|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   holter- kako zgleda?
4.10.2008 19:32:54   
Gina
Zanima me kako izgleda holter monitoring - pregled in naprava (očitno za domov, če prav razumem), če je katera že bila?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: holter- kako zgleda?
4.10.2008 19:35:56   
mlinar
Kaj pa je sploh touser posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: holter- kako zgleda?
4.10.2008 19:43:02   
Gina
Holter je po moje naprava za merjenje delovanja srca (utripa, pritiska....mogoče tudi ekg, pojma nimam, zato sprašujem).

< Sporočilo je popravil Gina -- 4.10.2008 19:44:57 >

(odgovor članu mlinar)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: holter- kako zgleda?
4.10.2008 19:44:52   
*alja*
ja za merjenje ritma srca (snemanje). To dobiš eno tako napravo na srce (pa dosti "žic") za 24 ur, na drugi dan greš da ti vzamejo dol in pogledajo ritem srca.

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: holter- kako zgleda?
4.10.2008 19:47:37   
Gina
Aha, saj se mi je zdelo. Kako pa potem spiš s temi žicami, pa se preoblačiš?

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: holter- kako zgleda?
4.10.2008 19:49:59   
Anonimen
Holter ti na prsni koš nalepijo podobno, kot EKG. Dobiš ga zjutraj, dol ga daš naslednje jutro. Tisti dan živiš popolnoma normalno življenje- zraven beležiš dnevnik, kaj si kdaj počela. To je vsa umetnost. Na koncu dobiš graf aktivnosti tvojega srca.

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: holter- kako zgleda?
4.10.2008 19:51:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
Aha, saj se mi je zdelo. Kako pa potem spiš s temi žicami, pa se preoblačiš?


Ja, vse to počneš z Holterjem.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: holter- kako zgleda?
4.10.2008 19:52:47   
*alja*
vse se da sam je mal neprijetno, ampak 24 ur hitro mineuser posted image

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
4.10.2008 19:59:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: holter- kako zgleda?
4.10.2008 20:15:36   
Gina
Aha, potem pa ni glih neke krize. Fino. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: holter- kako zgleda?
5.10.2008 15:18:04   
susica
gina golter zgleda tak kot  so ti rekli mala naprava v kateri je kaseta, ki meri tvoj srčni ritem! ni nevem kako grozno je pa zelo neprijetno, ker te čes čas začne vse serbet in vlečt, španat pa nesme te kdo objet ali pa se nesemeš kam naslanjat, aja pa sexat ne smeš ker se baje vidi, tak je meni sestra rekla ko mi ga je gor dala!

pa lepo opravi!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: holter- kako zgleda?
5.10.2008 18:42:41   
Gina
A seksat ne smešuser posted image user posted image , kaj pa po vrtu rit pa kopat? hecam se, bom vprašala kaj lahko počnem s holterjem.

(odgovor članu susica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: holter- kako zgleda?
5.10.2008 21:44:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
A seksat ne smešuser posted image user posted image , kaj pa po vrtu rit pa kopat? hecam se, bom vprašala kaj lahko počnem s holterjem.


Živi normalno, predvsem pa počni tiste stvari, pri katerih običajno začutiš težave z srcem, zaradi katerih si dobila holter. 

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: holter- kako zgleda?
6.10.2008 19:48:02   
Gina
Ampak jaz nimam težav s srcem ob kakšnih dejavnostih. Meni začne noro razbijat kar tako, iz lepega miru. Včasih ponoči, včasih čez dan. IN potem tudi ravno tako mine. To ni glih pogosto. Nimam pojma, kaj na to vpliva. Je slučajno enkrat zdravnica opazila, pa ekg ni bil čist ok, jaz nisem vedela, da je to kaj takega, na kar moram pazit - razbijanje srca namreč. Mislim nisem se ukvarjala s tem. Danes sem kopala po vrtu in zdaj ne delam nič, tako da se bo že nekaj videlo menda.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: holter- kako zgleda?
6.10.2008 21:17:27   
Dr. House
S holterjem ne bodo ugotovili nič. To so napadi tesnobe.

_____________________________

Nisem ptič, pa vseeno serjem ljudem po glavi.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: holter- kako zgleda?
7.10.2008 16:46:42   
Gina
Ne, niso napadi tesnobe. So že ugotovili, da imam nekaj narobe z zaklopko. IN ugotovljeno imam aritmijo. V družini imamo te reči. PO moje je to to. Tudi nimam nobenih težav z dihanjem, tesnobo ali čim podobnim. Bi bila pa zelo srečen človek, če bi kakšen dr. house v resnici obstajaluser posted image user posted image , ker bi ga rabila zaradi ene druge diagnoze - samo se mi celo zdi,d a sem ga danes v bolnici petra držaja našla (pardon, jo).Ker samo pri nas, za vse kar ne najdejo čisto takoj diagnoze, pripišejo vzrok avtomatično psihi - pa te dajo na tablete. K.r.e.t....

(odgovor članu Dr. House)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: holter- kako zgleda?
7.10.2008 17:57:18   
dory
No neko tako zadevo bom jst dobila konec meseca. Drugače je vse ok, le ob minimalnem naporu mi srce odpove...sam men je blo rečeno da bodo merli 24 urni pritisk? user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: holter- kako zgleda?
7.10.2008 18:16:35   
Dr. House
IZVIRNO SPOROČILO: dory

No neko tako zadevo bom jst dobila konec meseca. Drugače je vse ok, le ob minimalnem naporu mi srce odpove...sam men je blo rečeno da bodo merli 24 urni pritisk? user posted image


Res? Ti si, draga dama, medicinski čudež, ker si še vedno med namiuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nisem ptič, pa vseeno serjem ljudem po glavi.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: holter- kako zgleda?
8.10.2008 20:53:26   
Gina
Dory, sem vprašala, kaj meri - v bistvu ti 24 ur snema ekg. Ni neke panike, razen da te res vse čoha, ko imaš nalepljeno nase. Pa ko dobiš tisto napravico, sem jo jaz kar okrog pasu namontirala, kot mi je ena svetovala, nisem okol vratu nosila, je bilo boljše. Pa sem čisto vse počela, celo vrt prekopavala, ker sem nekaj presajala....pa fajn je, če nimaš strašno oprijete majice tisti dan, da lahko čez vse tiste žičke čez oblečeš.

(odgovor članu Dr. House)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: holter- kako zgleda?
8.10.2008 21:38:26   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: dory
No neko tako zadevo bom jst dobila konec meseca. Drugače je vse ok, le ob minimalnem naporu mi srce odpove...sam men je blo rečeno da bodo merli 24 urni pritisk? user posted image

To je imel pred par tedni moj user posted image  Ni panike, čez dan ti meri pritisk na 15 minut, ponoči pa na pol ure. Čez dan pred meritvijo zapiska, ponoči ne. Na roki imaš manšeto, ob telesu pa torbico z aparatkom. Je pa mojemu ob treh ponoči sumljivo narastel pritisk in je med. sestra spraševala, kaj je počel... user posted image  Op. p.: naš mali princ ima čudne ure nočnega zbujanja in dretja, odkar je bolan... user posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: holter- kako zgleda?
11.10.2008 15:58:59   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: Dr. House

IZVIRNO SPOROČILO: dory

No neko tako zadevo bom jst dobila konec meseca. Drugače je vse ok, le ob minimalnem naporu mi srce odpove...sam men je blo rečeno da bodo merli 24 urni pritisk? user posted image


Res? Ti si, draga dama, medicinski čudež, ker si še vedno med namiuser posted image user posted image user posted image user posted image




ja sej vem to mi vsi pravijo user posted image

(odgovor članu Dr. House)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: holter- kako zgleda?
11.10.2008 16:01:54   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: dory
No neko tako zadevo bom jst dobila konec meseca. Drugače je vse ok, le ob minimalnem naporu mi srce odpove...sam men je blo rečeno da bodo merli 24 urni pritisk? user posted image

To je imel pred par tedni moj user posted image  Ni panike, čez dan ti meri pritisk na 15 minut, ponoči pa na pol ure. Čez dan pred meritvijo zapiska, ponoči ne. Na roki imaš manšeto, ob telesu pa torbico z aparatkom. Je pa mojemu ob treh ponoči sumljivo narastel pritisk in je med. sestra spraševala, kaj je počel... user posted image  Op. p.: naš mali princ ima čudne ure nočnega zbujanja in dretja, odkar je bolan... user posted image



no jst moram že zdej vodit evidenco pritiska,kot kakšna stara mama...sam ne vem, očitno sem mal smotana, ker ga imam kakšen dan tudi zelo nizkega ob tem me boli glava in temu posledično tudi visok pulz in razbijanje srca, po večini pa imam pritisk visok in normalen pulz...pa sem enako dejavna, šparam se ne, ....bomo vidl,kaj me razganja....

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: holter- kako zgleda?
11.10.2008 21:41:11   
Gina
Aha, očitno je več vrst holterjev.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: holter- kako zgleda?
7.11.2008 13:32:45   
dory
no jst sem dobila 24 urni merilec RR in kej je pokazal na neko odstopanje bom dobila še holter...user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: holter- kako zgleda?
7.11.2008 22:06:44   
Gina
Aha, sporoči, kako bo. Jaz še nimam izvidov, tolk mečkajo na kardiološki. Upam, da bo kmalu.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?