ni videlo in sem bila v bistvu čisto pripravljena na to, še sam je rekel, da je možno, da se bo malo videlo, ampak potem je rekel, da se nič ne vidi. To me je pa zmedlo. Danes je bila ta G po telefonu čisto drugačna, je rekla, kot da je nekaj najbolj logičnega, da se ne vidi, ker sem premalo noseča.

Zdaj sem ravno s sprehoda po dežju, sem si malo zbistrila glavo. Sicer me vse špika, itak, vem, psiha dela, ampak zdaj se ne dam. Do naslednjega četrtka imam spet upanje, potem pa naprej. Korak, za korakom. Res vam vsem hvala. user posted image user posted image user posted image



no tako kot je bilo napisano v mojem postu, da se ne more videt na Uz še sploh nič...in kot sem predvidevala, da je bil un G popolnoma malomaren...kar se prišteje temu zdravstvenemu sistemu....res katastrofa! jest bi mojga poslala k njemu, da ga nadere ! Kake skrbi ti je povzorčil in šoke za tebe, tvojega in malega....pa sej ni normalen ! res ni normalen.   a je spploh dokončal šolo, da OSNOV več ne zna ?????

pomoje se mu je kam mudilo, pa se mu ni dalo in je hotu neki na hitr vse narest.... sam kake posledice pa to povzroči, ko rečeš nosečki, da sploh ni nosečka, se pa ne vpraša. Jest bi mu lahko rekla, samo grde stvari v faco dele...

Sem VESELA, da si nosečka....evo test je spet user posted image  in ni skrbi, NOSEČA SI !

Malomarnost unga G pa ne pomeni, da je s teboj kej narobe. Jest mislim, da je vse OK in s tabo in z user posted image . samo da si dele tok šokirana od vsega tega kar se je zgodilo in da se spravljaš k sebi.

Mene tudi špika pa utrujena sem.

joj, kok je že ura.morem it...papa

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu balončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1752
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
29.4.2009 15:00:39   
dini
BRAVO BALONČICAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vse je tako kot sm rekla, G je kr neki, nima pojma, vse je naredu na hitro, pa neki reku sam da je.user posted image user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 1753
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
29.4.2009 16:37:36   
nony
Moje še vedno ni ...danes je 30 dan ciklusa.....sem rekla, da, če je do jutri ,ko končam službo ne bo si grem kupit test......

< Sporočilo je popravil nony -- 29.4.2009 16:38:09 >


_____________________________

Upanje ostaja....

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1754
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
29.4.2009 16:45:37   
BarbaraGS
rahla krvavitev na zacetku nosecnosti - je normalna, ker se ponavadi pojavi ob vsidranju jajceca. Tudi sama sem jo imela in celo mislila, da je menstruacija, potem pa mi je kolegica zdravnica povedala, da ponavadi skoro vsaka zenska krvavi ob vsidranju jaceca.

(odgovor članu tatjana.d)
Neposredna povezava do sporočila: 1755
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
29.4.2009 16:49:20   
balončica
O, barbara, zdaj si me pa pomirila. Ker me je spet panika zajela, spet imam roza, ko grem na WC in se obrišem. Mah, kar nekaj... Sama več ne vem, kaj naj sama s sabo...user posted image

(odgovor članu BarbaraGS)
Neposredna povezava do sporočila: 1756
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
29.4.2009 16:49:48   
balončica
nony, močno, močno držim pesti. In navijam. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu balončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1757
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
29.4.2009 17:38:10   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: nony

Moje še vedno ni ...danes je 30 dan ciklusa.....sem rekla, da, če je do jutri ,ko končam službo ne bo si grem kupit test......


držim pesti

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu nony)
Neposredna povezava do sporočila: 1758
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
29.4.2009 17:49:01   
dini
Navijamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mene pa glava boli in kuha me, slabouser posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 1759
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
29.4.2009 18:07:28   
nony
Ok....jaz sem se uštela pri računanju mojih dni in sem ugotovila ,da je danes 31 dan ciklusa in sem šla po test first sign ....................test je pozitiven....ne znam povedat kok sem vesela jutri grem še po CB,da vidim kaj mi pokaže še tisti test

_____________________________

Upanje ostaja....

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1760
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
29.4.2009 18:14:39   
dini
Bravo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pridnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu nony)
Neposredna povezava do sporočila: 1761
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
29.4.2009 18:17:23   
dini
nony a razen to da ti je zamujala si imela še kake znake?

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1762
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
29.4.2009 18:25:19   
dini
Kje je S*?user posted image  Verjetno je zmanjkalo roza barve pa jo je šla iskatuser posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1763
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
29.4.2009 18:30:31   
nony
Ne, sem imela samo znake da bom dobila user posted image

_____________________________

Upanje ostaja....

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1764
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
29.4.2009 18:33:39   
dini
Še zame jih držiuser posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu nony)
Neposredna povezava do sporočila: 1765
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
29.4.2009 18:41:24   
Maisha
IZVIRNO SPOROČILO: nony

Ok....jaz sem se uštela pri računanju mojih dni in sem ugotovila ,da je danes 31 dan ciklusa in sem šla po test first sign ....................test je pozitiven....ne znam povedat kok sem vesela jutri grem še po CB,da vidim kaj mi pokaže še tisti test

Čestitke! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nony)
Neposredna povezava do sporočila: 1766
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
29.4.2009 18:54:57   
balončica
IZVIRNO SPOROČILO: nony

Ok....jaz sem se uštela pri računanju mojih dni in sem ugotovila ,da je danes 31 dan ciklusa in sem šla po test first sign ....................test je pozitiven....ne znam povedat kok sem vesela jutri grem še po CB,da vidim kaj mi pokaže še tisti test


Iiiiiiii, ČESTITKE!!!!!!! Naj bo lepa in mirna nosečnost. Uživaj. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maisha)
Neposredna povezava do sporočila: 1767
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
29.4.2009 19:14:58   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: nony

Ok....jaz sem se uštela pri računanju mojih dni in sem ugotovila ,da je danes 31 dan ciklusa in sem šla po test first sign ....................test je pozitiven....ne znam povedat kok sem vesela jutri grem še po CB,da vidim kaj mi pokaže še tisti test


bravo !!!!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu nony)
Neposredna povezava do sporočila: 1768
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
29.4.2009 19:24:00   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: nony

Ok....jaz sem se uštela pri računanju mojih dni in sem ugotovila ,da je danes 31 dan ciklusa in sem šla po test first sign ....................test je pozitiven....ne znam povedat kok sem vesela jutri grem še po CB,da vidim kaj mi pokaže še tisti test

Čestitke! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nony)
Neposredna povezava do sporočila: 1769
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
29.4.2009 19:31:38   
nony
Hvala punce....držim pesti še za ostale,ki še čakate pluske....

_____________________________

Upanje ostaja....

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 1770
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
29.4.2009 19:37:56   
katra55
Hvala vsem za čestitke!

balončica, upam da je vse OK. So pa take krvavitve kar pogoste na začetku nosečnosti, pa ni nič narobe.

(odgovor članu nony)
Neposredna povezava do sporočila: 1771
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
29.4.2009 19:52:04   
sarar
balončica, ne sekiraj se. kot sem že rekla, sem tudi jaz pri obeh do sedaj rahlo krvavela na začetku pa je bilo vse ok. saj bo vse  redu, boš videla. vsem novim user posted image  pa iskrene čestitke. sej pa le ni bil tok črn ta april. upam da jih bo(user posted image ) tud v maju velikuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 1772
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
29.4.2009 20:02:37   
mojca345
jest sem prejle delala test in je pokazal negativno... M sicer še ni...bo že prišla...očitno ona res čisto po svoje tole vozla....

jest pa lahko dam zlato, da bi imela redne, pa jih nikol ne bom imela... prvič v life, da sem vedla kdaj imam O in koliko dolg cikel imam, pa tudi tokrat ni tko kot bi moglo bit po kalkulaciji...

očitno je to delanje na otročku pr meni res totalni hazard ali pa moljenje boga...

user posted image

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 1773
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
29.4.2009 20:18:50   
Jada82
Mojca ... user posted image user posted image user posted image Mogoče pa še poskusi čez kak dan ... pravijo, da dokler ni user posted image , je še upanje ...
Tudi jaz imam že vse znake prihajajoče M, danes je 29 dan cikla ... vse me že zvija, boli, samo še čakam, da se vlije .... mal sem razočarana, pa bomo že preživeli ... enkrat bo, ni vrag, da ne .... user posted image kateri krog si Mojca? Jaz trenutno še 6. Kar nekako se je vse zavleklo, sem mislila, da bo prej ratalo ....

Sicer pa Nony, čestitke! Jupiiiii user posted image

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 1774
   RE: II ne pričakujemo aprila 2009
29.4.2009 20:30:42   
dini
Mojcauser posted image user posted image user posted image user posted image  Jst tudi mislm tako zase:"očitno je to delanje na otročku pr meni res totalni hazard ali pa moljenje boga... "ampak ne smeve obupat veš.


_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 1775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




koliko otrok imate?
maca83 RR

koliko otrok že imate?

še delamo na prvem (14%)

enega (34%)

dva (37%)

tri (11%)

štiri (2%)

več kot štiri (2%)


Število vseh glasov: 131

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!