|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Krogci na stenah
2.10.2008 20:22:16   
blaža
ja bo pa treba še kakšen tečaj za računalnik, ki sem totalen teleban! Ne znam, bom jutri vprašala enega mulca- soseda, ki obvlada. Imam pa v Mojem albumu pod Matija in Blaž slikice, in na dveh se vidi ozadje s to borduro. ( oranžna stena in bela bordura)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Krogci na stenah
2.10.2008 20:26:24   
Anonimen
jaz sem kupila tisto klasično samolepilno folijo, narisala nekaj velikosti krogov ter nato na lahko te izseke krogov nalepila na steno, po notranjih robovih šla okoli in okoli čisto na tanko z jubolinom, na hitro prebarvala ter nato odlepila. Vsak krog se je dalo uporabit cca. 10x.

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Krogci na stenah
2.10.2008 21:01:00   
Paštetka
blaža in zdaj v tvojem albumu, ko odpreš slikico zgoraj copiraj link ctrl+copy

in potem tukaj v sporočilu pritisni ctrl +v

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Krogci na stenah
2.10.2008 22:18:10   
blaža
Joj paštetka sory, mi ne rata. Imam z svetlosivim označeno in ne prime. Bom morala koga jutri vprašat. Če te zanima lahko pogledaš pod Blaž in Matija . Bom pa naštudirala, ki to se moram navadit. zdej pa gram spat. lahko noč!

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Krogci na stenah
2.10.2008 23:00:04   
kukvasje
Temu se reče šablone. Imajo jih tudi v trgovini Hobby Art v Kranju. Ne vem, če imajo kroge, poglej na tej strani:
http://www.hobbyart.si/index.php?page=shop.browse&category_id=215&option=com_virtuemart&Itemid=1
Verjetno se jih da dobit tudi v kakšni drugi trgovini za ustvarjanje. lp

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Krogci na stenah
2.10.2008 23:53:54   
ziva_
mi mamo krogce po stenah... v igralnici
narocila sem jih prek spleta, iz avstralije... ceprav pise, da je rok dobave 3 tedne, sem jih dobila cez en teden... za postnino nisem rabila plačat nic. stali so mislim da 39 €
tu je link
http://www.brightstarkids.com.au/pages-room/decals-multi-dots.shtml

ce hoces ti se posljem slikco nase igralnice.

(odgovor članu kukvasje)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Krogci na stenah
3.10.2008 10:56:59   
kajajaka
Pred dnevi sem kupila v Hoferju nalepke za 9,99€ in to 3 pole večje kot A3 z nalepkami - krogci različnih velikosti, pa tudi v krogu sta še po dva manjša kroga druge barve. Mešajo se oranžna, rdeča in bela, moje stene so pa rumene. Krogce bom nalimala v spirali od najmanjšega navzven do največjega. Če mi pa ne bo všeč, bom pa odlimala (ne pušča madežev na steni) pa res so poceni. (Če pomislim, da sem dala skoraj 50 € za Disney nalepke v BC... )
Poglej, če jih imaj v najbližjem Hoferju ali mi pa na ZS poši, ti bom slikco poslala in lahko pogledam v našem Hoferju, če jih še imajo.
lp

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Krogci na stenah
3.10.2008 11:22:11   
Piruri
Malo debelejša folija je tista dekorativna, ki jo kupiš v Mercator tehniki...ima tudi močnejše lepilo, tako da ti ne bo curljalo spodaj....za izrezat krog pa uporabiš kakšen lonec, ki ga obtežiš in greš okoli z olfa...

http://www.createx.si/Createx_Sablone6.html pa imaš v LJ trgovino, ki prodaja folijo, ki jo lahko oblikuješ kakor ti paše....

Tudi če ti ne uspe naredit perfektnih krogov...vedi da se z aviona ne vidi user posted image ...


_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?