|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  153 154 [155] 156 157   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
23.12.2020 20:48:23   
fracek
Hej hej. Cali, drzim pesti dalje, tazadnja crtica se tudi meni zdi ze kar konkretna. 🤞


Moja M se danes ni prisla, prsi se obcutljive, sem pa vceraj po odnosu ze obrisala roza plavalce 🤪 tako da nekega hudega upanja ni, ker je tako vedno od enega tedna do kaksnega dne pred M. Testi se pa tudi niso prispeli, tako da nimam te "srece", v nasprotnem primeru bi iz firbca zagotovo naredila 😊


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3851
   RE: Noseča vsak mesec znova
25.12.2020 10:29:52   
Cali90
Punce najprej vsem SREČEN BOŽIČ in da v novem letu končno dočakamo dojenčke! Ne bom rekla pluske, ker tudi, če je + ne pomeni, da bo kak iz tega. No včeraj sem šla na krvni test in rezultat je 10. Ne vem kdo se iz mene norca dela. Ne razumem zakaj je to dobro, kako je lahko tako rahlo pozitivno že od ponedeljka pa se še kar ne ulije M. Pa še v ponedeljek imava v Dravljah spet posvet.. žalostna, jezna... 

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 3852
   RE: Noseča vsak mesec znova
25.12.2020 14:53:28   
Anonimen
Cali en velik objem ti pošiljam, žal mi je 🤗 Fraček držim pesti, da je morda vseeno uspelo in je vgnezditvena ...


Lepe praznike vsem in da bi bilo 2021 naše leto! Vsekakor si zaslužimo in je že čas za male 👣 v naših domovih.

(odgovor članu Cali90)
  Neposredna povezava do sporočila: 3853
   RE: Noseča vsak mesec znova
25.12.2020 18:59:17   
fracek
Cali in ostale soborke, tudi jaz vam zelim srecen bozic in ogromno moci za v prihodnje, ocitno jo bomo se kako potrebovale. 

Sama tudi nisem dozivela bozicnega cudeza, je prisla danes po 2 dneh "zamude". Se dobro, da niso testi prisli, bi sel eden v prazno 🤪 Ocitno bom v prihodnje morala res racunat na razpon od 24 do 27 dni. Upam, da bom lahko sla z naslednjo M v drugi postopek IVF. Vse dobro vsem, vas berem in spodbujam se naprej 😊🤗

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3854
   RE: Noseča vsak mesec znova
26.12.2020 10:14:20   
Anonimen
Sotrpinke ... jaz sem dočakala soboto in po treh letih truda mislim, da tudi svoj prvi konkreten plus 😍 če je bila katera že noseča, se vam zdita spodnji test in CB 2-3 tedne realna za drugi dan izostanka M? Še kar ne verjamem oz. si ne upam veseliti 😑


Sicer pa punce, vem kako grozno je čakanje na ta plus in razočaranje iz meseca v mesec ... koliko strahu imamo v sebi vse tiste, ki smo že kdaj zanosile pa nosečnost izgubile. Žal mi je, da se niti več ne moremo tako iskreno veseliti teh pluskov zaradi vseh preteklih izkušenj ... Ampak resnično verjamem, da nam bo vsem uspelo in držim pesti, da bo že januar vaš mesec! Pošiljam vam virtualni objem in hvala za pomoč.user posted image

(odgovor članu fracek)
  Neposredna povezava do sporočila: 3855
   RE: Noseča vsak mesec znova
26.12.2020 12:46:28   
*rjavolaska*
Anonimna, bravo :)) To pa imaš velik dokazov, da nekaj se pa le dogaja :) Da si z veseljem nekoliko zadržana, je povsem razumljivo.

Sem pa drugače jaz v skoraj istem položaju kot ti. Praviloma imam redne M, in je danes 28. dan, tako da bi jo praviloma morala dobiti ta vikend. AMpak jaz si goreče želim, da je ne bo naslendjih 9 mesecev, kajti danes sem pa tudi jaz ugledala 2 črtici po IVF postopku. Testna črtica je sicer zelo rahla, sem pa zelo zadržana z veseljem, kajti jaz sem imela HCG injekcijo pred 16dni in jem Aspirin, za katerega sicer nekatere (sicer redke) preiskave pravijo, da lahko povzroči false positiv.

@anonimna, katera znamka so tisti spodnji testi na stvoji slikci in kolikšna je njihova občutljivost? Katere dni pa si delala vse te testke?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3856
   RE: Noseča vsak mesec znova
26.12.2020 13:18:34   
Anonimen
Uuuu rjavolaska super, potem se nekaj dogaja 😍 s katerim testom si testirala? 


Moji so od First sign, občutljivost 25. Prvi je 2 dni pred M, potem 1 dan prej, na dan pričakovane M in spodnji ter CB 2 dni po izostanku. Nimam občutka, če je današnji dovolj temen, ampak zdaj bom nehala testirati. Noseča sem, kako se bo izšlo pa mi testki ne bodo povedali 🙈 sporoči kako bo šlo tebi

(odgovor članu *rjavolaska*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3857
   RE: Noseča vsak mesec znova
26.12.2020 20:26:46   
JackieO
Punci cestitke! Ko berem vajini zgodbi, vidim da je se luc na koncu tunela in vem da bo uspelo tudi nam! 🐞


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3858
   RE: Noseča vsak mesec znova
26.12.2020 21:18:59   
Malecka8
Čeeestitke. 🤞♥️

Res je, verjetno je še možnost tudii za nas. Samo obupat ne smemo, čeprav sem že res grozno žalostna.. Bomo že. Imamo me to! 😁
Lepe praznike drage moje in da se cimprej tudi nam izpolni tak veelika skriiita zelja. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 3859
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.12.2020 14:54:36   
Cali90
Evo še današnji rezultat: 151,9.. ne morem vrjeti, podvaja se na 24 ur.. sem bila zadnjič prepričana, da ne bo nič iz tega, ker je bila beta tako nizka ampak sem rekla, da danes grem spet na test zato, da bom v dravljah imela za pokazat. No potem mi je bilo pa še čudno, ker krvavitve sploh ni bilo. Zdi se mi, da sem ta mesec imela pozno ovulacijo.Punce držite pesti, da bo vse OK še naprej. 

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 3860
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.12.2020 14:56:25   
Cali90
Anonimna a ti misliš kaj na krvnega? Ginekolog te bo vrjetno tako ali tako napotil glede prejšnjih IMN.. Jaz sem šla kr samoplačniško, ker so ravno te prazniki in ne vem če sploh dela pa tako ali tako ni drago. 

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3861
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.12.2020 17:55:07   
Anonimen

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 👏👏👏 Cali bravo bravo bravo, do solz si me spravila - ČESTITAM!!! ❤ Res sem vesela zate! Jaz sem naročena na prvi pregled v sredini januarja, ginekologinja me ni poslala na krvnega - samo, če me začne boleti ali pa če začnem krvaveti, moram takoj na urgenco. Po resnici pa dvomim, da se mi ne podvaja, ker je testna črtica že močnejša od kontrolne 🙈user posted image

(odgovor članu Cali90)
  Neposredna povezava do sporočila: 3862
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.12.2020 18:07:47   
Malecka8
Cali90... ČESTITKE!!! Držim pesti zate ♥️ samo pozitivno naprej. 


(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3863
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.12.2020 18:30:40   
*rjavolaska*
@cali, stiskam pestke, da bo čez 2 dni vrednost dvojna. Tudi jaz sem bila danes na krvnem, in bom prav tako ponovila v sredo... Upam,da se podvoji :)

@anonima, bravoooo. Mislim da sva tam-tam. Zjutraj sem tudi jaz naredila isti baby check, in so pri meni sicer obe črtici bolj rahli, ampak enake intenzitete. POtem sem šla še na krvnega, in je bil beta skoraj 400. Datum Zm je 28.11 in ovulacija 12.12. V kakšnih dneh si pa ti?

Sicer pa sem danes naredila tudi First sign, je bil precej svetel, kljub temu, da je bil baby check jasen in krvni lepa številka. Tako da človek ne ve, kaj bi si mislil o teh urinskih testih - meni se zdijo precej nesigurni in neznačilni za 21.stoletje :)

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 3864
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.12.2020 20:00:05   
Anonimen
Čestitaaaam, lepa beta 👏 Jaz sem imela zadnjo M 25.11. in O 9.12., tako da sem par dni pred teboj 😊


(odgovor članu *rjavolaska*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3865
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.12.2020 20:31:41   
*rjavolaska*
ooo lepo, potem boš ti otvorila septembrke 2021 :) potem je pa sodeč po primerljavi tvojih in mojih testov vse logično :) moji so za odtenek svetlejši, tako da je je tvoja beta najbrž že blizu 1000 ali celo 2000 :)

Te že mučijo kakšne tegobe? Jaz nisem imela niti enega (najmanjšega) znakca, tako da si sploh ne predstavljam, da naj bi bilo to res... Zdi se mi logično, da če se dogaja kej takega, da si na to opomnjen...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3866
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.12.2020 20:50:17   
Cali90
Hvala punce, sicer je še vedno precej nizka beta ampak to, da se lepo podvaja mi je v uteho pa to, da ni krvavitve. Držim pesti za vse, da nam uspe do zdravega dojenčka. Mene je danes v Dravljah kar k njim naročila na naslednji pregled in ga imam tudi sredi januarja. O bodo dolgi dnevi.. svojega G bom klicala po tem pregledu.

(odgovor članu *rjavolaska*)
Neposredna povezava do sporočila: 3867
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.12.2020 21:13:39   
*rjavolaska*
@Cali_90, kaj pa ste se danes v Dravljah zmenili? Kako so komentirali tvoj rezultat Bete?

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3868
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.12.2020 7:06:59   
Cali90
Sploh ni nič komentirala rezultata. PogledalaJe z UZ če se bi mogoče kaj videlo pa se ni še nič potem mi je napisala recept za ene progesteronske vaginalne tabletke in si zdej morm to vstavljat pa dala datum čez 3 tedne.

(odgovor članu *rjavolaska*)
Neposredna povezava do sporočila: 3869
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.12.2020 12:12:14   
Anonimen
Bom kar ostala v tej temi do prvega pregleda, si še ne upam otvoriti septemberk 2021 🤣 Drugače pa pride pdp 1.9.2021 po mojih izračunih ... Sicer pa edino prsi imam precej občutljive in na trenutle volčja lakota, sicer pa nič ... nimam sploh občutka, da res sem nosečka ... Javita kako bo jutri šlo na krvnem, cali ti greš tudi jutri, kajne?

(odgovor članu Cali90)
  Neposredna povezava do sporočila: 3870
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.12.2020 12:14:11   
Cali90
Jaz se bom še odločila če bom šla, glede na dobro naraščanje p da ni krvavitev sem mislila, da dokler bo tako kar počakam in pošiljam v vesolje pozitivne misli 😀

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3871
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.12.2020 12:51:32   
*rjavolaska*
@anonimna, potem sva pa blizu - jaz sem izračunala 4.9. Sicer imave pa podobno situacijo - s to razliko, da mene joške en dan bolijo, pol me spet ne itd. Izmenično. Včeraj zvečer in danes zjutraj sem bila tdui jaz tako grozno lačna, da sem se budila in se šla prehranjevat, kar pa mi ni podobno.

Jaz jutri grem v laboratorij, ker sem bolj take control-freak sorte in ne bom mmogla iz glave dati tiste nadležne "kaj pa če" ;)

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3872
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.12.2020 13:47:22   
Cali90
Pri meni sta pa edina znaka bolj polne prsi in pa tiščanje na vodo ves čas. No pa danes sem nekam zelo utrujena ampak to je lahko tudi zato, ker sem začela z brezkofeinsko kavo. 

(odgovor članu *rjavolaska*)
Neposredna povezava do sporočila: 3873
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.12.2020 14:38:10   
tabalugica
Pozdravlejne punce 🤗Sem cisto nova na tem forumu...tako, da bom vesela kakrsnegakoli nasveta ali napotka. In ne bodite hude, ce bom prasala kaj takega, kar je vam ze dobro poznano. Verjtno smo vse v obdobju ko cakmo tisti pricakovani + in kdaj prasamo tudi kaj “neumnega”. Skratka...tudi midva si zeliva druzino in ta mesec je najin drugi mesec, ko poskusava. Zanima me kako se vam je obneslo z dogitalnimi O testi? Pri meni je namrec pred casom oz dnevi pokazal pozitivno...opazila sem tudi nekaj prozorne, lepljive sluzi, ki naj bi bila tipicna med O. Danes (5 ,6 dni po tem ko naj bi O nastopila) pa je ta sluz spet prisotna. Ce se ne motim naj po O ne bi bila vec prisotna...vsaj ne prozorna in lepljiva? Hvala za vas odgovor. 🤗

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3874
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.12.2020 15:16:11   
Zoe11
Anonimna se je odločila, da se preimenuje v Zoe 😉 Jaz sem tudi control freak, kar vam je verjetno že itak jasno glede na količino polulanih testov 🤣 na krvnega si pa ne upam it: v prvih dveh nosečnostih sem letela in bila potem strahotno razočarana. Tako, da tokrat ne grem: bom se do prvega pregleda sredi januarja poskušala držati pozitivnih misli in sanjarjenja o dojenčku ... za volčjo lakoto in utrujenost pa smo očitno vse tri na istem 🙈


Tabalugica: meni so digi O testi bili ok. Se mi je pa ta mesec, ko sem zanosila, zgodilo da sem imela izcedek že 5 dni pred M, kar običajno nimam. Poskusi danes O test narediti, da vidiš kaj ti pokaže.

(odgovor članu tabalugica)
Neposredna povezava do sporočila: 3875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  153 154 [155] 156 157   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  153 154 [155] 156 157   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?